Kaip rasti laisvai samdomų rašymo darbų (nemokamų el. Pašto šablonų)

laisvai samdomi el. laiškų šablonai

Pirmasis darbas yra sunkiausias, kai reikia susirasti laisvai samdomų darbuotojų. Iš pradžių juos surasti reikia daug laiko, ypač jei dar neturite sau platformos sąrankos.

Kadangi daugelis iš jūsų domėjotės laisvai samdomų rašymo darbų ieškojimu, maniau, kad taip pat pasidalysiu jais ir išsamiau aprašysiu, kaip tiksliai susirandu. laisvai samdomų darbų.

Turiu duoti kreditą ten, kur reikia mokėti. Aš atsiėmiau daugumą savo patarimų Palikite darbą už darbo, būkite laisvai samdomas tinklaraštininkas, ir Uždirbk pragyvenimą. Bet, jei dar tik pradedate, manau, kad šie patarimai jums tikrai padės ieškant laisvai samdomų darbuotojų.

Bet pirmiausia vienas * svarbus * patarimas.

Eikite į įmones, turinčias produktus / paslaugas už aukštą atlyginimą (ir kaip pasikeitė mano įkainiai)

Kai pirmą kartą pradėjau laisvai samdomą darbą, nežinojau, ką mokėti. Draudimo agentūroje dirbau už 11,50 USD / val., Todėl buvau labai laiminga dirbdama bet kokį darbą. Nereikia nė sakyti, kad daug kartų buvau sutrumpinta.

Tinklaraštininkų ir faktinių kompanijų, turinčių fizinį produktą, tarifai išliko vienodi – tai buvo klaida.

Visada turėtumėte uždirbti daugiau pinigų, kai rašote verslui su produktais ir paslaugomis. Kaip rašytojas esate tos įmonės rinkodaros biudžeto dalis ir jums turėtų būti mokama atitinkamai.

Taigi sugalvokite, apie ką norite rašyti, ir pradėkite stoti į įmones! Laikas, kurį praleidžiate tai atlikdami, nuo pat pradžių padės sukurti pelningesnį laisvai samdomų vertėjų rašymo verslą.

Ką apie rašymą tinklaraštininkams?

Tai nereiškia, kad nėra prasmės dirbti su tinklaraštininkais. Tiesa, aš jau pasiekiau tašką, kai man rūpi daug daugiau žmogus, su kuriuo dirbu, nei pora papildomų dolerių. Mano mėgstamiausia klientė yra tinklaraštininkė.

Rašymas kitiems tinklaraštininkams taip pat gali būti labai pelningas ir, mano nuomone, smagiau nei rašyti įmonėms. Jei pats turite tinklaraštį ir norite įtraukti jį, tai taip pat tinka reklamuoti.

Svarbiausia rasti žmogų, kuris vertina tai, ką darai.

Vienas iš mano pelningesnių laisvai samdomų darbų yra iš tinklaraštininkės. Tai tik išaugo plėtojant santykius laikui bėgant ir tada prisiimant daugiau atsakomybės.

Kai tik pradedate, nežinote, su kuo gera dirbti, o su kuo – ne. Visa tai kyla iš teismo ugnies.

Kaip naujas laisvai samdomas rašytojas, susirasti darbą gali būti sunku.  Čia yra keletas nemokamų el. Pašto šablonų, kurie padės nusileisti pirmam darbui.  (Tai yra tikslūs el. Laiškai, kuriuos naudojau, norėdamas gauti daugybę laisvai samdomų darbų!)

Kainų nustatymas

Ar jums ne visada įdomu, kiek uždirba laisvai samdomų tinklaraštininkų įrašai? Na, štai ką aš gaminu.

Vidutinė vieno tinklaraščio įrašo suma (nėra produkto ar paslaugos): 25 USD už įrašą (tai yra vidutiniškai. Aš pradėjau mokėti 20 USD ir nepadidinau šių tarifų. Dabar užimu bet kokius naujus tinklaraščių darbus, kurių kaina yra 30 USD už įrašą.)

Vidutinė suma už įrašą rašant įmonėms, turinčioms produktą ar paslaugą: 50 USD / už įrašą

Kitas dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad rašydami tinklaraštininkams greičiausiai liksite patys sugalvoti temas. Produktą parduodančios įmonės paprastai turi labai patikslintą turinio kalendorių, kuris galiausiai padės jiems daugiau parduoti.

Tiesioginiai el. Laiškai

Radau daugumą savo laisvai samdomų darbų paprasčiausiai paklausdami tinklaraščių savininkų ar įmonių, ar jiems reikia rašytojo.

Peržiūrėsiu tinklaraščių sąrašą, pvz., „Modest Money“ populiariausi finansiniai tinklaraščiai, arba tiesiog „Google“ „Verslo tema + tinklaraštis“. (Pavyzdys: draudimo rinkodaros kompanija + tinklaraštis.) Jei randu tinklaraštį, kuris man patinka, arba tinklaraštį, kurį jaučiu, kad galėčiau gerai parašyti, rašau savininkui el. Paštu ir paklausiu, ar jiems reikia laisvai samdomų rašytojų.

