Kaip rasti atsisiuntimus „iPhone“ ir „iPad“

Visi žino, kad „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriuose yra atsisiuntimo aplankas. Visa atsisiųsta medžiaga išsaugoma atsisiuntimo aplanke. Tačiau „iOS“ mobiliesiems telefonams, kuriuose yra bet kuri „iPhone“ versija, padėtis pasikeitė. Nėra konkretaus atsisiuntimo aplanko, kuriame atsisiųstus failus būtų galima tiesiogiai patalpinti. Taigi, šiandien mes padėsime jums suprasti „Atsisiuntimo aplanko“ vietą ir kaip rasti atsisiuntimus „iPhone“ ar „iPad“ ir lengvai juos valdyti.

rasti atsisiuntimus iphone

Kaip rasti atsisiųstus failus „iPhone“ ar „iPad“

„IPhone“ patikrinus atsisiųstą formatą, jūsų atsisiųsti vaizdo įrašai, dainos, vaizdai ar dokumentai visada pateikiami susijusiose programose. Tai reiškia, kad ne visada jūsų bus klausiama, kur išsaugoti atsisiųstą failą. Tai atsisiųs ir išsaugos failą kitoje programos vietoje, atsižvelgiant į formatą.

Pvz., Jei atsisiunčiate nuotrauką naudodami „iPhone“ žiniatinklio naršyklę, atsisiųstas paveikslėlis bus automatiškai atsisiųstas ir įdėtas į „iPhone“ nuotraukų programą. Kita vertus, jei atsisiunčiate PDF failą, jis paprašys išsaugoti atsisiuntimą ir automatiškai įdės jį į „iPhone“ pasiekiamą dokumentų programą.

Dabar galite pabandyti suprasti, kaip rasti atsisiuntimus „iPhone“ ar „iPad“. Tam yra skirtingos strategijos, kurios aptariamos toliau.

Kur rasti atsisiuntimus „iPhone“ ir „iPad“?

Nesijaudinkite dėl atsisiųstos medžiagos, nes ją galite lengvai rasti savo „iPhone“. Tai taip pat paprasta, kaip rasti atsisiuntimus iš „Android“ ar bet kokio „Windows“ / „Mac“ kompiuterio. Galite lengvai suprasti failų atsisiuntimo į „iPhone“ padėties nustatymo mechanizmą. Toliau pateikiami taškai, kurie gali padėti pasiekti jūsų atsisiųstus failus.

1. Norėdami pasiekti išsaugotus failus, patikrinkite programų atsisiuntimo istoriją

rasti atsisiųstus failus

Galite patikrinti, ar įdiegtose programose nėra susijusios atsisiuntimo istorijos. Tai padės jums sužinoti atsisiųstus daiktus peržiūrint istoriją.

2. Naudokite „iCloud Drive“, kad išsaugotumėte failus ir juos rastumėte vėliau

„iPhone“ atsisiuntimų aplankas

Norėdami gauti prieigą prie atsisiųstų failų, galite patikrinti „iPhone“ įmontuotas programas. Jums tereikia ieškoti konkrečioje programoje ir galite pamatyti visus atsisiųstus failus. Pvz., Jei atsisiuntėte nuotrauką ir dabar norite ją pamatyti. Jums reikia atidaryti tik integruotą „Photos“ programą. Čia galite rasti atsisiųstą objektą ir su juo padaryti bet ką.

3. Norėdami atsisiųsti ir tvarkyti failus „iPhone“ naudokite failų naršymo programą

rasti atsisiųstus failus „iPad“

Yra įvairi „iOS“ pagrindu sukurta programinė įranga, kuri gali padėti pasiekti aplanke esančius atsisiųstus daiktus. Tokia programinė įranga gali padėti jums peržiūrėti ir ieškoti bet kokio formato, jei reikia. Ši programinė įranga greitai naršo ir ieško įvesties failo pavadinimo ir pateikia visus susijusius rezultatus. Rekomenduojame atsisiųsti „iSaveit“ programą iš „App Store“, kad lengvai tvarkytumėte atsisiųstus vaizdo įrašus, vaizdus, ​​dokumentus, MP3, MP4 ir kitus failus.

4. „iPhone“ naudokite „iOS 11 File Manager“ programą

„iPhone“ atsisiuntimo vieta

„IOS“ įrenginyje nėra funkcijos ar parinkties „Atsisiųsti aplanką“, todėl norint naudoti atsisiuntimus „iPhone“ reikia naudoti programą. Failų tvarkyklės programa gali lengvai profesionaliai tvarkyti ir peržiūrėti atsisiųstus failus.

5. „iPhone“ raskite atsisiųstus PDF dokumentus

kur yra „iPhone“ saugomi pdf failai

Atsisiųstus PDF dokumentus galite rasti „iBooks“ programoje. Jei norite išsaugoti PDF dokumentą „iBook“, turite atidaryti PDF dokumentą „iPhone“ ar „iPad“ įrenginyje, palieskite bendrinimo mygtuką ir palieskite Kopijuoti į „iBooks“. Dabar dokumentas bus išsaugotas „iBooks“ ir galėsite juo lengvai pasidalinti su draugais ar kolegijomis.

Dauguma valdytojų atsisiunčiamų programų yra mokamos ir turi skirtingas funkcijas, kurios gali padėti lengvai ir greitai rasti atsisiųstą medžiagą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More