Kaip rasti bėgimo grupę, kuri jums patiks – bėgite nesigailėdami

Su džiaugsmo diena! Tikiuosi, kad tau viskas gerai. Gyvenimas pastaruoju metu buvo be galo užimtas ir dabar kažkaip oficialiai vasara! Laikas bėga…

Kadangi tai trečiadienis, aš vėl užmezgiau ryšį su „The Fit Foodie Mama“ Laukinis treniruotės trečiadienis. Peržiūrėkite jos svetainę, kad pamatytumėte visų įrašus apie treniruotes, kurias galite įgyvendinti savo kasdienėje veikloje!

„Fit Foodie Mama“

Šiandien pasidalysiu keletu patarimų, kaip susirasti bėgimo grupę ir ne tik ją rasti, bet ir išlikti atsidavusiam!

Prisijunkite prie bėgimo grupės ir laikykitės jos naudodamiesi šiais patarimais! #runchat Spustelėkite, kad tweetuotumėte

Ar norite rasti bėgimo grupę ir iš tikrųjų laikytis jos!  Peržiūrėkite šiuos patarimus, kurie padės jums rasti jums patinkančią grupę!  Daugiau bėgimo patarimų rasite runwithnoregrets.com!

Kaip prisijungti prie bėgimo grupės

Bėgimas su grupe gali būti vienas iš paprasčiausių būdų pagerinti savo, kaip bėgiko, pasirodymą. Grupinis bėgimas gali iššaukti jus, išlaikyti atskaitingumą ir paskatinti susipažinti su naujais žmonėmis bei užmegzti ypatingus ryšius su bendraminčiais.

Kai pradėjau bėgimo kelionę dar 2011 m., Treniruotis atlikau solo, dažniausiai ant bėgimo takelio. Bet mane taip paskatino ir įkvėpė patirtis „Broad Street Run“, kad norėjau toliau augti kaip bėgikė. Taigi savo darbo vietoje sukūriau bėgimo klubą, kuris buvo mūsų sveikatingumo programos dalis. Nuo tada bėgimo klubo nariai ir aš vedėme beveik 40 skirtingų renginių. Tai buvo nuotykis!

Taip pat dalyvavau kituose bėgimo klubuose, įskaitant „Black Girls Run“ ir „City Fit Girls Run Crew“. Tai puikus būdas maišyti dalykus, ir aš ypač vertinu galimybę bėgti su kitomis moterimis, nes mano bėgimo grupę sudaro tik vaikinai!

Jei negalite sukurti savo bėgimo grupės, kodėl neradę bėgimo grupės šalia savęs? Gali būti daug daugiau galimybių, nei jūs suprantate! Štai keletas patarimų, kaip surasti ir prisijungti prie jums tinkančios bėgimo grupės!

1 – galvokite apie savo tikslus

Aš jau minėjau bent keliolika kartų, kad esu labai tikslo siekiantis žmogus. Supratau, kad bėgimo srityje turite stebėti akį, kad patektumėte ten, kur norite. Taigi pagalvok kodėl norite prisijungti prie veikiančios grupės. Ar norite susipažinti su naujais žmonėmis? Ar norite atlikti tam tikras treniruotes, tokias kaip kalvos ar greitis? Ar mėgstate gerti ir bendrauti po bėgimo? Ar jums reikia grupės, kuri susirinktų kas savaitę ar kartą per mėnesį? Skirtingos bėgimo grupės turi skirtingas asmenybes, ir aš, bėgant metams, sužinojau, kad labai svarbu gerai jaustis grupėje, kad žinotum, ar ji atitiks tavo poreikius.

2 – Tyrimų bėgimo klubai

paleisti 215

Puikus šaltinis „Philly Runners“! Iš run215.com

Kitas laikas atkurti savo bėgimo klubą! Gyvenant Filadelfijoje, man labai pasisekė, kad turiu priėjimą prie gyvybingos bėgimo bendruomenės. Yra svetainė „Run 215“, kurioje yra (beveik) pilnas visų Didžiosios Filadelfijos bėgimo klubų katalogas su susitikimų vietomis, datomis ir laikais. Taigi, jei noriu susitikti su lapkričio mėnesio projektu, galiu eiti į Meno muziejaus laiptus trečiadienį 6:25 val. Arba į „Citrinų kalvą“ penktadienį 6:25 val.

