Kaip rasti laisvai samdomų rašymo darbų pradedantiesiems

Norite pradėti uždirbti šiek tiek pinigų kaip laisvai samdomas rašytojas?  Nors gali prireikti šiek tiek kantrybės, kad įsilaužtum į mokamą rašymąJei norite dirbti namuose kaip laisvai samdomas rašytojas, tikrai yra daugybė galimybių. Kaip pradedantysis, tai gali būti bauginantis, nusprendžiant nuo ko pradėti.

Kai norėjau tapti laisvai samdomu rašytoju, prisimenu, kaip vis apsikabinau, kaip nusileisiu savo pirmajam rašymo koncertui. Savo ruožtu aš pradėjau misiją išsiaiškinti, kaip kiekvienas kitas sėkmingas laisvai samdomas rašytojas pradėjo savo veiklą. Rezultatai? Visi pradėjo kitaip. Kai kurie žmonės kreipėsi į juos norėdami rašyti, o kiti turėjo nusileisti ir išsiųsti 20 skirtingų aukščių prieš nusileisdami klientui.

Kalbant apie laisvai samdomą darbą, kiekvieno pradžia yra skirtinga, tačiau yra vienas panašumas: imtis veiksmų ir pradėti. Nepaisant to, kad patekau į pirmąjį laisvai samdomo rašymo darbą gana lengva, Vis tiek turėjau sukurti tinklaraštį ir įdėti „samdyti mane“ puslapį, kad potencialūs klientai žinotų, jog ieškau darbo.

Laisvai samdomas rašymas yra labai aktyvi profesija, todėl svarbu ieškoti galimybių sukurti savo klientus ir padidinti savo pajamas kiekvieną galimybę. Štai keletas būdų, kaip gauti laisvai samdomų vertėjų rašymo darbus pradedantiesiems.

Pradėti tinklaraštį

Tinklaraščio kūrimas yra lengva ir tai yra vienas iš geriausių būdų nemokamai parengti pavyzdžius internete. Jūsų tinklaraštis turėtų būti ne tik nuoroda į jūsų rašymo sugebėjimus ir asmeninį balso toną, bet ir geras būdas įtvirtinti savo prekės ženklą ir sukurti savo buvimą internete.

Niekas nenori būti priskirtas kategorijai „tik dar vienas laisvai samdomas rašytojas“. Mes visi turime unikalų balsą, o paskelbimas jūsų tinklaraštyje, net jei jis vyksta tik kas savaitę, yra puikus būdas tai parodyti ir gauti rašymo darbų.

Jei nesate pasirengęs kurti tinklaraščio arba tiesiog nesuinteresuotas tvarkyti savo tinklaraščio, kita galimybė būtų sukurti internetinį portfelį. Galite nustatyti internetinį portfelį tokiose svetainėse kaip Spaudos žurnalai arba Neabejotinai.

Norite pradėti uždirbti šiek tiek pinigų kaip laisvai samdomas rašytojas?  Nors gali prireikti kantrybės įsilaužti į mokamą rašymą, tai tikrai verta!  Štai žingsnis po žingsnio vadovas, kaip gauti laisvai samdomų rašymo darbų pradedantiesiems.

Mokami svečių pranešimai

Įkūrus savo tinklaraštį, turėtų būti labai lengva pasinaudoti keletu mokamų svečių įrašų galimybių. Dauguma svečių įrašų vietų yra nemokamos, tačiau yra keletas mokamų galimybių, kurioms galite pasinaudoti.

Šiais metais „DailyFinance“ pasidalijo 25 svetainės, kurios moka už svečių žinutes. Svečių įrašai gali padėti įsitraukti į šios industrijos duris ir suteikti profesionaliai atrodančių rašymo pavyzdžių, kurie padės jums nusileisti kituose koncertuose.

Kai rašote svečiuose, svarbu pateikti savo geriausią darbą, nes nauja auditorija greičiausiai jį pamatys pirmą kartą.

