Kaip rasti Dingusius, neprašomus pinigus ir turtą!

Kai kurie „Hiffers“ jau rado kelis šimtus dolerių!

Oho! 113 USD iš senos draudimo bendrovės! Dėkoju! 😁

Aš ieškojau jūsų nuorodoje „Trūkstami pinigai“ ir radau savo vyrą apie 58 USD! Nieko man (žiurkėms), bet vis tiek puiku mano vyrui. Ačiū!!! – Barbara

Nuo 2001 m. Su draugais dalijomės įvairiais internetiniais pokalbiais, tačiau „Slack“ atradome tik 2015 m. Dabar tai programa, be kurios negalėčiau gyventi. Nusimesti ir dalytis saitais visą dieną yra taip paprasta, net kai mes pasklidę po visą pasaulį.

Kiek vėliau vienas iš „Slack“ kambarių užsidegė, kai mano bičiulis rado seną nuorodą „Reddit“ nemokami nepaimti pinigai. Vyko toks pokalbis:

Nemokami nepaimti pinigai

Mes nusijuokėme, o mano bičiulis paskambino savo tėvui, kad šis pasivaikščiotų, reikalaudamas jo 113 USD. Tik vėliau tai mane ištiko. Jei vienas iš mano gerų draugų nežinojo apie šį HIF puslapį, kuriame išsamiai aprašyta, kaip ieškoti neprašytų pinigų, tai aš lažinuosi, kad nemažai skaitytojų, kurie nebuvo HIF nuo 1 dienos, taip pat apie tai nežino!

Taigi nusprendžiau nuvalyti dulkes nuo šio seno įrašo ir jį paskelbti tikėdamasis, kad daugiau „Hiffers“ galės rasti nemokamų grynųjų!

Palauk, nemokami pinigai? Kas yra laimikis?

Trumpai tariant, yra keletas svetainių, kuriose galite ieškoti savo vardo neprašytų pinigų, kuriuos turite. Tai gali būti pinigai iš banko klaidų, atgalinis užmokestis už buvusius darbus ar darbdavius, pinigai iš atsargų ar begalė kitų būdų, kaip pinigai jums skolingi.

Tai yra rimti pinigai, apie kuriuos mes čia kalbame. Kartu, visos valstijos turi daugiau nei 40 milijardų JAV dolerių negrąžintų pinigų, turto ir turto! Kalifornijoje yra daugiau nei 9 milijardai dolerių, o Niujorke – daugiau nei 16 milijardų dolerių. Net mažame senajame Konektikute yra beveik 876 milijonai dolerių.

Neprašomi pinigai iš Konektikuto

Taigi iš kur visi šie pinigai? Na, pradedantiesiems vyriausybė yra didelis šaltinis. Jei vyriausybė jums skolinga pinigų, o jūs jų nerenkate, tai nereikalaujama. Jiems neleidžiama to tiesiog laikyti! Tai taikoma ir privačioms įmonėms. Valstybių įstatymai reikalauja, kad įmonės, skolingos jums ar jūsų verslui, po tam tikro laiko jas perduotų valstybei. Tai apima bankus, kredito unijas, komunalines paslaugas, darbdavius ​​ir kt. Tai taip pat apima investicijas, tokias kaip pensijos, obligacijos ar akcijos, be kitų šaltinių.

Daugybė neprašytų pinigų šaltinių taip pat kyla iš mirčių. Neretai testamentai yra pasenę, o turtas tolimiems giminaičiams paliekamas naujais vardais. Taip pat įprasta, kad pinigai paliekami jumyse

Kaip matai, mano bičiulis rado 100 USD už savo tėvą nuo mokesčių grąžinimo jis buvo skolingas nuo 90-ųjų vidurio. Daugiausia, ką kada nors radau, buvo „Verizon“ čekis 8 USD. Bet ei, tai buvo kažkas! Aš žinau žmonių, kurie iš banko sąskaitų, seifų, akcijų dividendų, tiesioginis neišmokėtas atlyginimas!, mokesčių nuolaidos, draudimo išmokos ir dar daugybė kitų būdų.

