Kaip rasti laisvai samdomų kelionių fotografijos darbus

Galutinis tikslas daugumai iš mūsų yra laisvai samdomų kelionių fotografijos darbų paieška

Įsivaizduokite situaciją, kai laisvai dirbantis kelionių fotografavimo darbas leidžia jums būti nepriklausomam nuo vietos. Galite paleisti savo verslą iš nešiojamojo kompiuterio iš bet kurios pasaulio vietos ir turėti laisvę keliauti visur, kur norite.

Skamba puikiai, tiesa?

Daugelis žmonių norėtų, kad tai būtų jų realybė, tačiau dėl kokių nors priežasčių jie mano, kad tai neįmanoma arba kad jiems jau per vėlu.

Dažniausia priežastis, kurią girdžiu, yra pasiteisinimas „Man pirmiausia reikia sutaupyti X pinigų sumą“ arba „Kitą mėnesį apie tai pagalvosiu rimčiau“. Paimk iš to, kas tai daro, yra niekada puikus laikas išvykti ir pradėti tą svajonę įgyvendinti.

Visada bus tam tikras pasiteisinimas to nedaryti, bet jei jūs tikrai norite, kad tai būtų pakankamai blogai, jūs tiesiog turite žengti pirmąjį žingsnį. Greitai suprasite, kad tai, ko galvojote, anksčiau jus stabdė, iš tikrųjų nebuvo.

Viskas ne visada lengva, mes visi visada galėtume panaudoti šiek tiek daugiau pinigų, tačiau tai nėra apie praturtėjimą. Tai yra sekti savo svajones ir susitvarkyti tiek, kad galėtum tai padaryti patogiai.

Geros naujienos yra tai, kad laisvai samdomų kelionių fotografijos darbai yra vienas geriausių būdų tapti nepriklausomu nuo vietos. Nepaisant to, ką jūs manote, jų nėra taip sunku rasti.

Internetas visada trokšta naujo, naujo turinio.

Geriausias būdas užsidirbti pinigų kaip laisvai samdomas kelionių fotografas yra persekiojimas redakcijos.

Internetiniai žurnalai, tinklaraščiai ir laikraščiai visada nori rasti naujų vaizdų, kuriuos būtų galima skelbti, kartu su jų rašytiniu turiniu. Geriausias būdas kreiptis į redakcinius leidinius ir turėti galimybę bent sulaukti atsakymo, visų pirma, darant nuostabias nuotraukas, antra, gebant papasakoti istoriją.

Jei norite keliauti link tapdamas kelionių fotografu lengviau, tada jūs turite suprasti, kad tai ne tik puikus fotografavimas. Tai tikrai padeda išmokti gerai rašyti internetinei auditorijai.

Taigi, ką jūs darote, nepaisant savo vietos.

Kaip pavyzdį galėtumėte naudoti savo gimtąjį miestą (kuris „btw“ yra puikus būdas išbandyti vandenis ir sužinoti, ar turite tai, ko reikia norint tapti kelionių fotografu!):

  1. Pasirinkite objektą ar sceną, kuri, jūsų manymu, atspindi esamos vietos esmę.
  2. Fotografuokite seriją vaizdų iš skirtingų kampų, perspektyvų arba pasikeitus sąlygoms. Įsitikinkite, kad jie yra nuostabūs vaizdai!
  3. Po šaudymo pasirinkite 3-5 vaizdus, ​​kurie, jūsų manymu, geriausiai pasakoja tos vietos „istoriją“. Tai padeda pagalvoti apie šį veiksmą, kai fotografuojate vaizdus, ​​kad galėtumėte pasiekti 3–5, kurie gerai teka kartu.
  4. Redaguokite jas, kad ir kaip norėtumėte redaguoti nuotraukas, viskas yra fotografija tavo vertimas žodžiu dienos pabaigoje. Tik nereikia išprotėti. Štai keletas patarimų, kaip redaguoti naudojant „Lightroom“.
  5. Įdėkite savo galutinius, redaguotus vaizdus į savo debesies saugyklos aplanką („Dropbox“, „Google“ diską ir kt.)
  6. Parašykite trumpą kūrinį kartu su savo vaizdais, pasakodami istoriją apie tai, kaip juos užfiksavote, aplinką, apie vietovės istoriją ir kodėl vaizdai tai atspindi. Siekite maždaug 500 žodžių, kad nieko per daug nebūtų.

Ginkluotas su nuoroda į tą „Dropbox“ aplanką, dabar esate pasirengęs perkelti savo vaizdus į internetinius redakcijos leidinius ir bandyti priversti juos licencijuoti jūsų darbą. Jie gali norėti ir nenorėti jūsų rašymo (jie dažnai turi savo rašytojus), bet tai vis tiek svarbu, nes tai padeda parduoti jūsų nuotraukas, o tai yra pagrindinis tikslas.

Nesijaudinkite per daug dėl to, kad jie pavogia jūsų atvaizdus prieš susitardami (prašau jų nepaženklinti vandens ženklu, aš nekenčiu vandens ženklų, manau, kad jie sugadina vaizdo suvokimą. Jūs gaunate tik vieną pirmąjį įspūdį). Jie nevogs jūsų nuotraukų, nes tai padarę praranda daug daugiau nei jūs. Jei tikrai nerimaujate, įtraukite žemos skiriamosios gebos versijas į „Dropbox“ aplanką ir tada, kai jie sutinka su sandoriu, atsiųskite jiems visos skiriamosios gebos versijas.

