Kaip rasti atsisiuntimus „iPhone“ ir „iPad“

Visi žino, kad „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriuose yra atsisiuntimo aplankas. Visa atsisiųsta medžiaga išsaugoma atsisiuntimo aplanke. Tačiau „iOS“ mobiliesiems telefonams, kuriuose yra bet kuri „iPhone“ versija, padėtis pasikeitė. Nėra konkretaus atsisiuntimo aplanko, kuriame atsisiųstus failus būtų galima tiesiogiai patalpinti. Taigi, šiandien mes padėsime jums suprasti „Atsisiuntimo aplanko“ vietą ir kaip rasti atsisiuntimus „iPhone“ ar „iPad“ ir lengvai juos valdyti.

rasti atsisiuntimus iphone

Kaip rasti atsisiųstus failus „iPhone“ ar „iPad“

„IPhone“ patikrinus atsisiųstą formatą, jūsų atsisiųsti vaizdo įrašai, dainos, vaizdai ar dokumentai visada pateikiami susijusiose programose. Tai reiškia, kad ne visada jūsų bus klausiama, kur išsaugoti atsisiųstą failą. Tai atsisiųs ir išsaugos failą kitoje programos vietoje, atsižvelgiant į formatą.

Pvz., Jei atsisiunčiate nuotrauką naudodami „iPhone“ žiniatinklio naršyklę, atsisiųstas paveikslėlis bus automatiškai atsisiųstas ir įdėtas į „iPhone“ nuotraukų programą. Kita vertus, jei atsisiunčiate PDF failą, jis paprašys išsaugoti atsisiuntimą ir automatiškai įdės jį į „iPhone“ pasiekiamą dokumentų programą.

Dabar galite pabandyti suprasti, kaip rasti atsisiuntimus „iPhone“ ar „iPad“. Tam yra skirtingos strategijos, kurios aptariamos toliau.

Kur rasti atsisiuntimus „iPhone“ ir „iPad“?

Nesijaudinkite dėl atsisiųstos medžiagos, nes ją galite lengvai rasti savo „iPhone“. Tai taip pat paprasta, kaip rasti atsisiuntimus iš „Android“ ar bet kokio „Windows“ / „Mac“ kompiuterio. Galite lengvai suprasti failų atsisiuntimo į „iPhone“ padėties nustatymo mechanizmą. Toliau pateikiami taškai, kurie gali padėti pasiekti jūsų atsisiųstus failus.

1. Norėdami pasiekti išsaugotus failus, patikrinkite programų atsisiuntimo istoriją

rasti atsisiųstus failus

Galite patikrinti, ar įdiegtose programose nėra susijusios atsisiuntimo istorijos. Tai padės jums sužinoti atsisiųstus daiktus peržiūrint istoriją.

2. Naudokite „iCloud Drive“, kad išsaugotumėte failus ir juos rastumėte vėliau

„iPhone“ atsisiuntimų aplankas

Norėdami gauti prieigą prie atsisiųstų failų, galite patikrinti „iPhone“ įmontuotas programas. Jums tereikia ieškoti konkrečioje programoje ir galite pamatyti visus atsisiųstus failus. Pvz., Jei atsisiuntėte nuotrauką ir dabar norite ją pamatyti. Jums reikia atidaryti tik integruotą „Photos“ programą. Čia galite rasti atsisiųstą objektą ir su juo padaryti bet ką.

3. Norėdami atsisiųsti ir tvarkyti failus „iPhone“ naudokite failų naršymo programą

rasti atsisiųstus failus „iPad“

Yra įvairi „iOS“ pagrindu sukurta programinė įranga, kuri gali padėti pasiekti aplanke esančius atsisiųstus daiktus. Tokia programinė įranga gali padėti jums peržiūrėti ir ieškoti bet kokio formato, jei reikia. Ši programinė įranga greitai naršo ir ieško įvesties failo pavadinimo ir pateikia visus susijusius rezultatus. Rekomenduojame atsisiųsti „iSaveit“ programą iš „App Store“, kad lengvai tvarkytumėte atsisiųstus vaizdo įrašus, vaizdus, ​​dokumentus, MP3, MP4 ir kitus failus.

4. „iPhone“ naudokite „iOS 11 File Manager“ programą

„iPhone“ atsisiuntimo vieta

„IOS“ įrenginyje nėra funkcijos ar parinkties „Atsisiųsti aplanką“, todėl norint naudoti atsisiuntimus „iPhone“ reikia naudoti programą. Failų tvarkyklės programa gali lengvai profesionaliai tvarkyti ir peržiūrėti atsisiųstus failus.

5. „iPhone“ raskite atsisiųstus PDF dokumentus

kur yra „iPhone“ saugomi pdf failai

Atsisiųstus PDF dokumentus galite rasti „iBooks“ programoje. Jei norite išsaugoti PDF dokumentą „iBook“, turite atidaryti PDF dokumentą „iPhone“ ar „iPad“ įrenginyje, palieskite bendrinimo mygtuką ir palieskite Kopijuoti į „iBooks“. Dabar dokumentas bus išsaugotas „iBooks“ ir galėsite juo lengvai pasidalinti su draugais ar kolegijomis.

Dauguma valdytojų atsisiunčiamų programų yra mokamos ir turi skirtingas funkcijas, kurios gali padėti lengvai ir greitai rasti atsisiųstą medžiagą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More