Kaip rasti geriausią komercinį sunkvežimių draudimą savo verslui

2. Siūlomų aprėpčių tipai

Draudimo galimybės skirsis, todėl būtina žinoti savo poreikius ir rasti įmonę, kuri geriausiai tinka jūsų verslui apsaugoti. Čia pateikiamos kelios draudimo galimybių rūšys ir jos:

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas: Vairuotojo veiksmas kito asmens nuosavybėje: prieplaukų pakrovimas, sunkvežimio sustojimas ir pristatymo klaidos.

Pagrindinė atsakomybė: Žala, kurią vairuotojas padaro dirbdamas sunkvežimiu.

Fizinė žala: Materialinė žala jūsų įrangai dėl avarijos ar vagystės.

Ne sunkvežimių atsakomybė: Fiziniai kitų asmenų sužalojimai ar sužalojimai, kol jūsų komercinis automobilis nėra išsiųstas.

Motorinių sunkvežimių kroviniai: Siuntimas vagystės, šlapio / sugadinto, sugedusio šaldymo ir kt. Atveju

Priekabų mainai: Pagal priekabos mainų sutartį naudojama ne priekaba.

Medicininės išmokos: Medicinos sąskaitos jūsų vairuotojui ar keleiviui, kuris sužeistas keliaujant sunkvežimiu.

Ne / nepakankamai apdraustas vairuotojass: Jei kas nors kitas sukelia jūsų transporto priemonės avariją ir neturi pakankamo draudimo atlyginti žalą.

3. Žinios ir patirtis

Jūs žinote savo verslą. Norite ir draudimo bendrovės, išmanančios jūsų verslą. Draudimo bendrovės vertina riziką, todėl turėtumėte įsitikinti, kad jūsų draudimo vežėjas supranta galimų įvykių riziką ir tipus.

Naudojimasis pigia komercine draudimo kompanija, neturinčia tinkamos patirties, galiausiai kainuos pinigus ir laiką. Įsivaizduokite, kad patekote į avariją, dėl kurios išsilieja pavojingos atliekos. Draudimo bendrovė, turinti patirties, atsiųs žalų sureguliavimą, kuris supras šio išsiliejimo išvalymo procesą. Draudimo reguliuotojas, nežinantis šio proceso, gali palikti vietos teisėsaugos institucijas, o tai yra daug brangiau ir švaistiau.

4. Klientų aptarnavimas

Tarkime, kad rasite priimtiną kainą komercinių sunkvežimių draudimo vežėją su nuolaida, jums reikalingus produktus ir supratimą apie savo pramonę. Ar verta, jei jie leidžia jums pareikšti pretenzijas tik tam tikromis valandomis, negrąžina skambučių ar netinkamo atsakymo į jūsų pretenzijas laiko? Po namo įvykusi nelaimė ar vėlavimas gali labai pabrangti ir netgi sukelti didesnę riziką jūsų įmonei.

Kai kurios komercinės draudimo bendrovės siūlys papildomas paslaugas, kurios gali padėti sumažinti jūsų apatinę liniją ir kartu skatinti augimą. Pavyzdžiui, kokybiška įmonė gali turėti ekspertų, kurie galėtų bendradarbiauti su jumis kontroliuodami nuostolius ir valdydami riziką, kad galėtumėte išvengti nelaimingų atsitikimų. Kitos įmonės turi naudingų naujienlaiškių, vadovų ir specialių telefono linijų, sukurtų atsakyti į klausimus apie saugumą ir atitikimą.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti sunkvežimių draudimo agentūroms

Ieškodami geriausio ir prieinamiausio komercinio sunkvežimio draudimo savo įmonei, turėtumėte užduoti daug klausimų. Nors nebūtinai kiekvienam elementui yra visuotinai teisingas atsakymas, yra jūsų verslui tinkamų atsakymų. Gaukite geriausią informaciją, kad galėtumėte geriausiai pasirinkti savo poreikius ir biudžetą.

Koks yra įmonės reitingas? Ne visi balai yra vienodi. Yra keletas draudimo reitingų organizacijų: „AM Best“, „Fitch“, „Moody’s“ ir „Standard & Poor“ yra didžiausi smūgiai. „A“ reitingas priklauso įmonėms, kurios veikia savo pramonės šakose. C ir D reitingai laikomi silpnais. Jei įmanoma, patikrinkite kelis įvertinimus.

Ar politika yra ribota ar neribota? Neribotas draudimas padengs beveik visus pavojus ir nuostolius, kuriuos įsivaizduoja pagal tą draudimo rūšį. Ribota politika turės apribojimų, kas įtraukiama.

Kokie kroviniai yra padengti? Ar politika apima plačią formą ar tik konkretų krovinį? Apims tai, ko jums reikia?

Ar yra papildomas atskaitymas? Nuskaitoma suma jau yra svarbus dalykas, kurį reikia apsvarstyti, patikrinkite, ar yra kitų atskaitymų tam tikrų rūšių kroviniams, vietoms, atstumams ir kt.

Ar įmonė specializuojasi sunkvežimiuose? Jei įmonė specializuojasi, ar ji teikia pirmenybę vietinėms kelionėms ar tolimiems reisams? Kokias keliones reikia apimti jūsų įmonei?

Ar įmonė turi 24/7 pretenzijų pranešimo galimybes? Greitesnės pretenzijos gali sutaupyti pinigų ir laiko.

Ar įmonė turi rekomendacijų? Visada verta pasikalbėti su kitais operatoriais savininkais, kad sužinotumėte apie jų patirtį.

Nesvarbu, ar pradedate naują įmonę, ar ieškote draudimo pirmą kartą, ar esate ilgą laiką dirbantis operatorius, ieškantis geresnio varianto, verta apsipirkti, kad gautumėte geriausią ir prieinamą komercinį draudimo polisą savo verslui. Niekada nebuvo geresnio laiko teigiamiems pokyčiams.

Ar turite patarimų, kaip rasti puikų komercinių sunkvežimių draudimą savo verslui, palikite komentarą žemiau.

Taip pat skaitykite didelių platformų draudimo kainas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More