Kaip rasti geriausią „Airbnb“ savo šeimai

Dalintis yra rūpestinga!

Surasti šeimai tinkamą „Airbnb“ nėra taip sunku, kaip gali atrodyti! Tai apima šiek tiek tyrimų, tačiau šie patarimai užtikrins, kad kitą kartą atostogaudami rasite geriausią ir saugią vietą savo šeimai!


Mums patinka apsistoti „Airbnb“ ir teikia pirmenybę jiems, o ne viešbučiams! Tačiau tikrai svarbu mokėti rasti vietą, kuri yra puiki mūsų šeimai, o ne per daug griežtai ar nepatogiai ir sunkiai randama vieta.

Mūsų šeima apsistojo „Airbnb“ namuose Floridoje, Misūryje, Minesotoje, Pensilvanijoje, Viskonsine ir Indianoje. Viešnagės metu svečiai galėjo apžiūrėti miestelį, viso dydžio namą, būstą, studijos „namelį“ po pagrindiniais namais (tik aš ir mano vyras) ir amišų „Dawdi Haus“ (uošvių namai, prijungti prie pagrindinių amišų šeimos namų). Taigi turime nemažai patirties, kurios galime atsisakyti! 🙂

Mes turime keturis vaikus, todėl esame šeši, kuriems reikia vietos apsistoti. Mūsų vyriausias yra 15, o jauniausias – 7, tik nuoroda!

Norėdami rasti a geras „Airbnb“ jūsų šeimai, norėsite vadovautis šiais 7 patarimais!

Vis dėlto pirmiausia pasidarykite sąskaita „Airbnb“ jei niekada anksčiau to nenaudojai. Tai labai paprasta ir užtrunka vos porą minučių, be to, be abejo, apsižvalgyti. Prisiregistruokite naudodami el. Pašto adresą, kurį dažnai tikrinate, kitaip rezervuodami viešnagę galite praleisti pranešimus.

7 patarimai, kaip susirasti šeimai tinkamą „Airbnb“

kaip rasti šeimai tinkamą airbnb

1) Išbandykite namus pas superšeimininką.

Aukščiausiųjų šeimininkai turi aukščiausius įvertinimus ir yra dažnai vertinami, kad įsitikintų, jog jie vis tiek atitinka tą kvalifikaciją. Jie turi atlikti tam tikrą skaičių viešnagių (10 ir daugiau) ir išlaikyti aukštesnį nei 90% įvertinimą. Dauguma superšeimininkų yra patyrę šeimininkai ir žino, ko reikia šeimoms.

Tai sakant, yra tikimybė, kad tie, kurie dar nėra įvertinti kaip „Superhosts“, vis tiek gali puikiai dirbti!

Bet kai mes pirmą kartą pradėjome apsistoti „Airbnb“ ir nebuvau tikras, ko tiksliai ieškoti, aš susiaurinau savo paiešką tik „Superhosts“ (tai galite padaryti paieškos funkcijoje skiltyje „daugiau filtrų“ – žiūrėkite žemiau esančią nuotrauką).

2) Ieškokite namų, kuriuose gausu išsamių apžvalgų, ypač susijusių su šeimomis.

Mums patinka rinktis namus su daugybe atsiliepimų. Ir jei jų reitinge yra šiek tiek „dingo“, mėgstu skaityti neigiamus atsiliepimus. Kartais tai būna ne svečio, o svečio problema!

Atidžiai perskaitykite atsiliepimus. Jei kyla problemų dėl švaros, tai dažnai iškyla apžvalgose. Aš labai išrankus turėdamas švarų „Airbnb“ (net ne dėl pandemijos, o tik todėl, kad nenoriu, kad paliktų kitų žmonių plaukus ir šiukšles!)

Daug kartų ieškosiu aprašymų, kuriuose sakoma „tai skirta šeimoms, šie namai nėra vieta vakarėliams“, nes tai, ką kiti žmonės sakė, yra tai, kad namai, kuriuose vyksta vakarėliai, yra „nusidėvėję“, jei tai turi prasmę . Tai tinka tiems, kurie ieško vietos vakarėliams su draugais! Tai tik ne mes. Mums labiau patinka vietos, skirtos šeimoms.

