Kaip rasti ikimokyklinio ugdymo įstaigą, kuri tinka jūsų šeimai • Paprastas tėvas

Kai reikia susirasti ikimokyklinio ugdymo įstaigą, svarbu prisiminti, kas svarbiausia – jūsų vaikas ir jūsų šeima. Kai atėjo laikas susirasti ikimokyklinio ugdymo įstaigą, tai buvo daugiau kelionė, nei tikėjausi.

Šį įrašą remia „KinderCare“. Visa patirtis ir nuomonės yra mano pačios.

Jei pradedate kelionę norėdami rasti geriausią ikimokyklinio ugdymo įstaigą savo vaikui, tikiuosi, kad mūsų patirtis padės jums tiksliai išsiaiškinti, kas jūsų šeimai bus naudingiausia.

Pasirinkti priešmokyklinę įstaigą vaikui gali pasirodyti pribloškianti.  Šie patarimai padės lengviau rasti ikimokyklinio ugdymo įstaigą, sutelkiant dėmesį į vaikus, šeimas, mokymąsi ir linksmą veiklą!

Raskite ikimokyklinio ugdymo įstaigą savo šeimai

Laikas atėjo per greitai mano skoniui. Nesu tikras, kaip mano brangus, mažas berniukas buvo pasirengęs išvykti į didelį, platų ikimokyklinio amžiaus pasaulį. Kaip buvęs mokytojas, žinojau, kad noriu, kad mano vaikai eitų į kokią nors priešmokyklinio ugdymo programą dėl kelių priežasčių. Norėjau, kad jie įgytų socialinės patirties ir išmoktų pagrindinių akademinių įgūdžių, kad būtų labiau pasirengę darželiui.

Aš nesupratau, kad kartais reikia ne tik kontrolinio sąrašo, kad surastume ikimokyklinio ugdymo įstaigą, kuri geriausiai tinka jūsų vaikui. Aš tikrai maniau, kad galėsiu sumažinti sąrašą ir, jei mokykla pažymės pakankamai langelių, žinojau, kad radau tinkamą.

Reikėjo šiek tiek daugiau širdies ir intuicijos, kad rastume tinkamą ikimokyklinio ugdymo įstaigą.

„KinderCare“ turi puikų paprastų veiksmų sąrašą, kuris padės jums rasti geriausią vaiko priežiūrą jūsų šeimai, ir tai yra puiki vieta pradėti!

Ikimokyklinio amžiaus berniukas, važiuojantis triratuku

Klausimai, kuriuos reikia užduoti ikimokyklinio ugdymo įstaigai

Įėjau su atspausdintu „klausimų, kuriuos reikia užduoti ikimokyklinio amžiaus vaikams“, kurie man padėtų sužinoti, kad radome tinkamą „Weston“. Maniau, kad turint kontrolinį sąrašą bus lengviau surūšiuoti kelias mus dominančias mokyklas.

Šis sąrašas tikrai padėjo, bet iš tikrųjų tai buvo mūsų poreikių žinojimas. Tačiau turėjau prisiminti ir savo mažo berniuko asmenybę bei jo specifinius poreikius.

Vienas didžiausių patarimų mano draugams, pradedantiems ikimokyklinio amžiaus medžioklę, yra žinoti, ko jiems reikia.

Norėdami rasti gerą ikimokyklinio ugdymo įstaigą, tėvai turėtų ieškoti … Tai toks asmeninis sprendimas. Taigi svarbu atsižvelgti į kai kuriuos pagrindus ir jų santykius su jūsų šeima. Yra keletas sričių, kurias atsisėdome ir apie kurias pagalvojome dar net nežiūrėję į mokyklas.

Berniukas, mėtantis akmenis į upę

Žinokite savo poreikius

Mes supratome, kokių valandų mums reikia, nes tuo metu man reikėjo ilgiau rūpintis Westonu, nei siūlė kai kurios šalia manęs esančios ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Vieta taip pat yra svarbus dalykas, apie kurį reikia pagalvoti, ypač jei dienos metu tėvai gali būti skirtingose ​​vietose.

Nesvarbu, ar mes norime apie tai galvoti, ar ne, bet biudžetas dažnai yra veiksnys, kai reikia rasti ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Tai visiškai gerai. Mūsų rajone yra nuostabių mokyklų, kurios patenka į platų biudžetą. Tačiau svarbu būti sąžiningam tam, ką norėjome išleisti, kad nesvarstytume to, už ką nenorėjome mokėti.

Tada galite pagalvoti, kokia jūsų vaiko patirtis ir išsilavinimas jus domina. Yra daug įvairių mokyklų, ir ne visos jos tinka visiems vaikams. Tai yra viena sritis, į kurią aš iki galo neatsižvelgiau ieškodamas Westono mokyklos.

Manau, kad kelionės pradžia iš tikrųjų yra sąžiningas sau ir savo šeimai.

