Kaip rasti atsisiuntimus „iPhone“ ir „iPad“

Visi žino, kad „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriuose yra atsisiuntimo aplankas. Visa atsisiųsta medžiaga išsaugoma atsisiuntimo aplanke. Tačiau „iOS“ mobiliesiems telefonams, kuriuose yra bet kuri „iPhone“ versija, padėtis pasikeitė. Nėra konkretaus atsisiuntimo aplanko, kuriame atsisiųstus failus būtų galima tiesiogiai patalpinti. Taigi, šiandien mes padėsime jums suprasti „Atsisiuntimo aplanko“ vietą ir kaip rasti atsisiuntimus „iPhone“ ar „iPad“ ir lengvai juos valdyti.

rasti atsisiuntimus iphone

Kaip rasti atsisiųstus failus „iPhone“ ar „iPad“

„IPhone“ patikrinus atsisiųstą formatą, jūsų atsisiųsti vaizdo įrašai, dainos, vaizdai ar dokumentai visada pateikiami susijusiose programose. Tai reiškia, kad ne visada jūsų bus klausiama, kur išsaugoti atsisiųstą failą. Tai atsisiųs ir išsaugos failą kitoje programos vietoje, atsižvelgiant į formatą.

Pvz., Jei atsisiunčiate nuotrauką naudodami „iPhone“ žiniatinklio naršyklę, atsisiųstas paveikslėlis bus automatiškai atsisiųstas ir įdėtas į „iPhone“ nuotraukų programą. Kita vertus, jei atsisiunčiate PDF failą, jis paprašys išsaugoti atsisiuntimą ir automatiškai įdės jį į „iPhone“ pasiekiamą dokumentų programą.

Dabar galite pabandyti suprasti, kaip rasti atsisiuntimus „iPhone“ ar „iPad“. Tam yra skirtingos strategijos, kurios aptariamos toliau.

Kur rasti atsisiuntimus „iPhone“ ir „iPad“?

Nesijaudinkite dėl atsisiųstos medžiagos, nes ją galite lengvai rasti savo „iPhone“. Tai taip pat paprasta, kaip rasti atsisiuntimus iš „Android“ ar bet kokio „Windows“ / „Mac“ kompiuterio. Galite lengvai suprasti failų atsisiuntimo į „iPhone“ padėties nustatymo mechanizmą. Toliau pateikiami taškai, kurie gali padėti pasiekti jūsų atsisiųstus failus.

1. Norėdami pasiekti išsaugotus failus, patikrinkite programų atsisiuntimo istoriją

rasti atsisiųstus failus

Galite patikrinti, ar įdiegtose programose nėra susijusios atsisiuntimo istorijos. Tai padės jums sužinoti atsisiųstus daiktus peržiūrint istoriją.

2. Naudokite „iCloud Drive“, kad išsaugotumėte failus ir juos rastumėte vėliau

„iPhone“ atsisiuntimų aplankas

Norėdami gauti prieigą prie atsisiųstų failų, galite patikrinti „iPhone“ įmontuotas programas. Jums tereikia ieškoti konkrečioje programoje ir galite pamatyti visus atsisiųstus failus. Pvz., Jei atsisiuntėte nuotrauką ir dabar norite ją pamatyti. Jums reikia atidaryti tik integruotą „Photos“ programą. Čia galite rasti atsisiųstą objektą ir su juo padaryti bet ką.

3. Norėdami atsisiųsti ir tvarkyti failus „iPhone“ naudokite failų naršymo programą

rasti atsisiųstus failus „iPad“

Yra įvairi „iOS“ pagrindu sukurta programinė įranga, kuri gali padėti pasiekti aplanke esančius atsisiųstus daiktus. Tokia programinė įranga gali padėti jums peržiūrėti ir ieškoti bet kokio formato, jei reikia. Ši programinė įranga greitai naršo ir ieško įvesties failo pavadinimo ir pateikia visus susijusius rezultatus. Rekomenduojame atsisiųsti „iSaveit“ programą iš „App Store“, kad lengvai tvarkytumėte atsisiųstus vaizdo įrašus, vaizdus, ​​dokumentus, MP3, MP4 ir kitus failus.

4. „iPhone“ naudokite „iOS 11 File Manager“ programą

„iPhone“ atsisiuntimo vieta

„IOS“ įrenginyje nėra funkcijos ar parinkties „Atsisiųsti aplanką“, todėl norint naudoti atsisiuntimus „iPhone“ reikia naudoti programą. Failų tvarkyklės programa gali lengvai profesionaliai tvarkyti ir peržiūrėti atsisiųstus failus.

5. „iPhone“ raskite atsisiųstus PDF dokumentus

kur yra „iPhone“ saugomi pdf failai

Atsisiųstus PDF dokumentus galite rasti „iBooks“ programoje. Jei norite išsaugoti PDF dokumentą „iBook“, turite atidaryti PDF dokumentą „iPhone“ ar „iPad“ įrenginyje, palieskite bendrinimo mygtuką ir palieskite Kopijuoti į „iBooks“. Dabar dokumentas bus išsaugotas „iBooks“ ir galėsite juo lengvai pasidalinti su draugais ar kolegijomis.

Dauguma valdytojų atsisiunčiamų programų yra mokamos ir turi skirtingas funkcijas, kurios gali padėti lengvai ir greitai rasti atsisiųstą medžiagą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More