Kaip rasti geriausias ekskursijas po Bordo vyną

Mūsų patirtis keliaujant į Bordo, Prancūziją, buvo toli gražu neplanuota. Vietoj to, mes nuėjome į šį visame pasaulyje žinomą Prancūzijos vyno regioną, kad galėtume pasodinti draugą ar tiksliau – šunį. Mes net neįsivaizdavome, kaip aplankyti Bordo, kaip vykti į vyno degustaciją Bordo mieste, ar Bordo vynas mūsų banko sąskaitai yra net per brangus. Mus nustebino tai, ką radome vyno turizmas Bordo mieste. Čia mes dalinamės patarimais, kaip rasti geriausias Bordo vyno keliones tikriems žmonėms.

Kodėl sakau „tikri žmonės“. Na, Bordo turi gerą reputaciją kaip vienas brangiausių vyno regionų pasaulyje. Kai lankėmės, manėme, kad kiekvienas matytas butelis viršys šimtą eurų. Taip, mes matėme keletą labai brangių butelių, kurių suma siekia net tūkstantį eurų. Bet mes taip pat įsigijome labai pagrįstų butelių ir mėgavomės unikalia vyno patirtimi, prieinama tikriems žmonėms ir tikriems vyno gėrėjams.

Vyno degustacijos Bordo Prancūzijoje vadovas


Kaip rasti geriausias ekskursijas po Bordo vyną - vyno degustacija Bordo mieste


Kaip rasti geriausias ekskursijas po Bordo vyną – vyno degustacija Bordo mieste

Šiame Bordo vyno tinklaraštyje dalinamės keletu patarimų, kaip užsisakyti vyno kelionę Bordo mieste ir į ką atsižvelgti, norint rasti geriausią sau ir jūsų biudžetui. Taip pat dalinamės keletu patarimų, kaip sužinoti apie Bordo mieste, nereikia keliauti į šalį. Taip pat yra patarimų, kaip savarankiškai aplankyti vieną garsiausių Bordo vyno regionų Saint-Emilion. Taip pat pridedu šiek tiek informacijos apie tai, kas yra Bordo vynas, pripažindamas, kad vyno keliautojams tai gali būti šiek tiek bauginanti.

Šiame pranešime rekomenduojame keletą vyno turų Bordo mieste, kuriuos galite užsisakyti „Viator Bordeaux Tours“. Mes rekomenduojame „Viator“, nes juos naudojome ekskursijoms visame pasaulyje. Be to, nes jie yra gerbiama įmonė (priklauso „TripAdvisor“) ir jūsų kelionę galima iš karto užsisakyti ir patvirtinti, todėl tai labai lengva. Jei turite konkretų klausimą, naudokite aukščiau pateiktą turinį, kad rastumėte atsakymą į savo klausimą. Jei mes to neaprašome, nedvejodami užduokite savo klausimą toliau pateiktame komentarų skyriuje. Mes stengsimės kuo greičiau atsakyti į jūsų klausimą. Cheers!

[box]

Užsisakykite populiariausią Bordo vyno turą per „Viator“ – nuo 115 EUR asmeniui

[/box]

* Šiame įraše yra kompensuojamų nuorodų. Daugiau informacijos rasite mano ATSAKOMYBĖ.

Vin de Bordeaux – ką visa tai reiškia?vyno degustacijos ekskursijos bordo


Bordo vynai galbūt galėtų būti vieni iš labiausiai bauginančių vynų. Štai kodėl man buvo taip įdomu sužinoti, kaip užsisakyti Bordo vyno degustacijos ekskursijas, sužinoti apie keletą geriausių Bordo vyninių. Bordo yra vakarinėje Prancūzijos pakrantėje ir turi vieną ilgiausių ir prestižiškiausių vyno istorijų. Regionas supa Bordo miestą ir apima daugiau kaip 50 vyno pavadinimų arba vyno regionų aplink miestą. Tai didžiausia vyno gamybos sritis Prancūzijoje. Išskyrus šampaną, Bordo tikriausiai labiau nei bet kuris kitas vynas suteikia įspūdį apie turtus, prabangą ir galbūt pretenzingumą. Tai taip pat reiškia, kad vyno keliautojams tai gali būti bauginanti.

