Kaip rasti kūno formą – nereikalaujama jokių matavimų.

Mada yra švęsti tu ir puikiai jaustis savo oda. Šį vadovą sukūrėme ne tik tam, kad sužinotumėte, kaip sužinoti savo kūno formas, bet ir tam, kad suprastumėte, kokie stiliai ir prekės ženklai tinka jūsų kūnui. Prieš pradėdami eiti, pasakykime ką nors aiškiai. Kūno forma priklauso nuo jūsų kaulų struktūros ir genetikos, o ne nuo jūsų svorio. Galite būti bet kokios kūno formos, bet kokio amžiaus, svorio ar dydžio. Visi kūnai nusipelno šventės, o savo formos supratimas yra tik pirmas žingsnis.

Išsinuomodami suraskite figūrai glostančius stilius, kurie leis pasijusti visišku „Boss Lady“!


Kaip rasti savo kūno formą

Nors matavimo juostos gali pateikti tikslesnę formulę jūsų kūno tipui nustatyti, numerius, kuriuos užrašėte, lengvai gali sukelti nereikalinga savikritika. Vietoj to, mes naudosime kur kas greitesnį ir praktiškesnį metodą, kuriam reikalingas tik jūs, jūsų nuostabus kūnas ir viso ilgio veidrodis.

Pažvelkite į save tiesiai veidrodyje ir pradėkite stebėti savo proporcijas. Kūno forma pagrįsta trijų kūno taškų santykiu: pečių / krūtinės, juosmens ir klubų. Nubrėžkite įsivaizduojamą liniją nuo pečių iki klubų ir mintyse pažymėkite, kur linija trenkiasi. Jei jums sunku vizualizuoti, gali būti naudinga užfiksuoti greitą veidrodinį paveikslėlį. Užduokite sau šiuos klausimus, tada perskaitykite žemiau pateiktas kūno formas, kad sužinotumėte, kaip jūsų atsakymai sutampa.

  • Kokia yra plačiausia jūsų kūno dalis – krūtinė, juosmuo ar klubai?
  • Su kokiomis jūsų kūno sritimis turite tinkamiausių problemų?
  • Kokią kūno vietą pirmiausia pastebite svorio pokyčius?
  • Kokie stiliai yra / nėra paprastai glostantys jūsų figūrą?
kaip rasti savo kūno formas

Vis dar kovojate, kaip rasti savo kūno formas? „Armoire“ stilistai pasirengę jums padėti! Per 1: 1 stiliaus susitikimą jūs kartu ieškosite tikslios kūno formos ir kito figūrai glostančių stilių paketo.


Suprasti savo kūno formą

Nepriklausomai nuo jūsų kūno dydžio ir formos, reikia atkreipti dėmesį į tris svarbius dalykus, ieškant stilių, tinkančių jūsų figūrai.

Paglostyti savo formą yra viskas, kaip rasti pusiausvyrą. Naudokite savo krūtinę, juosmenį ir klubus savo naudai! Akcentuojant tam tikras kūno dalis, atitraukiamas kitų dėmesys. Tegul jūsų mėgstama kūno dalis (ir jūsų pasitikėjimas) spindi!

Norėdami atkreipti akį, naudokite siluetus ir linijas kur nori. Apsvarstykite, kur drabužis jus pasiekia, ir svarbiausių detalių, tokių kaip siūlės, kišenės ir papuošimai, išdėstymą. Tinkamos linijos gali padėti prailginti kojas, susikurti smėlio laikrodžio juosmenį ir net padaryti jūsų užpakaliuką žvalų. Taip prašau!

Būkite dėmesingi spalvoms ir spausdinimui. Akį natūraliai traukia drąsūs spaudiniai ir ryškios spalvos. Labai svarbu atsižvelgti į spaudos mastą. Didelės spaudos ir horizontalios linijos padidina garsumą, o mažos spaudos ir vertikalios linijos sumažina garsumą. Naudokitės šiais pranašumais, kad nukreiptumėte dėmesį nuo mėgstamiausių dalių į vietas, kurias norite pabrėžti.


Smėlio laikrodis

Smėlio laikrodžio formos charakteristikos

  • Jūsų krūtinė ir klubai yra maždaug vienodo pločio
  • Jūsų liemuo yra gerai apibrėžtas
  • Tikėtina, kad turite didesnę krūtinę ir pilnesnį derrią
  • Galite apibūdinti save kaip kreivą

Kaip aprengti smėlio laikrodžio formą

Jei esate palaiminti šiomis subalansuotomis kreivėmis, puikuokitės jomis! Pažaisk savo moterišką figūrą paryškindama mažiausią savo dalį – liemenį. Apvyniojimo stiliaus viršūnės ir suknelės yra jūsų naujas BFF, nes jie įsitaiso ties jūsų mažiausia dalimi. Norėdami pailginti kojas ir dar labiau paryškinti mažą juosmenį, rinkitės aukštybinius dugnus. Venkite „boxy“ ir mažaaukščių stilių, kurie sklinda plačiausioje jūsų vietoje ir slepia jūsų smėlio laikrodžio formą.

Jūsų stiliaus piktogramos

Blake Lively ir Christina Hendricks

kaip aprengti smėlio laikrodžio formą

Jūsų privalomi nuomos stiliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More