Nebijokite pasakyti jiems savo kainų

Akivaizdu, kad jūs turite būti sąžiningas, bet kai nuspręsite savo kainą, tiesiog pasakykite jiems. Nešok aplink temą, tokiu būdu tai nustoja švaistyti laiką. Naudoti „Getty Images“ kainų skaičiuoklė kad apytiksliai suprastumėte, kiek turėtumėte mokėti.

Jei tai jūsų pirmasis laisvai samdomų kelionių fotografavimo darbas, galbūt naudokite skaičiuoklę, bet pasiimkite 20–30% nuolaidą, kad galėtumėte pasisemti patirties ir, tikiuosi, net gauti keletą nuorodų.

Redakcijos darbai yra sunkus darbas, tačiau nenusiminkite

Jei gausite 9 atsakymus, kuriuose sakoma ačiū, bet ne ačiū, pirmiausia gerai padaryta, kai iš tikrųjų sulaukėte atsakymo iš 9 žmonių, bet nepasiduokite. Dešimtoji gali būti taip.

Tai, ką bandau jums pasakyti, yra tai, kad susidursite su daugybe žmonių, sakančių „ne“, o ne „taip“. Tiesiog taip yra.

Tai yra žaidimas su skaičiais ir tai yra apie sugebėjimą susitvarkyti su atmetimu. Koks senas posakis? Užmeskite ką nors pakankamai į sieną, kai kas prilips?

Komercinės užduotys gali būti laisvai samdomų kelionių fotografijos darbų šventoji vieta

laisvai samdomų kelionių fotografijos darbai šventasis gralis
Šventasis Gralis

Kitas būdas užsitikrinti laisvai samdomą kelionių fotografavimo darbą yra suteikta galimybė eiti paskyrimą į įmonę.

Tiesa, tai bus nepaprastai sunku, jei jūs tik pradedate savo veiklą, dauguma kompanijų norės, kad kas nors turėtų rezultatų, atitinkančių jų standartus.

Todėl pirmiausia rekomenduoju eiti po redakcinio darbo. Pradžioje jūs turite galią kreiptis į žmones ir pasiekti, kad kamuolys pasisuktų į jūsų karjerą. Be to, tai leidžia jums susikurti reputaciją ir parodo potencialiems klientams, kad jūsų darbas yra pakankamai geras parduoti, jei kiti jį perka. Poveikis ir patikimumas, kurį jūs uždirbate dirbdami redakcinį darbą, natūraliai paskatins komercinius klientus kreiptis į jus.

Redakcinis ir komercinis skirtumas yra tas, kad atliekant komercinius darbus jūsų atvaizdai naudojami produktui parduoti ir dažniausiai klientas moka už išskirtines teises į tuos vaizdus. Šie du dalykai reiškia, kad pinigai, kuriuos uždirbate iš komercinių darbų, yra daug didesni nei redakciniai.

Štai keletas nemokamų dalykų, dabar lipk į lėktuvą ir nufotografuok jį naudodamasis kai kuriose nuostabiose vietose

Nors tai skamba šiek tiek per gerai, kad būtų tiesa, dažnai taip būna.

Prekių ženklams visada reikia naujų savo produktų nuotraukų. Visų pirma kelionių ženklai nori ne tik savo produktų nuotraukų studijoje. Jie nori parodyti savo produktą kaip šaunų ir azartišką.

Kažkas turi padaryti tas nuotraukas, tiesa?

Na, jei pateksite į jackpota, tai gali būti ir jūs.

Pavyzdžiui, fotoaparatų aksesuarų prekės ženklas „Langly“ turi visą būrį savo remiamų ambasadorių, kurie pateikia jiems unikalias savo produktų, naudojamų visame pasaulyje, nuotraukas.

Ilga istorija trumpa…

Pradėkite nuo redakcijos darbo paieškų, tai gali būti sunkus darbas, tačiau jis turi mažai kliūčių patekti į rinką. Kai įsitvirtinsi kaip fotografas, kuris gamina pakankamai gerą darbą, kad parduotum, daugiau nei tikėtina, kad pradėsi kreiptis į kitokio pobūdžio darbus.

Dar vienas dalykas, į kurį turėtumėte sutelkti dėmesį, yra socialinė žiniasklaida. Šiomis dienomis tai jūsų internetinis portfelis ir tai, kaip jus ras dauguma žmonių. Jei nežinote, kaip parduoti save, arba jei nesijaučiate patogus parduoti save, tada internete yra daugybė išteklių, kurie jums tai padės.

Norėdami tapti sėkmingu kelionių fotografu, turite būti visų amatų domkratas. Nepakanka vien fotografuoti puikias nuotraukas. Turite tapti pardavėju, rašytoju, rinkodaros specialistu, asmeniniu savo padėjėju ir visa kita, kas yra tarp jų. Vis dėlto, jei dirbate labai sunkiai, visa tai turėtų būti įmanoma.

Laisvai samdomų kelionių fotografijos darbai tavęs neieško, bet jei stengiesi jų ieškoti, atlygis yra daugiau nei vertas.

Jei turite daugiau klausimų apie tapimą laisvai samdomu kelionių fotografu, nedvejodami rašykite man el. Paštu arba palikite komentarą žemiau. Aš aistringai stengiuosi padėti kitiems pabėgti nuo 9-5 rutinos ir įgyvendinti jų svajones, todėl įsitikinsiu, kad grįšiu pas jus visus.

charlie@worldoftravelphotography.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More