Kaip rasti ir gauti pasiūlymus netoliese esančiose gerų nuolaidų parduotuvėse

Šiame įraše yra partnerių nuorodų. Kaip „Amazon“ asocijuotas narys, aš uždirbu iš kvalifikuotų pirkimų. Aš taip pat uždirbu iš kvalifikuotų pirkimų, įsigytų naudojant kitus prekės ženklus ir programas. Žr. Mano privatumo politiką.

Ar kada atsibodo pirkti daiktų parduotuves ir rasti tik susidėvėjusius daiktus? Gal jūs kovojate su noru naujesnių dalykų, bet tiesiog negalite pakišti tų kainų etikečių? Šioje valtyje dažnai randu ir savo mažą taupų save. Atradau sprendimą – dideles ir mažas nuolaidų parduotuves šalia manęs! Jie dažniausiai neša visiškai naujus daiktus, tačiau jiems taikoma nuolaida dėl GYVENIMO.

Šiame įraše noriu išmokyti jus rasti pigių parduotuvių šalia savęs ir į tai, ko reikėtų ieškoti apsiperkant!

Kur rasti pigių parduotuvių

Norėdami pradėti apsipirkti nuolaidų parduotuvėse, turite jas rasti. Daugelyje JAV miestų yra keletas nacionalinių „tinklo“ nuolaidų parduotuvių. Galite atpažinti keletą iš šio nuolaidų parduotuvių sąrašo. Apsilankykite jų interneto svetainėse arba „Google“ nuolaidų parduotuvėse šalia manęs.

 1. Didelės partijos (šiek tiek visko)
 2. „Ollie’s Bargain Outlet“ („Litte Bit of Everything“)
 3. Sandorių medžioklė (maža visko)
 4. Antradienio rytas (namų ūkis)
 5. „TJ MAXX“ (mada ir buitis)
 6. Rossas (mada ir buitis)
 7. Burke’s Outlet (mada ir buitis)
 8. „Beall’s Outlet“ (mada ir buitis)
 9. Maršalo (mada ir buitis)
 10. Gali būti doleris (1 USD nuolaida parduotuvėse su uždarymo elementais)
 11. Daugelyje miestų taip pat yra kepyklų parduotuvių (duonos, pakuočių ir užkandžių)

Mažos nepriklausomos nuolaidų parduotuvės

Be šių tinklo parduotuvių atrandu vis daugiau mažų paslėptų „mama ir pop“ ar individualiai valdomų nuolaidų parduotuvių. Sąžiningai, čia gausite TIKRAS nuolaidas. Aš kalbu apie juos savo vaizdo įraše čia ir rodau juokingus pasiūlymus, kuriuos gavau iš mažesnių parduotuvių. Tai galite rasti „Google“ parduotuvėse šalia manęs.

[adthrive-in-post-video-player video-id=”cTN9MVQM” upload-date=”2018-08-03T18:11:56.000Z” name=”Thrifty Little Deals June 15″ description=”This video talks about Bargain Hunt and my BH haul of the week! “]

Dėl ko nuolaidų parduotuvių kainos yra tokios žemos?

Kai kurie žmonės gali skeptiškai vertinti, kaip parduotuvė gali kainuoti tiek žemas prekes, kiek kai kurios iš tų, kurias matėte mano vaizdo įraše. Štai ką sužinojau iš savo tyrimų apie nuolaidų parduotuves.

 1. Jie perka daiktus už ypač pigiai ir vis tiek sugeba juos parduoti pelningai.
 2. Paprastai prekės ir atsargos yra įsigyjamos iš kelių skirtingų vietų, tačiau jomis neapsiribojama:
  • Gamina su atsargomis, kurias reikia pašalinti.
  • Mažmenininkas nutraukia savo verslą.
  • Mažmenininkas turi atsargų ar ne sezoną, jie turi išsiaiškinti.
  • Mažmenininkas turi prekių, kurios yra artimiausios geriausioms iki galiojimo pabaigos ar galiojimo pabaigos datos, ir išvalo atsargas.

Kaip apsipirkti nuolaidų parduotuvėse ir gauti geriausius pasiūlymus

 1. Padaryk sąrašą- Aš visada raginu žmones rinktis sąrašą ar vesti sąrašą, kad jie žinotų, ko jiems REIKIA. To priežastis yra ta, kad esu sandorių medžiotojas ir TIKRAI jaudinuosi, kai randu tai, kas, mano manymu, yra geras sandoris, ar man to reikia, ar ne. Tai nėra gerai mano piniginėje ar namuose. Jei stengiatės tvarkyti sąrašus ir sekti dalykus, kurių jums reikia šitaip, turėtumėte IŠ VISO išklausyti mano 5 dienų išsamų gyvenimo valdymo kursą + darbaknygę.
 2. Patikrinkite datą Visada patikrinkite maisto produkto datą ir pažiūrėkite, ar tai yra dalykas, kurį norite valgyti, jei jis pasibaigė „geriausia iki“ datos. Jei turite klausimų apie maisto datas, perskaitykite šį informacinį straipsnį iš „Consumer Reports“, „Kaip sužinoti, ar saugu vartoti maistą, kurio galiojimo laikas yra pasibaigęs“.
 3. Kainų palyginimas- Jei abejojate dėl kainos, atlikite greitą „Google“ paiešką prekėje (jei tai prekės ženklas) ir sužinokite, kiek ji kainuoja tokioje svetainėje kaip „Amazon.com“ ar „Walmart.com“.
 4. Supraskite parduotuvių grąžinimo politiką. Jei dėl kokių nors priežasčių jis neveikia, ar galite juos grąžinti, ar visi pardavimai yra galutiniai?
 5. Eina, eina, dingo. – Supraskite, kad nuolaidų parduotuvėse yra atsargų, kurios NUOLATINIAI keičiasi pagal atsitiktinius daiktus, į kurias jos patenka. Jei matote ką nors norimo, neturėtumėte laukti, kol jį nusipirksite, nes yra didelė tikimybė, kad jo nebus, kai grįšite atgal .
 6. Atsargos poreikiams: Jei tai yra kažkas, kurį naudojate visą laiką ir tai yra mažiau, nei mokate už daiktą (man tai būtų kažkas panašaus į kūdikių servetėles ar sauskelnes dvynukams), pirmyn ir nusipirkite krūvą, nes jų greičiausiai nebus šalia laikas.
 7. Šventiniai pirkiniai Apsipirkdami atostogų metu, nukritę į nuolaidų parduotuves, galite išlaikyti savo dovanų biudžetą ar jo neviršyti ir rasti tikrai gražių dalykų savo šeimai ir draugams.
 8. Pažvelkite į prekės pavadinimą Mane ištiko šokas, kai nuolaidų parduotuvėje nuolat randu aukščiausios klasės, „Organic“ ar savo mėgstamų prekių ženklų. Stebėdami prekių ženklus, stebėkite parduotuvių prekes.
 9. Nuolaidų parduotuvės klirensas- Ieškokite prekių su nuolaida parduotuvėse ir pardavimų. Kartais šie mažmenininkai su nuolaida prekes pašalina iš savo parduotuvės. Pavyzdžiui, prieš tai gavęs žavingą 15 dolerių kainuojančią pižamą už po 2 USD. Šis paveikslėlis yra „Bargain Hunt“ parduotuvės patvirtinimo elementas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More