Kaip rasti „Merchant Navy“ įrašus

Kaip sužinoti, ar kažkas buvo Karališkame laivyne, ar Prekybiniame laivyne

Apskritai, šeimos istorijoje, jei jūsų protėvis parapijos ar surašymo įrašuose vadinamas „jūrininku“, jis tarnavo Karališkame laivyne. Tačiau „jūreivis“, „kapitonas“, „kapitono padėjėjas“ ar „kapitonas“ reiškia, kad jis tikriausiai buvo jūreivis ar Prekybinio laivyno karininkas.

Kaip rasti „Merchant Navy“ įrašus

Įgulos sąrašai yra svarbiausias šaltinis ieškant „Merchant Navy“ įrašų. Kai asmuo prisijungė prie laivo, jo vardas buvo įrašytas į įgulos sąrašą ir jis pasirašė susitarimo straipsnius. Gauti įgulos sąrašai ir susitarimai lieka Nacionaliniame archyve, Jūrų istorijos archyve Kanadoje ir apskričių įrašų biuruose.

Geriausios svetainės „Merchant Navy“ įrašams rasti

1. Įgulos sąrašo rodyklės projektas (CLIP)

Įgulos sąrašo rodyklės projektas, kaip rasti „Merchant Navy“ įrašus

Įgulos sąrašo projektas padės jums rasti apskrities kolekcijose saugomus įgulos sąrašus, kuriuose galite ieškoti pagal laivo pavadinimą ar oficialų numerį. „Findmypast“ taip pat turi įgulų sąrašus ir susitarimus dėl 1861–1913 m.

2. 1915 m. Įgulų sąrašai

1915 m. Įrašai nurodo, kaip rasti „Merchant Navy“ įrašus

Darbas prie šio nuostabaus prekybinio jūrų laivyno įrašų šaltinio prasidėjo 2012 m. Nacionalinio archyvo ir Nacionalinio jūrų muziejaus paskirti savanoriai (ir padedami CLIP komandos) pradėjo perrašyti visus išlikusius įgulos sąrašus nuo 1915 m.

Čia yra daugiau nei 39 000 įgulų sąrašų, kuriuose yra daugiau kaip 750 000 pavardžių. Įgulos nario galite ieškoti pagal vardą, pavardę, rangą, laivo pavadinimą ir (arba) gimtinę. Taip pat galite ieškoti laivo naudodami jo pavadinimą arba oficialų numerį (būtina norint atskirti du laivus tuo pačiu pavadinimu). Taip pat yra naudingų DUK.

3. Nacionalinis archyvas (TNA)

Nacionalinis archyvas, kaip rasti prekybinio laivyno įrašus

Laivybos generalinis registratorius ir jūrininkai vedė „Merchant Navy“ apskaitą, todėl daugiausia medžiagos saugoma Prekybos tarybos įrašų serijoje (BT). Yra vadovų, kaip atsekti jūrininkus 1858–1917 m. Ir po 1917 m.

Pavyzdžiui, per „Findmypast“ galite ieškoti ir atsisiųsti prekybininkų jūrininkų 1918–1941 registracijos korteles. Sautamptono archyvas turi originalus. TNA svetainėje taip pat galite ieškoti Pirmojo pasaulinio karo „Mercantile Marine medal“ gavėjų.

4. Airijos jūrininkai

Airijos jūrininkai, kaip rasti prekybinio laivyno įrašus

Šiame nemokamame šaltinyje yra išsami informacija apie daugiau nei 23 000 Airijos ir 1 000 Kanados jūreivių „Merchant Navy“ įrašų iš CR10 serijos Sautamptono archyve. Kaip detalizuota pagrindiniame puslapyje: „Unikali CR10 kortelių ypatybė yra ta, kad jose paprastai yra gera paso stiliaus jūrininko nuotrauka. Juose taip pat pateikiama asmeninė ir kelionės pradžios informacija “. Galite ieškoti pagal pavardę; pavardė ir vardas; pavardė ir inicialas; RS2 / asmens tapatybės pažymėjimo numeris; ir pridėkite gimimo metus.

5. Valų jūrininkai

Velso jūrininkai, kaip rasti prekybinio laivyno įrašus

Nors šios svetainės dizainas atrodo gana senamadiškas, jis vis tiek atnaujinamas ir yra geras šaltinis Velso prekybininkų laivyno įrašams. Jame išvardyta beveik 24 000 Velso pirklių meistrų, porininkų ir inžinierių, kurie veikė 1800–1945 m. Dauguma meistrų ir porų buvo iš Vakarų Velso. Taip pat galbūt norėsite ištirti „Swansea“ ir „Cardiff Mariners“.

Jonathanas Scottas yra laisvas rašytojas ir šeimos istorijos ekspertas. Galite apsilankyti jo svetainėje arba sekti jį „Twitter“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More