Kaip rasti BRRRR ypatybes

Kaip rasti BRRRR ypatybes, kurias reikia naudoti BRRRR metodui

Aš jau daugelį metų užsiimu nekilnojamojo turto verslu ir tuo metu mačiau daugybę investavimo strategijų. Tačiau BRRRR investavimo į nekilnojamąjį turtą metodas egzistuoja ilgą laiką, ir, mano nuomone, jis yra čia, kad liktų. Tai pasakius, pamaniau, kad „Kaip rasti BRRRR ypatybes“ būtų puiki tema. Yra keli būdai, kaip rasti savybes, puikiai tinkančias įtraukti į BRRRR metodą, tačiau aš jį susiaurinsiu tik iki penkių strategijų, kurios, mano nuomone, buvo labai veiksmingos. Norėdami rutulį riedėti, pradėkime nuo greito atsakymo: Kaip rasti BRRRR savybes? Geriausias būdas investuotojams rasti BRRRR savybes yra ieškoti ne rinkos nekilnojamojo turto. Šio tipo turto nustatymo metodai būtų tiesioginio pašto kampanijos naudojimas, partnerystė su nekilnojamojo turto didmenininkais, strategijos „Už dolerius skatinimas“, banditų ženklų skelbimas ir nekilnojamojo turto pardavimo lankymas.

Nekilnojamojo turto investicijų BRRRR metodo apžvalga

Kadangi jūs tiriate, kaip rasti BRRRR savybes, manau, kad jūs jau žinote apie BRRRR metodo ypatybes. Tačiau tiems, kurie norėtų patobulinimo, norėtume tiesiog apžvelgti pagrindinį BRRRR metodo apibrėžimą investuojant į nekilnojamąjį turtą. Kiekviena raidė reiškia atliktą veiksmą: (B = Pirkti) investuotojas perka nekilnojamąjį turtą, (R = Rehab). Remontas / atnaujinimas atliekamas siekiant padidinti turto vertę, (R = Rent) tada turtas išnuomojamas nuomininkas, (R = refinansuoti) investuotojas ima paskolą turtui, (R = pakartokite) paskolos pinigai panaudojami kitam nuomojamam turtui (pirkti), kuris procesą pradeda iš naujo. Visa tai sukurta siekiant sukurti finansinės sėkmės receptą. Investuotojai, kelis kartus įgyvendinę BRRRR metodą, turės patirties tiesiog judėti į priekį, naudodamiesi strategijos (Refinansuoti) aspektu kito pirkimo finansavimui, užuot naudoję savo pinigus. Kaip galite įsivaizduoti, tai gali žymiai padidinti investuotojo greitą nekilnojamojo turto portfelio pirkimą ir laikymą.

Prieš pasinerdami į likusį straipsnį, žiūrėkite šį greitą vaizdo įrašą apie BRRRR metodą:


Dabar pereikime prie kelių strategijų, kaip surasti nekilnojamojo turto investicijoms geriausiai pritaikytą BRRRR metodą.

Kaip rasti BRRRR ypatybes: ieškokite ne rinkos nekilnojamojo turto

Per savo 15 metų darbo pramonėje pastebėjau, kad geriausias būdas rasti BRRRR savybes yra ieškoti ne rinkos nekilnojamojo turto. Kaip rodo pavadinimas, tai yra nekilnojamasis turtas, kuris nėra parduodamas rinkoje. Paprastai jis nėra reklamuojamas ir paprastai parduodamas privatus savininkas. Nekilnojamasis turtas ne rinkoje dažnai smarkiai diskontuojamas dėl turto klausimų. Arba turtas gali būti gerai, tačiau savininkas turi asmeninių ar finansinių problemų, dėl kurių jie nori greitai atimti namą iš rankų. Taigi, kaip rasti BRRRR savybes? Mes apsvarstysime penkias nekilnojamojo turto, kurio nuolaida labai maža, nustatymo strategijas, kurias galite puikiai įtraukti į BRRRR metodą:

