Kaip rasti kuponus – kur rasti kuponus ekstremaliems kuponams?

Manęs dažnai klausia „Kaip rasti kuponus?“ arba „Kur jūs gaunate visus savo kuponus?“ Ar jums taip pat įdomu? Ar norite sužinoti, kur šie tinklaraštininkai ar ekstremalių kuponų dalyviai randa visus tuos kuponus? Įleisiu jus į savo paslaptį ir parodysiu daugybę vietų, kuriose galite rasti kuponų kodus, atsispausdinamus kuponus, parduotuvių kuponus, produktų kuponus ir dar daugiau.

Kaip rasti kuponus - kur tinklaraštininkai ir ekstremalūs kuponai randa visus šiuos kuponus?

Kur rasti kuponus

Spausdinami kuponai

Jei ieškote spausdinamų kuponų, pirmiausia susiaurinkime, kokio tipo spausdinamų kuponų ieškote.

Norėdami rasti produktų, kuriuos perkate maisto prekių parduotuvėje ar narkotikų parduotuvėje, kuponus, turite keletą galimybių.

  • Spausdinamų kuponų svetainėse gali būti šimtai kuponų. Kiekvieną mėnesį jie skiriasi ir daugeliui jų yra spausdinimo apribojimų. Norėdami juos įsigyti, turite turėti savo kompiuterio spausdintuvą. Čia yra keletas naudingų vietų, kuriose rasite spausdinamus gamintojo kuponus.
  • Daugelis parduotuvių siūlo parduotuvėms skirtus kuponus. Kai kuriuos iš šių kuponų rasite tuos pačius, kuriuos rasite iš coupons.com ir kitų panašių svetainių.
  • Eikite į įmonės svetainę ir sužinokite, ar jos svetainėje nėra pasiūlymų.
  • Naudokitės „Google“. Žemiau esančiame paieškos laukelyje įveskite „spausdinamas kuponasprodukto / parduotuvės pavadinimas. Pažiūrėk, kas iškils. Galite patobulinti paiešką, kad ieškotumėte tik turinio per pastaruosius kelis mėnesius.

Kaip rasti spausdinamus mažmeninės prekybos parduotuvių ir restoranų kuponus.

Galite naudoti tą patį „Google“ metodą aukščiau. Kaip ir aukščiau, paieškos laukelyje įveskite „spausdinamas kuponasparduotuvės pavadinimas. Susiaurinkite paiešką, apribodami laiko intervalą arba tiesiog peržiūrėkite vaizdus.

Būtinai užsiprenumeruokite mėgstamų parduotuvių ir restoranų el. Daugelis kompanijų dažnai siunčia kuponus ištisus metus ir per specialius renginius, pavyzdžiui, gimtadienius.

kaip rasti aeropostale spausdinamą kuponą google paieškoje

vaizdų paieška spausdinamas kuponas aeropostale dabartinė google paieška

Raskite jau atspausdintus kuponus

Raskite kuponus laikraštyje

raskite talonų laikraščiuose sekmadienio kupono intarpe

Laikraštis dažnai turi kuponus, ypač sekmadieniais. Straipsnyje raskite ir produktų, ir parduotuvių kuponus. Be to, peržiūrėkite dažnai atnaujinamą interaktyvių kuponų duomenų bazę. Ieškokite tūkstančių spausdinamų kuponų, laikraščių kuponų intarpų, žurnalų kuponų, nuolaidų ir kt. Norėdami gauti nuolaidas laikraščiams, „Amazon“ parduoda laikraščių prenumeratą su nuolaida arba apsilankykite „DiscountedNewspapers“. Taip pat pasitarkite su bibliotekomis, viešbučiais ir kavinėmis, ar galite gauti jų laikraščių kuponų intarpus.

Kuponai naujiems gyventojams

Kai persikelsite į naują miestą ar net naujus namus, daugelis kompanijų jums dovanos kuponus. Kupono paketą paprastai galite gauti, kai pašte pateikiate adreso pakeitimą.

Kai persikėliau į Ostiną, norėjau turėti šį vadovą, kurį turėtumėte žinoti persikeldami į Ostiną, TX.

Paprašykite kuponų

kaip priversti įmones atsiųsti jums kuponus

Aš gavau kuponus tiesiog paklausdamas įmonės, kuri gamina produktą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, skaitykite įrašą „Kaip paprašyti kuponų“.

„Hangtags“

Parduotuvėse prie produkto dažnai bus pakabinti kuponai. Prieš pasiimdamas daiktą iš lentynos, patikrinu, ar šalia nėra kabantis prekės kuponas.

Kaip rasti kuponų kodus

kaip rasti kupono kodus internete

Paveikslėlis sutinkamas su „FreeDigitalPhotos.net“ akcijomis

Kaip ir spausdinami kuponai, būtinai užsiprenumeruokite el. Laiškus iš mėgstamų parduotuvių.

Vėlgi ieškokite „Google“. Būtinai susiaurinkite paieškas pagal dabartinį laikotarpį.

Ieškokite tokiose svetainėse kaip ši: nemokėkite pilnai, kuponų duomenų bazė, „RetailMeNot“ ir „CouponX“.

„Amazon“ yra šiek tiek sudėtingesnė kuponų kodų paieškos prasme. Čia skaitykite Kaip gauti „Amazon“ kuponus, nuolaidas, pasiūlymus ir nemokamus daiktus.

Nepamirškite apie kuponus mobiliesiems!

mobiliųjų kuponų ir ekuponų radimas

Vaizdo leidimas iš nenetus ne FreeDigitalPhotos.net

Gaukite šiuos kuponus tiesiai į savo mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Programos ir programos leidžia atsisiųsti kuponus į telefoną. Peržiūrėkite, pavyzdžiui, „Target Cartwheel“ programą ir „Ibotta“. „Walgreens“ ir CVS taip pat turi programas su kuponais.

„eCoupons“

HEB skaitmeniniai kuponai išpirkti parduotuvėje atsiskaitant

„eCoupons“ galima įkelti tiesiai į jūsų parduotuvės lojalumo korteles. Patikrinkite mėgstamos maisto prekių parduotuvės svetainę ir sužinokite, ar jie turi elektroninius kuponus. HEB turi skaitmeninius kuponus, kuriuos galite išpirkti parduotuvėje. Pasirinkite kuponus HEB svetainėje arba HEB programoje.

Paskutinė išeitis

Jei nerandate kuponų, pabandykite apsipirkti naudodamiesi grynųjų pinigų grąžinimo svetaine, pavyzdžiui, „Ebates“. Jūs gaunate procentą atgal už pirkinius, o jie taip pat pateikia keletą kuponų savo svetainėje.

grynieji pinigai, apsipirkę internetu ebates su kuponų kodais

Jūs keliaujate…

Dabar, kai žinai, iš kur gauti kuponus, eini į kelią, kad sutaupytum daug pinigų. Bet buk atsargus! Nepamirškite išleisti daugiau pinigų vien dėl to, kad manote, jog jūs gaunate sandorį. Toliau būtinai perskaitykite „Kaip neišleisti daugiau pinigų, kai bandote sutaupyti“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More