Kaip rasti laiko mankštai su vaikais

Mes visi žinome kasdienės mankštos svarbą. Reguliarios treniruotės pagerins ne tik jūsų fizinę sveikatą; fizinis aktyvumas taip pat gali pagerinti jūsų nuotaiką, padėti geriau miegoti ir išvengti ligų. Bet būkime čia tikri. Kai esate užsiėmusi mama, tikriausiai susiduriate su sunkumais kaip rasti laiko mankštai su vaikais.

Dažnai pastebime, kad mus traukia tiek daug skirtingų krypčių, kad mankšta (kuri turėtų būti vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų) nuklysta į kelią.

Jei tai skamba kaip pažįstamas scenarijus, perskaitykite 10 patarimų, kaip rasti laiko mankštai, kai turite vaikus.

1. Padarykite savo kodą didesnį nei savo kodą

Pradedu nuo to, nes tikrai tikiu, kad tai raktas norint rasti laiko treniruotei – jūs turite turėti „kodėl“, kuris yra didesnis nei jūsų „kodėl gi ne“.

Visada bus lengva sugalvoti milijoną priežasčių, kodėl šiandien nesiseka – „kūdikis gerai nesnausdavo“, „jaučiausi per daug pavargęs“, „nuo darbo patiriu stresą“. Mano nugara skauda “,„ Man skauda galvą “,„ Aš praleidau savo „BodyPump“ klasės pradžios laiką “ir t. T.

Ir patikėk manimi, kaip mama, žinau, kad yra atvejų, kai treniruotis yra tikrai sunku. Mano mažasis vaikinas ką tik patyrė rankų, snukio ir nagų ligos priepuolį, kuris akivaizdžiai reiškė, kad negalėjau jo palikti. sporto salėje, kuri mus užmetė. Vis dėlto aš vis tiek sugebėjau treniruotis, dėka mano pastatyta biudžetinė namų sporto salė.

Dalykai įvyksta. Viskas visada vyks.

Bet jei jūsų „kodėl“ yra didesnis už tuos „dalykus“, kurie vyksta, tada visada rasite būdą, kaip tai padaryti.

Pagalvokite apie savo priežastį, kodėl norite pradėti įprastą treniruotę. Niekas negali sugalvoti jums „kodėl“, bet aš jums pateiksiu pavyzdį.

„Treniruojuosi, nes tai leidžia man jaustis gerai, didina pasitikėjimą savimi, gerina fizinę ir psichinę sveikatą, rodo gerą pavyzdį sūnui ir, tikiuosi, reiškia, kad būsiu šalia ilgai ir galėsiu pamatyti mano sūnus užaugs “.

Mano kodėl, nepaisant aplinkybių, lengva treniruotis kiekvieną dieną. Kai mano sūnus turėjo HFM, nors mes negalėjome eiti į sporto salę, aš panaudojau savo biudžetinę namų sporto salę, baigiau keletą turų Pamišimas ir rytais užlipau ant mano jogos kilimėlio, kol jis nepabudo.

Raskite savo priežastį ir įsitikinkite, kad ji yra didesnė už bet kurią, kodėl ne, kad taip gali pasirodyti.

2. Panaudokite savo rytus

Niekada nebuvau ryto žmogus, kol netapau mama. Ir jei būsiu visiškai sąžiningas, aš vis tiek nelaikyčiau savęs natūraliu ryto žmogumi, tačiau esu išmokęs save tokiu būti.

Bet nesvarbu, ar esate mama namuose, ar dirbanti mama, ankstyvas rytas, kol vaikai neatsibunda, yra vienas geriausių laikų, leidžiantis į treniruotę.

Daugelis sporto salių dirba anksti ryte (o kai kurios dirba net 24 valandas per parą), tačiau jei norėtumėte sutaupyti šiek tiek laiko (arba turėtumėte vyrą, kuris kiekvieną rytą išvyksta į darbą 5 valandą ryto, pavyzdžiui, aš), atlikite ankstyvą rytą namai yra dar viena galimybė.

Savo atsarginiame kambaryje įsteigiau savo biudžetinę namų sporto salę, kuri leidžia lengvai įveikti gerą treniruotę, kad galėtumėte pradėti savo dieną.

Arba pabandykite pradėti įprastą ankstyvo ryto jogos praktiką. Reguliariai atliekant jogos / meditacijos pratimus yra begalė fizinių, psichinių ir dvasinių privalumų, ir daugelis šių privalumų iš tikrųjų sustiprėja, kai joga praktikuojama ankstyvą rytą.

