Kaip rasti JAV internetinių parduotuvių tiekėjų

Kartais pristatymas iš laivų gali sukelti vieną konkrečią galimą problemą – gabenimą. Jei produktus įsigyjate iš kitų šalių, pavyzdžiui, Kinijos, praeis savaitės ir net mėnesiai, kol klientas gaus prekę.

Į šį pristatymo laiką neįskaičiuojamas dienų, kurias produktas išlieka muitinėje, skaičius. Todėl jūsų klientas gali pavargti nuo laukimo ir paprašys atšaukimo. Atšaukimas yra skausmingas kišenėje, nes praradote pelną.

Jei esate laivo siuntėjas Jungtinėse Amerikos Valstijose, jums gali tekti daug grąžinti ir grąžinti pinigus vien todėl, kad jūsų produktai yra iš kitų šalių. Taip pat sunku parduoti, jei klientai žino, kad gali nusipirkti panašų į jūsų produktą iš „Amazon“, o tada tą produktą gauti vos per tris dienas.

Kita situacija yra ta, kad nesate iš JAV, bet parduodate klientams JAV. Jei tiekiate produktus iš kitos šalies, išskyrus Jungtines Valstijas, praeis šiek tiek laiko, kol jūsų JAV klientas gaus savo produktą.

Vienas būdas sustabdyti šią problemą yra produktų tiekimas tik iš tiekėjų iš JAV. Čia mes pažvelgsime į kai kuriuos tiekėjus ir garantuojame, kad šie tiekėjai yra JAV, o ne tik į JAV.

„Dropship Direct“

Ši įmonė yra Mičigane ir siūlo daugiau nei 100 000 produktų, kuriuos galite parduoti. Ji neima nario mokesčio, tačiau turi kai kurias „Premium“ paslaugas, kurios gali kainuoti 37 USD per mėnesį.

Ši įmonė nesiunčia iš JAV. Be to, jis specializuojasi vadinamame „WholesaleFiles“. Tai yra tam tikras failas, kurį atsisiunčiate ir redaguojate, o tada vėl įkeliate į „Amazon“, „eBay“ ir „Shopify“ paskyras.

Po įkėlimo pasikeis visos kainos, nurodytos jūsų internetinės parduotuvės paskyrose. Tai sutaupo daug laiko, nes nereikia jų atnaujinti rankiniu būdu po vieną.

„Dropship Direct“ taip pat veikia su „Magento“, „PrestaShop“ ir „Opencart“.

Siuntimo srityje ši įmonė naudoja tik „UPS Global“, „USPS International Mail Service“ ir „International Parcel Services“.

Jei esate pradedančiųjų laivų gabenimo verslas, galite čia tikėtis produktų už mažą kainą, tada įmonė pristatys jums produktus klientams. Augdami galite pasinaudoti kitomis „Dropship Direct“ siūlomomis paslaugomis, tokiomis kaip sandėlių sandėliavimas, trečiųjų šalių logistika, didmeninė prekyba „dropshipping“ ir kt.

Sandėlio sandėliavimo tarnyboje jūs atsiųsite jiems savo produktą, kad jie galėtų jį įdėti į savo saugyklas, o tada jie išsiųs daiktus, kai gausite užsakymą. Šia paslauga galite naudotis, jei gaminate savo firminius produktus ir norite, kad kiti pardavėjai parduotų jūsų produktus savo parduotuvėje.

„Premier“ didmenininkas

Ši įmonė likviduoja didmeninį perteklių. Produktai, kuriuos rasite šioje svetainėje, yra visos prekės, atsargos ir gamintojų perteklius.

Bendrovė daugiausia parduoda drabužius, o vyrų kojines, batus, visiškai naujus drabužius ir aksesuarus galite rasti vos už 2,50 USD. Visi produktai yra pagaminti JAV, o bendrovė neimportuoja iš Kinijos.

Ši svetainė yra puikus pasirinkimas, jei norite parduoti tik autentiškus JAV pagamintus produktus. Jis eksportuoja ir į tarptautines vietas.

