Kaip rasti įkvėpimo (ir kodėl tai turėtų rūpėti)

Nesvarbu, ar esate kūrybingas, ar ne, visada puiku būti įkvėptam gyvenime. Tiesą sakant, manau, kad įkvėpimas yra tai, ko mes nepakankamai išauginame. Štai kodėl šiandien kalbėsiu apie tai, kaip rasti įkvėpimo.

Per pastaruosius kelis mėnesius turėjau mažai įkvėpimo ir didelio įkvėpimo akimirkų ir supratau, kad turiu būti aktyvus, norėdamas gauti ir išlaikyti įkvėpimą.

Nes kai mus įkvepia, esame labiau motyvuoti padėti kitiems, padėti sau, leisti savo vidinėms šviesoms šviesti, išlikti aktyviems ir sveikiems bei kurti ir gyventi visavertį gyvenimą. O kas viso to nenori?

Įkvėpimo apibrėžimas yra…

Procesas, kai psichiškai skatinama ką nors padaryti ar pajusti, ypač daryti kažką kūrybiško. Staigi puiki, kūrybinga ar laiku sukurta idėja. Tai entuziazmo jausmas, kurį gaunate iš kažko ar kažko, suteikiantis naujų ir kūrybingų idėjų … Jei ką nors ar ką nors gero apibūdinate kaip įkvėpimą, turite omenyje, kad jie verčia jus ar kitus žmones norėti ką nors padaryti ar pasiekti “.

Gerų dalykų, tiesa? Nesvarbu, koks tavo vaidmuo gyvenime, visada geriau įkvėpti, nei ne.

Dabar apžvelkime keletą mano patarimų …

Nors šie patarimai gali būti novatoriški, bet tai yra dalykas, kurį ketinu daryti kiekvieną savaitę, ir manau, kad jie tikrai manyje kažką sužadina.

Mus visus įkvepia įvairūs dalykai, todėl tikimės, kad naudodamiesi šiuo sąrašu galėsite rasti tai, kas jums tinka savaip, unikaliame gyvenime.

Kaip rasti įkvėpimą (ir kodėl jums tai turėtų rūpėti) - „Lady Goes West“

Skaitykite grožinės literatūros knygas su teigiama žinia.

Manau, kad negrožinės literatūros knygoms praeityje buvo suteikta bloga reputacija, nes jos dažnai yra pernelyg pamokslautinos, susijusios tik su mokslu arba nedaro nieko kito, tik priverčia jaustis blogai dėl savo gyvenimo. Ir apie tokias knygų rūšis ne aš kalbu.

Parašiau įrašą apie šį sveikatos ir sveikatingumo knygų sąrašą, kuris pakeitė mano gyvenimą.

Tačiau nuo to laiko perskaičiau daugybę kitų puikių knygų, kurios mane tikrai įkvėpė. Labiausiai man patinka skaityti transformacijos istorijas su gyvenimo patarimais, kuriuos kažkas išmoko kelyje. Jei niekada nenusileidote kojos į saviugdos ar profesinio tobulėjimo knygų tvenkinį, rekomenduočiau jums tai palikti. Iš geros knygos galite gauti daug.

Štai kelios puikios negrožinės knygos, kurias perskaičiau per praėjusius metus, įkvėpė karjeros, asmeninio augimo ar sveikatos srityse …

Įkvėpimo būdai - „Lady Goes West“ - 2020 m. Gegužė

Stebėkite pakilią „Instagram“ paskyrą.

Gerai, tiesa ta, kad citatos plytelė negali pakeisti jūsų dienos.

Tačiau manau, kad užpildžius savo socialinės žiniasklaidos kanalą pozityviu ir pakiliu turiniu, jaučiuosi pakylėta. Ir kartais paprasta citata gali sukelti idėją ar džiaugsmo, ir tai yra geras dalykas. (Tai tikrai geriau nei sekti „Instagram“ paskyromis, kurios priverčia jus jaustis prastai ar blogai dėl savęs.)

Štai keletas mano mėgstamiausių teigiamų paskyrų, kurias reikia stebėti „Instagram“ …

Kaip rasti įkvėpimo - „Lady Goes West“ - 2020 m. Gegužė

Klausykite edukacinių tinklalaidžių solo, lėtai eidami lauke.

Mokymasis per podcast’ą ir kūno judinimas gryname ore derinys yra dangiška.

Kai man reikia pakeisti savo mąstyseną ar toną, galiu atlikti treniruotę arba klausytis tinklalaidės lėtai eidamas. Tai taip naudinga.

Prieš porą metų parašiau įrašą apie savo mėgstamiausias sveikatos ir sveikatingumo transliacijas, ir vis dar daug jų klausau.

Bet čia yra keletas naudingų tinklalaidžių, kurių pastaruoju metu klausausi įkvėpimo …

Aktyviai bandau užsibrėžti tikslą klausytis dviejų tinklalaidžių per savaitę, o kartais jas sutalpinu lankstydamas skalbinius. Bet kai klausausi jų pasivaikščiojęs, kažkaip tai tiesiog reiškia daugiau. Ir jei dar niekada nesiklausėte tinklalaidės, ji yra nemokama. Ką jūs turite prarasti?

