Kaip rasti geriausią komercinį sunkvežimių draudimą savo verslui

2. Siūlomų aprėpčių tipai

Draudimo galimybės skirsis, todėl būtina žinoti savo poreikius ir rasti įmonę, kuri geriausiai tinka jūsų verslui apsaugoti. Čia pateikiamos kelios draudimo galimybių rūšys ir jos:

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas: Vairuotojo veiksmas kito asmens nuosavybėje: prieplaukų pakrovimas, sunkvežimio sustojimas ir pristatymo klaidos.

Pagrindinė atsakomybė: Žala, kurią vairuotojas padaro dirbdamas sunkvežimiu.

Fizinė žala: Materialinė žala jūsų įrangai dėl avarijos ar vagystės.

Ne sunkvežimių atsakomybė: Fiziniai kitų asmenų sužalojimai ar sužalojimai, kol jūsų komercinis automobilis nėra išsiųstas.

Motorinių sunkvežimių kroviniai: Siuntimas vagystės, šlapio / sugadinto, sugedusio šaldymo ir kt. Atveju

Priekabų mainai: Pagal priekabos mainų sutartį naudojama ne priekaba.

Medicininės išmokos: Medicinos sąskaitos jūsų vairuotojui ar keleiviui, kuris sužeistas keliaujant sunkvežimiu.

Ne / nepakankamai apdraustas vairuotojass: Jei kas nors kitas sukelia jūsų transporto priemonės avariją ir neturi pakankamo draudimo atlyginti žalą.

3. Žinios ir patirtis

Jūs žinote savo verslą. Norite ir draudimo bendrovės, išmanančios jūsų verslą. Draudimo bendrovės vertina riziką, todėl turėtumėte įsitikinti, kad jūsų draudimo vežėjas supranta galimų įvykių riziką ir tipus.

Naudojimasis pigia komercine draudimo kompanija, neturinčia tinkamos patirties, galiausiai kainuos pinigus ir laiką. Įsivaizduokite, kad patekote į avariją, dėl kurios išsilieja pavojingos atliekos. Draudimo bendrovė, turinti patirties, atsiųs žalų sureguliavimą, kuris supras šio išsiliejimo išvalymo procesą. Draudimo reguliuotojas, nežinantis šio proceso, gali palikti vietos teisėsaugos institucijas, o tai yra daug brangiau ir švaistiau.

4. Klientų aptarnavimas

Tarkime, kad rasite priimtiną kainą komercinių sunkvežimių draudimo vežėją su nuolaida, jums reikalingus produktus ir supratimą apie savo pramonę. Ar verta, jei jie leidžia jums pareikšti pretenzijas tik tam tikromis valandomis, negrąžina skambučių ar netinkamo atsakymo į jūsų pretenzijas laiko? Po namo įvykusi nelaimė ar vėlavimas gali labai pabrangti ir netgi sukelti didesnę riziką jūsų įmonei.

Kai kurios komercinės draudimo bendrovės siūlys papildomas paslaugas, kurios gali padėti sumažinti jūsų apatinę liniją ir kartu skatinti augimą. Pavyzdžiui, kokybiška įmonė gali turėti ekspertų, kurie galėtų bendradarbiauti su jumis kontroliuodami nuostolius ir valdydami riziką, kad galėtumėte išvengti nelaimingų atsitikimų. Kitos įmonės turi naudingų naujienlaiškių, vadovų ir specialių telefono linijų, sukurtų atsakyti į klausimus apie saugumą ir atitikimą.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti sunkvežimių draudimo agentūroms

Ieškodami geriausio ir prieinamiausio komercinio sunkvežimio draudimo savo įmonei, turėtumėte užduoti daug klausimų. Nors nebūtinai kiekvienam elementui yra visuotinai teisingas atsakymas, yra jūsų verslui tinkamų atsakymų. Gaukite geriausią informaciją, kad galėtumėte geriausiai pasirinkti savo poreikius ir biudžetą.

Koks yra įmonės reitingas? Ne visi balai yra vienodi. Yra keletas draudimo reitingų organizacijų: „AM Best“, „Fitch“, „Moody’s“ ir „Standard & Poor“ yra didžiausi smūgiai. „A“ reitingas priklauso įmonėms, kurios veikia savo pramonės šakose. C ir D reitingai laikomi silpnais. Jei įmanoma, patikrinkite kelis įvertinimus.

Ar politika yra ribota ar neribota? Neribotas draudimas padengs beveik visus pavojus ir nuostolius, kuriuos įsivaizduoja pagal tą draudimo rūšį. Ribota politika turės apribojimų, kas įtraukiama.

Kokie kroviniai yra padengti? Ar politika apima plačią formą ar tik konkretų krovinį? Apims tai, ko jums reikia?

Ar yra papildomas atskaitymas? Nuskaitoma suma jau yra svarbus dalykas, kurį reikia apsvarstyti, patikrinkite, ar yra kitų atskaitymų tam tikrų rūšių kroviniams, vietoms, atstumams ir kt.

Ar įmonė specializuojasi sunkvežimiuose? Jei įmonė specializuojasi, ar ji teikia pirmenybę vietinėms kelionėms ar tolimiems reisams? Kokias keliones reikia apimti jūsų įmonei?

Ar įmonė turi 24/7 pretenzijų pranešimo galimybes? Greitesnės pretenzijos gali sutaupyti pinigų ir laiko.

Ar įmonė turi rekomendacijų? Visada verta pasikalbėti su kitais operatoriais savininkais, kad sužinotumėte apie jų patirtį.

Nesvarbu, ar pradedate naują įmonę, ar ieškote draudimo pirmą kartą, ar esate ilgą laiką dirbantis operatorius, ieškantis geresnio varianto, verta apsipirkti, kad gautumėte geriausią ir prieinamą komercinį draudimo polisą savo verslui. Niekada nebuvo geresnio laiko teigiamiems pokyčiams.

Ar turite patarimų, kaip rasti puikų komercinių sunkvežimių draudimą savo verslui, palikite komentarą žemiau.

Taip pat skaitykite didelių platformų draudimo kainas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More