Kaip rasti jogos mokytojo darbą užsienyje

Nesąmoningai slinkdami „Instagram“, jūs nustojate spoksoti į tarptautinį jogos instruktorių, kuris gražiai pozuoja priešais žėrinčią paplūdimio saulėlydį. Tada einate į jos „Instagram“ paskyrą, kad patikrintumėte daugiau jos nuotraukų.

Ji, regis, turi viską; praktikuoja jogą paplūdimyje, geria žaliuosius kokteilius, parduotuves amatininkų turguose ir laiku sėlina naršyti tarp viso kito. Pradedi sau galvoti: „Aš irgi noriu tai padaryti …“

Bet nuo ko pradėti?

Tapti sertifikuotu jogos instruktoriumi tampa gana populiaru. Kasmet jogos mokytojais tampa daugiau nei 15 000 žmonių. Studijos atsiranda visoje vietoje.

Vykti mokytis į užsienį yra puikus būdas įgyti patirties ir gali būti nepaprastai praturtinanti gyvenimo patirtis, kaip ne viskas saulė ir vaivorykštės. Daugumoje vietų tiesiog reikia 200 valandų sertifikato akredituotoje mokykloje.

Prieš keliaudami ir mokydami prižiūrėti įsitikinkite, kad turite:

Prieš pradedant, svarbu pasakyti, kad užsienyje rasti gerą jogos instruktoriaus darbą gali būti keblu. Yra daugybė galimybių, tačiau jos gali svyruoti nuo paprasto darbo susitarimo iki darbo užmokesčio arba gerai apmokamo kurorto ar kruizinio laivo koncerto.

Įsitikinkite, kad į šį darbo paieškos procesą žiūrite rimtai. Jei atliksite būtinus veiksmus, neabejoju, kad užsienyje rasite keletą jums tinkamų jogos mokytojų darbų.

Prisegti mane? Tada skaitykite toliau 🙂

Norėdami padėti jums artėti prie savo svajonių, mes pateikėme 10 patarimų, kaip rasti jogos mokymo darbą užsienyje!

1) Raskite savo, kaip jogos mokytojos, nišą

Jogos mokymo rinka tampa vis labiau prisotinta. Vien dėl šio fakto tampa vis svarbiau rasti savo, kaip jogos instruktoriaus, nišą.

Ar tu šaunus su vaikais? Vyresnio amžiaus žmonių? Galbūt jūs esate dvikalbis ir galite mokyti daugiau nei viena kalba. Kas tai bebūtų, raskite tai, kuo jūsų pasiūlymas yra unikalus, kad išsiskirtumėte iš kitų.

Norėdami pradėti, pateikite „100 jogos nišos idėjų“

2) Prisiregistruokite „YogaTrade“ (ar panašiai)

„YogaTrade“

„YogaTrade“ yra internetinė jogos bendruomenė, skirta susieti studentus ir mokytojus visame pasaulyje, kad būtų galima rasti darbo ir darbo galimybių. Studijos iš viso pasaulio skelbia savo galimybes naršyti tapus nariu.

Sužinokite daugiau apie „Yoga Trade“ mūsų naujausiame interviu su įkūrėja – Erica Hartnick.

Tapti nariu yra nepaprastai pagrįsta – vos 13 USD per metus. Jame yra gana nemažas apmokamų ir nemokamų darbų sąrašas (savanoris ar mainai). Tiesiog įveskite norimą tikslą į paieškos laukelį, o visas tarptautinių galimybių sąrašas yra ranka pasiekiamas.

Sukurkite papildomo bendravimo bendruomenėje profilį. Be to, jei esate rašytojas, jie priima pranešimus visomis temomis, susijusiomis su joga, sveikata ir gerove, kad toliau reklamuotų jūsų asmeninį prekės ženklą.

Papildomos svetainės, kuriose ieškoma jogos darbų

  • YogaTravelJobs.com – ką tik perdarė savo svetainę, verta ją patikrinti!
  • Workaway.info – nėra specifinė joga. Darbas + kalbos pasinėrimas yra įprastas
  • „HelpX.net“ – siūlo įvairius darbo mainus, ne tik jogos darbus
  • YogaFinder.com – parduodami jogos darbai ir jogos studijos (daugiausia JAV)

3) Sukurkite buvimą internete

Gerai ar blogai, mes gyvename technologiškai priklausomas pažangi visuomenė. Tai duoda daug naudos, tačiau tai taip pat reiškia, kad jei neturite prisijungimo internete, jūsų neegzistuoja.

