Kaip rasti įvaikinimo įrašus, jei jų reikia

Yra keletas skirtingų priežasčių, dėl kurių galbūt norėsite arba turėsite ieškoti savo genealoginių tyrimų įvaikinimo įrašų. Viena iš priežasčių yra rasti informaciją apie savo gimdžiusius tėvus, jei buvai įvaikintas ir tau nieko apie juos nepranešė. Kita priežastis – ieškoti informacijos apie įvaikintų protėvių biologines šeimas, kad galėtumėte saugoti tiek biologinę, tiek priimtą šeimos istoriją. Taip pat galite ieškoti įvaikinimo įrašų, kad galėtumėte ištirti žmones bet kuriame iš šių scenarijų, kad sukurtumėte sveikatos istoriją sau ir savo vaikams. Jei jums reikia ieškoti įvaikinimo įrašų, galite rasti keletą būdų, kaip juos rasti.

Nustatykite, ar jūsų valstybė yra atviro ar uždaro įvaikinimo įrašų būsena

Tai turėtų būti gana lengva nustatyti tiesiog ieškant „Google“ arba ieškant vietos teismo sekretoriui. Atvirose įvaikinimo įrašuose įvaikintas asmuo gali paprašyti pamatyti savo gimimo liudijimo originalą ir visus kitus įvaikinimo dokumentus, kai jiems yra 18 metų. Kitos atviros įvaikinimo valstybės leidžia įvaikinimo įrašams tapti prieinamais po tam tikro metų skaičiaus, todėl įrašas gali būti prieinamas tik sulaukus įvaikio pilnametystės (galite pateikti prašymą dėl išankstinio jo išleidimo teismo nutartimi). Uždarose įvaikinimo valstybėse šie įrašai visada yra privatūs, todėl jums reikalingas teismo sprendimas. Dažniausia priežastis, dėl kurios norima pamatyti šiuos įrašus prašymuose priimti teismo sprendimą, yra dėl sveikatos problemų ir noro sužinoti savo ir vaikų biologinę sveikatos istoriją. Naudodamiesi bet kuriuo metodu, galite gauti tikrus savo gimusių tėvų vardus. Viskas priklauso nuo valstybės. Gimusių tėvų vardai gali būti pakeisti, kad būtų apsaugotas jų privatumas. Tai gali būti tik pavardė (kiekvienam iš tėvų matomas vardas) arba abu vardai. Jūs gausite visą kitą informaciją, įskaitant sveikatos istoriją, kurią pateikė jūsų gimę tėvai, pasirašydami oficialius sutikimo dėl įvaikinimo dokumentus. Sveikatos istorijos pateikimas yra palyginti naujas dalykas, kurį daro šiuolaikiniai įvaikiai. Ši informacija gali būti nerasta senesniems įvaikiams, dalyvaujantiems jūsų protėviuose.

Jei reikia, gaukite teisininką

Jei įrašai susiję su jumis, o jūs gimėte uždaroje įvaikinimo valstybėje, kiek tai susiję su įrašais, turėsite pasamdyti advokatą, kuris jūsų vardu kreipsis į teismą, kad jis jums išleistų įrašus. Jei tikrai trokštate šios informacijos arba jos jums reikia dėl teisėtų priežasčių, išskyrus genealoginius tyrimus, pvz., Sveikatos istoriją, tuomet verta patirti nemalonumų ir išlaidų gavus įrašus. Jie atskleis jūsų praeities paslaptis ir svarbią informaciją apie jūsų biologinį paveldą.


Registruokitės įvaikinimo susivienijimo svetainėje (ar keliose)

