Kaip rasti gerą nuomos namą iš toli

paskelbtas Megan ant
2019 m. Rugpjūčio 16 d
Šiame įraše gali būti partnerių nuorodų.

Prieš pateikdamas jums ekskursiją po naujausius mūsų namus Virdžinijoje (ką aš padarysiu kitą penktadienį!), Pirmiausia norėjau pasidalinti keletu detalių apie tai, kaip ištraukėme vieną iš sklandžiausių mūsų judesių. Kitą antradienį aš suskaidysiu kai kuriuos šmaikščius judančius nulaužimus, kuriuos naudojome šį kartą (tai leido mums greitai susitvarkyti!). Tačiau net ir patys geriausi pasaulio triukai nebūtų turėję daug pokyčių, jei nebūtų sukurta viena svarbi detalė: namą turėjome identifikuoti ir oficialiai išsinuomoti dar nepradėję krauti Kalifornijos namų. Per 8 ėjimus, kuriuos atlikome per pastaruosius 14 metų, sugebėjome tai padaryti tik kitą kartą … kas antrą žingsnį radome namus po to pasirodymas, nes mes arba laukėme bazinio būsto (kuris yra labai lėtas ir skausmingas procesas), arba visiškai nuostolingai, kaip išsinuomoti nuomą iš tolo. Turėdami namą … ir puikų namą, kuris iki šiol buvo užrakintas ir pritvirtintas iki šiol, sumažino tiek daug su juda susijusio streso, kad mes nuoširdžiai stebimės, kodėl mums taip reikėjo (save vadinusiems „profesionalų“ nuoma) įdėti rimtų pastangų šiam mūsų perkėlimo aspektui. Jei ruošiatės leistis į tolimą kelią ir tikrai norite ar turite turėti namą užrakintą prieš atvykdami, pateikiame keletą patarimų ir gudrybių, kurie mums pasirodė sėkmingi ieškant gero nuomojamo namo iš toli!

kaip rasti gerą nuomos namą

Supraskite, kaip veikia vietos nuomos rinka

Vienas dalykas, dėl kurio mes nuolat plūstelėjame, yra tai, kiek skiriasi kiekviena nuomos rinka. Mes nuoširdžiai manome, kad turime šį nuomininko dalyką iki mokslo. Ir tada mes persikelsime į naują mums rajoną tik tam, kad atrastume įvairiausias unikalias aplinkybes, kad vėl jaustumėmės kaip naujokai. Nors tikrai tikėjotės, kad aukštų planai, nuomos intervalai ir net nuomos sąlygos skirtingose ​​valstybėse gali skirtis, vienas dalykas, kurio mes niekada nesitikėjome taip plačiai pakeisti, buvo kaip rasti nuomojamą namą.

Persikėlę į Kanzasą „Facebook“ tinkle panaudojome karinių draugų tinklą. Ieškodami Kalifornijos nuomos, mes panaudojome Craigo sąrašą (visų dalykų!). Persikėlę į Virdžiniją, mes dirbome su nekilnojamojo turto agentu kartu su MLS paieškomis (kurių net nežinojome, kad galima išsinuomoti!). Mano mintis nėra ta, kad jūs turite atrasti Vienas vietinis būdas susirasti nuomojamą būstą (nes būsto tikrai bus įvairiose vietose), bet turėkite omenyje, kad skirtingos vietovės teikia pirmenybę tam tikriems sąrašų teikimo būdams, o ne kitiems. Naudojant labiausiai paplitusį konkrečios srities sąrašų sudarymo metodą, tikrai bus gaunami geresni, greitesni ir produktyvesni rezultatai!

Pažink vietovę

Kai kurie kariškiai imsis vadinamosios „namų medžioklės kelionės“. Iš esmės šeima (arba vienas šeimos narys) išvyks į naują vietą, norėdamas asmeniškai ištirti namus. Mes niekada nedarėme namų medžioklės išvykos, nes visada manėme, kad tikimybė susirasti namus per tam tikrą dienų rinkinį yra mažai tikėtina. Tačiau, be gastrolių namuose, yra dar daugybė kitų dalykų, kuriuos galite sužinoti apsilankę savo naujojoje bendruomenėje asmeniškai, jei galite ją supti.