Jei nežinote tokių svetainių kaip „Run215“, čia yra keletas kitų būdų, kaip rasti bėgimo klubus šalia jūsų:

  • „Google“ yra jūsų draugas! Išbandykite „Google“ paiešką pagal „Bėgantys klubai (jūsų miestas / miestas)“ ar panašų variantą ir sužinokite, kas bus.
  • Pasitarkite su savo vietine parduotuve. Veikiančios specializuotos parduotuvės yra puikus šaltinis norint sužinoti apie grupių veiklą jūsų mieste ar miestelyje. Kelios parduotuvės netgi siūlo nemokamus grupinius važiavimus, kurie gali būti jūsų pasirinkimas.
  • Peržiūrėkite vietines lenktynių treniruočių programas. Jei treniruojatės vietinėms varžyboms, galite pastebėti, kad organizatoriai surengė grupines treniruotes! „Team in Training“ yra puikus to pavyzdys. Tai puikus būdas pasiruošti artėjančioms varžyboms ir pažinti naujus žmones.
  • Peržiūrėkite „Facebook“ grupes. Radę keletą bėgimo klubų pavadinimų, peržiūrėkite jų „Facebook“ grupes, kad sužinotumėte apie grupės asmenybę. Ar bėgikai yra labai rimti ir orientuoti tik į bėgimą? Ar jie užsiima daug socialinės veiklos? Ar jie dalijasi daugybe nuotraukų ir artėjančių renginių?
  • Kalbėkitės su savo draugais / bendradarbiais. Niekada negali žinoti, ar vienas iš tavo bendradarbių ankstesniame gyvenime buvo hašeris. Tikra istorija! Gali būti žmonių, kuriuos pažįstate, yra bėgikai, kurių nesupratai. Gal jie gali pasiūlyti grupių, kurias jie išbandė, prisijungė ar girdėjo, pasiūlymus.

3 – pasirodyk, prisistatyk ir bėk!

Suradę jus dominančią bėgimo grupę, pasinerkite ir eikite! Eikite šiek tiek anksčiau, kad prisistatytumėte grupės vadovui ir išspręstumėte visus klausimus ar rūpesčius. Dauguma grupių išskirs žmones bėgimo tempu, todėl turėtų būti šiek tiek lengva rasti pogrupį, į kurį įeisite, priklausomai nuo to, kaip jaučiatės tą dieną. Gali būti pagrindinės taisyklės, kurių grupė laikosi, pavyzdžiui, „nėra muzikos“, „nepalik savo partnerio“ ir „dėvėk atšvaitus“.

Jei kada nors bėgote su kitu žmogumi, žinote, kad kai kurie žmonės mėgsta kalbėtis ir bėgioti, kiti mėgsta bėgti su muzika, o kai kurie reikalauja visiškos tylos. Kai bėgiojau su kitais žmonėmis, man patinka kalbėtis, susigaudyti gyvenime (jei esame artimi draugai) ar geriau su kuo nors susipažinti. Asmeniškai manau, kad nemandagu klausytis muzikos būnant grupėje, tačiau skirtingi potėpiai skirtingiems žmonėms! Jei nemėgstate kalbėti bėgdami, bet visi aplinkiniai mėgaujasi, stenkitės nesijaudinti dėl įsitaisymo ar erzinimo dėl visų pokalbių – tiesiog sutelkite dėmesį į gerą bėgimą.

Kai kurios grupės po bėgimo susirenka vakarienės ar vėlyvųjų pusryčių. Nors būtų puiku pažinti savo bėgikus kolegas asmeniškesniu lygiu, nesijauskite įpareigotas eiti, jei nenorite! Pasitikėkite savo instinktais.

4 – bėk su grupe daugiau nei vieną kartą

Dabar žinau, kad ką tik sakiau, kad pasitikėk savo nuojauta, bet manau, kad tikrai svarbu išbandyti bėgimo grupę daugiau nei vieną kartą, kai tik gali. Vykdant yra tiek daug kintamųjų, kiek jie yra, tačiau kai prie mišinio pridedate daugiau žmonių, viskas gali pradėti komplikuotis.

Yra tiek daug veiksnių, kurie gali padaryti tai, kas gali būti nuostabi grupė jums, atrodo, ne taip nuostabu:

  • Jums bloga nuotaika. Jei jaudinatės dėl prisijungimo prie naujos grupės ir ieškote kažko blogo, yra tikimybė, kad jie tai padarys. Pabandykite optimistiškai vertinti šią naują patirtį! Apskritai, jei jums buvo bloga diena prieš susitikimą su grupe, jūsų bėgimo patirtis gali būti pažeista kaip nenumatyta pasekmė. Tai nėra bėgimo grupės kaltė!
  • Žmonės čiulpia. Tai yra patrauklus dalykas visiems būdams, kaip padaryti pirmąjį nusivylimą, kai padarote pirmuosius įspūdžius apie grupę. Jei bėgate su keliais žmonėmis, kurie yra BFF ir BRF (geriausi bėgimo draugai), gali būti nepatogu būti naujoku, įstrigusiu per vidurį. Kartais tai būna netyčia, bet kartais žmonės JUMS ignoruos, nes nesate kliškės dalis (ui!). Kartais jums pasitaiko greičio demonų, kurie atsisako leisti jums neatsilikti nuo jų, arba žmonių, kurie paprastai būna nemalonūs, teisūs ir (arba) erzinantys. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad jei tą dieną bėgate ne su tinkama žmonių grupe, tai gali visiškai pakeisti jūsų patirtį. Taigi, jei vieną savaitę bėgote su blogu žmonių derliumi, kitą savaitę grįžkite į grupę ir pabandykite rasti žmonių, kurie jums patogiau bėgti.
  • Grupė neorganizuota. Gal grupės lyderiai vėluoja 20 minučių. Gal 50 žmonių pasirodo, kai jų paprastai yra 20. Galbūt jie išbando naują bėgimo maršrutą ir neišnaudojo visų kinkų. Atrodo, kad chroniška problema bėgimo grupei gali būti tik vienkartinė bloga diena. Pabandykite suteikti jai dar vieną galimybę, ypač jei sutikote keletą draugiškų žmonių, su kuriais norėtumėte vėl pabėgti.