Raskite neprašytus pinigus

Valstybinės neprašomos pinigų formos

Visos 50 valstijų ir DC turi specialią valstijos svetainę su oficialia paieškos forma. Taigi tai neabejotinai turėtų būti jūsų pirmasis žingsnis ieškant neprašytų pinigų ir turto! Aš labai rekomenduoju ieškoti jūsų pavardės ir įmonės pavadinimo kiekvienoje valstijoje, kurioje jūs kada nors gyvenote ar dirbote. Žemiau pateikiamos tiesioginės nuorodos į kiekvienos valstijos paieškos formą ir daugiau galite sužinoti iš Nacionalinės neprašytų turto administratorių asociacijos.

Infografinis nepaimtų pinigų vadovas_Tips

Kita jūsų stotelė turėtų būti šis JAV vyriausybės oficialus neprašytas pinigų vadovas. Jie suskirsto visas atskiras svetaines, kuriose galite ieškoti neprašytų pinigų.

Nors vyriausybė neturi centrinės svetainės, kurioje būtų galima rasti neprašytus pinigus, ji turi konkrečias sritis, kurias reikia ieškoti pagal tai, iš kur gaunami pinigai.

Neprašomas atgalinis darbo užmokestis

  • Nesumokėtas darbo užmokestis – jei manote, kad iš jūsų darbdavio gali būti skolingi atlyginimai, ieškokite Darbo užmokesčio ir valandų skyriaus (WHD) duomenų bazėje, kurioje yra darbuotojų, kuriems reikia pinigų. WHD yra JAV darbo departamento (DOL) dalis.

Gyvybės draudimas

  • VA gyvybės draudimo fondai – ieškokite JAV Veteranų reikalų departamento (VA) nepateiktų draudimo fondų, kurie yra skolingi tam tikriems esamiems ar buvusiems draudėjams ar jų naudos gavėjams. Pastaba: Tai neapima „Servicemembers“ grupinio gyvybės draudimo (SGLI) ar „Veterans“ grupinio gyvybės draudimo (VGLI) polisų nuo 1965 m. Iki šiol lėšų.

Išėjimas į pensiją

Mokesčiai

  • Mokesčių grąžinimas – Vidaus pajamų tarnyba (IRS) gali būti skolinga jums pinigų, jei jūsų grąžinama nebuvo pareikalauta ar nepateikta.

Bankininkystė, investicijos ir valiuta

  • Banko nesėkmės – ieškokite federalinės indėlių draudimo korporacijos (FDIC), iš kurių pareikalauta lėšų iš žlugusių finansų įstaigų.
  • Kredito unijos nesėkmės – raskite kredito unijų nepaimtus indėlius.
  • SEC Pretenzijų fondai – Vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) išvardija vykdymo atvejus, kai įmonė ar asmuo yra skolingas investuotojams pinigų.

Hipotekos

  • FHA draudimo grąžinimas – jei turėjote FHA apdraustą hipoteką, jums gali būti suteikta teisė grąžinti pinigus iš JAV būsto ir miesto plėtros departamento (HUD). Norėdami ieškoti HUD duomenų bazėje, jums reikės FHA bylos numerio (trys skaitmenys, brūkšnys ir kiti šeši skaitmenys, pavyzdžiui, 051-456789).

Tarptautinis

  • Pretenzijos užsieniečiams – praradę turtą, JAV piliečiai gali rasti jiems skolingų pinigų iš užsienio vyriausybių.

Saugokitės neprašytų pinigų aferų

Galiausiai, saugokitės eglės žmonių, kurie apsimeta vyriausybe ir siūlo jums atsiųsti neprašytus pinigus už mokestį. Šie sukčiai naudoja įvairias gudrybes, kad atkreiptų jūsų dėmesį, tačiau jų tikslas yra tas pats: priversti jus atsiųsti jiems pinigų. Valstybinės agentūros jums neskambins dėl neprašytų pinigų ar turto.

Tiesiog nepamirškite: jei kas nors paprašys sumokėti už „nemokamus“ pinigus, tai nėra nemokama!

Remdamiesi šiais patarimais, tikiuosi, kad kai kurie „Hiffers“ gali rasti nemokamų grynųjų, kurie plaukioja aplinkui. Pradėkite nuo aukščiau pateiktų nuorodų ir linkime sėkmės!

Jei radote trūkstamų pinigų sau ar mylimam žmogui, pasidalykite su mumis geromis naujienomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More