Paprasčiausiai važinėdami po įvairias vietoves, galite suprasti miesto išdėstymą, eismo įpročius, namų stilių / dydį, kasdienės kelionės į darbą ir atgal laiką bei vietovės vietas, kuriose norėtumėte būti labiau nei kiti … viskas kuriuos per sunku surinkti iš „Zillow“ sąrašų, „Google Maps“ ir net iš lūpų į lūpas. Turėdami konkrečių bendruomenių, rajonų ir miestelių sąrašą, galite susiaurinti paiešką grįžę namo, taip padidindami tikimybę atsidurti namuose, kurie tikrai tinka jūsų šeimai ir jūsų poreikiams.

Raskite keletą vietinių akių ir ausų

Karių bendruomenėje tai gana lengva rasti kažkas kuris gyvena jūsų naujame mieste (net jei tai yra draugo draugo draugas); užmegzti kontaktą su šiuo asmeniu (ar keliais žmonėmis) gali būti neįkainojama. Jie gali patiekti ne tik vietines detales, kurių kitaip nepavyks atrasti; bet dar svarbiau, kad jie yra ten … asmeniškai … o tai reiškia, kad jie gali matyti nuomos ženklus kylančius į priekinius kiemus, kalbėtis su kaimynais, paklausti apie tai, kas greitai persikels, ir galbūt yra raktas norint rasti tikrai puikų namą.

Šiame naujausiame žingsnyje mes susisiekėme su mano sesers drauge, gyvenusia kaimynystėje, kurioje norėjome būti. Kai tik ji pamatė nuomos ženklą ar įrašą privačios kaimynystės „Facebook“ grupėje, ji man davė galvą aukštyn. Dažnai ji turėjo žinių apie „greitai pasirodysiančias“ savybes, kol jos pasieks „Zillow“ ar MLS. Tai leido mums greitai veikti šioje labai aktyvioje nuomos rinkoje!

„Google Maps“ yra jūsų draugas

Negaliu jums pasakyti, kiek kartų aš matyčiau, kaip fantastinis namas iškilo Zillow’e ar kitoje paieškos svetainėje, iškart išsiunčiau jį Gregui ir net pradėjau siųsti pranešimus sąrašo agentui, kol nė minutės neradau namo rasti „Google“ Žemėlapiai. Tada atradau, kad namas nebuvo kaimynystėje, buvo paremtas magistrale ar keistai buvo sklype. Užtrukau šiek tiek laiko, kol išmokau, bet galiausiai pradėjau tikrinti „Google Maps“ (iškart po to, kai patikrinome mokyklos rajono svetainę), prieš rimtai apsvarstydamas nuosavybę.

Kodėl? „Google Maps“ naudojimas ne tik padėjo mums nustatyti potencialių namų artumą su Grego darbais, vietinėmis parduotuvėmis, pėsčiųjų takais, mokykla ir kt., Bet ir vaizdas iš palydovo taip pat leido suprasti, kokioje žemėje namas buvo, kaip buvo artimi kaimynai, kaip atrodė kiti gatvės namai ir pan. Tai yra visos detalės, kurias sunku nustatyti iš tolo ir kurių negalima surinkti iš namų sąrašo, tačiau jos gali būti labai naudingos užtikrinant, kad nėra netikėtų staigmenų dėl aplinkinės bendruomenės.

Nepasikliaukite nuotraukomis

Mano „darbo“ dalis yra nufotografuoti mūsų namo vidų ir pasidalinti jais internete. Nepaisant visų mano pastangų tiksliai parodyti mūsų namus tokius, kokie jie iš tikrųjų egzistuoja, aš žinoti kad nuotraukos niekada ne visai atitinka tikrovę. Vis tiek per visą mūsų namų medžioklės procesą buvau nustebintas, kaip atrodė skirtingos nuotraukos (ypač profesionalios nuotraukos, darytos plataus kampo objektyvu!), Palyginti su vaikščiojimu per namus asmeniškai ar per „FaceTime“. Tiesa, net jei sąraše yra dešimtys nuotraukų iš visų įmanomų kampų, tai atrodys skiriasi realiame gyvenime. Susitvarkykite už tai!

Kad išvengčiau galimų netikėtumų, negaliu pakankamai pabrėžti, kiek naudinga yra tai, kad kažkas, kurį pažįstate ir kuriuo pasitikite (draugas, šeimos narys, vietos makleris ar net laisvas pažįstamas), eina per bet kokį turtą, apie kurį rimtai svarstote. Be to, kad parodys kampus ir perspektyvas, kurių negalite gauti iš nuotraukų, jie galės įvertinti kitus dalykus (kvapus, švarą, kaimynų artumą, veikiančias žaliuzes / išparduotuves ir kt.), Kurių neįmanoma naudoti virtualiomis priemonėmis. Mūsų makleris pastebėjo galimą pelėsį viename name (kuris buvo patogiai paliktas iš daugelio paveikslėlių), neleidęs išsinuomoti potencialiai „pavojingo“ namo; o mano tėtis sugebėjo mums suteikti rimtą ramybę apvažiavęs visą mūsų naująją potencialią kaimynystę!

