Kaip rasti mokomą darbą Kinijoje

Šiame įraše gali būti partnerių nuorodų. Prašau perskaityti mano informaciją, kad gautumėte daugiau informacijos.

90% gaunamų el. Laiškų yra klausimai ir rūpesčiai dėl mokymo užsienyje, Kinijoje.

Supratau. Priimti darbą Kinijoje yra baisus pasiūlymas. Sunku žinoti, ar jūs gaunate gerą sandorį, ar jūsų mokykla jus apgaudinėja. Jei dar niekada nebuvote Kinijoje, viskas gali sukelti dar didesnį stresą.

Ar tai geras atlyginimas Pekinui? Ar turėčiau tikėti atsiliepimais internete, kuriuose teigiama, kad tai sukčiavimas? Kaip sužinoti, ar aš priimu teisingą sprendimą? !!

Patikėk manimi, aš ten buvau.

Gaukite savo 10 žingsnių mokymo užsienyje vadovą

Mano patirtis mokyti užsienyje

Pastaruosius penkerius metus gyvenu Kinijoje, dėstau ir dirbu daug skirtingų pareigų.

Aš dirbau visą darbo dieną Kinijos valstybinėje vidurinėje mokykloje kaip žodinis anglų kalbos mokytojas. Dirbau ne visą darbo dieną agentūrose, mokančiose vaikus. Turėjau korepetitorių darbo pas ikimokyklinio amžiaus vaikus, mokiau verslo anglų kalbos kinų verslininkams. Net dvejus metus praleidau kolegijos patarėju Kinijoje!

Per visą laiką, gyvenant, dirbant ir dėstant Kinijoje, aš daug sužinojau apie tai, ko reikia norint gauti puikų darbą čia ir tuo pačiu patirti neįtikėtiną patirtį. Aš sukūriau šį tinklaraštį kaip Kinijos gyvenimo būdo šaltinį ir net tapau „Užjūrio mokymo užsienyje“ ekspertu.

UNNC baigimas

Ar turite išsilavinimą?

Mokymo kvalifikacija Kinijoje

Pirma, greitai peržvelkime kvalifikacijas, kurių jums reikia norint legaliai dėstyti užsienyje Kinijoje.

Norėdami gauti darbo vizą, turėsite turėti paso iš vienos iš septynių patvirtintų šalių: JAV, Kanados, JK, Airijos, Pietų Afrikos, Australijos ir Naujosios Zelandijos.

Jums taip pat reikės patvirtinto bakalauro laipsnio, TEFL pažymėjimo ir švaraus nusikalstamo pagrindo patikrinimo. Kai kurios mokyklos ir miestai, be visų šių reikalavimų, taip pat reikalauja kelerių metų mokymo ar darbo patirties.

Norėdami gauti geriausius darbus, jums reikės kvalifikacijos, tačiau daugelis įmonių ir mokyklų nori leisti jums dirbti su studentų ar turistinėmis vizomis, arba gaus verslo vizą, kurią dirbti yra techniškai neteisėta. Tada kas keletą mėnesių turėsite išvykti iš šalies.

Pažįstu daugybę žmonių, dirbančių Kinijoje be bakalauro laipsnio, arba kurie nėra gimtieji, ir tai tikrai įmanoma. Tačiau geriausia, jei keliate kiek įmanoma daugiau reikalavimų. Taigi, jei neturite bakalauro laipsnio arba nesate gimtoji, labai siūlau įsigyti TEFL, kad parodytumėte, jog esate kvalifikuotas.

„Heads Up“: Aš turiu specialų sandorį su „MyTEFL“, kur mano skaitytojai gali gauti 35% nuolaidą naudodami kodą ASIAADV!

mokyti užsienyje Kinijos bendradarbių

Mano kolegos ESL mokykloje, kurioje dirbau

Viešoji, privati ​​ar kalbų akademija?

Tada turite nuspręsti, kur norite dirbti: kalbos akademiją, privačią mokyklą ar valstybinę mokyklą. Tarptautinėse privačiose mokyklose dažniausiai būna geriausi darbai, tačiau joms keliami ir griežtesni reikalavimai. Kai kurie netgi gali pareikalauti, kad būtumėte sertifikuoti mokyti savo gimtojoje šalyje!

Valstybinės mokyklos ir kalbų akademijos paprastai tikisi tos pačios kvalifikacijos. Tačiau patys darbai yra labai skirtingi.

