Kaip rasti mažų namų parkavimą namams ant ratų

kaip rasti-skardinę-parkavimą

Kai pradėjau statyti savo mažytį namelį ant ratų, dar neįsivaizdavau, kur jį pasistatysiu. Aš vadovavausi savo nuojauta, kuri, jei aš ją pastatysiu, atsiras žemė. Ir aš buvau teisus dėl to: galėjau išsinuomoti idealų nekilnojamąjį daiktą miestelyje netoli to, kur norėjau gyventi.

Tačiau vien todėl, kad neturėjau žemės sklypo, išsirinkto iš pat pradžių, dar nereiškia, kad mano dizainui įtakos neturėjo tai, kur norėjau gyventi. Priešingai, buvo keletas didelių aplinkybių, kurios turėjo įtakos mano dizainui.

Izoliacija

Aš žinojau, kad noriu būti Vermonte, o tai reiškia, kad mano mažame name buvo numatyta tikrai aukštos kokybės izoliacija. Aš pasirinkau purškiamą putą, nes ji pasiūlė didžiausią R vertę coliui ir taip pat veikia kaip garų barjeras. (Norėdami sužinoti daugiau apie šią temą, žr. Skyrių „Izoliacija“) Mažyčiai namų sprendimai).

Mobilumas

Mano mažytės namų svajonės niekada nebuvo apie kelionę po šalį su namu. Ir atvirkščiai, norėjau pastatyti namus, kuriuos būtų galima perkelti tuo atveju, jei norėčiau gyventi kažkur kitur arba buvau priverstas kraustytis dėl kitų priežasčių. Todėl netaupiau nei dydžiu, nei svoriu.

Rezultatas yra tas, kad turiu mažą namelį, kuris sveria beveik 10 000 svarų ir kuriam judėti reikia didelio sunkvežimio. Aš neturiu tokio sunkvežimio, tačiau buvimas kelyje niekada nebuvo mano idėja.

Santechnika ir komunalinės paslaugos

Kadangi nežinojau, kur pastatysiu parką, pastatiau namą maksimaliai universaliam: Nors šiuo metu nesu atjungtas nuo tinklo, namas naudoja labai mažai elektros energijos, o šilumai ir maisto ruošimui remiasi propanu. Jei man kada nors prireiktų saulės, tai nereikalautų didelio masyvo.

Be to, aš pasirinkau hibridinę santechnikos sistemą, kurioje yra rezervuaras ir siurblys, taip pat tradicinį suslėgto „miesto“ vandens prijungimą. Tokiu būdu galiu pasinaudoti esamomis komunalinėmis paslaugomis.

Jūsų dizainas paveiks vietą, kur galite pastatyti savo namą

Kaip matote, jūsų mažo namo dizainas labai paveiks, kada ir kur jį pastatysite, taip pat tai, kaip dažnai ir lengvai jį galima perkelti. Taigi, kaip jums rasti geriausią vietą savo namams? Skaitykite. Todėl aš sukūriau visiškai naują knygą „Tiny House Parking“. Toliau pateikiama knygos ištrauka, kurioje aš išsamiai aprašau keletą svetainių, kurios padės pradėti paiešką.


Kur ieškoti internete, jei norite rasti mažų namų stovėjimo aikštelę

„TinyHouseCommunity.com“ yra internetinis centras, teikiantis naudingos informacijos, padedančios susieti mažų namų savininkus su statybininkais, bendruomenėmis ir vienas kitu. Jame yra mažų namų bendruomenių ir statybininkų žemėlapiai, klasifikuotų skelbimų skyrius ir renginių kalendorius, todėl tai yra puikus šaltinis, jei ieškote kur pastatyti savo mažą namelį.

TinyHouseMap.com yra interaktyvus žemėlapis, kurį galite naudoti ieškodami mažų namų statytojų, mažų parduodamų ar nuomojamų namų, renginių, dirbtuvių, žmonių ir atvirų durų galimybių.

TinyHouseParking.com (nesusijęs su šia knyga) taip pat pateikia interaktyvų žemėlapį, kurį galima sukonfigūruoti taip, kad būtų rodomos nuomojamos ar perkamos stovėjimo vietos. Čia netgi galite sukurti „norimo nedidelio namo stovėjimo aikštelės“ skelbimą.

Žemės savininkų svetainės

Būkite pasirengę žengti už mažytės namų bendruomenės ribų ieškodami žemės. Jums gali labiau pasisekti ieškant parduodamos ar nuomojamos žemės svetainėse ir organizacijose, skirtose žemės savininkams ir ieškantiems asmenims, nei jūs esate mažų namų bendruomenės svetainėje

Tokios svetainės kaip LandWatch.com, LandsofAmerica.com ir LandAndFarm.com yra puikios vietos pradėti. Atlikite paieškas pagal jūsų reikalavimus kuo daugiau svetainių, kuriose reklamuojama žemės nuoma ar pardavimas.

