Kaip rasti „LinkedIn“ profilį el. Paštu

Kaip „Amazon“ partneris ir kitų programų filialas uždirbu iš kvalifikuotų pirkimų.


Kasdien gauname el. Laiškus, kuriuos gali siųsti žinomi ar nežinomi siuntėjai. Bet ar nemanote, kad prieš siųsdami naują el. Laišką ar atsakydami į el. Laišką visada geriau ką nors žinoti apie asmenį, su kuriuo bendraujate. „LinkedIn“ yra vienas geriausių socialinių tinklų, kai reikia profesionaliai pažinti ką nors. Kas būtų, jei aš pasakyčiau, kad į „LinkedIn“ profilį galima žiūrėti iš jo el. Pašto tiesiogiai „Gmail“. Nenorite naudoti „Gmail“ šiam tikslui? Na, jūs netgi galite rasti „LinkedIn“ profilį el. Paštu be „Gmail“ ar bet kurioje naršyklėje. Viską apžvelgėme šioje pamokoje.

Raskite „LinkedIn“ profilį el. Paštu

Tikrinant kažkieno „LinkedIn“ profilį gali būti labai naudinga gauti įžvalgų apie konkretų asmenį. Tada galite pasinaudoti šia informacija atsakydami ar susisiekdami su kuo nors el. Paštu. Skamba gerai? Taigi, pradėkime.

Raskite „LinkedIn“ profilį el. Paštui „Gmail“

Norint naudoti šį metodą, reikia turėti „Chrome“ naršyklę, nes tai atliksime naudodami vieną iš puikių „Chrome“ plėtinių.

  • Anksčiau žinomas kaip Rapportive, dabar pervadinta kaip „Sales Navigator“ yra plėtinys, kurį turite pridėti prie „Chrome“ naršyklės. Jį galite gauti iš čia.
  • Pridėję plėtinį, prisijunkite prie „LinkedIn“ paskyrą ir atidarykite „Gmail“ paskyrą arba iš naujo įkelkite puslapį, jei jis jau atidarytas.
  • Dabar, atidarę el. Laišką „Gmail“, dešinėje pusėje pamatysite papildomą „LinkedIn“ duomenų stulpelį. Tai parodys „LinkedIn“ profilio duomenis, susietus su tuo el. Jei el. Laiškas nėra užregistruotas „LinkedIn“, tada, žinoma, jis negalės parodyti jokios išsamios informacijos.

Raskite „LinkedIn“ profilį, skirtą bet kokiam el. Paštui, esančiam „Gmail“

  • Parodyti duomenys apima profilio apžvalgą, abipusius ryšius ir galimybę peržiūrėti „LinkedIn“ profilį tiesiai iš „Gmail“.

Geriausia tai, kad jums nereikia pereiti nuo „Gmail“, jei viskas, ką norite žinoti, yra asmens sritis, įgūdžių rinkinys ar vieta. Jūs galite pasiekti visa tai pačiame el. Laiške.

Dabar, jei jaučiatės priversti naudoti „Gmail“ ir „Chrome“ naršyklę, kad tik sužinotumėte „LinkedIn“ profilį iš el. Pašto, nebūkite. Laikykitės toliau pateikto metodo.

Taip pat skaitykite: 7 geriausios „Android“ ir „iPhone“ darbo paieškos programos

Gaukite „LinkedIn“ profilį iš el. Pašto be „Gmail“ ir „Chrome“

  • Prisijunkite prie savo „LinkedIn“ paskyros.
  • Apsilankykite „LinkedIn Profile Finder“ internetiniame įrankyje naudodami šią nuorodą.
  • Tiesiog įveskite galiojantį el. Pašto adresą, kuriam norite rasti „LinkedIn“ profilį.

Raskite „LinkedIn“ profilį el. Paštu be „Gmail“

  • Tada palieskite arba spustelėkite Apsilankykite „LinkedIn“ profilyje.

Viskas. Pagrindinę informaciją apie tą „LinkedIn“ profilį galėsite pamatyti kitame puslapyje ir galimybę apsilankyti jų profilyje, jei el. Paštas yra užregistruotas „LinkedIn“.

Jei nenorite naudoti jokios programos ar įrankio, tiesiog naudokite šį URL.

https://www.linkedin.com/sales/gmail/profile/viewByEmail/[email protected]

Turėsite nukopijuoti aukščiau esantį URL ir įklijuoti jį į naują skirtuką. Po to redaguokite el. Pašto ID pabaigoje ir pakeiskite jį tuo, kuriam norite gauti „LinkedIn“ profilį. Baigę paspauskite „Enter“ ir „Voila“!

Tai buvo būdai, kuriuos galite naudoti norėdami rasti „LinkedIn“ profilį el. Paštu. Galite pasinaudoti tuo, kuris jums labiausiai tinka.

Jei manote, kad ši informacija buvo naudinga, nepamirškite pasidalinti straipsniu socialiniuose tinkluose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More