1. Naudokite „Driving for Dollars“ techniką

Ši BRRRR savybių nustatymo technika buvo naudojama daugelį metų. Aš ja pasinaudojau, mano kolegos investuotojai tinkamai panaudojo šią strategiją, todėl mūsų portfelis išaugo. Kai kuriems netgi patinka eiti šiuo keliu, nes jie mėgaujasi praktine patirtimi. Trumpai tariant, „Vairavimas už dolerius“ yra važiavimo įvairiose apylinkėse procesas, ieškant savybių, kurios rodo nepriežiūrą ar nerimą. Tai gali apimti tokius dalykus kaip langai, užkalti lentomis, smarkiai apaugusi žolė, namo dalys, uždengtos paklotais, pernelyg didelės durų pakabos ir laikraščiai ant verandos – iš esmės viskas, kas atrodo taip, lyg niekas nesirūpintų namu ar negyvena jame. Tai yra potencialios BRRRR savybės, nes yra labai didelė tikimybė, kad savininkas dėl vienos ar kitos priežasties norėtų atsikratyti namo. Suradę potencialų BRRRR turtą, atlikite kelis veiksmus, norėdami sulaikyti namo savininką ir pranešti, kad jus domina jų turto įsigijimas:

  • Ant durų uždėkite užrašą, kuriame yra jūsų ketinimai ir kontaktinė informacija. Tai gali atrodyti kaip nedidelis žingsnis, kuris neduos jokių rezultatų, tačiau iš tikrųjų kai kurie iš šių namų savininkų gali šokti į galimybę laisvai išsivaduoti iš savo turto, kuris, jų manymu, gali būti brangi našta.
  • Paskambinkite į kaimyno duris ir paklauskite, ar jie žino, kaip galite sulaikyti turto savininką. Jie iš tikrųjų gali mielai suteikti jums informaciją, žinodami, kad tai gali nulemti namo ir kiemo atstatymą.
  • Atlikite paiešką savirašyje, norėdami sužinoti, ar galite rasti turto savininko kontaktinę informaciją, kad galėtumėte nusiųsti laišką.
  • Naudokite programą „Driving for Dollars“, kuri gali suteikti jums turto savininko vardą, pavardę ir kontaktinę informaciją bei daugybę kitų naudingų detalių.

Patarimas, į kurį reikia atsižvelgti siunčiant asmeninį užrašą tiesiogiai nuosavybės savininkui

Jei pastebite galimą BRRRR nuosavybę ir radote savininko vardą ir adresą, turiu jums patarimą, kuris gali padidinti jūsų galimybes užbaigti sandorį. Kai nusiųsite laišką, norėdami pranešti, kad jus domina turto įsigijimas, atsiųskite pirkimo sutartį kartu su užrašu. Yra keletas nekilnojamojo turto savininkų, kurie pasirašys ir išsiųs tą pačią dieną, žinodami, kad gaus labai reikalingus grynuosius pinigus už turtą, kurio nekantrauja atsikratyti. Prieš eidami į priekį dėl bet kokio sandorio, turėtumėte patikrinti numerius, kad įsitikintumėte, jog tai yra pelninga. Galite naudoti šią patikimą programinę įrangą skaičiams paleisti; jis vadinamas „DealCheck“. Tai greitai analizuoja jūsų svarstomo turto pelningumą.

