Kaip rasti ir gauti pasiūlymus netoliese esančiose gerų nuolaidų parduotuvėse

Šiame įraše yra partnerių nuorodų. Kaip „Amazon“ asocijuotas narys, aš uždirbu iš kvalifikuotų pirkimų. Aš taip pat uždirbu iš kvalifikuotų pirkimų, įsigytų naudojant kitus prekės ženklus ir programas. Žr. Mano privatumo politiką.

Ar kada atsibodo pirkti daiktų parduotuves ir rasti tik susidėvėjusius daiktus? Gal jūs kovojate su noru naujesnių dalykų, bet tiesiog negalite pakišti tų kainų etikečių? Šioje valtyje dažnai randu ir savo mažą taupų save. Atradau sprendimą – dideles ir mažas nuolaidų parduotuves šalia manęs! Jie dažniausiai neša visiškai naujus daiktus, tačiau jiems taikoma nuolaida dėl GYVENIMO.

Šiame įraše noriu išmokyti jus rasti pigių parduotuvių šalia savęs ir į tai, ko reikėtų ieškoti apsiperkant!

Kur rasti pigių parduotuvių

Norėdami pradėti apsipirkti nuolaidų parduotuvėse, turite jas rasti. Daugelyje JAV miestų yra keletas nacionalinių „tinklo“ nuolaidų parduotuvių. Galite atpažinti keletą iš šio nuolaidų parduotuvių sąrašo. Apsilankykite jų interneto svetainėse arba „Google“ nuolaidų parduotuvėse šalia manęs.

 1. Didelės partijos (šiek tiek visko)
 2. „Ollie’s Bargain Outlet“ („Litte Bit of Everything“)
 3. Sandorių medžioklė (maža visko)
 4. Antradienio rytas (namų ūkis)
 5. „TJ MAXX“ (mada ir buitis)
 6. Rossas (mada ir buitis)
 7. Burke’s Outlet (mada ir buitis)
 8. „Beall’s Outlet“ (mada ir buitis)
 9. Maršalo (mada ir buitis)
 10. Gali būti doleris (1 USD nuolaida parduotuvėse su uždarymo elementais)
 11. Daugelyje miestų taip pat yra kepyklų parduotuvių (duonos, pakuočių ir užkandžių)

Mažos nepriklausomos nuolaidų parduotuvės

Be šių tinklo parduotuvių atrandu vis daugiau mažų paslėptų „mama ir pop“ ar individualiai valdomų nuolaidų parduotuvių. Sąžiningai, čia gausite TIKRAS nuolaidas. Aš kalbu apie juos savo vaizdo įraše čia ir rodau juokingus pasiūlymus, kuriuos gavau iš mažesnių parduotuvių. Tai galite rasti „Google“ parduotuvėse šalia manęs.

[adthrive-in-post-video-player video-id=”cTN9MVQM” upload-date=”2018-08-03T18:11:56.000Z” name=”Thrifty Little Deals June 15″ description=”This video talks about Bargain Hunt and my BH haul of the week! “]

Dėl ko nuolaidų parduotuvių kainos yra tokios žemos?

Kai kurie žmonės gali skeptiškai vertinti, kaip parduotuvė gali kainuoti tiek žemas prekes, kiek kai kurios iš tų, kurias matėte mano vaizdo įraše. Štai ką sužinojau iš savo tyrimų apie nuolaidų parduotuves.

 1. Jie perka daiktus už ypač pigiai ir vis tiek sugeba juos parduoti pelningai.
 2. Paprastai prekės ir atsargos yra įsigyjamos iš kelių skirtingų vietų, tačiau jomis neapsiribojama:
  • Gamina su atsargomis, kurias reikia pašalinti.
  • Mažmenininkas nutraukia savo verslą.
  • Mažmenininkas turi atsargų ar ne sezoną, jie turi išsiaiškinti.
  • Mažmenininkas turi prekių, kurios yra artimiausios geriausioms iki galiojimo pabaigos ar galiojimo pabaigos datos, ir išvalo atsargas.

Kaip apsipirkti nuolaidų parduotuvėse ir gauti geriausius pasiūlymus

 1. Padaryk sąrašą- Aš visada raginu žmones rinktis sąrašą ar vesti sąrašą, kad jie žinotų, ko jiems REIKIA. To priežastis yra ta, kad esu sandorių medžiotojas ir TIKRAI jaudinuosi, kai randu tai, kas, mano manymu, yra geras sandoris, ar man to reikia, ar ne. Tai nėra gerai mano piniginėje ar namuose. Jei stengiatės tvarkyti sąrašus ir sekti dalykus, kurių jums reikia šitaip, turėtumėte IŠ VISO išklausyti mano 5 dienų išsamų gyvenimo valdymo kursą + darbaknygę.
 2. Patikrinkite datą Visada patikrinkite maisto produkto datą ir pažiūrėkite, ar tai yra dalykas, kurį norite valgyti, jei jis pasibaigė „geriausia iki“ datos. Jei turite klausimų apie maisto datas, perskaitykite šį informacinį straipsnį iš „Consumer Reports“, „Kaip sužinoti, ar saugu vartoti maistą, kurio galiojimo laikas yra pasibaigęs“.
 3. Kainų palyginimas- Jei abejojate dėl kainos, atlikite greitą „Google“ paiešką prekėje (jei tai prekės ženklas) ir sužinokite, kiek ji kainuoja tokioje svetainėje kaip „Amazon.com“ ar „Walmart.com“.
 4. Supraskite parduotuvių grąžinimo politiką. Jei dėl kokių nors priežasčių jis neveikia, ar galite juos grąžinti, ar visi pardavimai yra galutiniai?
 5. Eina, eina, dingo. – Supraskite, kad nuolaidų parduotuvėse yra atsargų, kurios NUOLATINIAI keičiasi pagal atsitiktinius daiktus, į kurias jos patenka. Jei matote ką nors norimo, neturėtumėte laukti, kol jį nusipirksite, nes yra didelė tikimybė, kad jo nebus, kai grįšite atgal .
 6. Atsargos poreikiams: Jei tai yra kažkas, kurį naudojate visą laiką ir tai yra mažiau, nei mokate už daiktą (man tai būtų kažkas panašaus į kūdikių servetėles ar sauskelnes dvynukams), pirmyn ir nusipirkite krūvą, nes jų greičiausiai nebus šalia laikas.
 7. Šventiniai pirkiniai Apsipirkdami atostogų metu, nukritę į nuolaidų parduotuves, galite išlaikyti savo dovanų biudžetą ar jo neviršyti ir rasti tikrai gražių dalykų savo šeimai ir draugams.
 8. Pažvelkite į prekės pavadinimą Mane ištiko šokas, kai nuolaidų parduotuvėje nuolat randu aukščiausios klasės, „Organic“ ar savo mėgstamų prekių ženklų. Stebėdami prekių ženklus, stebėkite parduotuvių prekes.
 9. Nuolaidų parduotuvės klirensas- Ieškokite prekių su nuolaida parduotuvėse ir pardavimų. Kartais šie mažmenininkai su nuolaida prekes pašalina iš savo parduotuvės. Pavyzdžiui, prieš tai gavęs žavingą 15 dolerių kainuojančią pižamą už po 2 USD. Šis paveikslėlis yra „Bargain Hunt“ parduotuvės patvirtinimo elementas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More