Kaip rasti laisvę nuo nerimastingų minčių ir jausmų – „Sassy Townhouse Living“

Dalijimasis yra rūpestis! ❤️

Mes visi turime nerimą keliančių minčių ir jausmų, tačiau kartais jie gali kontroliuoti jūsų gyvenimą ir sukelti nereikalingų kančių. Yra išeitis iš proto spąstų ir tai yra daug lengviau, nei jūs manėte!

Šiame interviu su dr. Scottu Symingtonu aptariame būdus ir paprastus metodus, kuriuos galite naudoti kiekvieną dieną, kad rastumėte laisvę nuo nerimaujančių minčių ir jausmų, kurių nusipelnėte.

Nerimastingos mintys ir jausmai

Laisvė nuo nerimastingų minčių ir jausmų

Esu didžiulė filmo „DUNE“, sukurto dar 1984 m., Gerbėja. Yra citata, kuri yra labai gili ir verta prisiminti, ji vis dar veikia mane iki šiol.

„Aš neturiu bijoti. Baimė yra proto žudikas. Baimė yra maža mirtis, sukelianti visišką išnaikinimą. Aš susidursiu su savo baime. Aš leisiu jam praeiti per mane ir per mane. Kai jis praeis pro šalį, pakreipsiu vidinę akį, kad pamatyčiau jos kelią. Ten, kur dingo baimė, nieko nebus. Tik aš liksiu “.

Dažnai pagalvoju apie tuos žodžius, kai kyla nerimastingų minčių ir jausmų. Baimė yra proto žudikas. Tai gali suvalgyti jūsų teigiamas mintis, pavyzdžiui, piranijos mokyklą. Labai svarbu semtis įkvėpimo niekada neatsisakyti citatų ir stengtis išlikti pozityviems.

Nerimastingos mintys ir jausmai

Viskas tapo taip aišku, kad yra išeitis ir tai yra daug lengviau, nei galėjau įsivaizduoti. Perskaitęs daktaro Skoto Symingtono knygą, Laisvė nuo nerimastingų minčių ir jausmų: dviejų žingsnių dėmesingumo požiūris, peržengiantis baimę ir rūpesčius.

Laisvė nuo nerimastingų minčių ir jausmų: dviejų žingsnių dėmesingumo požiūris, peržengiantis baimę ir rūpesčius

Žiūrėkite „Skype“ interviu su dr. Scottu Symingtonu žemiau:

Ar jūs kada nors užstrigote jaudinančiose mintyse, kurios nuolat sukasi galvoje? Jie žaidžia kaip begalinė kilpa mūsų galvose. Kaip aš atliksiu visą šį darbą? Ką daryti, jei šią naktį negaliu užmigti? Įdomu, ar viršininkas ant manęs pyksta?

Daugelis iš mūsų vienu metu ar kitu metu patiria šias nerimą keliančias problemas, kai protas negali paleisti suvokiamos grėsmės. Galime pripažinti, kad mūsų mąstymas nėra naudingas.

Daktaras Symingtonas turi paprastą metodiką, vadinamą Dviejų ekranų metodas to lengva išmokti ir praktikuoti.

  Nerimastingos mintys ir jausmai

Mano nerimo priepuoliai prasidėjo, kai buvau maždaug vienuolikos metų. Tuo metu niekas nežinojo, kas jie yra ar kas juos sukelia. Laimei, ankstyvame dvidešimtmetyje atradau metodą, vadinamą biofeedbacku, ir radau palengvėjimą nuo panikos priepuolių, tačiau tai nesustabdė juos lydėjusių nerimą keliančių minčių ir jausmų antplūdžio.

Jei nesusitvarkysime su nerimastingomis mintimis ir jausime, kad tai gali sukelti tiesioginį nerimo priepuolį. Pažįstu daug žmonių, kenčiančių nuo perdegimo ir išsekimo dėl tokio tipo minčių.

biofeedback

Daktaras Symingtonas sako, kad nerimastingos mintys ir jausmai yra gydomi, todėl galime išsivaduoti iš rūpesčių ir nerimastingų jausmų. Naudodami naują, proveržio metodą, vadinamą dviejų ekranų metodu, galite rasti laisvę, kurios siekėte ir ko nusipelnėte!

Savo knygoje Laisvė nuo nerimastingų minčių ir jausmų galite rasti konkrečių psichinių ir emocinių žingsnių, kurie paneigia skausmingas mintis ir jausmus, varžančius jūsų gyvenimą.

Atminkite, kad visada pasitarkite su savo gydytoju ir įsitikinkite, kad gydotės dėl psichinės ar fizinės būklės.

Nerimastingos mintys ir jausmai

Manau, kad naudojimasis dviejų ekranų metodu, išsamiai aprašytu dr. Symingtono knygoje, yra paprastas naudoti, o kai pradėsite vizualizuoti, jūsų mintys jį naudos lengviau kiekvieną dieną. Atrasti šią techniką yra palaima. Aš tai praktikuoju kasdien ir tai yra didelis komfortas ir sumažino mano nerimą keliančias mintis ir jausmus taip, kaip niekada nemaniau, kad įmanoma. Tikiuosi, kad ir jūs jį perskaitysite.

Tai tiesiogine to žodžio prasme man pakeitė gyvenimą, ir aš žinau, kad visi taip pat gali tuo pasinaudoti ir pagaliau sustabdyti nerimastingas mintis ir jausmus, trukdančius rasti norimą laisvę.

Jei turite klausimų ar turite susisiekti su dr. Scottu Symingtonu, būtinai apsilankykite svetainėje.

Pasiruoškite rudeniui

Nepamirškite perskaityti minčių palengvinimo – 3 sluoksnių gijimo planą, susijusį su nerimu ir depresija!

Proto palengvinimas dėl trijų sluoksnių išgydymo ir depresijos gydymo plano - „Sassy Townhouse Living“

Mes dalyvaujame „Amazon Services LLC Associates“ programoje, „Viglink“ ir „RewardStyle“ asocijuotosiose programose – tai yra filialų reklamavimo programos, skirtos suteikti mums galimybę užsidirbti mokesčių susiejant šias partnerių svetaines. Ačiū, kad palaikote mano tinklaraštį!

AKaip visada, labai ačiū, kad užsukote! Jei jums patinka šis straipsnis „Kaip rasti laisvę nuo nerimaujančių minčių ir jausmų“, užsiprenumeruokite el. Paštu žemiau ir daugiau niekada nepraleiskite įrašo!

Karolanas

Dalijimasis yra rūpestis! ❤️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More