2. Sukurkite tiesioginio pašto kampaniją, nukreiptą į motyvuotus nekilnojamojo turto pardavėjus

Panašu, kad šiais laikais viskas vyksta skaitmeniniu būdu, tačiau kai kurie dalykai yra per daug geri ir veiksmingi, kad juos pakeistų. Tai apima seno gero amžiaus tiesioginio pašto kampaniją. Tai gali atnešti nekilnojamojo turto savininkams į rankas, o ne el. Laišką, kurį jie gali laikyti šlamštu. Taip pat norėsite įsitikinti, kad tai, kas atspausdinta jūsų el. Laiške, yra trumpa ir miela, dėmesį patraukianti žinutė. Kodėl? Kadangi jums gali tekti tik sekundės dalis, kad jie nuspręstų toliau žiūrėti į jūsų el. Paštą arba įdėti į šiukšliadėžę. Taigi norėsite įsitikinti, kad taškas yra matomas, kai tik jie pažvelgia į kortelę. Svarbiausia yra nukreipti konkrečią nekilnojamojo turto savininkų grupę, o ne aklai siųsti atsitiktinius namų savininkus. Savininkų, kurių ieškosite, tipas yra tas, kuris turi turto arešto mokestį ir atsilieka nuo metų ar dvejų. Arba, savininkai, turėję kodų pažeidimų savo nuosavybėje, turto areštus, iškeldinimus ir panašiai. Geriausias būdas rasti nekilnojamąjį turtą su mokesčių sulaikymo ir kitais klausimais yra kreiptis į apskritį, kad sužinotumėte, ar galite gauti nekilnojamojo turto sąrašą su šiomis specifikacijomis. Niekada nežinai; Šie savininkai gali tiesiog pamėgti idėją gauti grynųjų pinigų paketą už savo turtą, kuris sukėlė daug streso jų gyvenime.

3. Paskelbkite banditų ženklus, norėdami rasti žemesnę nei rinkos vertę pirkdami ir laikydami nekilnojamąjį turtą

Nagrinėdami, kaip rasti BRRRR savybes, galite tiesiog naudoti šią išbandytą ir tikrąją techniką, kuri egzistuoja dešimtmečius – pastatyti ženklą intensyvaus eismo zonoje, kur potencialūs nekilnojamojo turto pardavėjai jas galėtų pamatyti. Tikriausiai esate matę juos patys, iškabas, kuriose sakoma: „Namus perkame už gryną pinigą“. Įsivaizduokite, kad kažkas paveldėjo sugedusį namą, kai šeimos narys mirė, ir jis stringa mokėdamas turto mokesčius ir tiesiog nenori su tuo susidoroti. Tada jie pamato jūsų iškabą: „Mes perkame nelaimės namus“. Yra didelė tikimybė, kad jie gali paskambinti. Puikios šio ženklo tipo vietos būtų stulpai šalia sustojimo ženklų ar šviesoforų ir kitos vietos, kur transporto priemonės gali sustoti. Ženklą paskelbti neskauda, ​​tad kodėl gi to nepadarius? Tačiau jei esate vienas, kuris žaidžia saugiai, galite pasitarti su miestu ir įsitikinti, kad nesiunčiate į draudžiamas vietas.

4. Eikite į Nekilnojamojo turto pardavimas ir ieškokite pigių nekilnojamojo turto galimybių

Šis būdas rasti BRRRR savybes dažnai nepaisomas, tačiau gali duoti gana gerų rezultatų. Daug kartų nekilnojamąjį turtą parduoda kažkas, kuris praeina. Šeima vykdo turto pardavimą, norėdama parduoti visus namuose likusius nepageidaujamus daiktus. Kartais šie namai nėra parduodamos būklės ir jiems reikia šiek tiek padirbėti, kad juos būtų galima pateikti į rinką už priimtiną sumą. Tačiau kai kurie šeimos nariai tiesiog nenori su tuo susidurti ir norėtų, kad kas nors užsuktų, pateikdamas jiems pasiūlymą. Didelė pinigų suma jiems gali atrodyti labiau pageidaujama, nei atliekant renovaciją, remontą, patikrinimus ir visą pardavimo procesą. Taip pat pastebėsite, kad nekilnojamojo turto pardavimas yra turto perleidimas, skyrybos ir kiti nepageidaujami įvykiai, kurie gali įvykti. Dažnai galite sužinoti, kur vyks nekilnojamasis turtas, žiūrėdami į skelbimus arba konkrečiose turto pardavimo svetainėse.

