Kaip rasti geriausius kruizinius pasiūlymus kitoms atostogoms

Prieš kelerius metus, mėgaudamiesi miesto vaizdais iš Miradouro de Santa Luzia Lisabonoje, Pastebėjau Lisabonos kruiziniame uoste prisišvartavusius didelius kruizinius laivus. Tai privertė mane susimąstyti apie ankstesnes kruizines keliones su mama ir Montego Bay, Jamaika su draugais, tyrinėjant Šv. Joną Niufaundlande (provincija Kanadoje). Pažvelgęs į Tagus upę, susimąsčiau, kodėl kurį laiką nebuvau kruize. Kadangi aš visada ieškau kito pigaus skrydžio, galite pamatyti, kaip lengva prasiblaškyti. Šiaip ar taip, aš nuo to laiko ieškojau geriausių kruizinių pasiūlymų visame pasaulyje.

Kadangi Bermudai tiesiog būna populiari kruizinių kelionių vieta ir viena iš mano mėgstamiausių salų, pastaruoju metu ieškojau geriausių dalykų kruizinių pasiūlymų į Bermudus. Nors kelis kartus skridau į Bermudus (skrydis trunka mažiau nei 2 valandas nuo Niujorko), meluočiau, jei sakyčiau, kad Bermudai bet kokiu atveju buvo pigi atostogų vieta. Tiesą sakant, Bermuda yra labai brangi. Patikrinkite mano Bermudų biudžeto paskirstymas kurioje išsamiai aprašytos visos mano kelionės išlaidos ir kiek galite tikėtis išleisti kelionei į „Bermy“ (vietinis žargonas). Tai sakant, daugiau nei 50% Bermudų lankytojų lankosi kruiziniu laivu. Tai iš tikrųjų turi daug prasmės, nes yra daug privalumų plaukiant į Bermudus.

Kodėl verta leistis į kruizą?

Jei ieškote atostogų be streso, tai kruizai.

Nors galite sutaupyti daug laiko skrisdami tiesiai į kelionės tikslą, kruizinės atostogos yra vienas iš prieinamesnių būdų keliauti, nes viskas įskaičiuota. Kruizai siūlo viską, ko galbūt norėsite ar jums gali prireikti atostogų metu. Taip pat kruizas yra puikus pasirinkimas neįgaliesiems, nes viskas yra prieinama kruizinio laivo ribose. Štai sąrašas kruizai, pritaikyti neįgaliųjų vežimėliams nuo Aliaskos iki Bahamų.

Kruize beveik viskas yra mokama.

Tai apima transportą, apgyvendinimą, maistą ir nealkoholinius gėrimus, pramogas ir galimybę naudotis patogumais bei įrenginiais laive. Taip pat galite mokėti už prabangą, tokias kaip SPA procedūros, kazino, kruizinių nuotraukų, prašmatnių vakarienių ir alkoholio.

Ir nors daugumoje kruizų praleidžiate tik trumpą laiką, prisišvartavę uoste, kruizai gali būti puikus įvadas į tikslą.

Jei planuojate vykti į kruizą, čia yra mano geriausi patarimai, kaip rasti geriausius kruizų pasiūlymus.

Patarimai, kaip rasti geriausius kruizinius pasiūlymus

Palyginkite pasiūlymus

Norėdami rasti geriausius kruizų pasiūlymus, iš anksto atlikite tyrimus ir palyginkite geriausius pasiūlymus.

Lygindami kruizus išsiaiškinkite kiek išleisite iš viso kiekvienam kruizui.

Be nominaliosios kruizo kainos, būtinai atsižvelkite į papildomas išlaidas, pvz., Lėktuvo bilietus, viešbučius, gėrimus, specialias vakarienes, arbatpinigius, ekskursijas krante ir dovanas. Įtraukite visa tai į bendrą sumą, kad suprastumėte, kiek išleisite.

Jei jūsų kruizinių kelionių paketas yra su nemokamomis paslaugomis ar naujovėmis, nepamirškite iš visų išlaidų išskaičiuoti nemokamos kainos vertę. Darykite tai todėl, kad tam būtumėte išleidę pinigų, bet nebereikėtų dėl premijos pasiūlymo.