Išplėskite savo tinklą

Kai pirmą kartą pradėjau dirbti laisvai samdomą darbą, turėjau labai pasikliauti savo tinklu dėl potencialių klientų. Tinklaraščio kūrimas buvo geriausias dalykas, kurį tik galėjau padaryti, kad galėčiau bendrauti su kitais ir užmegzti teigiamus santykius su rašytojais, kurie buvo mano nišoje.

Svarbu ne laikyti kitus rašytojus ar tinklaraštininkus kaip savo konkurentus, o kaip į šios pramonės partnerius ir kolegas. Mes visi tuo užsiimame kartu ir visiems yra daugybė rašymo darbų. Vis dėlto sunkiausia rasti tuos darbus.

Išplėtę savo tinklą galite lengviau sužinoti apie angas, kurios nėra plačiai reklamuojamos, ir padėti jums gauti nuorodų, kurios padėtų pagerinti jūsų galimybes įsidarbinti.

Paieška darbo biržose

Jei vis dar kuriate savo tinklą ir užmezgate ryšius su kitais savo srities darbuotojais, visada galite pradėti nuo kreipimosi į darbo vietų lentas. (Štai sąrašas vietų, kur galima rasti laisvai samdomų rašymo darbų.) Svarbu suvokti, kad ne visos darbo lentos nėra vienodos; ypač tuos, kurie skirti laisvai samdomiems rašyti.

Kai kurie (ne visi) klientai linkę nuvertinti rašytojus ir menkai juos moka, todėl jie nesiūlo pagrįsto atlyginimo už jiems reikalingą darbą. Taip gali nutikti dėl to, kad kai kurie žmonės tiesiog nesupranta viso laiko ir pastangų, reikalingų rašyti kaip amatą, arba tam tikri žmonės gali turėti mažesnį savo projekto biudžetą.

Šiaip ar taip, svarbu nusistatyti sau standartus, net jei esate tik pradedantys ir negaiškite savo laiko darbo skelbimų lentose su mažai mokančiais koncertais ar turinio malūnais, kuriuose reikalaujama, kad jūs tuo pačiu metu išsikraustytumėte straipsnius už centus ar dolerius. Mažai apmokami darbai ir didelė konkurencija dažnai skelbiami tokiose svetainėse kaip „Odesk.com“ ir „Elance.com“.

Šių svetainių galite išvengti ieškodami kitų darbo skelbimų, kurie paprastai siūlo geriau apmokamą darbą, pavyzdžiui:

„Problogger“ darbo taryba
Laisvai samdomų rašytojų den
„Blogging Pro“ darbai
Laisvai samdomi rašymo koncertai

Šaltas žingsnis

Siunčiant šaltą aikštelę nepažįstamam žmogui gali pasirodyti baisu, tačiau šalta, tai yra ši pramonė. Norėdami gauti naujų darbo vietų, 9 kartus iš 10 turėsite išsiųsti aikštelę.

Tai tikrai padeda, jei siunčiate garsą kažkam pažįstamam asmeniui, nesvarbu, ar per socialinę žiniasklaidą, ar nuo komentarų apie jų įrašus, tačiau šaltas metimas vis tiek veikia. Išsiuntę kelis skambesius žmonėms, su kuriais norite dirbti, dažnai gaunami geriausi rezultatai, užuot tik išsiųsdami vieną pikį ir tikėdamiesi, kad gavėjas atsakys.

Jei jums įdomu, kaip galite nustatyti šaltą aikštelę, Alexa pateikia puikų pavyzdį šiame įraše.

Jei esate įsitvirtinęs laisvai samdomas rašytojas ar tik pradedantysis, kokie yra jūsų mėgstamiausi būdai įsidarbinti?

Parašykite savo kelią į 1 tūkst

Norite sužinoti daugiau apie laisvai samdomų vertėjų rašymą? Peržiūrėkite mano draugės Elnos naująjį kursą „Writeto1k“, kad sužinotumėte, kaip uždirbti pirmuosius 1000 USD, kaip laisvai samdomą rašytoją. Gaukite išsamią informaciją čia.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More