Kaip rasti finansų ir apskaitos paslaugų teikimo paslaugų partnerį

Ar ieškote finansų ir apskaitos užsakomųjų paslaugų? Šios paslaugos populiarėja nuo tada, kai FAO paslaugos buvo pradėtos teikti prieš kelis dešimtmečius, 1990-ųjų pradžioje. Įmonės, kurios užsakė tokį darbą, buvo kilusios iš JAV. Tačiau kai kitos įmonės visame pasaulyje pradėjo suprasti naudą, darbą pradėjo kiti pasaulio regionai, įskaitant Europą, Afriką ir Vidurinius Rytus.

Galima perduoti kelių tipų procesus, įskaitant mokėtinų ar gautinų sumų paslaugas, įrašų į ataskaitas, kainų administravimą, buhalteriją, tiekimo grandinės apskaitą, finansinės analizės ataskaitas, bendros įmonės apskaitą, darbo užmokesčio apdorojimą, kelionės išlaidų valdymą ir mokėjimų apdorojimą.

Šiandien vyriausieji finansų pareigūnai (CFO) taip pat yra pasirengę teikti sudėtingesnį darbą FAO partneriams, įskaitant mokesčių strategiją, iždą ir finansų planavimą. 2013 m. HFS tyrimų / KPMG ataskaitoje buvo pasidalinta, kad maždaug 45% aukščiausios klasės bendrovių tarp apklausos respondentų planavo tais metais padidinti savo FAO balus.

FAO sutartys yra ilgalaikės. Per tą laiką abi šalys turi daug bendrauti tarpusavyje, užbaigti projektus atnaujindamos technologijas, pereidamos apskaitos vaidmenis ir valdyti santykius, kurie kartais gali būti sunkūs. Dėl kelių šiame sektoriuje teikiamų paslaugų kyla didelis klausimas, kaip įmonės finansų direktorius turėtų pasirinkti savo įmonei FAO partnerį.

Pagrindiniai FAO partnerio pasirinkimo veiksniai

Jei įmonė nusprendžia perduoti finansinius / apskaitos darbus, svarbu atlikti šiuos veiksmus įmonės struktūrai:

1 žingsnis: apibrėžkite strategiją

Užsakant F&A darbą, svarbu nustatyti konkrečią strategiją, skatinančią sprendimą perduoti darbą. Visi suinteresuotieji subjektai turėtų būti informuoti apie šią informaciją, kad būtų galima atsižvelgti į jų nuomonę. Suinteresuotosios šalys turėtų būti įtrauktos į bet kokius didelius sprendimus, kuriuos įmonė priima dėl finansinių investicijų į įmonę. Todėl jie turėtų būti informuoti apie visus svarbiausius sprendimus, pvz., Perduoti vaisių ir daržovių darbą.

2 žingsnis: Įvertinkite visas parinktis

Tai yra kitas žingsnis, kurį reikia žengti vykdant užsakomąsias paslaugas ir FA darbą. Pvz., Jei įmonė turėtų paleisti uždarą padalinį, pasirinkti bendrų paslaugų parinktį arba rinktis šalia / jūroje. Tai yra keletas pagrindinių variantų, kuriuos turi jūsų įmonė, ir svarbu apsvarstyti visas pagrindines pasirinkimo galimybes. Tai padės pasiekti geriausių rezultatų.

Turėtų įvertinti įmonės, kurios darbas perduodamas į išorę, padalinio galimybes. Taip pat kyla klausimas, ar komanda turi įgūdžių perduoti / valdyti užsakomąsias paslaugas. Tai dar vienas svarbus klausimas, kurį reikia spręsti perkant F&A darbą.

3 žingsnis: Užbaigti aprūpinamų verslo linijų apimtį / logiką

Tai dar vienas svarbus žingsnis. Tai dar vienas pagrindinių žingsnių, kurį reikia atlikti perkant vaisių ir daržovių darbą.

Geriausio „F&A“ paslaugų teikėjo pasirinkimas

Pasvėrusi kiekvieną iš šių variantų, įmonė turėtų pasverti kiekvienos galimybės privalumus / trūkumus. Tai leis pasirinkti geriausią, atsižvelgiant į situaciją. Tai labai svarbu, nes įmonė visada turėtų priimti sprendimą dėl vaisių ir daržovių perkėlimo, kuris suteiks daugiausiai naudos. Jei tai bus padaryta, įmonė eis teisingu keliu.