3. Suplanuokite jį

Kiekvieną sekmadienį aš skiriu laiko suplanuoti dienos treniruotes su savimi ateinančiai savaitei, užrašau tikslų laiką ir treniruotę.

Skirdama šiuos įprastus susitikimus, rečiau praleidžiu treniruotę, nes laikas jau buvo rezervuotas ir skirtas.

Savaitės metu, kai skiriu kitus susitikimus, visada pirmiausia patikrinu savo planuotoją. Kadangi mano sveikata yra prioritetas, aš neužsakysiu nieko, kas prieštarautų mano planuotam treniruotės laikui.

4. Suplanuokite

Laikydamiesi tų pačių linijų, apsvarstykite galimybę iš anksto suplanuoti treniruočių tvarkaraštį.

Kaip žino kiekviena mama, kuriai pavyksta prasmukti valandą sau, laikas yra brangus. Nenorite gaišti vertingų minučių, kurias galėtumėte naudoti bandydami nuspręsti, kokią įrangą naudosite ar kokį treniruotės DVD laikysitės.

Planuodami treniruočių tvarką, tiksliai žinote, ką turite padaryti, ir kiekvieną numatytą minutę galite panaudoti realiai mankštai.

5. Suknelė prakaitui

Ryte pabudę, apsivilkite treniruočių drabužius. Treniruočių drabužių dėvėjimas dienos metu turi daug privalumų.

Tai ne tik padės jums įsitraukti į kūno rengybos mąstyseną, o miego metu galėsite pereiti tiesiai į treniruotę ir būsite labiau linkę išnaudoti atsitiktinio mankštos galimybes, jei būsite tinkamai apsirengę! (Pagalvokite, kad vietoj eskalatoriaus reikia lipti laiptais, pastatyti automobilį toliau nuo parduotuvės įėjimo, kopti su vaikais į džiunglių sporto salę.)

Ir šiomis dienomis treniruočių įranga tapo funkcionali ir stilinga.

Viena iš mano mėgstamiausių mielų treniruočių drabužių yra „Fabletics“ – jų drabužiai yra patogūs, stilingi ir kokybiški, be kai kurių jų konkurentų kainų, kurios nėra itin aukštos.

Jie visada turi puikių pasiūlymų, tokių kaip 2 poros antblauzdžių antblauzdžių už vos 24 USD. Sužinokite daugiau apie „Fabletics“ čia.

Apsirengusi prakaitu – iš esmės gyvenu su treniruotės drabužiais haha!

6. Naudokite savo pietus

Jei esate dirbanti mama, jūsų pietų pertrauka yra puikus laikas įsitaisyti treniruotėje.

Pasiimkite sportinius batelius į darbą ir eikite greitai pasivaikščioti ar pabėgioti. Jei netoliese yra jogos studija, patikrinkite tvarkaraštį, ar jie rengia pietų pamokas. Arba eikite į netoliese esantį parką ir įsitraukite į ruožą.

Viskas apie kūrybiškumą, skiriant laiką ir išteklius!

7. Gaukite „FitDesk“

Jei dirbate namuose arba turite savo biuro patalpas, apsvarstykite galimybę įsigyti „Fitdesk“.

Jei dar negirdėjote apie „Fitdesk“, tai iš esmės yra treniruoklis su įmontuotu dėklu, kuris laiko jūsų nešiojamąjį kompiuterį ir putplasčio ritinėlius, kurie palaiko rankas rašydami.

Arba taip pat yra „Fitdesk Under Desk Elliptical“. Tai yra mažiau įkyrus variantas, puikiai tinkantis bendrose biuro patalpose arba jei norėtumėte ne sėdėti prie dviračio dirbti (aš asmeniškai norėčiau elipsės).

8. Įtraukite „The Kids“

Nepaisant jų amžiaus, visada galite rasti būdų, kaip įtraukti vaikus į treniruotes. Vaikų įtraukimas taip pat yra puikus būdas supažindinti juos su tinkamu ir sveiku gyvenimo būdu nuo mažų dienų. Puikus pavyzdys yra tai, kaip mama daro kasdienę treniruotę (ir prisijungia).

Turintiems jaunesnių kūdikių, rekomenduoju „Ergo“ kūdikių nešiklį. Turiu klasikinį „Ergo“ laikiklį, pavaizduotą žemiau, kurį aš labai myliu ir naudoju kiekvieną dieną. Kai mano sūnus buvo mažas, aš taip pat naudojau kūdikio intarpą. Aš rekomenduoju tai naudoti, jei jūsų kūdikis yra mažiau nei 12 kg už papildomą palaikymą.