Aš laikau save gana gerai išmanančiu vynus, ypač ispaniškus, itališkus ir net Portugalijos vynus. Aš iš tikrųjų parašiau knygą apie Katalonijos vyno regioną. Bet aš esu tik naujokas kalbant apie bet kokį prancūzišką vyną, išskyrus šampaną. Tai aš labai aukštu lygiu sužinojau apie puikius Bordo vynus. Daugiausia gaminamas vynas yra Bordo raudonasis vynas, kuris Didžiojoje Britanijoje dar vadinamas Claret. Jis visada gaminamas iš vynuogių mišinio, daugiausia – Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Petit Verdot ir Malbec. Šiame regione taip pat gaminamas baltasis Bordo vynas, vadinamas „Sauternes“, ir nedidelis kiekis rožių ir putojančio vyno.

Bordo vyno klasifikacija

Bordo vyno klasifikavimo sistema yra sudėtinga, ir aš ją dar tik pradedu suprasti. Nors itališki vynai yra klasifikuojami kaip IGT, DOC arba DOCG, atsižvelgiant į jų kokybę, Bordeaux AOC vynai yra klasifikuojami keturis, daugiausia pagal Bordeaux subregionus. Yra „pirmojo augimo“ Bordo vynų, kurie laikomi geriausiu Bordo vynu. Tai apima garsius vyno namus, tokius kaip Châteaux Margaux, Latour, Haut-Brion, Mouton Rothschild ir Lafite-Rothschild. Tačiau Bordo yra daug daugiau nei šie garsūs vardai.

Etiketėse taip pat gali būti „Grand Cru“ arba „Grand Cru Classe“, priklausomai nuo to, kokią klasifikaciją jis gavo Château. Taip, viskas sudėtinga. Nesvarbu, ar meniu yra „Grand Vin de Bordeaux“, ar „Bordeaux Superieur“, tipiškam Bordo vyno keliautojui tai beveik nesvarbu. Nes kas yra Bordo vynas, o ne tik vyno regionas, skirtas tyrinėti ir sukurti ilgalaikius prisiminimus.

Ieškote ekskursijos po Bordo maistą?

Ką galite sužinoti Bordo vyno take

Yra daug ko sužinoti apie šį legendinį vyno regioną, virš klasifikacijų. Toliau pateikiama daugiau informacijos, kuri paruošia jus gerti vyną Bordo. Bordo miesto centrą supančioje teritorijoje yra beveik 300 000 hektarų vynuogynų. Šioje srityje yra daugiau nei 7000 pilių ar prancūziškų vyno namų.

Šioje srityje gaminamas vynas visada yra vynuogių mišinys. Kadangi Burgandijoje naudojamos vynuogės yra „Pinot Noir“, Bordo vynuose visada yra mišinys, apimantis „Cabernet Sauvignon“ ir „Merlot“. Kiekvienos vynuogės procentas priklauso nuo to, ar tai Kairio kranto vynuogynas, ar Dešiniojo kranto vynuogynas, kuris yra būdas nustatyti, kur vyninė yra vyno regione. Pavadinimas priklauso nuo to, kurioje Gironde upės pusėje yra vyninė. Tai upė, einanti per Bordo centrą. Žinoma, tai tik subraižo paviršių. Dalyvaudami vyno turo metu jūs mokysite daug daugiau nei aš galiu.

„La Cité du Vin“ – viena geriausių Bordo turistinių vietųturai bordo - La Cite du VinPrieš kalbėdami apie Bordo dienos keliones ir apie tai, kaip ištirti regiono vynines, pirmiausia norėčiau keletą kartų pasidalinti apie tai, kaip sužinoti apie vyną Bordo mieste. Bordo mieste lankėmės praėjus vos metams po vyno pasauliui skirto Bordo vyno muziejaus „La Cité du Vin“ arba „Miesto vyno“ atidarymo. Vien architektūra yra nuostabi, atrodo beveik kaip vyno grafinas ant Garonne upės, vingiuojančios per miestą, kranto. Tai turėtų būti bet kokio sąrašo, kurį reikia pamatyti Bordo, viršuje. Tai taip pat puiki pradžia sužinoti apie vyną apskritai, taip pat apie tai, kur paragauti vyno Bordo.

