Kaip rasti „LinkedIn“ profilį el. Paštu

Kaip „Amazon“ partneris ir kitų programų filialas uždirbu iš kvalifikuotų pirkimų.


Kasdien gauname el. Laiškus, kuriuos gali siųsti žinomi ar nežinomi siuntėjai. Bet ar nemanote, kad prieš siųsdami naują el. Laišką ar atsakydami į el. Laišką visada geriau ką nors žinoti apie asmenį, su kuriuo bendraujate. „LinkedIn“ yra vienas geriausių socialinių tinklų, kai reikia profesionaliai pažinti ką nors. Kas būtų, jei aš pasakyčiau, kad į „LinkedIn“ profilį galima žiūrėti iš jo el. Pašto tiesiogiai „Gmail“. Nenorite naudoti „Gmail“ šiam tikslui? Na, jūs netgi galite rasti „LinkedIn“ profilį el. Paštu be „Gmail“ ar bet kurioje naršyklėje. Viską apžvelgėme šioje pamokoje.

Raskite „LinkedIn“ profilį el. Paštu

Tikrinant kažkieno „LinkedIn“ profilį gali būti labai naudinga gauti įžvalgų apie konkretų asmenį. Tada galite pasinaudoti šia informacija atsakydami ar susisiekdami su kuo nors el. Paštu. Skamba gerai? Taigi, pradėkime.

Raskite „LinkedIn“ profilį el. Paštui „Gmail“

Norint naudoti šį metodą, reikia turėti „Chrome“ naršyklę, nes tai atliksime naudodami vieną iš puikių „Chrome“ plėtinių.

  • Anksčiau žinomas kaip Rapportive, dabar pervadinta kaip „Sales Navigator“ yra plėtinys, kurį turite pridėti prie „Chrome“ naršyklės. Jį galite gauti iš čia.
  • Pridėję plėtinį, prisijunkite prie „LinkedIn“ paskyrą ir atidarykite „Gmail“ paskyrą arba iš naujo įkelkite puslapį, jei jis jau atidarytas.
  • Dabar, atidarę el. Laišką „Gmail“, dešinėje pusėje pamatysite papildomą „LinkedIn“ duomenų stulpelį. Tai parodys „LinkedIn“ profilio duomenis, susietus su tuo el. Jei el. Laiškas nėra užregistruotas „LinkedIn“, tada, žinoma, jis negalės parodyti jokios išsamios informacijos.

Raskite „LinkedIn“ profilį, skirtą bet kokiam el. Paštui, esančiam „Gmail“

  • Parodyti duomenys apima profilio apžvalgą, abipusius ryšius ir galimybę peržiūrėti „LinkedIn“ profilį tiesiai iš „Gmail“.

Geriausia tai, kad jums nereikia pereiti nuo „Gmail“, jei viskas, ką norite žinoti, yra asmens sritis, įgūdžių rinkinys ar vieta. Jūs galite pasiekti visa tai pačiame el. Laiške.

Dabar, jei jaučiatės priversti naudoti „Gmail“ ir „Chrome“ naršyklę, kad tik sužinotumėte „LinkedIn“ profilį iš el. Pašto, nebūkite. Laikykitės toliau pateikto metodo.

Taip pat skaitykite: 7 geriausios „Android“ ir „iPhone“ darbo paieškos programos

Gaukite „LinkedIn“ profilį iš el. Pašto be „Gmail“ ir „Chrome“

  • Prisijunkite prie savo „LinkedIn“ paskyros.
  • Apsilankykite „LinkedIn Profile Finder“ internetiniame įrankyje naudodami šią nuorodą.
  • Tiesiog įveskite galiojantį el. Pašto adresą, kuriam norite rasti „LinkedIn“ profilį.

Raskite „LinkedIn“ profilį el. Paštu be „Gmail“

  • Tada palieskite arba spustelėkite Apsilankykite „LinkedIn“ profilyje.

Viskas. Pagrindinę informaciją apie tą „LinkedIn“ profilį galėsite pamatyti kitame puslapyje ir galimybę apsilankyti jų profilyje, jei el. Paštas yra užregistruotas „LinkedIn“.

Jei nenorite naudoti jokios programos ar įrankio, tiesiog naudokite šį URL.

https://www.linkedin.com/sales/gmail/profile/viewByEmail/[email protected]

Turėsite nukopijuoti aukščiau esantį URL ir įklijuoti jį į naują skirtuką. Po to redaguokite el. Pašto ID pabaigoje ir pakeiskite jį tuo, kuriam norite gauti „LinkedIn“ profilį. Baigę paspauskite „Enter“ ir „Voila“!

Tai buvo būdai, kuriuos galite naudoti norėdami rasti „LinkedIn“ profilį el. Paštu. Galite pasinaudoti tuo, kuris jums labiausiai tinka.

Jei manote, kad ši informacija buvo naudinga, nepamirškite pasidalinti straipsniu socialiniuose tinkluose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More