Kaip rasti kūno formą – nereikalaujama jokių matavimų.

Mada yra švęsti tu ir puikiai jaustis savo oda. Šį vadovą sukūrėme ne tik tam, kad sužinotumėte, kaip sužinoti savo kūno formas, bet ir tam, kad suprastumėte, kokie stiliai ir prekės ženklai tinka jūsų kūnui. Prieš pradėdami eiti, pasakykime ką nors aiškiai. Kūno forma priklauso nuo jūsų kaulų struktūros ir genetikos, o ne nuo jūsų svorio. Galite būti bet kokios kūno formos, bet kokio amžiaus, svorio ar dydžio. Visi kūnai nusipelno šventės, o savo formos supratimas yra tik pirmas žingsnis.

Išsinuomodami suraskite figūrai glostančius stilius, kurie leis pasijusti visišku „Boss Lady“!


Kaip rasti savo kūno formą

Nors matavimo juostos gali pateikti tikslesnę formulę jūsų kūno tipui nustatyti, numerius, kuriuos užrašėte, lengvai gali sukelti nereikalinga savikritika. Vietoj to, mes naudosime kur kas greitesnį ir praktiškesnį metodą, kuriam reikalingas tik jūs, jūsų nuostabus kūnas ir viso ilgio veidrodis.

Pažvelkite į save tiesiai veidrodyje ir pradėkite stebėti savo proporcijas. Kūno forma pagrįsta trijų kūno taškų santykiu: pečių / krūtinės, juosmens ir klubų. Nubrėžkite įsivaizduojamą liniją nuo pečių iki klubų ir mintyse pažymėkite, kur linija trenkiasi. Jei jums sunku vizualizuoti, gali būti naudinga užfiksuoti greitą veidrodinį paveikslėlį. Užduokite sau šiuos klausimus, tada perskaitykite žemiau pateiktas kūno formas, kad sužinotumėte, kaip jūsų atsakymai sutampa.

  • Kokia yra plačiausia jūsų kūno dalis – krūtinė, juosmuo ar klubai?
  • Su kokiomis jūsų kūno sritimis turite tinkamiausių problemų?
  • Kokią kūno vietą pirmiausia pastebite svorio pokyčius?
  • Kokie stiliai yra / nėra paprastai glostantys jūsų figūrą?
kaip rasti savo kūno formas

Vis dar kovojate, kaip rasti savo kūno formas? „Armoire“ stilistai pasirengę jums padėti! Per 1: 1 stiliaus susitikimą jūs kartu ieškosite tikslios kūno formos ir kito figūrai glostančių stilių paketo.


Suprasti savo kūno formą

Nepriklausomai nuo jūsų kūno dydžio ir formos, reikia atkreipti dėmesį į tris svarbius dalykus, ieškant stilių, tinkančių jūsų figūrai.

Paglostyti savo formą yra viskas, kaip rasti pusiausvyrą. Naudokite savo krūtinę, juosmenį ir klubus savo naudai! Akcentuojant tam tikras kūno dalis, atitraukiamas kitų dėmesys. Tegul jūsų mėgstama kūno dalis (ir jūsų pasitikėjimas) spindi!

Norėdami atkreipti akį, naudokite siluetus ir linijas kur nori. Apsvarstykite, kur drabužis jus pasiekia, ir svarbiausių detalių, tokių kaip siūlės, kišenės ir papuošimai, išdėstymą. Tinkamos linijos gali padėti prailginti kojas, susikurti smėlio laikrodžio juosmenį ir net padaryti jūsų užpakaliuką žvalų. Taip prašau!

Būkite dėmesingi spalvoms ir spausdinimui. Akį natūraliai traukia drąsūs spaudiniai ir ryškios spalvos. Labai svarbu atsižvelgti į spaudos mastą. Didelės spaudos ir horizontalios linijos padidina garsumą, o mažos spaudos ir vertikalios linijos sumažina garsumą. Naudokitės šiais pranašumais, kad nukreiptumėte dėmesį nuo mėgstamiausių dalių į vietas, kurias norite pabrėžti.


Smėlio laikrodis

Smėlio laikrodžio formos charakteristikos

  • Jūsų krūtinė ir klubai yra maždaug vienodo pločio
  • Jūsų liemuo yra gerai apibrėžtas
  • Tikėtina, kad turite didesnę krūtinę ir pilnesnį derrią
  • Galite apibūdinti save kaip kreivą

Kaip aprengti smėlio laikrodžio formą

Jei esate palaiminti šiomis subalansuotomis kreivėmis, puikuokitės jomis! Pažaisk savo moterišką figūrą paryškindama mažiausią savo dalį – liemenį. Apvyniojimo stiliaus viršūnės ir suknelės yra jūsų naujas BFF, nes jie įsitaiso ties jūsų mažiausia dalimi. Norėdami pailginti kojas ir dar labiau paryškinti mažą juosmenį, rinkitės aukštybinius dugnus. Venkite „boxy“ ir mažaaukščių stilių, kurie sklinda plačiausioje jūsų vietoje ir slepia jūsų smėlio laikrodžio formą.

Jūsų stiliaus piktogramos

Blake Lively ir Christina Hendricks

kaip aprengti smėlio laikrodžio formą

Jūsų privalomi nuomos stiliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More