Kaip rasti išsaugotus slaptažodžius „iPhone“ ir „iPad“

Ar kada pagalvojote, kaip rasti išsaugotus slaptažodžius „iPhone“ ar „iPad“? Na, kaskart prisijungus prie „Safari“ svetainės naudojant „iOS“, visada prašoma išsaugoti savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Tai suteikia beveik visų naršyklių vartotojams labai naudingą funkciją. Ši funkcija leidžia prisijungti nenurodant savo sąskaitos ID kiekvieną kartą, kai ateityje pateksite į svetainę.

rasti išsaugotus slaptažodžius

Nors ši funkcija yra labai naudinga suteikiant jums greitą prieigą prie visų jūsų mėgstamų svetainių, ar kada nors buvo įdomu sužinoti, kur jūsų įrenginys saugo visus šiuos slaptažodžius? Na, jei taip, perskaitykite, nes aš jums parodysiu, kaip peržiūrėti išsaugotus slaptažodžius „iPhone“ ir kituose „iOS“ įrenginiuose. Naudodamiesi šiuo vadovu galėsite lengvai valdyti visą saugomą paskyros informaciją „Safari“.

Peržiūrėkite „iPhone“ ir „iPad“ išsaugotus slaptažodžius „Safari“

Pirmiausia reikia atidaryti programą „Nustatymai“. Tada slinkite žemyn iki „Safari“ ir palieskite „Slaptažodžiai“. Telefonas suteikia galimybę prisijungti naudoti „Touch ID“ arba įvesti užrakto ekrano kodą, kad galėtumėte peržiūrėti išsaugotus slaptažodžius.

peržiūrėti išsaugotus slaptažodžius

Atidarykite „Safari“ nustatymus, kad rastumėte išsaugotus slaptažodžius „iPhone“

Įvedę savo kodą, galėsite peržiūrėti visų „Safari“ išsaugotų svetainių ir naudotojų vardų sąrašą. Slinkite žemyn iki norimos svetainės ir bakstelėkite ją, kad galėtumėte peržiūrėti svetainės slaptažodį ir URL.

rasti slaptažodžius iphone

Peržiūrėkite išsaugotus „Safari“ slaptažodžius „iPhone“ ar „iPad“

Ši informacija bus naudinga norint rasti išsaugotus slaptažodžius „iPhone“, net jei pamiršote naudotojų vardus ir slaptažodžius. Galėsite naudoti savo paskyros informaciją prisijungdami prie savo paskyros visuose norimuose įrenginiuose.

Pridėkite paskyros informaciją „Safari“ rankiniu būdu

Automatinis vartotojo vardų ir slaptažodžių išsaugojimas yra naudinga funkcija, tačiau papildoma nauda yra ta, kad turite galimybę net rankiniu būdu juos pridėti. Puslapio „Slaptažodžiai“ nustatymų apačioje rasite parinktį „Pridėti slaptažodį“. Palieskite „Pridėti slaptažodį“ ir galėsite įvesti savo svetainės URL, vartotojo vardą ir slaptažodį.

peržiūrėti išsaugotus slaptažodžius safaryje

Pridėkite vartotojo vardą ir slaptažodį „Safari“ išsaugotuose slaptažodžiuose

Įvedę savo paskyros informaciją, palieskite „Atlikta“ ir galėsite naudoti šią informaciją, kai apsilankysite toje svetainėje „Safari“.

Taip pat skaitykite: Kaip vienu metu uždaryti visus skirtukus „Safari“, skirtoje „iOS“

Ištrinkite „iPhone“ ir „iPad“ išsaugotus slaptažodžius „Safari“

Taip pat turite galimybę ištrinti tam tikros „Safari“ svetainės paskyros informaciją, kad ji automatiškai neprisijungtų. Norėdami tai padaryti, puslapyje „Slaptažodžiai“ palieskite „Redaguoti“. Slinkite žemyn, norėdami pasirinkti norimą svetainę, ir palieskite „Ištrinti“. Jūsų bus paprašyta patvirtinti, kad norite ištrinti slaptažodį.

ištrinti išsaugotus slaptažodžius

Palieskite Redaguoti ir ištrinti išsaugotus slaptažodžius „Safari“ sistemoje „iPhone“ arba „iPad“

Ištrynę slaptažodį, negalėsite prisijungti automatiškai, tačiau „Safari“ vis tiek paprašys jūsų išsaugoti slaptažodį, kai jį įvesite. Galite pasirinkti „Niekada šiai svetainei“ arba „Ne dabar“.

Žmonėms, įgalinusiems „iCloud Keychain“, slaptažodžiai bus sinchronizuojami su visais jų patvirtintais įrenginiais, todėl jūsų „iPhone“ ištrinti slaptažodžiai juos ištrins iš visų kitų jūsų įrenginių. Norėdami gauti informacijos apie „iCloud Keychain“, spustelėkite čia.

Išjunkite „iPhone“ arba „iPad“ automatinį pildymą „Safari“

Turite galimybę išjungti „Safari“ išsaugoti bet kokius vartotojo vardus ar slaptažodžius. Norėdami tai pasiekti, atidarykite programą „Nustatymai“, slinkite žemyn iki „Safari“ ir pasirinkite Automatinis pildymas. Pamatysite parinktį „Vardai ir slaptažodžiai“. Išjunkite tai.

„safari“ automatinio pildymo slaptažodis

Išjunkite automatinį pildymą „iOS“ skirtoje „Safari“

Išjungę turėsite įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį rankiniu būdu. Įjunkite parinktį „Vardai ir slaptažodžiai“, kad įjungtumėte automatinį pildymą.

Tikiuosi, kad jums patiko mūsų vadovas, kaip rasti išsaugotus slaptažodžius „iPhone“ ir juos valdyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More