5 – jei nekenčiate, toliau apsipirkite

Jei keletą kartų bandėte bėgimo grupę ir ji tiesiog neveikia, tai galbūt tai ne jums skirta grupė. Tikimės, kad jūroje yra daug patarlių žuvų ir galite išbandyti kitą bėgimo grupę! Aš tikrai tikiu, kad kiekvienam yra kažkas, net jei jūs patys turite sukurti bėgimo grupę!

6 – jei jums tai patinka, padarykite tai įprasta

Pagaliau radote tą grupę, o gal kelias mylimas grupes! Taigi, jei norite jo laikytis, turite tai įprasti. Suplanuokite bėgimo grupės susitikimus savo asmeniniame kalendoriuje ir būkite pasirengę apsivilkti bėgimo drabužius! Tos mano minėtos „Facebook“ grupės puikiai tinka atsiskaityti už save. Užmegzdami narių grupės draugystę pastebėsite, kad tikrai lauksite savo grupės bėgimo dar daugiau ir jūsų ilgėsis, kai nebūsi!

Jei negalite to padaryti kiekvieną kartą, kai norėtumėte, nebūkite sunkūs sau. Puikus bėgimo grupių dalykas yra tai, kad jos visada yra šalia, kai jų reikia!

7 – nepamiršk savo solo bėgimų

Nors atrasti „tobulą“ bėgimo grupę yra puiku, nepamirškite įvertinti ir pasinaudoti laiku, kurį praleidžiate bėgdami patys. Žinau, kad kai bėgiojau su vienu iš seniausių bėgiojančių savo bičiulių, jis mane stumia eiti greičiau. Bet aš negaliu taip bėgti kiekvieną kartą. Vertinu solo bėgimo pranašumus, nes žinau, kad galiu daugiau dėmesio skirti savo treniruotėms ir galiu daug giliau mąstyti nei tada, jei būčiau su kitu žmogumi. Viskas apie pusiausvyrą!

Savaitės treniruotės:

Nuo pat pusmaratonio buvau šiek tiek kritęs, bet stengiuosi stengtis bėgti ir nuolat dirbti. Štai trumpai, kaip man sekėsi dirbti nuo varžybų!

Sekmadienis 14/14: Poilsis po 1/2 „Sauer“ 1/2 „Kraut“ pusmaratonis!

Pirmadienis 6/15: Dar viena poilsio diena.

Antradienis 6/16: Nuvažiavome pusvalandį pasivaikščioti į mūsų savaitinį ėjimo iššūkį. Tada turėjome savo futbolo žaidimą. Tai jokiu būdu nebuvo geriausias mano žaidimas, bet aš gavau šiek tiek veiksmų aikštėje (aš vis dar negaliu mesti už šūdą!)

Trečiadienis 17/17: Jokių treniruočių.

Ketvirtadienis 18/18: Jaučiausi be galo tingus ir nesisekė.

Penktadienis, 19/19: Pagaliau išbridau iš bėgimo ir nubėgau kiek daugiau nei už 3 mylių. Buvo labai drėgna, tačiau džiaugiuosi, kad tai padariau. Vėliau sekiau „Nike Training Club“ 30 minučių treniruotę „Būk sprogus“, kurią sudarė pritūpimai, kišenės, atsispaudimai ir aklavietės.

Šeštadienis 6/20: Aš nuėjau 5 mylių bėgti ryto drėgmėje. Nesijaučiau geriausiai, bet paskutinę mylią turėjau gana stiprią. Tada turėjau grupinį dviračių žygį su „City Fit Girls“. Turėjome nuostabų aktyvumą! Mes važiavome apie 8,5 mylių, tada nuėjome į „OCF Coffeehouse“ vėlyvuosius pusryčius. Buvo malonu susipažinti su naujais žmonėmis! Aš ir toliau lūžiu iš savo kiauto …

Sekmadienis 6/21: Aš galų gale negavau jokių treniruočių.

Pirmadienis 22/22: Aš nuėjau 4 mylių bėgti vakare, dar karštą ir sriubingą dieną! Man sekėsi gana gerai, atsižvelgiant į kraupų orą, bet po bėgimo mane veršeliai žudė. Aš esu už 400 mylių batų ženklo (žinau, žinau) … Turiu gauti tą naują porą!

Antradienis 23/23: „Boot Camp“ klasė po darbo. Nieko nuostabaus, tik kai kurie senamadiški pritūpimai, burpėjai, ab darbas ir viršutinė kūno dalis!

Ar priklausote kokiai nors bėgimo grupei? Kas tau juose patinka?

Palaikykime ryšį! Sekite mane „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „Pinterest“ ir „Bloglovin“!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More