Parodžius potencialiam darbdaviui, kad jau turite stebėtojų internete (didelių ar mažų), labai reikia sukurti pasitikėjimą. Jei du jogos mokytojai turi tą pačią patirtį, darbą gaus tas, kurio internetinė veikla yra geresnė.

Tai apima tiek buvimą socialiniuose tinkluose, tiek svetainę.

Prieš jaudindamiesi kurdami jogos svetainę, nesijaudinkite, mes sukūrėme nemokamą vaizdo mokymą, kad sukurtume jūsų pirmąją svetainę. 100% nemokama.

4) Sukurkite jogos mokytojo gyvenimo aprašymą

Joga-mokytojas-tęsti

Jogos gyvenimo aprašymas yra dar vienas būdas išsiskirti iš kitų. Sukūrę jogos mokytojų gyvenimo aprašymą, galite nusiųsti kopijas el. Paštu studijoms, į kurias kreipiatės užsienyje. Tai gali padėti užsitikrinti darbą užsienyje, net neišvykus iš savo šalies!

Kopijų spausdinti nereikia, tačiau tai gali būti gera mintis, jei jau pateksite į studiją, kai jau nusileisite į tikslą. Asmeniškai ryšys visada yra galingesnis.

5) „Hyper“ orientuota „Google“ paieška: „jogos mokytojas norėjo + (vieta) “

Jei turite omenyje specifikacijos vietą, pabandykite susiaurinti paieškos rezultatus. Pavyzdžiui, tarkime, kad norėjote mokyti jogos Balyje. Jūs ieškotumėte „jogos mokytojų, norimų Balyje“.

Tai veikia, nes tai susiaurins paieškos rezultatus ir leis mažesnėms studijoms, kurios ieško jogos mokytojo, pasirodyti paieškos rezultatuose. „Jogos mokytojas norėjo“ ar kažkas panašaus yra įprasta frazė, kurią pastebime jogos studijose, kuriose skelbiamos darbo galimybės.

Palyginkite tai su bendresniu paieškos terminu, pvz., „Jogos instruktoriaus laisvos darbo vietos užsienyje“, kuris nebūtų labai naudingas.

Akivaizdu, kad tai veikia tik tuo atveju, jei jau žinai, kur nori mokyti jogos užsienyje.

6) Tapkite viešbučio / nakvynės namų jogos mokytojais

Joga viešbutyje „Hulakai“, Playa Maderas, Nikaragvoje

Dėl vis populiarėjančios jogos dauguma viešbučių ir kurortų savo svečiams siūlo jogos užsiėmimus.

Privalumai mokant jogos viešbutyje ar kurorte

  • Jie dažnai moka daugiau – turi didesnes maržas
  • Jei atliksite mainus, apsistosite gražioje patalpoje ir valgysite gerą maistą
  • Mokyti aukojimo užsiėmimus? Aukščiausio lygio klientai = dideli patarimai!

Norėdami pasiekti daugiau viešbučių per trumpesnį laiką, atlikite tyrimus internete, kad gautumėte kontaktinę informaciją, paskambintumėte ir siųstumėte el. Laiškus prieš pradėdami keliauti. Dažnai šie viešbučiai savo atviras mokymo vietas vadina jogos darbo mainų užsienyje programa.

7) Padėkite jogos rekolekcijose (arba YTT)

Meghan Currie jogos trauktis (@meghancurrieyoga)

Jei vietovėje, į kurią keliaujate, atsitraukimas ar YTT vyksta, susisiekite ir praneškite jiems, kad būsite šalia, ir galėsite padėti mokyti ar padėti. Dažnai šios pozicijos gali gerai mokėti!