Mažas berniukas pirmąją ikimokyklinio ugdymo dieną

Tiriant variantus

Laikas yra būtinas, kai reikia išsiaiškinti, kaip pasirinkti ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Raginu tėvus anksti pradėti apie tai galvoti. Nebuvau tikras, kai ketinsiu išleisti Westoną į mokyklą, todėl nebuvau iš tikrųjų pasirengęs, kai atsidūrėme situacijoje, kai man reikėjo ikimokyklinio ugdymo įstaigos, į kurią jis galėtų eiti, kai aš buvau darbe.

Kadangi mokiau bendruomenėje, turėjau šiek tiek bendrų žinių apie populiariausias mūsų rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigas, tačiau manau, kad svarbu pradėti mokytis visų galimybių. Kuo daugiau informacijos turi tėvai, tuo geriau jie gali pasirinkti!

Kai kurie dalykai, apie kuriuos sužinojome ir aptarėme, buvo dabartiniai vietos mokyklų standartai ir akreditacija, mokytojų ir mokinių santykis ir dabartinės švietimo tendencijos, kurios mus domino.

Čia aš susigaudžiau tam tikru švietimo požiūriu, kuris, maniau, bus naudingas Westonui. Maniau, kad žinau, kokio išsilavinimo jam noriu, neskirdamas pakankamai laiko, kad iš tikrųjų apgalvočiau, kur jis geriausiai tinka. Štai kodėl svarbu aplankyti jus dominančias mokyklas!

Nebijokite peržiūrėti atsiliepimų ir klausytis tų žodinių rekomendacijų, ypač jei turite draugų, kurie turi vaikų, kurie gali būti panašūs į jūsų pačių.

Ikimokyklinio amžiaus berniukas slysta didele čiuožykla

Ko ieškoti ikimokykliniame amžiuje

Būtina patirti ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Skirkite laiko ekskursijai ir pasiimkite ją su vaiku!

Pažiūrėkite, kaip mokykla jus jaučia. Ar jaučiatės laukiami? Ar atrodo, kad jūsų vaikas domisi tuo, kas vyksta aplinkui? Ar kiti vaikai atrodo laimingi? Daug ką reikia pasakyti apie nuotaiką, kurią patiriate lankydamiesi ikimokyklinio ugdymo įstaigoje.

Tai laikas sutelkti dėmesį į dalykus, kuriuos norėtumėte, kad jūsų vaikas patirtų ikimokykliniame amžiuje. Ar matai, kad nutinka tie dalykai? Kai kurie dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra akademikai ir mokymasis, žaidimas, užsiėmimų pasirinkimas, laikas lauke ir kt.

Be to, būtinai aptarkite tokius dalykus kaip puodų ruošimas ir išrankūs valgytojai, jei jie taikomi jūsų šeimai. Mes kovojame su išrankiu valgytoju, ir aš padariau klaidą, nes nesprendžiau šio klausimo taip kruopščiai, kaip turėčiau, turėdamas vieną ikimokyklinio ugdymo įstaigą, į kurią jis buvo įstojęs. Mums reikėjo lankstumo ir toji konkreti mokykla to tikrai nepasiūlė.

Jei atvirai, turėjome problemų su dviem išbandytomis mokyklomis. Pirmojo nevedžiau Westono į gastroles. Man patiko mokykla ir jų švietimo būdas. Galų gale paaiškėjo, kad jam tai nebuvo geriausias būdas! Tai tiesiog nebuvo rungtynės, ir aš galėjau tai sužinoti, jei būčiau jį pasiėmęs, kai lankiausi!

Tai veda mane prie paskutinio mano patarimo ir manau, kad jis yra vienas iš svarbiausių!

Berniukas, turintis pirmosios mokyklos dienos ženklą Pre-K

Pasitikėk savo žarnynu

Aš visada tikiu, kad tėvai turi pasitikėti savo žarna. Tie jausmai kažką reiškia. Mes geriausiai pažįstame savo vaikus. Taigi proceso metu pasitikėkite savo žarnynu, kad rastumėte ikimokyklinio ugdymo įstaigą, kuri yra rungtis.

Pasitikėkite nuotaikomis, kurias gaunate būdami mokykloje. Pasitikėkite, kaip jūsų vaikas elgiasi ar reaguoja lankydamasis. Nepamirškite pagalvoti ir apie tai, ar potenciali ikimokyklinio ugdymo įstaiga dalijasi jūsų vertybėmis ir atitinka jūsų šeimos poreikius.

Jei pasirinkote mokyklą ir ji galiausiai netinka geriausiai, nebijokite ieškoti alternatyvų. Pagaliau radome savo ikimokyklinio ugdymo įstaigą trečiuoju bandymu. Trečias kartas – žavesys, tiesa? Dabar abu vaikai nuėjo į mokyklą, ir man bus liūdna, kai „Carrigan“ pagaliau baigs mokslus ir išvyks į darželį!

Jei jūs tik ruošiatės pradėti ikimokyklinį ugdymą, turime keletą paprastų būdų, kaip palengvinti ikimokyklinio ugdymo pradžią!

Aš augau „KinderCare“ vaikas ir man patinka, kad jie turi puikių patarimų, kurie padėtų jums susirasti ikimokyklinio ugdymo įstaigą, kurią myli jūsų šeima daugelį metų! Patikrinkite ir sužinokite daugiau apie „KinderCare“ jų svetainėje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More