Kadangi kūdikių svoris tolygiai pasiskirsto tarp klubų ir pečių, tai yra labai patogu ir tikrai nesijaučia, kad nešiojuosi papildomų 22 kg.

Ir svarbu, nes „Ergo“ kūdikį laiko natūralioje sėdėjimo padėtyje, jis yra ir saugus, ir ergonomiškas.

Saulėtomis dienomis sūnų dažnai įmesiu į „Ergo“ ir eisiu pasivaikščioti lauke – „Ergo“ yra ypač geri pėsčiųjų takai ir žygiai, kurie nėra draugiški vežimėliams. Į savo treniruotes taip pat įtrauksiu plaučius ir pritūpimus.

Be to, apsilankykite „Facebook“ ar „Google“, kur rasite mamų ir kūdikių vežimėlių grupes bei lauko fitneso užsiėmimus – tai gali būti puikus būdas susitikti su kitomis kūno rengyba besidominčiomis mamomis ir mėgautis treniruotėmis kartu.

Jei jūsų vaikai vyresni, leiskite jiems prisijungti!

Kai sportuojate savo namų sporto salėje, vaikai gali smagiai pašokti ant kūno rengybos kamuolio, pasitempti ant jogos kilimėlio ir net pakelti kai kuriuos lengvesnius hantelius.

Jei namuose darote treniruotės DVD, jie gali sekti kartu, atlikdami modifikuotas per sunkias judesių versijas.

Kai eini pabėgioti, vaikai gali važiuoti šalia tavęs dviračiu arba pririšti mažylį į vežimėlį!

Nenuvertinkite ir prisijungimo prie vaikų žaidimų aikštelėje naudos – sudeginsite toną kalorijų ir vėl galėsite pasijusti vaiku!

Kaip rasti laiko mankštai, kai turite vaikų (taigi, neturite laiko!)

9. Pagal poreikį naudokite „Beachbody“

Vienas iš mano mėgstamiausių treniruočių būdų yra sekimas kartu su Paplūdimio kūnas pagal poreikį gyvenamajame kambaryje.

Prieš atrandant „Beachbody“ pagal pareikalavimą, DVD diske turėjau porą treniruočių tvarkos iš „Beachbody“. Aš visada buvau didelis „Beachbody“ treniruočių mėgėjas, tačiau jie tikrai yra brangesni.

Taigi, kai išgirdau apie „Beachbody on Demand“, iškart užsiregistravau nemokamas 30 dienų bandomasis laikotarpis. Tai puiki vertė, turint omenyje, kad kiekvienas atskiras DVD diskas gali siekti šimtus dolerių, tačiau naudodamiesi „Beachbody on Demand“, galite iškart pasiekti kiekvieną jų programą tik už 99 USD per metus.

Namuose treniruočių programos yra patogios, įdomios, o jūsų mažyliai gaus smūgį stebėdami, kaip mama šokinėja po svetainę. Dar viena didelė nauda yra ta, kad dabar mano sūnus yra mažylis, jis mėgsta prisijungti prie manęs. Mokykite juos jaunus 🙂

10. Prisijunkite prie sporto salės su vaikų priežiūra

Apžiūrėjęs daugybę sporto salių savo vietovėje, neseniai prisijungiau prie sporto salės, kurioje siūlomos nuostabios vaikų priežiūros paslaugos.

Prieš įstodamas sukrapščiau skaičius ir supratau, kad iš tikrųjų buvo žymiai pigiau prisijungti prie šiek tiek brangesnių sporto salių, kurios siūlo nemokamą vaikų priežiūrą, o ne pigesnę sporto salę, ir samdyti auklę.

Mano sūnui patinka galimybė bendrauti su įvairiais vaikais, žaisti su naujais, įdomiais žaislais ir mėgautis glamonėmis su mielu vaikų priežiūros personalu.

Prieš naudodamiesi vaikų priežiūros paslaugomis, patikrinkite šiuos dalykus:

  • Švaros ir saugos standartai
  • Personalo kvalifikacija (CPR, kūdikio / vaiko gaivinimas, vaiko vystymasis ir kt.)

Negalima paneigti, kad rasti laiko mankštai su vaikais gali būti nelengva, tačiau tai galima padaryti planuojant į priekį, efektyviai išnaudojant savo laiką, įtraukiant vaikus ir naudojant turimus išteklius.

Susijęs įrašas: Kaip išgydyti Diastasis Recti namuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More