Nors ne visada gaunu darbą, iš šių el. Laiškų gaunama daug gerų dalykų. Pirmiausia aš ten gaunu savo vardą. Antra, daugelis tinklaraščių savininkų sako, kad jie kreipsis į mane, jei jiems bus atidarytas lizdas. Galiausiai, aš gaunu naujų darbų!

Iš pradžių tiesioginių el. Laiškų siuntimas gali šiek tiek gąsdinti, bet po kelių jūsų atmetimo baimė atslūgsta.

Čia yra el. Pašto šablonas, kurį naudoju siunčiant el. Laiškus tinklaraščių savininkams.

Sveiki, {Įveskite vardą},

Tikiuosi, kad tau viskas gerai!

Pamačiau, kad savo tinklaraštyje turite keletą rašytojų ir norėjau prisistatyti, jei jums kada nors prireiks kito rašytojo.

Tinklaraščius rašau daugiau nei 3 metus ir 1 metus rašiau laisvai samdomas paslaugas smulkaus verslo svetainėms ir tinklaraščiams. Kai kurias vietas, kuriose buvau matomas, galite peržiūrėti čia: https://singlemomsincome.com/hire-me/

Patinka tai, ką jūs darote. Jei kada nors galėčiau ką nors padaryti, tiesiog praneškite man.

Geros savaitės!

Geriausia,

Alexa Mason

Aš pritaikau šį el. Laišką priklausomai nuo to, kam jį siunčiu. Aš darau tai kuo labiau suasmenintą.

Darbo tarybos

Aš gaunu daugiau darbų siunčiant tiesioginius el. Laiškus, bet kelis darbus gavau ir iš darbo skelbimų lentų. Čia yra el. Pašto šablonas, kurį naudoju teikdamas paraiškas ne darbo skelbimų lentose.

Sveiki, {Name},

Mačiau, kaip neseniai atidarėte savo darbą {name of job board}, ir manau, kad aš gerai tikėčiau šiam vaidmeniui.

Esu susipažinęs su standartinėmis SEO praktikomis, tinklaraščių rašymu ir {jiems reikalinga tema.}

Čia yra trys rašymo pavyzdžiai, kurie jus gali sudominti:

  • Atitinkamas pavyzdys Nr. 1
  • Atitinkamas pavyzdys Nr. 2
  • Atitinkamas pavyzdys Nr. 3

Apie metus rašau laisvai samdomus tinklaraščius ir buvau rodomas daugelyje populiarių tinklaraščių. Galite juos peržiūrėti čia: https://singlemomsincome.com/hire-me/

{Čia aš atsakyčiau į visus klausimus, kuriuos jie uždavė darbo skelbime}

Laikas šiais laikais yra vertingas, ir aš tikrai vertinu jūsų. Nekantriai laukiu jūsų atsiliepimų.

Geriausia,

Alexa Mason

Aš dar kartą pakoregu tai priklausomai nuo darbo ir stengiuosi, kad tai būtų kuo labiau pritaikyta.

Atnaujinimai, suasmeninimas ir tiksliniai klientai

Prieš pradėdami ieškoti laisvai samdomų rašymo darbų, kurių jums reikia susiaurinkite savo nišą. Tu negali būti generalistas, patikėk manimi, aš tai išbandžiau anksčiau.

Turite sutelkti dėmesį į 1-3 temas ir įtikinti žmones, dėl kurių norite dirbti, kad žinote, apie ką kalbate. Turėsite geresnių rezultatų būdami konkretūs.

Be to, dažnai prie savo el. Laiškų pridedu gyvenimo aprašymą. Man patinka, kad mano el. Laiškai būtų trumpi ir tikslūs. Pridedant gyvenimo aprašymą, aš galiu išvardyti visą savo aktualią patirtį atskirame dokumente, kurį potencialus klientas gali peržiūrėti. Tokiu būdu, jei el. Laiškas juos vilioja, tikiuosi, kad atnaujinimas užbaigs sandorį!

Galiausiai norite, kad jūsų el. Laiškai būtų suasmeninti. Turėtumėte ieškoti asmens, kuriam siunčiate el. Laišką, vardo ir jį naudoti el. Laiške. Jei tiesiog adresuojate el. Laišką „Sveiki“, tai atrodo kaip šlamštas. Ne visada pavyks rasti asmens, su kuriuo bandote susisiekti, vardą, todėl tokiu atveju turite naudoti bendrą sveikinimą.

Jei dar tik pradedate, ar yra kažkas tame procese, kuris jus gąsdina ar glumina?

Parašykite savo kelią į 1 tūkst
Jei jus domina daugiau sužinoti apie laisvai samdomų vertėjų rašymą, mano draugė Elna ką tik atidarė naują kursą. Pirmaisiais laisvosios rašytojos metais Elna sugebėjo uždirbti iki 300 USD už kiekvieną postą. Dabar ji moko naują rašytoją, kaip uždirbti pirmuosius 1000 USD per savo naująjį kursą Parašykite $ 1k.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More