Kai kurie nemokami pasiūlymai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, yra šie:

 • Aukščiausios kokybės gėrimų pakuotės
 • Borto kreditas
 • Neribota Bevielis internetas
 • Vaikai kruizu nemokamai
 • Kabinos atnaujinimas
 • Borto kreditas
 • SPA procedūros
 • Specialūs valgiai
 • Šampanas
 • Vyno buteliai
 • Šokoladu padengti vaisiai
 • Sumažinti indėliai
 • Iš anksto sumokėtos dovanos
 • Sumažinti trečiojo / ketvirtojo keleivių tarifai

Kruizas ne sezono metu

Su kruizais laikas yra viskas ir Pastebėjau, kad trečiadienis yra geriausia diena norint užsisakyti kruizą. Be to, kadangi kruizai yra skirti šeimai, greičiausiai rasite geriausius pasiūlymus, kai mokykla bus sesijos metu.

Norėdami gauti geriausias nuolaidas, planuokite išplaukti ne sezono metu nuo spalio iki gruodžio 21 dienosšv arba nuo balandžio iki gegužės pradžios.

O jei neprieštaraujate orams (lietus, vėjas ar uraganai), kruizai į Karibus yra pigesni uraganų sezono metu nuo rugsėjo iki lapkričio pradžios.

Taip pat galite rasti nuolaidų, vengdami atostogų skubėjimo po Padėkos dienos knygos per pirmąsias dvi gruodžio ir sausio savaites. Balandis, gegužė ir rugsėjis taip pat yra puikus laikas taupant kruizus po Aliaską ir Viduržemio jūrą.

Kruizas ne sezono metu taip pat reiškia mažiau turistų, o tai yra naudinga, jei manęs paklausite!

Knyga paskutinė minutė

Nors girdėjau, kad ankstyvas užsakymas yra geras būdas taupyti pinigus, pastebėjau, kad paskutinės minutės kruiziniai pasiūlymai suteikia daugiausiai sutaupymų.

Jei esate lankstus, kur norite eiti, ir neprieštaraujate savo kajutės tipui, paskutinės minutės kruizų pasiūlymai gali sutaupyti daug pinigų, nes kuo arčiau kelionių datos, tuo kruizas pigesnis. Paskutinis dalykas, kurį kruizinė linija nori padaryti, yra išplaukti iš uosto tuščiu laivu. Todėl jie linkę sumažinti kainas, kad užpildytų laivą, arba prideda papildomų privilegijų, tokių kaip salono atnaujinimas.

Vienintelis trūkumas būtų tas, kad kruizas, į kurį žiūrite, gali būti išparduotas arba gali būti ribotų kambarių – tai reiškia, kad visi prabangūs kambariai jau išparduoti.

Per pastaruosius 5 metus mano mama nuolatos užsakė paskutinės minutės kruizų pasiūlymus į Karibus. Spalio pradžioje išvykstantiems ji pradeda stebėti kainas rugsėjo mėn. Paprastai ji užsisako išvykimo savaitę ir kiekvienoms atostogoms sutaupė šimtus dolerių.

Naudingas patarimas: Tai, kad paskutinę minutę užsisakėte kruizą, dar nereiškia, kad negalite pradėti planuoti atostogų anksčiau laiko. Paprašykite laisvo laiko darbe pigiausiais kruiziniais mėnesiais. Likus kelioms savaitėms iki išvykimo, užsisakykite kruizą!

Apibendrinant galima rasti kruizinį sezoną ne sezono metu arba paskutinę minutę, kad rastumėte geriausius kruizų pasiūlymus.

Kruizinių kelionių pasiūlymai keliautojams

Ką apie kruizinius pasiūlymus pavieniams keliautojams?

Turiu gerų žinių – daugelis paskutinės minutės kruizinių pasiūlymų atsisako vieno priedo mokestis. Tai reiškia didžiulius sutaupymus pavieniams keliautojams. Kadangi kajutės paprastai kainuoja už dvigubą apgyvendinimą, užsisakę paskutinę minutę, galite turėti kajutę sau, sumokėdami už vieno keleivio kainą!

Be to, prisiminkite, kaip pasidalinau, kad mama kasmet vyksta į kruizus.

Ji visada kruizuoja savarankiškai ir ji gali užsitikrinti savo rezervaciją visai salone (kartais su vaizdu į balkoną) kaip pavienė keliautoja.

Skaityti daugiau: Kaip sukurti pasitikėjimą keliaujant atskirai

Jei jums patiko šis įrašas, pasidalykite juo su draugu.

Ar pastaruoju metu plaukėte kruizu? Koks jūsų mėgstamiausias rezervavimo patarimas?

Tai yra „Celebrity Cruises“ bendras pranešimas, tačiau visos nuomonės yra mano pačios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More