Kaip rasti geriausius pasiūlymus internete

Kad galėčiau kurti tinklalaidę ir nemokamai naudotis turiniu, dirbu su partneriais, todėl šiame įraše gali būti filialų nuorodų. Prašau perskaityti mano visiškas atskleidimas daugiau informacijos.

Ieškai geriausių pasiūlymų? Sužinokite patarimų ir įrankių, kurie gali paversti jūsų kitą apsipirkimą vėjeliu, tuo pačiu sukaupdami dideles santaupas!

Išmanūs apsipirkimo patarimai

Ieškai geriausių pasiūlymų? Sužinokite patarimų ir įrankių, kurie gali paversti jūsų kitą apsipirkimą vėjeliu, tuo pačiu sukaupdami dideles santaupas! #šeima # pinigai # podcast # pasiūlymai

Nesvarbu, ar mėgstate apžiūrėti parduotuves, ar apsipirkdami likote namuose, mes visi ieškome labai daug.

Norėdami rasti tuos lobius, paprastai turime šiek tiek kasytis, ypač jei bandote pasiimti didelę bilieto prekę.

Nenorite, kad pirkėjas gailėtųsi sumokėjęs už sunkiai uždirbtus pinigus.

Aš taip pat žinau, kad laikas yra problema daugeliui žmonių, todėl aš tiesiog apimsiu persekiojimą ir pateiksiu dvi svetaines, kurios padės greitai rasti tai, ko ieškote už puikią kainą – „Consumer Reports“ ir „Amazon“.

Šiame epizode mes patekome į:

 • kaip galite rasti geriausią dovaną savo artimiesiems
 • gauti nuolaidas dideliems bilietų elementams
 • įsitikinkite, kad apsipirkdami gaunate geriausią kainą

Ačiū Jimui iš „Scotch Addict“ ir Ray’ui iš „Squirrelers“ už pagalbą.

Tikiuosi, kad jums patiks!

Jei jums patiko tinklalaidė, gal galėtumėte skirti šiek tiek laiko pasidalinti šiuo su draugu ar palikti įvertinimą ir apžvalgą?

Laidoje sužinosite žodį ir padėsite kitoms poroms kurti santuoką ir turtus.

Ištekliai, kaip gauti geriausius pirkimo pasiūlymus

Norite sutaupyti daugiau, kai apsiperkate. Štai keletas šaltinių, kuriuos galite patikrinti ir naudoti, kad išlaikytumėte daugiau uždirbtų pinigų!

 • Kaip nusipirkti geriausią nešiojamąjį kompiuterį
 • Ne: Jei perkate internetu, bent jau turėtumėte pabandyti rasti kupono kodus. Norėdami sužinoti, ar galite gauti nuolaidas ir (arba) nemokamą pristatymą, naudokitės jų paieškos funkcija.
 • „Offers.com“: Kai kurį laiką dariau epizodą apie internetinę prekybą, kalbėjau apie „Offers.com“. Vis dar patogi svetainė kainoms palyginti.
 • Medus: naršyklės plėtinys, vykdomas per kupono ir nuolaidų kodus, kai būsite pasirengę išsiregistruoti.
 • „Paribus“: ši programa gali sutaupyti pinigų, jei kainos sumažės netrukus po pirkimo. Susiejate apsipirkimo paskyras ir el. Paštą. „Paribus“ rūpinasi likusia dalimi.
 • Geriausios biudžeto ir pinigų programos: asmeninis kapitalas, „Tiller“, monetų kalykla
 • Greitai auginkite savo paslėptą sąskaitą: sutaupykite daug naudos iš „CiT“ banko
 • Automatinis taupymas: „Qapital“
Ieškai geriausių pasiūlymų? Sužinokite patarimų ir įrankių, kurie gali paversti jūsų kitą apsipirkimą vėjeliu, tuo pačiu sukaupdami dideles santaupas! #šeima # pinigai # podcast # pasiūlymai

Ačiū mūsų partneriams

Palaikymą šiam tinklalaidžiui teikia tokie partneriai kaip „Personal Capital“. Lengva nustatyti ir lengva naudoti. Visas savo investicijas, pajamas ir išlaidas galite sutelkti į vieną vietą.

Ar minėjau, kad tai nemokama? Kodėl šiandien neišbandėte asmeninio kapitalo?

Palaikykite „Podcast“!

Labai ačiū, kad klausėtės tinklalaidės!

 • Perduok žinią! Jei jums patiko šis epizodas ir manote, kad jis gali padėti bičiuliui žengti skolų dempingo kelią ir tapti finansiškai laisvu, pasidalykite.
 • Palikite apžvalgą. Sąžiningi atsiliepimai ir apžvalgos daro didelę įtaką ir praneša apie tinklalaidę. Palikite apžvalgą „Apple“ ar „Stitcher“.
 • Paimkite „Jumpstart Your Marriage and Your Money“ kopiją. Mano knyga skirta užimtai porai, kad per 4 savaites susitvarkytų savo finansus. Gaukite patarimų ir įrankių, kurie buvo naudingi kitoms poroms kartu kuriant savo santuoką ir turtus!

Šis epizodas iš pradžių buvo išleistas 2014 m. Lapkričio mėn. Parodos pastabos buvo atnaujintos 2018 m. Gruodžio mėn.

Šiame įraše gali būti partnerių nuorodų. Prašau perskaityti visą mano informaciją, kad gautumėte daugiau informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More