Padėkite pinigus ten, kur yra jūsų burna

Tiesa, per šias naujausias namų medžioklės paieškas buvome labai šokiruoti, pamatę, kaip greitai Gerai nuomos savybės nuėjo. Jei namas būtų nuotoliniu būdu atnaujintas, nudažytas neutralia spalva ir būtų tvirtame mokyklos rajone, jo nebeliktų greičiau nei per 24 valandas. Net jei planavome žiūrėti ar turėjome pozityvų kontaktą su sąrašų agentu, neturėjome realios galimybės gauti namą, jei neturėtume oficialios paraiškos į su paraiškos mokesčiu mokama…visa tai dar nespėjome pamatyti turto! Tas pats pasakytina ir apie namus, kuriuos mums oficialiai „pasiūlė“. Jei mes nebūtume pasirengę ir nenorėjome įsipareigoti kuo greičiau (kaip per kelias valandas) sumokėdami užstatą ir pirmo mėnesio nuomos mokestį, nuomotojai per daug norėjo pereiti pas kitą kvalifikuotą pareiškėją. Aš tikrai nepritariu nuomos paraiškų mokesčių mokėjimui už nekilnojamąjį turtą, kuriame tikrai nesate tikri (nes tai gali prisidėti!). Bet jei sutiksite namą, kuris yra rimtas varžovas, ir jūs reeeeaaallly nenorite rizikuoti jo netekti, elkitės ir (dar svarbiau!) MOKĖKITE greitai!

Pasitikėk savo žarnynu

Galiausiai, įsipareigojimas gyventi namuose, kurių niekada nematėte iš toli, gali būti gana nervinga. Net jei ištyrėte, ką gi išėjo iš namų, ar draugas vaikščiojo po jį, dar kartą peržiūrėjo „FaceTime“ turą ir netgi kruopščiai patikrinote kiekvieną paskutinę nuotrauką, kurią galite išjungti internete, vis tiek gali būti sunku žinoti, kada judėti toliau ir toliau ieškoti, arba kada pagaliau pasakyti „tai yra tas“ ir įsipareigoti. Mano geriausias patarimas šiuo klausimu yra pasitikėti savo žarnynu.

Mes atėjome thiiiiiiiiis arti įsipareigojimo namui, kurį giliai žinojome, nebuvo teisinga … vien todėl, kad norėjome, kad visas namų medžioklės procesas būtų baigtas. Visą savaitę praleidome bandydami susikalbėti patys į namas, tik kad sandoris (stebuklingai?) subyrėtų paskutinę minutę. Mes taip džiaugiamės namais, kuriuos galiausiai išnuomojome (kas įdomu, mes žinojome, kad tai „namas“ nuo pat pirmo karto, kai pamatėme sąrašą!), Kad negalime nepajusti, ar pirmajame išvengėme kulkos namas. Jei būtume tik pripažinę, ką mūsų žarnyno instinktai sako apie tą namą, galėtume sutaupyti daug žmonių (įskaitant ir mus pačius) daug laiko ir širdies skausmo!


Bandymas surasti gerą nuomojamą būstą iš toli, ypač jei neturite galimybių keliauti namo ekskursijoms, gali būti tikrai nelengvas. Tačiau jei šiame pranešime norėčiau pabrėžti vieną dalyką, tai tai, kad ne tik įmanoma rasti gerus namus iš toli, bet ir įdėti pastangų yra labai verta! Niekada negaišome tiek laiko iš anksto ieškodami namo, kiek šįkart. Tačiau sunkus darbas pasiteisino, nes niekada nebuvome tokie patenkinti vieta, kurioje atsidūrėme, ar taip džiaugėmės namais, kurie dabar bus mūsų namai ateinančius kelerius metus! Jei daug persikėlėte / išsinuomojote, norėčiau išgirsti keletą kitų idėjų, kaip rasti gerą nuomojamą būstą, kai tiesiog negalite ten patekti – nedvejodami pasidalykite savo patarimais ir gudrybėmis komentaruose !

Pamatysiu jus čia kitą savaitę su tais judančiais įsilaužimais, kurie mums sutaupė rimto laiko, taip pat pirmą kartą pažvelgę ​​į mūsų Virdžinijos namus! Gero savaitgalio!

Greitai pasimatysime!
Megan

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More