Kad galėtumėte užsisakyti, turite susikurti paskyrą. Čia galite susidurti su ta problema, kad tai nėra laivu. Ką galite padaryti, tai pirmiausia išsiųskite užsakymą į savo vietą, o tada būsite tas, kuris juos išsiųs savo klientams.

Ši svetainė yra puiki vieta pradėti, jei naudojatės „Amazon FBA“ arba norite išsaugoti savo inventorių. Svetainėje negalima nusipirkti mažmeninės prekybos, o minimalūs užsakymo reikalavimai kiekvienam produktui skiriasi.

Kolektyvinis Fab

„Collective Fab“ yra į madą orientuota įmonė Kalifornijoje, kurios atsargos yra nedidelės. Joje yra šiek tiek daugiau nei 6000 produktų ir imamas mėnesinis mokestis. Mokestis už narystę yra 29 USD per mėnesį.

Tai, kaip jis veikia, yra paprastas: jūs ieškote produkto, kurį norite parduoti, parduodate jį savo svetainėje, gaunate kliento mokėjimą, užsisakote produktą iš „Collective Fab“, tada įmonė jį išsiųs jūsų klientui.

Turėdami šią narystę, gausite prieigą prie visų 6500 ir daugiau elementų iš įmonės katalogo. Galite naršyti visus produktus, įskaitant kainas ir nuotraukas, ir naudoti šią informaciją savo internetinėje parduotuvėje.

Ji taip pat atliks akląjį pristatymą laivu, o tai reiškia, kad jūsų klientas nežinos, kad jo įsigytas produktas yra šios įmonės.

Įmonė siūlo tarptautinį gabenimą, taip pat galite paprašyti jų naudoti jūsų pačių pakuotes. Jie įdės jūsų produkto etiketę ar lipdukus, bet jūs turite jiems pateikti šiuos lipdukus, nusiųsdami juos į jų sandėlį Kalifornijoje. Ši paslauga nėra nemokama, nes būsite apmokestinti 0,25 USD už etiketę, pritvirtintą arba įdėtą į gaminį.

„Omni“ sporto salė

Ši įmonė parduoda sporto salės įrangą, tačiau ypatingą dėmesį skiria jogai. Produktų, kuriuos galite įsigyti čia, pavyzdžiai yra sūpynių komplektai, trapecija, hamakai ir daugelis kitų daiktų, naudojamų treniruotėms iš oro.

Šie produktai yra sukurti Chico mieste, Kalifornijoje. Bendrovė siunčia JAV per USPS, taip pat siunčia tarptautiniu mastu. Dėl prekių dydžio nėra fiksuotų siuntimo išlaidų. Siuntimo kaina bus rodoma svetainėje tik įvedus siuntimo paskirties vietą.

Jei norite išsiųsti jų produktus, galite susisiekti su „Omni Gym“ administracija. Tačiau jūs negalite parduoti jų produktų taip, kaip lengvai darytumėte naudodami „AliExpress“. Pirmiausia reikia kreiptis dėl jų į partnerystę.

Galite kreiptis internetu ir užpildysite paraiškos formą. Jei gausite patvirtinimą, gausite sąlygas ir sąlygas, kaip „Omni Gym“ dirbs su jumis. Šiuo atveju jūs techniškai vadinate prekiautoju, o ne dropperiu.

„XS Depot“

Ši kompanija gyvuoja jau trisdešimt metų ir siunčia tik į JAV žemyną, Havajus, Aliaską ir Puerto Riką.

„XS Depot“ parduoda kompiuterius ir elektroninius gaminius, o siuntimo kaina svyruoja nuo 3,19 iki 17,99 USD. Čia galite rasti tokius produktus kaip fotoaparatai, namų garso sistemos, kompiuterių priedai, telefonai, televizoriai ir dar daugiau.

Bendrovė priima mažmeninės prekybos laivu užsakymus, tačiau jūs mokėsite didmeninėmis kainomis. Geras dalykas šioje parduotuvėje yra tas, kad atsiskaitydami galite spustelėti langelį „dropshipping“ ir tada įmonė sužinos, ką bandote daryti.

Tokiu atveju įmonė sukurs pakuotės lapelį be „XS Depot“ pavadinimo. Vietoj to, ji naudos jūsų pateiktą informaciją, pvz., Įmonės pavadinimą ir adresą.