Kita vertus, jei visos galimybės nėra kruopščiai pasvertos, tai gali sukelti nepageidaujamų rezultatų ir galbūt neteisingai pasirinkti. Tai tikrai bet kuri įmonė norės vengti, kai tik įmanoma. Štai keletas svarbiausių klausimų, kuriuos reikia pasverti, norint pasirinkti geriausią užsakomųjų paslaugų įmonę:

Užsakomųjų paslaugų įmonės dydis yra svarbus klausimas. Kai kurios įmonės renkasi dideles paslaugas, nes manoma, kad pardavimas / patirtis suteiks jiems aukščiausios kokybės paslaugas. Tačiau taip būna ne visada. Yra ir kitų kompanijų, kurios mano, kad jos bus ignoruojamos, jei pasirinks dideles užsakomąsias įmones. Jie mieliau renkasi mažą įmonę, kuri teiks jiems individualų / individualų aptarnavimą.

Kuris variantas yra geriausias? Yra įvairių veiksnių, įskaitant jūsų įmonės anglis. Nėra teisingo ar neteisingo atsakymo, susijusio su šia problema. Svarbu atsižvelgti į konkrečios įmonės poreikius ir prioritetus. Tai padės pasirinkti tinkamą F & A užsakomųjų paslaugų įmonę pagal jos veiklos mastą.

Daugeliu F & A užsakomųjų paslaugų atvejų pagrindinis motyvas yra taupyti pinigus. Tačiau taip pat labai svarbu atsižvelgti į įvairių įmonės teikiamų paslaugų efektyvumą. Kodėl tai svarbu? Kai kuriais atvejais įmonei gali trūkti tam tikrų galimybių, todėl ji pasirenka konkretų paslaugų teikėją, kuris turi tam tikrų įgūdžių. Tai labai svarbu norint užtikrinti, kad užsakomųjų paslaugų įmonė galėtų efektyviai atlikti darbą. Tokiu atveju jūsų įmonė nepraras nė žingsnio savo vaisių ir vaisių perdirbimo procesuose.

Yra tam tikrų abejonių, kad perduodančios įmonės gali patirti vadovybės pokyčių. Todėl svarbu ieškoti paslaugų teikėjų, kurie užtikrintų stabilumą nuosavybės atžvilgiu. Taip pat naudinga, jei per visą sutarties galiojimo laiką yra vienas kontaktinis asmuo. Tai padės užtikrinti ramybę ir geresnius rezultatus, kai perkate vaisių ir daržovių darbą.

Svarbu atsižvelgti į konkrečios užsakomosios įmonės įgūdžių rinkinius. Tai padės išsiaiškinti, ar jūsų verslas pasieks geresnių talentų / technologijų, jei nuspręs perduoti įmonei paslaugas. Yra įvairių konkrečių klausimų, kuriuos reikia spręsti. Tai apima tokius dalykus kaip laiko skirtumai, efektyvumas, personalas / darbas ir kt. Tai yra visi svarbūs klausimai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį svarstant skirtingas galimybes. Jei jūsų įmonė nori perduoti finansinius / apskaitos darbus, labai svarbu įsitikinti, kad darbus perduodate įmonei, kuri gali efektyviai dirbti. Tai gali padėti jūsų įmonei suteikti ramybę.

Neabejotina, kad pokyčiai yra apskaitos / finansų pasaulio dalis. Yra įvairių komponentų, kurie keičiasi, įskaitant apskaitos taisykles, apskaitą ir kt. Taigi, svarbu pasirinkti FAO partnerį, kuris galėtų žinoti ir prisitaikyti prie šių pokyčių. Negana to, jie turėtų sugebėti greitai atlikti pakeitimus ir vis tiek teikti aukšto lygio paslaugas. Tai padės suteikti jums norimas ir nusipelnotas finansų / apskaitos paslaugas.

Perskaitykite mūsų straipsnį:6 pagrindiniai įmonės finansų ir apskaitos užsakomųjų paslaugų pranašumai

Narendra Kumar

Narendra Kumar

Patyręs finansų ir teisininkų specialistas, turintis daugiau nei 12 metų patirtį teisės, finansų, „Fintech“, „Blockchain“ ir pajamų valdymo srityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More