Kaip rasti geriausius juodojo penktadienio (ir visus metus!) Skrydžių pasiūlymus

Šį įrašą remia „Skyscanner“

Šioje svetainėje yra partnerių nuorodų. Aš galiu gauti komisinį mokestį už pirkinius, atliktus per šias nuorodas. Kaip „Amazon“ partneris uždirbu iš kvalifikuotų pirkimų. [Learn more]

Tai ateina! Juodasis penktadienis jau beveik arti, po jo greitai – kibernetinis pirmadienis. „Juodojo penktadienio“ ir „Cyber ​​Monday“ skrydžių pasiūlymų savaitgalis yra geriausias metų laikas užsisakyti skrydžius kitoms atostogoms. „Skyscanner“ surenka visus Juodojo penktadienio skrydžių pasiūlymus, kuriuos gali rasti, ir suburia juos vienoje vietoje, kad padėtų jums rasti geriausius skrydžių pasiūlymus juodąjį penktadienį ir kibernetinį pirmadienį. Kur pasirinksite?

PASIŪLYMŲ PAIEŠKA

„Skyscanner“ taip pat gali padėti jums rasti pigius skrydžių pasiūlymus ištisus metus, palyginus milijonus skrydžių variantų, kad surastumėte sau geriausią pasiūlymą. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip galite gauti „Black Friday“ skrydžių nuolaidas ir pigius skrydžius visus metus!

Kas yra „Skyscanner“?

„Skyscanner“ yra skrydžių palyginimo svetainė, kurioje ieškoma visų galimų skrydžių variantų, kad rastumėte pigiausią, greičiausią ir geriausią skrydį jums. Įveskite pradinį oro uostą ir kelionės tikslą su datomis, kuriomis norite skristi, o „Skyscanner“ parodys visas galimas parinktis, kurias galėsite rūšiuoti pagal kainą, trukmę, atvykimo laiką ir dar daugiau, kad išsirinktumėte sau geriausią. Jei nesate tikri dėl kelionės datos, „Skyscanner“ taip pat turi mėnesio pasiūlymų tikrintuvą, kuriame nurodomos viso mėnesio skrydžių kainos. Ir jei esate lankstus datas, jie pasiūlys ieškoti skirtingomis dienomis, kad rastumėte pigesnių skrydžių.

Geriausias bitas? „Skyscanner“ yra visiškai nemokama! Radę daug skrydžių ir spustelėję rezervuoti, jie tiesiogiai susieja jus su oro linijomis ar kelionių agentu internete. Nėra jokių paslėptų mokesčių ir jokių papildomų mokesčių. „Skyscanner“ taip pat lygina viešbučių ir automobilių nuomos kainas, todėl galite būti tikri, kad gaunate geriausią įmanomą pasiūlymą visais savo atostogų aspektais.

Vaizdas iš lėktuvo lango Kaip rasti geriausius „Black Friday“ skrydžių pasiūlymus naudojant „Skyscanner“
Kaip rasti geriausius „Black Friday“ skrydžių pasiūlymus naudojant „Skyscanner“

„Skyscanner“ galite rasti „Black Friday“ ir „Cyber ​​Monday“ skrydžių pasiūlymus

Kadangi juodojo penktadienio savaitgalis yra svarbiausias metų savaitgalis ieškant skrydžių pasiūlymų, „Skyscanner“ sukūrė specialų puslapį, kuriame rasite visas galimas „Black Friday“ skrydžių nuolaidas, kurias galite rasti ČIA. Be „Juodojo penktadienio“ tarptautinių skrydžių pasiūlymų, jūs rasite nuolaidas vidaus skrydžiams ir pasiūlymus tiesiogiai iš pačių aviakompanijų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patikrinti svetainę ir ieškoti mėgstamiausių vietų arba naudoti „Visur ieškoti“ funkciją, kad rastumėte geriausius pasiūlymus.

SKRYDŽIŲ PAIEŠKA

„Skyscanner“ programos naudojimas norint rasti „Black Friday“ skrydžių pasiūlymus

„Skyscanner“ programa yra geriausias būdas nedelsiant gauti pranešimus, jei jūsų skrydžių kainos kris. Atsisiųskite programą iki „Juodojo penktadienio“, kad nustatytumėte mėgstamiausių vietų kainų įspėjimus. Ieškokite skrydžių iš pasirinkto oro uosto, pasirinkite tikslą ir, pažvelgę ​​į skrydžio maršrutą, spustelėkite varpelio piktogramą, kad gautumėte pranešimus, kai pasikeis kaina. Atsisiųskite programą

Atsisiųskite programą

Kiek galėtumėte sutaupyti „Black Friday“ skrydžių pasiūlymuose?

Kiekviena aviakompanija turi skirtingus pasiūlymus ir nuolaidas juodajame penktadienyje, o išanalizavusi skrydžių kainas iš 2017 m. Juodojo penktadienio skrydžių pasiūlymų, „Skyscanner“ rado daugiau nei 30% nuolaidas kai kurioms populiariausioms kelionių vietovėms, atsižvelgiant į „Black Friday“ ir metinis vidurkis. Taigi, apie trečdalį nuolaidos nuo įprastų kainų – man skamba gerai! Ne visi pasiūlymai bus tokie geri, tačiau peržiūrėkite toliau pateiktus patarimus, kurie padės jums rasti geriausius „Juodojo penktadienio“ skrydžių pasiūlymus.