Forumai

Galite rasti keletą potencialių klientų internetiniuose forumuose, tokiuose kaip „SmallHouseForum.com“ ir „The Tiny House“. Taip pat žiūrėkite forumus savininko, savarankiško kūrimo ir tvarumo bendruomenėse, pvz., „Selfbuild.com“.

Nustatykite savo sėkmės paiešką

Žemės ieškojimas mažam nameliui neturi būti sunkus darbas. Norėdami įsitikinti, kad išleidžiate aiškiausią ir patraukliausią pranešimą, pateikiame keletą paskutinių patarimų:

Pažink savo auditoriją

Prieš kreipdamiesi į ką nors, apsvarstykite, kas jam yra. Ko turite jūsų būsimasis šeimininkas, ko gali norėti?

Žinoma, atsakymas priklausys nuo žmonių, į kuriuos kreipsitės. Jei jūsų būsimas nuomotojas gyvena tikrai turtingoje vietovėje, uždirbdami kelis šimtus papildomų dolerių per mėnesį, galite nepadaryti prieglobsčio jums verta. Bet gauti vienetinių papuošalų ar keramikos dirbinių (jei atsitiks, kad esate menininkai) tiesiog gali.

Atminkite, kad tam tikri žmonės gali labiau priimti jūsų pasiūlymą nei kiti, todėl verta šiek tiek pagalvoti, į ką kreipiatės. Pavyzdžiui, senyvo amžiaus žmonėms gali būti daugiau vietos nei šeimoms, todėl jiems reikia šiek tiek pagalbos namuose. Tikėtina, kad ūkininkai turės daug žemės ir tikriausiai nepasakys „ne“ papildomai rankai aplink ūkį. Žmonės, jau susipažinę su mažų namų judėjimu, taip pat gali labiau pritarti idėjai įkurti mažą namą nei tie, kurie apie tai dar nėra girdėję.

Būk kantrus

Turėkite omenyje, kad daugelis žmonių dar nebus girdėję apie mažus namukus. Mažo gyvenimo sąvoka gali juos supainioti, todėl būkite kantrūs ir turėkite daug nuotraukų. Paaiškinkite savo norus gyventi mažyčiuose namuose priežastis ir būkite kuo draugiškesni bei mandagesni.

Padaryti gerą įspūdį

Įsitikinkite, kad jūsų mažytis namelis atrodo gražiai ir yra gerai prižiūrimas. Tas pats galioja ir jums. Nepažįstami žmonės bus labiau linkę pasveikinti jus savo namuose, jei atrodysite, kad tuo pasirūpinsite, todėl įsitikinkite, kad gerai išvalėte. Sutvarkykite savo mažytį namelį, duokite jam šviežio dažų laižymo ir pasidarykite plaukus!

Mąstyk plačiau

Būk kūrybingas. Maži namai vis dar yra naujovė, todėl tiesiog suteikti žmonėms galimybę pamatyti ir bendrauti su jais yra puikus būdas suinteresuoti žmones. Štai kelios idėjos, kaip pradėti.

Sukurkite savo ir savo mažyčio namo vaizdo įrašą. Paaiškinkite, kas jūs esate, kokia jūsų kilmė ir kodėl norite gyventi mažyčiame name. Nufilmuokite virtualią kelionę po savo namus. Paaiškinkite, kaip viskas veikia, sutelkdami dėmesį į visus galimus specialius reikalavimus (pvz., Kaip prijungsite komunalines paslaugas).

Suraskite susitikimą „pažink tave“ savo mažame name. Pakvieskite žmones iš pirmų lūpų pamatyti, kaip atrodo mažytis gyvenimas. Leiskite jiems pabūti ir užduoti klausimus, kad patenkintų jų smalsumą.

Nors žemės paieška gali atrodyti didžiulė, joje yra daugybė išteklių, o turėdamas šiek tiek laiko ir energijos, esu tikras, kad pavyks rasti jums ir jūsų mažam namui tinkamą vietą!


Tai ištraukos pabaiga, bet tai tik 3 puslapiai iš 80 puslapių knygos, kurioje pateikiamos išsamios strategijos, atsargumo pastabos ir bendri patarimai, kaip surasti namą, derėtis dėl jo ir galiausiai perkelti savo namą į tobulą žemės sklypą. tavo mažytis namelis!

Atsisiųskite „Tiny House Parking“ jau šiandien!

Kaip ketinate rasti žemę savo mažam nameliui? Palikite savo atsakymą žemiau!

mažytė namo stovėjimo knyga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More