Per du muziejaus parodų lygius sužinojome nuostabų kiekį apie vyną. Mane nustebino tai, kad Bordo vyno muziejus nėra skirtas tik Bordo vyno regionui. Vietoj to, tik 2 trumpos ekspozicijos, skirtos Bordo vynui. Vietoj to, muziejus daugiausia dėmesio skiria žmonių švietimui apie vyną, įskaitant vyno regionus visame pasaulyje, vyno istoriją, kaip gaminamas vynas ir kaip ragauti vyną. Pats muziejaus turas baigiasi kelione į viršutinį aukštą, kur patiekiamas vynas ir vaizdas į Bordo.

Patinka gerti Bordo namuose? „Riedel Vinum Bordeaux“ vyno taurė

„Riedel Vinum XL Cabernet Sauvignon“ rinkinys iš 2

Kainos atsisakymas


turai bordo - La Cite du Vin


Buvau šokiruotas, koks interaktyvus buvo muziejus. Keliaudami paprastai laikomės taisyklės „be muziejų“, tačiau mes darome išimtį vynui ir į maistą orientuotiems muziejams. Mes niekada nebuvome tokiame vyno muziejuje. Tai yra privaloma piligriminė kelionė kiekvienam vyno mėgėjui.

Įdomu, ką reiškia aplankyti „La Cite du Vin“? Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą:

[box]

„La Cité du Vin“

„La Cité du Vin“ yra Bordo mieste, Quai de Bacalan 134. Tiesiog važiuokite tramvajumi palei upę, kuri jus nuleidžia tiesiai priešais. „La Cité du Vin“ dirba kasdien 9: 30–7: 30. Bilietai kainuoja 20 eurų, jų pabaigoje yra degustacija, taip pat nuomojama interaktyvi laisvų rankų įranga, skirta paaiškinti nuolatinę ekspoziciją. Jie taip pat siūlo specialius laikinus eksponatus už papildomą kainą.

Užsisakykite bilietus iš anksto naudodamiesi šia „Skip The Line“ „La Cité du Vin“ paketas

[/box]

Rekomenduojamos ekskursijos po Bordo vyną


bordeaux region france - Bordo vyno turai


Apsilankymas Bordo vyno muziejuje mieste tik subraižo Bordo turizmo paviršių. Turint tiek daug ką pamatyti tokiame istoriniame Prancūzijos vyno regione, puiki idėja ištirti Bordo vynuogynus. Čia yra mūsų rekomendacijos keliems geriausiems Bordo vyno turams su informacija apie tai, kaip vyno degustuoti Bordo.

Atsižvelgiant į tai, ko ieškote, yra keletas Bordo turų tipų. Įmonės siūlo visos dienos ir pusės dienos Bordo vyno daryklų turus. Yra privačių ir mažų grupių vyno turai. Kai kuriose vyno ekskursijose daugiausia dėmesio skiriama Bordo vyno degustacijai, kitose – maisto derinimas ir maitinimo galimybės. Šios Bordo vyno ekskursijos vyksta automobiliu, autobusu ir net dviračiu. Dangus riba! Svarbu atsižvelgti į tai, kiek laiko turite, kur norite apsilankyti, ir į biudžetą.

Vyno degustacijos ekskursijos Bordo Prancūzijoje


Vyno degustacija Bordo


Mažos grupės Bordo vyno turai

Mažos grupės „Saint-Émilion“ visos dienos turas: Viena iš geriausiai įvertintų mažų grupių Bordo vyno kelionių kelionių po Viator, tai yra puiki Saint-Emilion ir Pomerol apžvalga. Tai apima 3 vyno degustacijas, pervežimą ir ekskursiją po Saint-Emilion kaimą. Į jį neįeina pietūs, tačiau pietūs kaime gali būti tarp degustacijų. Užsisakykite dabar nuo 115 EUR asmeniui.