„Skyscanner 2017“ tendencijų duomenys - kaip rasti geriausius „Black Friday“ skrydžių pasiūlymus
„Skyscanner 2017“ tendencijų duomenys

Patarimai, kaip gauti geriausius skrydžio pasiūlymus juodąjį penktadienį

Būkite lankstus!

Net nedideli kelionės planų pakeitimai gali labai pakeisti tai, kiek galite sutaupyti skrydžiams bet kuriuo metų laiku, ypač juodąjį penktadienį ir kibernetinį pirmadienį. Norėdami sužinoti didžiausią galimybę gauti didžiausias nuolaidas, patikrinkite įvairių savo skrydžių datų įvairovę ir skirtingas savaitės dienas. Užuot skridę iš artimiausio oro uosto, patikrinkite netoliese esančius oro uostus ir gaukite geresnių pasiūlymų. Tas pats pasakytina ir apie jūsų paskirties oro uostą. Jei rasite daug oro uosto, esančio už poros valandų, gali būti verta papildomo laiko nuvykti, jei tai sutaupys daug pinigų.

GALITE TAIP PAT patikti: Keliaukite po biudžetą po JK

Atlikite namų darbus

Jei turite omenyje kelias svajonių vietas, dabar pasidomėkite skrydžių kainomis, kad galėtumėte palyginti. Atsisiųskite „Skyscanner“ programą, kad pakeitus kainą galėtumėte nustatyti pranešimą. Jei turite mėgstamą oro linijų bendrovę, apsilankykite „Skyscanner“ konkrečiame puslapyje, kur rasite geriausius „Juodojo penktadienio“ skrydžių pasiūlymus, ir prisiregistruokite jų naujienlaiškiuose, kad iš anksto praneštumėte apie specialius pasiūlymus.

Būk greitas

Skrydžių pasiūlymai juodąjį penktadienį gali būti labai greitai išparduoti, todėl ieškodami skrydžių turėkite savo kreditinės kortelės ir paso duomenis po ranka. Jei matote labai daug, eikite to! Smulkesnę informaciją ir logistiką paprastai galima išsiaiškinti vėliau. Užsakę skrydžius, kodėl nepasinaudojus „Skyscanner“ taip pat ieškant viešbučių pasiūlymų jūsų paskirties vietoje?

Esu įsitikinęs, kad naudodamiesi šiais patarimais galėsite rasti puikių „juodojo penktadienio“ skrydžių pasiūlymų, sėkmės ir nepamirškite pranešti, ką užsisakote!

Patinka šis įrašas? Prisekite, kad galėtumėte skaityti vėliau:

Tai ateina!  Juodasis penktadienis jau beveik arti, po jo greitai - kibernetinis pirmadienis.  „Juodojo penktadienio“ ir „Cyber ​​Monday“ skrydžių pasiūlymų savaitgalis yra geriausias metų laikas užsisakyti skrydžius kitoms atostogoms.  „Skyscanner“ surenka visus Juodojo penktadienio skrydžių pasiūlymus, kuriuos gali rasti, ir suburia juos vienoje vietoje, kad padėtų jums rasti geriausius skrydžių pasiūlymus juodąjį penktadienį ir kibernetinį pirmadienį.  Kur pasirinksite?  # Skyscanner #BlackFriday #CyberMonday #Flightdeals #TravelTips

Tai ateina!  Juodasis penktadienis jau beveik arti, po jo greitai - kibernetinis pirmadienis.  „Juodojo penktadienio“ ir „Cyber ​​Monday“ skrydžių pasiūlymų savaitgalis yra geriausias metų laikas užsisakyti skrydžius kitoms atostogoms.  „Skyscanner“ surenka visus Juodojo penktadienio skrydžių pasiūlymus, kuriuos gali rasti, ir suburia juos vienoje vietoje, kad padėtų jums rasti geriausius skrydžių pasiūlymus juodąjį penktadienį ir kibernetinį pirmadienį.  Kur pasirinksite?  # Skyscanner #BlackFriday #CyberMonday #Flightdeals #TravelTips #Savings

Norint pranešti jums, šiame įraše gali būti mokamų ar susijusių partnerių nuorodų, kurios padeda išlaikyti „Tales of a Backpacker“ pasakojimus ir suteikia man galimybę toliau keliauti ir toliau kurti nuostabų turinį!

„Tales of a Backpacker“ yra „Amazon Services LLC Associates“ programos, susijusios filialų programos, dalyvė, sukurta siekiant suteikti galimybę svetainėms užsidirbti reklamos mokesčių reklamuojantis ir susiejant su „Amazon.com“. Aš rekomenduoju tik tas prekes ir paslaugas, kurios, manau, yra naudingos ir patikimos.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Vasario 15 d

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More