Taip pat galite pastebėti, kiek žmonių komentuoja šeimininko draugiškumą ar prieinamumą. Kai atostogauju su savo vaikais, nenoriu, kad iškiltų didžiulės problemos su namu ir tada negalėčiau sulaikyti šeimininko!

Mes taip pat ieškome namų, kuriuose turime visą vietą sau (tai galima pasirinkti skiltyje „daugiau filtrų“. Man nepatinka dalytis namais su kita šeima, nes visada jaučiu, kad mes per daug triukšmingai darome !!

Žemiau: mėgaukitės šiek tiek laiko verandoje pagamintu braškių limonadu mūsų amišų „Dawdi Haus“ 2019 m.! Tai surengė vaikinas, užsisakantis „Airbnb“ nakvynes amišams, nes jie, žinoma, nenaudoja interneto!

3) Norėdami greičiau susiaurinti rezultatus, naudokite funkciją „daugiau filtrų“.

Kai pirmą kartą atlieku paiešką ir pasirodys rezultatai, aš pasirenku „daugiau filtrų“ ir pradedu rinktis specifiką.

Galite pasirinkti tam tikrus patogumus, kuriuos norite, pvz., Sūkurinę vonią, baseiną, naminius gyvūnus, nuosavybės tipą, atšaukimo lankstumą ir kt.

Taip pat galite pasirinkti konkretų lovų ir miegamųjų skaičių, nors kartais aš tai palieku taip, nes jei namuose yra palėpė su dviem dviaukštėmis lovomis, pavyzdžiui, „Airbnb“ to „nepakels“ keliems kambariams. lovų ir galite praleisti puikią vietą!

Ypač toje vietoje, kur yra daugybė viešnagių, tai daro ją mažiau pribloškiančią, jei viską susiaurinsite nuo pat pradžių. Įgiję daugiau patirties naudodami „Airbnb“, galite naudoti mažiau filtrų, jei yra vieta, kurią praleidote pirmą kartą dėl kažkokio keisto „Airbnb“ filtro atsakymo!

4) Ieškokite puikių patogumų šeimoms „Airbnb“.

Atkreipkite dėmesį, kokie jų patogumai būtų tinkami jūsų šeimai. Jei turite mažųjų su vežimėliais, galbūt nenorite pasirinkti vietos, į kurią pateksite tik stačiais laiptais. Jei keliaujate dideliu visureigiu, tikriausiai norite įsitikinti, kad važiuojamojoje dalyje yra vietos automobiliui pastatyti.

Kai kuriuose daugiabučių kurortuose yra baseinai, kuriuos galite naudoti kaip svečiai (nemokamai). Kai kurios vietos yra netoli „Walmart“ ar restoranų. Ar norite būti arčiau tų dalykų ar daugiau užmušto kelio? Ar norite priedų, ar tiesiog ieškote šiltos nakvynės vietos, nes būsite netoliese esančiuose lankytinuose objektuose ar pramogų parkuose nuo atidarymo iki uždarymo?

Norite baseino ar stalo žaidimų? Vežimėliai ir pakuotė bei pjesės? Kambarių ventiliatoriai dėl triukšmo? Yra daugybė patogumų variantų, tik reikia atidžiai pasidomėti!

Taip pat atminkite, kad kai kurie šeimininkai pateikia daugiau „pradinių“ daiktų nei kiti, tokių kaip tualetinis popierius, kleenex, kavos indeliai, rankšluosčiai ir kt. Negalima užklupti „Airbnb“ be tualetinio popieriaus, kai atvyksite! 😉

5) Ieškokite vietos, kurią tikrai galite išplatinti ir kurioje netoliese yra lankytinų vietų vaikams.

„Airbnb“ yra keletas tikrai mielų kotedžų, tačiau to gali nepakakti, jei žiemos metu 6 dienas būnate prispaustas „atostogų“ metu!

Turite nuspręsti, kaip praleisite laiką, kad žinotumėte, kiek jums reikia vietos. Padariau klaidą, kad mūsų šeima vienoje vietoje pasirinko būstą, kuris buvo toks mielas, bet neturėjo daug vietos. Mes ten buvome šaltuoju metų laiku ir mūsų vaikai iš esmės visą laiką buvo vienas ant kito.