Užmegzti pasitikėjimą lyderiu bus nepaprastai svarbu, kad į jį būtų atsižvelgta. (užuomina: sukurkite savo jogos svetainę)

Jei apie pasitraukimą / mokymą sužinosite pakankamai iš anksto – apsvarstykite galimybę surasti kitą mokymo koncertą netoliese. Tokiu būdu galite maksimaliai padidinti savo skrydžio kainą, tuo pačiu išmokdami IR uždirbdami daugiau!

Nepamirškite užmegzti ryšių su atsitraukimo lyderiais ar YTT treneriais, kad sužinotumėte apie būsimas galimybes.

Pagalba ar bendradarbiavimas su daugiau patirties turinčiu mokytoju yra puikus būdas sužinoti apie industriją. Jei ketinate vesti rekolekcijas, bet neturite daug patirties, apsvarstykite galimybę padėti poros rekolekcijose. Galite tai laikyti savo „jogos praktika užsienyje“.

8) Aukojimo užsiėmimai jūsų nakvynės namuose

Ar keliaudami ketinate apsistoti svečių namuose / nakvynės namuose? Praneškite savininkams, kad esate jogos instruktorius, ir sužinokite, ar jie leis jums mokyti jogos užsiėmimus savo svečiams. Tai padeda ir hosteliui, ir jums! Maža to, tai puikus būdas susitikti su žmonėmis bendruomenėje.

Štai kelios idėjos:

  • Pasiūlykite užsiėmimus aukų pagrindu bendruomenės erdvėje
  • Darbo mainai – mokote jogos, jie suteikia jums kambarį / lentą
  • Aukojimo užsiėmimai paplūdimyje ar netoliese esančiame parke

9) Tinklų kūrimas ieškant jogos darbo užsienyje

Didelė tikimybė, kad keliaudami rasite praktikos vietų. Būtinai susisiekite su studijos savininkais ir visais kitais, kurie galėtų padėti rasti vietinį mokymo koncertą. „Žodžiu iš lūpų į lūpas“ yra vienas geriausių būdų paskatinti jus pasinaudoti galimybėmis. Galbūt net susiraskite pramonės mentorių, kuris galėtų padėti susieti jus su daugiau žmonių.

Socialinė žiniasklaida taip pat yra puikus šaltinis, padedantis susitikti su kitais panašiu keliu. Peržiūrėkite straipsnius, kuriuos parašė kiti tarptautiniai instruktoriai, arba raskite juos „Instagram“.

Mes rekomenduojame „Facebook“ grupę „Joga Jobs“ visame pasaulyje. Jogos mokymo darbų (tiesiogine to žodžio prasme) galite rasti visame pasaulyje.

jogos darbus užsienyje

Ar jūs jau mokote jogos? Ar turite konkrečių įgūdžių / dirbtuvių, kurių galite išmokyti? Kodėl gi nepasiekus kelių jogos studijų ir užsukus į seminarą. Jei jau turite stebėtojų (svetainė + socialiniai tinklai), studijos savininkas DAUG labiau linkės pasiūlyti jums dirbtuvių vietą.

Apverstos, nugaros lenkimas, meditacija, pranajamos ir astrologijos dirbtuvės puikiai veikia! Mes surengėme tikrai linksmą Duncano pop-up inversijos seminarą „Zen Yoga Nicaragua“.

Apribokite savo trūkumus:

Užuot sumokėję studijos savininkui X USD iš anksto … Apsvarstykite galimybę su studijos savininku atlikti „pajamų dalį“. Aka jūs ir studijos savininkas sudarys sandorį, kuriame pasidalinsite pajamas iš kiekvieno užsiregistravusio asmens. Tai beveik neįmanoma prarasti pinigų + skatina studijos savininką padėti jums parduoti renginį!

Siūlome šį nemokamą atsisiuntimą, kad jogos mokytojai, tokie kaip jūs, suprastumėte, ko reikia norint sukurti savo svetainę! Vadovas yra nemokamas ir jį galite nedelsdami atsisiųsti į savo kompiuterį. Prisijunkite prie tūkstančių kitų jogos mokytojų, kurie jau atsisiuntė vadovą!

Iki kito karto,

Anė

PS: Ar naudojatės „Pinterest“? Prisek mane! 🙂

Kaip rasti jogos mokymo užsienyje darbą (2)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More