Arba užsisakykite panašų „Pusės dienos“ turą nuo 60 EUR. Pusės dienos Bordo Prancūzijos vyno degustacijos turas apima vieną degustaciją vietoj trijų. Bet kokiu atveju tai yra puikus variantas tobuloms Bordo dienos kelionėms.

Mažos grupės visos dienos medoko vyno degustacijos turas: Tai panašu į visos dienos turą „Saint-Émilion“, bet į „Medoc“, esantį į šiaurės rytus nuo Bordo. Medoke yra keletas žinomiausių Bordo vynuogynų, jį būtina aplankyti Bordo vyno entuziastams. Į jį taip pat įeina 3 Bordo vyno degustacijos, tačiau neįskaičiuoti pietūs. Yra laiko sustoti papietauti, bet už papildomas išlaidas. Užsisakykite dabar nuo 115 EUR asmeniui.

Mažos grupės visos dienos kapų vyno degustacijos turas: Tai panašu į mažų grupių turus po Saint-Émilion ir Medoc, bet į Gravesą, kuris yra kiek į pietus nuo Bordeaux. Be to, į ekskursiją po Bordo vynuogyną įeina ir pietūs. Ekskursija išvyksta iš Bordo turizmo vyno kelionių biuro. Užsisakykite dabar nuo 115 EUR asmeniui.

Privačios ekskursijos po Bordo vyną

Privačios pusės dienos ekskursija po Saint-Emilion arba Medoc: Jei keliaujate grupėje su šeima ar draugais, vienas iš Bordo privačių vyno turų gali būti geresnis pasirinkimas. Tai labiau pritaikyta asmeniniams poreikiams. Galima užsisakyti pusės dienos ekskursiją, apimančią 2 Bordo vynuogynus ir transportą iš Bordo į oro kondicionieriaus furgoną. Kadangi kaina yra mikroautobusui iki 8 žmonių, vyno degustacija asmeniui kainuos papildomai, paprastai apie 25–30 EUR asmeniui. Vis dėlto tai puikus pasirinkimas grupei! Užsisakykite dabar nuo 290 EUR grupei (iki 8 žmonių).

Dviračių vyno turas Bordo mieste

Vandens degustacijos visos dienos dviračiais ekskursijos po Bordo: Ši kelionė apima mikroautobusų transportą iš Bordo į Saint-Emilion, kur kelionė pasiima elektrinius dviračius. Dviračių turas po kaimą, o paskui – 2 degustacijos ir iškylos pietūs Bordo vynuogynuose. Tai nedidelės grupės turas, skirtas tik 8 žmonėms. Tai puikus Bordo vyno turas žmonėms, mėgstantiems lauke ir norintiems „ištaisyti“ vyną, kol geriate. Užsisakykite dabar nuo 120 EUR asmeniui.

Vyno degustacija Bordo mieste

Bacchus Bordeaux vyno degustacijos turas: Neturite laiko apžiūrėti Bordo visą dieną? Ši pėsčiųjų kelionė po Bordo yra su šio regiono istorija ir Bordo vyno degustacija. Jis trunka tik 3 valandas ir iš miesto centro išvažiuoja ir ryte, ir po pietų. Tai puikus būdas mokytis iš Bordo vadovo, jei trūksta laiko arba Bordo mieste yra tik viena diena. Užsisakykite dabar nuo 69 EUR asmeniui.

Mūsų sąrašas geriausių Bordo vyno turų

Ši lentelė padeda palyginti mūsų rekomenduojamas Bordo vyno degustacijos keliones ir pateikia informaciją, pvz., Trukmę, kainą ir tai, ką apima ekskursijos.

[table id=25 /]

Geriausias Bordo vyno regionas? Saint-EmilionKaip aplankyti Saint-Émilion iš Bordo


Yra keletas būdų ištirti kai kuriuos geriausius Bordo vynuogynus, kuriuos norite aplankyti, neužsisakę ekskursijos. Tai įmanoma Važiuokite traukiniu iš Bordo centro į Saint-Emilion mažiau nei per 30 minučių. Vos apie dešimties minučių pasivaikščiojimas į Saint-Emilion kaimą, kur galima šiek tiek paragauti Bordo vyno turizmo ….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More