Jei jums nėra suteikta prieiga prie įvaikinimo įrašo arba jei nerandate jame reikalingos informacijos, turėtumėte užsiregistruoti įvaikinimo registro svetainėje. Tiesą sakant, turėtumėte užsiregistruoti ne vienam. Kuo daugiau jų esate, tuo didesnė tikimybė, kad rasite ką nors, kas jūsų ieško. Tai gali būti biologiniai tėvai ir kiti biologiniai giminaičiai, pvz., Brolis, teta, dėdė, pusbrolis ar net seneliai. Daug labiau tikėtina, kad gausite ieškomus atsakymus ir informaciją, jei ją gausite tiesiogiai iš savo biologinių giminaičių. Jei jie buvo tiesiogiai susiję su įvaikinimu, jie gali jums pasakyti dar daugiau, leisdami sujungti tikrą ir visą jūsų įvaikinimo istoriją ir kaip tai įvyko. Kaip papildomą premiją, jei radote ką nors ieškantį jūsų įvaikinimo susivienijimo svetainėje, tada žinote, kad jūsų biologinė šeima tikrai nori su jumis susitikti ir bus daug didesnė tikimybė, kad pateiks jums išsamią informaciją.

Atlikite DNR tyrimą

DNR tyrimai yra tokie pat teisėti įvaikinimo įrašai kaip ir kitų tipų. Jie pritrauks jus su jūsų genetiniais giminaičiais, kurie taip pat išbandė, taip pat gali suteikti jums svarbios informacijos apie sveikatą, priklausomai nuo jūsų naudojamos tyrimų bendrovės. Galite užmegzti ryšį su žmonėmis, kurie galbūt nėra tiesioginiai giminaičiai, tačiau kurie su jumis dalijasi bendrais protėviais. Dalindamiesi informacija su savo DNR atitikmenimis bandymų įmonės svetainėje arba privačiai, kai „susitinkate“ internete, galite sukurti biologinį šeimos medį, kuris dažnai yra tikrai tvirtas. Žmonės, bandantys su DNR įmonėmis, dažnai yra labai suinteresuoti genealogija ir dažnai turi daug šeimos informacijos, kuria gali pasidalinti su jumis. Sveikatos istoriją galite gauti užduodami klausimus apie savo rungtynes ​​ir tyrinėdami žmones savo naujai atrastame šeimos medyje.

Technikos, kurias reikia naudoti, jei ieškote įvaikinimo įrašų savo protėviams

Jei nesate įvaikintas, bet yra jūsų protėvis, turite keletą skirtingų galimybių, kurios paprastai yra gana sėkmingos sužinant daugiau apie biologinę šeimą. DNR tyrimas yra vienas. Išbandę save ar artimąjį, kuris taip pat kilęs iš įvaikinto protėvio, galite daug sužinoti apie savo protėvio biologinę šeimą. Jūs netgi galite susitikti su žmogumi, kuris žino apie įvaikinimą, iš pirmų lūpų ar per šeimos žinias. Jei įvaikinimas buvo seniai (atminkite, kad įvaikinimas nėra naujiena … Mozė buvo įvaikinta), galbūt rasite informacijos apie tai senuose vietiniuose laikraščių straipsniuose arba senųjų „našlaičių prieglaudų“ įrašuose, kur jūsų protėvis gyveno (arba prieglobstis, kaip tada jie buvo vadinami, arčiausiai jūsų protėvio gimimo vietos). Atminkite ir tai, kad ne kiekviena vaikų namų viešnagė buvo įvaikinta. Jei suradote protėvį, surašymo ar laikraščio įraše nurodytą kaip gyvenantį vaikų namuose, ir apie tai anksčiau nežinojote, žinokite, kad didžioji dauguma vaikų namų buvimo vietų buvo laikinos XIX a. (Anksčiausiai tokie įrašai buvo saugomi Jungtinės Valstijos). Kai kurie vaikai yra vyresni, paprastai 14 metų amžiaus su mergaitėmis ir 16 metų su berniukais, ir buvo mokomi kitiems, kol jie pasiekė pilnametystę. Vis dėlto dauguma galiausiai buvo susivieniję su vienu iš tėvų arba su abiem. Kūdikių namai buvo naudojami kaip vietos tėvams laikinai įkurdinti savo vaikus, kol jie atsistojo ant kojų po mirties ar sutuoktinio, skyrybų, finansinių ar teisinių problemų. Kai problema buvo išspręsta, tėvai grįžo ir susigrąžino savo vaiką. Taigi, jei vaikų namuose aptikote protėvį, ieškokite vietinės saugyklos, kurioje yra to vaikų globos namų įrašai. Galite tiesiog atrasti, kad jūsų protėvis grįžo namo su savo biologine šeima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More