Kaip rasti laisvę nuo praeities nuodėmės ir gėdos

Oho.  Aš galiu visiškai tai susieti.  Anksčiau kentėjau dėl gėdos dėl savo praeities, bet leiskite man pasakyti jums - šie dalykai tikrai padeda!SmeigtukasAr turėtumėte galimybę ką nors pakeisti savo praeityje? Ar ištaisytumėte klaidas ir pradėtumėte iš naujo? O gal esate patenkinta viskuo, kas yra jūsų praeityje, taip, kaip yra?

Tai keblus klausimas ir, tiesą sakant, nesu tikras, kaip atsakyčiau asmeniškai. Nors dabar esu labai patenkinta tuo, kur esu savo gyvenime, taip buvo ne visada.

Matote, aš daug metų praleidau gėdydamasi savo praeities. Įsitikinę, kad jei kas nors žinotų viską, ką patyriau ir padariau, man jis nepatiktų. Kad jie mane atstumtų, o aš būčiau viena.

Ar galite susieti? Ar kada nors taip jautėtės?

Tai iš tikrųjų tema, į kurią gilinuosi savo naujojoje knygoje, pasirodžiusioje kovo 20 d. Taigi, jei norite visų sultingų detalių, tikrai norėsite jas patikrinti ir sužinoti daugiau.

Bet šiandien aš norėjau pasiūlyti šeši labai praktiški patarimai tiesiai iš knygos visiems kitiems, kuriems gali būti ta pati situacija, kokia buvau aš – patarimai, kurie, manau, tikrai padės.

Susijęs vaizdo įrašas: kaip įveikti praeities nuoskaudas ir pakibimus

Kaip rasti laisvę nuo praeities nuodėmės ir gėdos

* Šiame įraše yra partnerių nuorodų, o tai reiškia, kad jei jūs perkate naudodamiesi viena iš mano nuorodų, aš galiu sumokėti nedidelį komisinį mokestį jums nemokant papildomų išlaidų. Tai padengia daugybę šios svetainės valdymo išlaidų ir leidžia man padėti aprūpinti savo augančią šeimą. Ačiū!

1. Išpažink savo nuodėmes

Jei esate krikščionis, savo gyvenime turintis nuodėmę, dėl kurios dar nereikia prašyti atleidimo, turėtumėte jausti tam tikrą kaltę ar gėdą. Būtent ši kaltė ir gėda verčia mus kreiptis į Dievą ir ieškoti atleidimo.

Taigi pradėkite nuo prisipažinimo ar savo neteisėtų veiksmų pripažinimo. Būkite sąžiningi sau ir turėkite viską, ką padarei ar nepadarei. Pirmiausia išpažink savo nuodėmes Dievui (Jis jau vis tiek žino apie jas), o po to – kam pakenkė tavo nuodėmės, taip pat ir kitai seseriai Kristaus, kuri gali padėti tave atsiskaityti.

Nuodėmė ir gėda klesti paslaptyje. Nesuteikite jiems galimybės. Gaukite viską lauke, kur galėsite tinkamai pašalinti.

2. Atgailaukite

Po to, kai pripažinsite savo nuodėmę, turite atgailauti, o tai iš esmės reiškia jausti liūdesį ir apgailestavimą, padaryti 180 ir eiti priešinga kryptimi. Nepakanka paprasčiausiai pripažinti savo nuodėmes ir jaustis blogai dėl jų. Jūs iš tikrųjų turite nustoti juos daryti, net jei tai sunku.

3. Siekite laisvės nuo baudžiavos

Žinoma, ne visas nuodėmes lengva palaužti, ypač priklausomybės atvejais. Taip yra todėl, kad leisdami nuodėmei įeiti į savo gyvenimą, mes suteikiame šėtonui atramą ar „suvokimo tašką“, iš kurio jis gali daryti įtaką ir kontroliuoti mūsų gyvenimą, ir neketina to lengvai paleisti. Todėl, jei turite nuodėmių, laikančių jus dvasinėje vergijoje, gali prireikti griežtesnių priemonių.