5. Bendradarbiaukite su nekilnojamojo turto didmenininkais – jie ras jums BRRRR savybes

Jei norite rasti „BRRRR“ ypatybes, bet neturite laiko padaryti visa, kas reikalinga jų paieškai, galite paprasčiausiai dirbti su nekilnojamojo turto didmenininku. Jų pagrindinis tikslas yra rasti ne rinkos savybes investuotojams. Procesas vyksta maždaug taip – didmenininkas atlieka kojų darbą, kad surastų pigų, ne rinkos turtą. Tada jie suranda nekilnojamojo turto savininką ir, kai jį randa, pateikia namo pardavimo idėją. Jei laive yra nekilnojamojo turto savininkas, savininkas ir didmenininkas pateikia turtą pagal sutartį už tam tikrą pinigų sumą. Tada nekilnojamojo turto didmenininkas randa investuotoją, kuris sumokės didesnę sumą, nei buvo sudaryta sutartis, o didmenininkas skirtumą pasilieka kaip pelną. Galite rasti patyrusių ir patikimų nekilnojamojo turto didmenininkų, paklausę aplinkinių – kiti investuotojai ar rangovai, kurie kurį laiką dalyvavo versle, galbūt galės nukreipti keletą žmonių. Arba eikite į nekilnojamojo turto susitikimų grupes, kad rastumėte kvalifikuotų didmenininkų. Išbandykite nekilnojamojo turto investicijų asociaciją (REIA), jos siūlo puikias galimybes susitikti su kitais pramonės profesionalais. „Meetup.com“ turės vietinius REIA susitikimų sąrašus. Jei norite sužinoti daugiau apie didmeninę prekybą apskritai, rekomenduojame pasidomėti didmeninės prekybos kursais. Informaciją šia tema galite peržiūrėti „Morris Invest“ didmeninės prekybos koučingo programos puslapyje.

Naudingi „Morris Invest“ straipsniai investuotojams, naudojant BRRRR metodą

Verta paminėti, kad jei planuojate investuoti į nuomojamą turtą, galite pasinaudoti šia programine įranga, kuri gali supaprastinti visą nuomininko procesą. Tai vadinama „Dvarininkų studija“. Mes ja pasinaudojome, taip pat ir daugelis mūsų klientų. Tai nepaprastai padėjo. Peržiūrėkite „Landlord Studio“ svetainę ir sužinokite, ar tai gali palengvinti jūsų gyvenimą. Be to, BRRRR metodas suteikia lėšų įsigyti kitų objektų, bet ką daryti, jei perkate savo pirmąjį nuomojamą būstą? Tokiu atveju ir jūs ieškote būdų, kaip finansuoti sandorį, galbūt norėsite apsilankyti mūsų puslapyje „Fund & Grow“. „Fund & Grow“ padėjo tūkstančiams mūsų klientų užsitikrinti lėšas, kad įgyvendintų svajonę įsigyti nuomojamą būstą. Jie padeda jums rasti įvadinį pasiūlymą, 0% palūkanų kreditines korteles, o tada jūs finansuojate sandorį iš tų pinigų 0% palūkanomis. Be to, jei ieškote papildomų būdų, kaip surinkti pinigų tam pirmajam nuomojamam būstui įsigyti, siūlome pažvelgti į mūsų mėgstamą gerovės kūrimo svetainę – www.justbuildwealth.com.

Norėdami rasti BRRRR ypatybes ir pradėti auginti savo portfelį, naudokite šias metodikas!

Tikiuosi, kad šis straipsnis suteikė jums įžvalgų, kaip rasti BRRRR savybes. Galite išbandyti keletą rekomenduojamų būdų, kad išsiaiškintumėte, kuris iš jų jums tinka. Be to, jei jūsų tikslas yra investuoti į nekilnojamąjį turtą, kad taptumėte finansiškai laisvi, pažvelkite į šį puslapį, kurį sukūrėme norėdami parodyti mūsų „Freedom Cheat Sheet“. Tai suteiks jums patarimų, kaip pasiekti savo finansinius tikslus investuojant į nekilnojamąjį turtą. Jei turite klausimų, kaip rasti BRRRR ypatybes, nedvejodami suplanuokite nemokamą skambutį. Tiems iš jūsų, kurie ieško puikios valstijos investuoti į nuomojamą turtą, Teksasas! Tai turi…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More