Nuo tada aš nusprendžiau ieškoti „Airbnb“ vietų su „išskleista erdve“, kaip man tai patinka. Ir bent du vonios kambariai;)

Man taip pat patinka išbandyti vietas, kurios nėra miesto viduryje. Manau, kad miesto centro zonos yra mielos poroms, bet mūsų šeimai tai ne mūsų stilius. Pageidautina, kad mes pasirinktume vietą su dideliu kiemu arba tam tikrą žaidimų aikštelę jaunesniems dviem vaikams, tačiau stengiamės būti ne per toli nuo lankomų lankytinų vietų.

BET, gali būti ne būdas būti šalia lankytinų vietų ir turėti vietos. Mes asmeniškai pasirinktume ilgesnį važiavimą į lankytinas vietas, o ne spūstis į mažesnę erdvę, bet jūs turite padaryti tai, kas tinka jūsų šeimai!

6) Išsiaiškinkite, ką turite padaryti jūs, kaip svečias, prieš išvykdami.

Jei šeimininkas reikalauja išnešti šiukšles, skalbti skalbinius, nuimti lovas ir dar daugiau, o jūs turite skrydį anksti ryte, galbūt nenorite, kad visa tai turėtumėte daryti, kai skubate išvykimo dieną. . Tai visiškai jų teisė reikalauti to iš svečių! Bet prieš užsisakydami norėsite žinoti apie šią informaciją.

7) Kruopščiai palyginkite kainas.

Kaina nėra viskas, bet ji yra svarbi. Jei už vietą mokate daugiau, turėtumėte pagrįstai tikėtis puikios viešnagės ir daugiau patogumų. Kita vertus, gali būti „Airbnb“, kurie turi puikius patogumus, bet iš tikrųjų kainuoja mažiau. (Kaip ir visais atvejais, YMMV – jūsų rida gali skirtis!) Jums tereikia daug apsižvalgyti, kad įsitikintumėte, jog gaunate geriausią pasiūlymą, ir jei kaina atrodo per gera, kad būtų tiesa, gali būti priežastis.

Išimtis yra tai, kad jei ieškote vietos ne sezono metu, galite rasti labai daug. Pavyzdžiui, kai praėjusį lapkritį apsistojome Misūryje, apsistojome prie ežero esančiame name. Kadangi tuo metų laiku nevyksta ežerų veikla (nors tai buvo dar mažai, kai buvome 60-tieji metai, kai mes ten buvome!), Kaina buvo daug mažesnė, nei būtų buvę, jei būtume atvykę vasarą.

Atkreipkite dėmesį ir į mokesčius. Kai kurie mokesčiai už valymą gali būti didesni už kitus, ir tai gali kompensuoti nakties kainos skirtumą tarp jūsų palyginamų vietų.

Žemiau: Vaizdas iš mūsų Bransono, MO Airbnb, 2020 m. Lapkričio mėn.!

Prieš rezervuodami, nedvejodami susisiekite su vedėju!

Dauguma „Airbnb“ šeimininkų yra itin jautrūs ir draugiški. Jei jų nėra, tai tikriausiai yra ženklas, kad nenorite užsisakyti jų vietos! Prieš užsitikrindami užsakymą, užduokite daug klausimų.

Labai svarbu ištirti, kokia yra atšaukimo politika – jūs nenorite pakliūti į tai, kad negalite išvykti į kelionę ir tada prarasti visus pinigus.

Apsistojimas šeimai tinkamoje „Airbnb“ yra puikus būdas pasiskirstyti ir praleisti laiką kartu vietoje, kuri iš tikrųjų gali sutaupyti daug pinigų viešbutyje ir turi daugiau patogumų, kurie jums patiks!

kaip rasti gerą airbnb šeimoms

Turite klausimų apie apsistojimą „Airbnb“? Mielai atsakysiu į komentarus!

NORITE KALBĖTI SU GRACIAIS JŪSŲ VAIKAMS, KAD RAGYTI?


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More