Du iš absoliučiai geriausių šaltinių, kuriuos žinau apie dvasinius tvirtoves, yra knygos „Laisvės žingsniai Kristuje“ ir „Vergovės laužytojas“, kurias sukūrė Neilas T. Andersonas. Vidurinėje mokykloje perėjau abi knygas ir „Žingsnius į laisvę Kristuje“, ir tai absoliučiai pradėjo didžiulio išgydymo ir virsmo laikotarpį mano gyvenime. Žinau, kad gali ir tau.

Jei turite nuodėmių, nuo kurių stengiatės išsivaduoti, aš primygtinai raginu jus patikrinti vieną ar abi knygas. Bet tuo nesustokite. Kalbėkitės su savo pastoriumi, stipriu krikščionių mentoriumi ar patikimu dievobaimingu draugu. Jei reikia, pasitarkite su patarėju ar gydytoju. Daryk viską, ko reikia, kad kartą ir visiems laikams rastum tikrą laisvę. Galiu pažadėti, kad sunku, bet verta.

4. Atleisk sau

Jei tobulas, tyras ir šventas Dievas gali tau atleisti – taip gali ir tu. Jums neleidžiama laikytis aukštesnių standartų nei Dievas (tarsi būtumėte teisesnis teisėjas), ir jūs nenorite sakyti, kad Jėzaus kraujo nepakanka jūsų nuodėmėms (taip nėra). Kai Dievas paskelbia, kad tau atleista, tau atleidžia. Laikotarpis. Pabaiga.

5. Vaikščiokite tiesoje

Žinoma, jaustis atleistam ir daryti teigiamus pokyčius į priekį ne visada lengva. Štai kodėl jūs turite įsipareigoti vaikščioti tiesoje.

Kokių nuodėmių stengiesi išvengti? Kokiomis Šventojo Rašto tiesomis sunkiai tiki? Suraskite atitinkamą Šventąjį Raštą, užrašykite, įsiminkite ir nuolat remkitės. Medituokite apie tai dieną ir naktį, kol ji taps jūsų dalimi ir pradėsite pagal ją gyventi.

Ar jūs kovojate su kaltės jausmu ir gėda dėl savo praeities? Įsimink Romiečiams 8: 1, kuriame sakoma: „Todėl dabar nėra jokio smerkimo tiems, kurie yra Kristuje Jėzuje”.

Pakartokite tai sau kiekvieną kartą, kai tie jausmai vėl bando įsilieti. Jei reikia, pasakykite tai garsiai. Jei reikia, parašykite ant rankos. Jei reikia, purškite dažais ant savo sienų. Ko reikia, kad galėtum tai pergalingai paskelbti.

6. Apsupk save pozityviais žmonėmis

Ir galiausiai apsupkite save pozityviais žmonėmis, kurie mato jus geriausius ir kurie išryškina jus. Nuoširdžiai sakant, tai buvo labai svarbus žingsnis mano pačios gydymo procese. Tik tada, kai ištuštinau savo gyvenimą su beveik visais ir viskuo, sugebėjau ne tik išnaikinti visus blogus dalykus, bet ir užaugti visuose geruose dalykuose.

Taip, tai padaryti labai sunku, ypač jei turite nuodingų draugų ir šeimos narių. Bet atėjęs iš to, kuris atsisakė kiekvienos draugystės, kurią turėjau iki šio gydymo momento, buvo verta. Taip, kartais pasiilgau kai kurių savo senų draugų – jie buvo nuostabūs žmonės, kurie nieko blogo nepadarė – bet tai turėjau padaryti, kad surasčiau gydymą, ir aš labai džiaugiuosi, kad tai padariau.

Jei išgyvenote skausmą, gėdą ir apgailestavimą dėl pasirinkimų, kuriuos pasirinkote praeityje, leiskite man pasakyti jums – tai NETURI būti taip. Aš žinau, nes ten buvau, bet manęs nebėra.

Ar jūs kovojate su kaltės jausmu ar gėda dėl klaidų, kurias padarėte ar kurias kiti padarė jūsų praeityje? Ką tu padarei, kad pabėgtum nuo to? Ar tai padėjo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More