Vienas dalykas, kurį turite žinoti, yra tai, kad minimalus PIRMOJO užsakymo reikalavimas yra 350 USD. Tačiau tai taikoma tik akcijų perpardavėjams. Šie perpardavėjai yra tie, kurie savo elektroninėje parduotuvėje ar atsargose kaupia elektroniką ir ją išsiunčia savo klientams.

Pirmasis 350 USD užsakymas nėra būtinas laivo siuntėjams, su sąlyga, kad įmonė jus patvirtins kaip laivo siuntimo partnerį.

Žiūrėti didmenininkus

Ši įmonė yra įsikūrusi Teksase ir kaip pagrindinį produktą ji parduoda rankinius laikrodžius didmeninėmis kainomis. Jis taip pat parduoda sieninius laikrodžius ir kitą elektroniką, pavyzdžiui, žadintuvus.

Čia galite rasti daug firminių laikrodžių, kuriuos žino viso pasaulio žmonės, tokių kaip „Casio“, „Timex“ ir „Croton“. Jis taip pat turi aukščiausios kokybės laikrodžius, tokius kaip „G-Shock“.

Kad galėtumėte nusipirkti, turite užsiregistruoti sąskaitoje. Jei esate perpardavėjas arba vykdote tiesioginį pristatymą, turite pateikti savo mokesčių mokėtojo ID, telefono numerį, Federalinę EIN formą ir kitą informaciją, kad įrodytumėte, jog esate teisėtas verslas.

Pateikę paraišką, galėsite pateikti užsakymą, tada įmonė bandys patvirtinti jūsų tapatybę ir sąskaitą.

Įmonė neišsiunčia už JAV ribų, o jūs galite užsisakyti iš jų tik tuo atveju, jei jūsų kredito kortelės atsiskaitymo adresas yra JAV. Tai reiškia, kad jūs negalite naudoti šio tiekėjo JAV, jei negyvenate JAV, nebent jei turite kredito kortelę, kurios atsiskaitymo adresas yra JAV.

Be to, už visus čia įsigytus pirkinius bus imamas 3% papildomas mokestis, viršijantis nurodytą produkto kainą.

Yousi

Ši įmonė yra juvelyrikos specialistė. Siūlomos didmeninės ir pigių laivų programos.

Norėdami gauti didmeninę programą, turite nusipirkti mažiausiai 100 USD vertės prekių, kad galėtumėte gauti nuolaidą. Nuolaida svyruoja nuo 5% iki 20%.

Jei užsiimate laivo gabenimo verslu, jums pasisekė. Tačiau ši programa prieinama tik JAV pardavėjams. Jei užsakysite naudodamiesi šia programa, mokėsite 1,50 USD už užsakymą kaip mokestį.

Vienas geras dalykas šioje programoje yra tai, kad galite lengvai atsisiųsti ir aprašyti failus, kad žinotumėte, kurių yra sandėlyje, o kurių nėra. Bendrovė netaiko nario mokesčių ir nėra reikalaujama minimalios pirkimo sumos.

Visi produktai, kuriuos įmonė pristatė jūsų klientams, bus supakuoti į mažmeninės prekybos papuošalų dėžutes. Be to, visose siuntimo etiketėse bus naudojama jūsų informacija taip, lyg būtumėte tas, kuris jas išsiuntė, ir klientas nežinos, kad ji buvo iš „Yousi“.

Išvada

Pardavimas internetu, naudojant „dropshipping“ verslo modelį, gali būti puikus būdas padidinti pajamas ir galiausiai pasiekti finansinę laisvę. Tačiau tai sukelia tam tikrų galvos skausmų, nes jūs negaminate savo produkto ir nesiunčiate jo.

Geriausia, ką reikia padaryti, tai pradėti nuo mažo, geriausia savo šalyje, tada pažiūrėti, kaip veikia tiekėjas. Pirmiausia suraskite nišą ar produkto tipą, kurį norite parduoti, tada patikrinkite tiekėjo veiklą. Jei jis veikia pagal jūsų standartus, naudokite jį siunčiant JAV ir už jos ribų.

Jums taip pat gali patikti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More