Kalbėkitės ir kalbėkitės su žmonėmis ir draugais, kurie jus pakelia ir iššaukia.

Kai jaučiatės neįkvėptas ir mažai nusiteikęs dėl gyvenimo dalykų, gali būti įprasta pasisukti į vidų, vengti pokalbių ir visiškai vengti kitų žmonių.

Tačiau iš tikrųjų tai puikus laikas pasisemti įkvėpimo iš kitų žmonių. Man patinka mano reguliarūs „Beautycounter“ skambučiai su komandos nariais, taip pat pusiau reguliarūs „FaceTime“ pasimatymai su kai kuriais mano tinklaraščių bičiuliais, siekiant aptarti idėjas, projektus ir tikslus. Šie susitikimai mane visada įkvepia daryti naujus dalykus ir daryti daugiau. Bet kitu lygiu vien kalbėdamasis su draugais, kurie mane pažįsta ir man rūpi, jaučiuosi laiminga.

Na, teigiami jausmai sukelia daugiau teigiamų jausmų, o įkvėpimas gali sklisti iš ten.

Kaip įkvėpti - A Lady Goes West - 2020 m. Gegužės mėn

Naršykite sveikatingumo svetainėse, kad gautumėte informacijos ir įžvalgų.

Aš praleidžiu ne tiek daug laiko reikalaujančio turinio, kaip anksčiau iki Brady.

Tai daugiausia dėl to, kad didžiąją dalį savo kompiuterio laiko praleidžiu dirbdamas ar kurdamas. Tačiau aš norėčiau įsitikinti, kad matau, kas ten yra, ir semtis idėjų iš dalykų.

Čia yra svetainės, kuriose man patinka aplankyti, kad galėčiau skaityti apie sveikatingumą, gyvenimą ir dar daugiau …

Aš tikrai nesakau, kad jums reikia perskaityti daugybę svetainių, kad gautumėte įkvėpimo, bet aš sakau, kad išsiplėtimas iš jūsų kasdienių naujienų svetainių gali būti naudingas.

Medituok ir gauk vietos mąstyti ar negalvoti.

Reikalas tas, kad meditavimas nėra susijęs su sėdėjimu ir mąstymu, o iš tikrųjų – apie sėdėjimą ir kvėpavimą bei atsiskyrimą nuo savo minčių, kad galėtum būti visiškai šalia.

Tačiau manau, kad gebėjimas būti šalia iš tikrųjų gali būti įkvepiantis. Nes nesvajojate nei apie praeitį, nei apie ateitį, esate akimirkoje.

Duoti sau vietos kuo dažniau, kad galėtum tiesiog sėdėti ir būti, yra nepaprastai naudinga tavo mąstysenai. Aš esu 318 dienų meditacijos ruože ir po trumpo meditacijos dienos visada pradedu dieną geresnėje, labiau įkvėptoje vietoje.

Rekomenduoju naudoti „Calm“ arba „Headspace“ programą. Ir jie abu turi nemokamus bandymus.

Kaip rasti įkvėpimo ir kodėl jums tai turėtų rūpėti - „Lady Goes West“ - 2020 m. Gegužė

(Šiose nuotraukose dėviu naują drabužį, kurį dėvėdama mokiau virtualią klasę padariusi šias nuotraukas. Čia yra antblauzdžiai su gyvūnais, čia – tanko viršus, o štai blizgi sportinė liemenėlė.)

Ir tai yra mano patarimai!

Baigiamos mintys, kaip rasti įkvėpimo …

Mes visi gyvenime daug ką darome. Jūs stengiatės išlikti sveiki. Darbas. Rūpinkitės savo artimaisiais. Ir kasdien atlikite visus tuos dalykus, už kuriuos esate atsakingi.

Nors žinau, kad „įkvėpimo radimas“ gali būti ne jūsų sąrašo viršuje, aš taip pat noriu, kad žinotumėte, jog praleisdami nors truputį pastangų, kad surastumėte tą šviesą, galite padėti ir padėti visose jūsų gyvenimo srityse. Tai verta veikti.

Ačiū, kad perskaitėte šį, mano draugai! Tikiuosi, kad šią savaitę pasiliksite gerai ir įkvėpsite! xoxo

Pamatysiu jus per „Instagram“, kol čia susitiksime.

Kiti įrašai, kurie jums gali patikti …

Kaip įkvėpti savo gyvenimą - „Lady Goes West“ - 2020 m. Gegužė

Dienos klausimai

Kaip rasti įkvėpimo?

Kokie yra jūsų mėgstamiausi tinklalaidės?

Kaip praėjo jūsų ilgasis savaitgalis?

Ar pastaruoju metu skaitėte gerą grožinės literatūros knygą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More