Kaip rasti darbo vietas nuotoliniu būdu (ir atlikti dalykus)

Raskite darbo vietas nuotoliniu būdu

Kadangi dirbu nuotoliniu būdu, man visada svarbu turėti vietą su puikiu „wifi“, iš kurios galėčiau dirbti.

Tai gali atrodyti kaip svajonė dirbti namuose, tačiau ją lengva atitraukti nuo televizoriaus ar net šaldytuvo. Vien viešai būdamas šalia žmonių, jūsų kūrybinės sultys gali tekėti.

Štai keletas mano patarimų rasti vietą dirbti nuotoliniu būdu. Nuo kavinių iki darbo vietų yra daugybė galimybių bet kur.

Kaip rasti vietas dirbti nuotoliniu būdu:

„Google“ žemėlapiuose ieškoma „WiFi“

Man pasirodė, kad lengviausia tiesiog naudoti „Google Maps“, kad rastumėte puikių kavinių, kuriose būtų galima dirbti. Mano nešiojamas kompiuteris paprastai įkrautas, todėl man reikia tik skanios kavos ir „wifi“.

Naudoti „Google“ žemėlapius taip pat paprasta, kaip ieškoti „Coffee Wifi“. Tai atvers visas kavines, kuriose yra „wifi“ (be proto!).

„Google Coffee Wifi“

Be to, jei jau esate apsigyvenęs ir nenorite paprašyti „wifi“ slaptažodžio, galite pabandyti naudoti „Foursquare“ arba „Google“.

Jei ieškote daugiau informacijos nuotolinėje darbo vietoje, „WorkFrom.co“ rodo išsamią informaciją, pvz., „Wi-Fi“ greitį ir tai, kiek yra kavinės / baro išparduotuvių. Kai kuriose vietose yra net profesionalių patarimų, tokių kaip laimingos valandos informacija ar vieta kur pastatyti automobilį.

Turėdami daugiau nei 1250 miestų, kuriuos priskyrė 250 tūkst. Naudotojų, greičiausiai galėsite rasti patikimą kavinę / barą / kavinę šalia savęs bet kurioje pasaulio vietoje. Be viešų vietų, „WorkFrom.co“ taip pat rodo privačias bendro darbo vietas.

Bendradarbiavimo erdvių naudojimas

Bendradarbiavimo vietos puikiai tinka atsidavusiems nuotoliniams darbuotojams, ieškantiems susitikimų vietų ir rašomųjų stalų. Daugumai reikia narystės, tačiau daugelis siūlo dienos bilietus ir susitikimų kambario laiką. Be to, jei dirbate su klientais, tai puikus būdas turėti profesionalią susitikimų vietą.

Bendradarbiavimo erdvėse „WeWork“ yra rinkos lyderis. Nuo specialių stalų iki pašto adresų jie gali suteikti jums paslaugas, reikalingas daugeliui laisvai samdomų vertėjų ir mažų įmonių. „WeWork“ biurai Atlantoje, Ostine, Bostone, Čikagoje, Denveryje, LA, Majamyje, NYC, Filadelfijoje, Portlande, San Franciske, DC ir daugelyje kitų JAV miestų bei tarptautinis „WeWork“ yra vienas geriausių sprendimų nuolatiniams keliautojams.

Taip pat yra daugybė bendro darbo vietų, įskaitant nemokamą alų, neribotą kavos kiekį ir dirbtuves.

Taip pat yra daugybė kitų kompanijų, kurios teikia bendradarbystės erdves. „Cove“, „Regus“ ir „Workbar“ yra visos „WeWork“ alternatyvos. Aš asmeniškai naudojausi „Cove“ Vašingtone ir man patiko, be to, jis buvo daug prieinamesnis nei „WeWork“.

„McDonald’s“, „Starbucks“ ir dar daugiau

Jei esate kelyje, nepamirškite, kad visada galite sustoti ties didžiulėmis grandinėmis „McDonald’s“ arba „Starbucks“. Dažnai atsiduriu kavinių stovėjimo aikštelėse, kad galėčiau greitai išsiųsti el. Laišką arba greitai redaguoti tinklaraščio įrašą (sužinokite, kaip sukurti savo tinklaraštį). Kai mano nešiojamam kompiuteriui reikia įkrovimo, aš taip pat prijungiu „Anker PowerHouse“, kuris puikiai tinka įkrauti bet kurį nešiojamąjį kompiuterį kelyje.

Be to, tokiose vietose kaip muziejai, parkai, kolegijos ir viešbučiai siūlomas nemokamas belaidis internetas, jei iš tikrųjų esate pasiryžęs naudotis internetu.

Jei mėgstate žmones, žiūrėkite unikaliose erdvėse a muziejus yra labai smagi darbo vieta.

Parkai sukurkite puikią darbo vietą, jei tai graži diena, be to, galite gauti gryno oro.

Jei apsistojate viešbutyje viešbučio fojė gali būti puiki vieta dirbti.

The biblioteka yra puiki rami vieta dirbti, jei jums nereikia skambinti.

Dauguma prekybos centrai turi nemokamą „wifi“ ir daugybę vietų pasėdėti viduje.

Belaidžio „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškai

Man patinka turėti galimybę bet kada būti internete. Daugelis išmaniųjų telefonų, tokių kaip „iPhone“ ir „Pixel“, siūlo integruotą pririšimą. Jei jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas nesiūlo prisijungti, rekomenduoju naudotis „Karma Go“ prieigai prie interneto, kai mokate kaip mokate. Šie dalykai gali iš tikrųjų būti gyvybės taupytojai, jei nedelsdami prisijungsite prie interneto.

Geriausias dalykas einant mokėti yra tai, kad neturite mėnesinės sąskaitos, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti, kai jums to reikia.

Karma Go

Geriausia, kad „Karma Go“ galite maitinti naudodamiesi USB baterija (mano mėgstamiausios yra „Anker Batteries“). Visada stengiuosi turėti bateriją ir savo „Karma Go“.

Jei jūsų mobiliojo telefono paslaugų teikėjas leidžia pririšti, aš rekomenduoju tai naudoti, nes greičiausiai gausite didesnį greitį ir patogumą naudoti tik savo išmanųjį telefoną. Būtinai perskaitykite, kaip prisijungti „iPhone“ ar „iPad“ įrenginyje ir kaip „Android“ kaip prijungti.

Kaip rasti nuotolinį darbą

Yra daugybė bendrovių, kurios egzistuoja visiškai nutolusios.

Jūs netgi galite turėti nuotolinio darbo įgūdžių, net jei nemanote, kad tai darote. Nuo rašymo, redagavimo, klientų aptarnavimo, kokybės užtikrinimo ir rinkodaros – tai visi pageidaujami įgūdžiai, kuriuos teikia įmonės, samdančios nuotoliniu būdu.

Jei esate skeptiškas dėl nuotolinio darbo (ar net samdymo nuotoliniu būdu), labai rekomenduoju perskaityti „Remote: Office Not Required“.

Net pradedant nedidelį šalutinį verslą galima gauti šiek tiek nuotolinių pajamų.

Svetainės, kuriose galima rasti visą darbo dieną dirbantį nuotolinį darbą

Svetainės rasti nuotolinius koncertus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More