Kaip rasti geriausius pasiūlymus internete

Kad galėčiau kurti tinklalaidę ir nemokamai naudotis turiniu, dirbu su partneriais, todėl šiame įraše gali būti filialų nuorodų. Prašau perskaityti mano visiškas atskleidimas daugiau informacijos.

Ieškai geriausių pasiūlymų? Sužinokite patarimų ir įrankių, kurie gali paversti jūsų kitą apsipirkimą vėjeliu, tuo pačiu sukaupdami dideles santaupas!

Išmanūs apsipirkimo patarimai

Ieškai geriausių pasiūlymų? Sužinokite patarimų ir įrankių, kurie gali paversti jūsų kitą apsipirkimą vėjeliu, tuo pačiu sukaupdami dideles santaupas! #šeima # pinigai # podcast # pasiūlymai

Nesvarbu, ar mėgstate apžiūrėti parduotuves, ar apsipirkdami likote namuose, mes visi ieškome labai daug.

Norėdami rasti tuos lobius, paprastai turime šiek tiek kasytis, ypač jei bandote pasiimti didelę bilieto prekę.

Nenorite, kad pirkėjas gailėtųsi sumokėjęs už sunkiai uždirbtus pinigus.

Aš taip pat žinau, kad laikas yra problema daugeliui žmonių, todėl aš tiesiog apimsiu persekiojimą ir pateiksiu dvi svetaines, kurios padės greitai rasti tai, ko ieškote už puikią kainą – „Consumer Reports“ ir „Amazon“.

Šiame epizode mes patekome į:

 • kaip galite rasti geriausią dovaną savo artimiesiems
 • gauti nuolaidas dideliems bilietų elementams
 • įsitikinkite, kad apsipirkdami gaunate geriausią kainą

Ačiū Jimui iš „Scotch Addict“ ir Ray’ui iš „Squirrelers“ už pagalbą.

Tikiuosi, kad jums patiks!

Jei jums patiko tinklalaidė, gal galėtumėte skirti šiek tiek laiko pasidalinti šiuo su draugu ar palikti įvertinimą ir apžvalgą?

Laidoje sužinosite žodį ir padėsite kitoms poroms kurti santuoką ir turtus.

Ištekliai, kaip gauti geriausius pirkimo pasiūlymus

Norite sutaupyti daugiau, kai apsiperkate. Štai keletas šaltinių, kuriuos galite patikrinti ir naudoti, kad išlaikytumėte daugiau uždirbtų pinigų!

 • Kaip nusipirkti geriausią nešiojamąjį kompiuterį
 • Ne: Jei perkate internetu, bent jau turėtumėte pabandyti rasti kupono kodus. Norėdami sužinoti, ar galite gauti nuolaidas ir (arba) nemokamą pristatymą, naudokitės jų paieškos funkcija.
 • „Offers.com“: Kai kurį laiką dariau epizodą apie internetinę prekybą, kalbėjau apie „Offers.com“. Vis dar patogi svetainė kainoms palyginti.
 • Medus: naršyklės plėtinys, vykdomas per kupono ir nuolaidų kodus, kai būsite pasirengę išsiregistruoti.
 • „Paribus“: ši programa gali sutaupyti pinigų, jei kainos sumažės netrukus po pirkimo. Susiejate apsipirkimo paskyras ir el. Paštą. „Paribus“ rūpinasi likusia dalimi.
 • Geriausios biudžeto ir pinigų programos: asmeninis kapitalas, „Tiller“, monetų kalykla
 • Greitai auginkite savo paslėptą sąskaitą: sutaupykite daug naudos iš „CiT“ banko
 • Automatinis taupymas: „Qapital“
Ieškai geriausių pasiūlymų? Sužinokite patarimų ir įrankių, kurie gali paversti jūsų kitą apsipirkimą vėjeliu, tuo pačiu sukaupdami dideles santaupas! #šeima # pinigai # podcast # pasiūlymai

Ačiū mūsų partneriams

Palaikymą šiam tinklalaidžiui teikia tokie partneriai kaip „Personal Capital“. Lengva nustatyti ir lengva naudoti. Visas savo investicijas, pajamas ir išlaidas galite sutelkti į vieną vietą.

Ar minėjau, kad tai nemokama? Kodėl šiandien neišbandėte asmeninio kapitalo?

Palaikykite „Podcast“!

Labai ačiū, kad klausėtės tinklalaidės!

 • Perduok žinią! Jei jums patiko šis epizodas ir manote, kad jis gali padėti bičiuliui žengti skolų dempingo kelią ir tapti finansiškai laisvu, pasidalykite.
 • Palikite apžvalgą. Sąžiningi atsiliepimai ir apžvalgos daro didelę įtaką ir praneša apie tinklalaidę. Palikite apžvalgą „Apple“ ar „Stitcher“.
 • Paimkite „Jumpstart Your Marriage and Your Money“ kopiją. Mano knyga skirta užimtai porai, kad per 4 savaites susitvarkytų savo finansus. Gaukite patarimų ir įrankių, kurie buvo naudingi kitoms poroms kartu kuriant savo santuoką ir turtus!

Šis epizodas iš pradžių buvo išleistas 2014 m. Lapkričio mėn. Parodos pastabos buvo atnaujintos 2018 m. Gruodžio mėn.

Šiame įraše gali būti partnerių nuorodų. Prašau perskaityti visą mano informaciją, kad gautumėte daugiau informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More