Valstybinėje mokykloje greičiausiai dirbsite pirmadienį – penktadienį nuo 8 iki 16 val., Mokydami didelių klasių 30–50 mokinių. Kalbų akademijoje dirbsite vakarais ir savaitgaliais mokydami mažesnių klasių.

Valstybinės mokyklos turi šiek tiek daugiau atostogų laiko, nes jos laikosi mokyklos tvarkaraščio, o kalbos akademija paprastai laikosi nacionalinių tarnybinių švenčių ir gali suteikti jums keletą papildomų atostogų dienų, kurias galėsite naudoti ištisus metus.

Nei vienas, nei kitas nėra geresnis pasirinkimas. Viskas dėl asmeninių pageidavimų!

mokyti anglų kalbos Kiniją

Kaip pasirinkti mokyklą Kinijoje

Kaip atrodo tavo ideali diena? Ar norite praleisti popietes žaisdami su mažais vaikais darželyje? Ar norite mokyti organizuotą žodinę anglų kalbos klasę vidurinių mokyklų studentams? O kaip mokyti vaikus SAT vakarais?

Pagalvokite apie norimų mokyti mokinių amžiaus ribas ir savo idealų tvarkaraštį. Tai padės jums rasti darbą, kuris jums gali būti naudingas.

Be to, nepamirškite pagalvoti, kokia vieta jums gali patikti. Ar norite būti tokiame didmiestyje kaip Pekinas ar Šanchajus? Ar norite mokyti mažame miestelyje, kuriame esate vienintelis užsienietis? Ar nekenčiate šalto oro?

Atminkite, kad dauguma privačių mokyklų tokiose vietose kaip Pekinas ir Šanchajus iš tikrųjų nėra mieste. Šios mokyklos dažniausiai yra priemiesčiuose, o kalbų akademijos ir valstybinės mokyklos dažniausiai yra mieste. Tačiau tai ne visada tiesa, todėl prieš sutikdami su kuo nors, būtinai pasidomėkite mokyklos vieta.

Gaukite „10 žingsnių mokykite užsienyje“ vadovą

dėstyti užsienyje Kinijoje

Pasibūti su bendradarbiais!

Kaip rasti darbą ant žemės Kinijoje

Vienas didžiausių „tiesiog pasirodymo“ pranašumų yra tas, kad jums bus kur kas mažiau tikėtina, kad būsite apgauti, nes galite asmeniškai apsilankyti mokykloje ir patys nuspręsti, ar ji jums tinka.

Bet koks samdomas mokytojo darbas turėtų apimti jūsų būstą, ir paprastai jis jums duos butą arba stipendiją būstui gauti. Jei esate ant žemės, galite patikrinti, ar jums mokama stipendija už būstą. Pavyzdžiui, jei Pekine turite 3000 RMB stipendiją, jums tikrai reikės kambario draugų. Ningbo mieste 3000 RMB yra daugiau nei pakankamai, kad gautumėte savo gražius studijos tipo apartamentus.

Buvimas Kinijoje, teikiantis paraišką dėl darbo, yra tas, kad galite užmegzti ryšius ir rasti gerą verbuotoją, kuris įsteigs jus padoriai mokyklai. Jūs taip pat galite turėti draugų, kurie žino apie šias pareigas, ir tokiu būdu galėsite įsidarbinti.

Būdami Kinijoje, darbo taip pat galite ieškoti internete. Pavyzdžiui, koledžo konsultavimo darbą radau internete, kol jau buvau Kinijoje. Aš galėjau lengvai gauti tą darbą Amerikoje ir tai būtų gerai, tačiau, gyvendamas Kinijoje, turėjau galimybę apsilankyti savo įmonės Ningbo biure, kol nusprendžiau persikelti į Pekiną.

Mokykite užsienyje TEFL

Mano pašėlę gimnazistai!

Kaip susirasti darbą mokant internetu Kinijoje

Jei jums nepatogu tik pasirodyti Kinijoje, arba jums reikia nemokamo skrydžio, kad galėtumėte sau leisti persikraustyti, geriausias pasirinkimas yra rasti darbą internete. Tačiau žinoti, kur ieškoti, gali būti keblu.

Kaip sužinoti, ar darbai tikri, ar įmonė gera ??

Per pastaruosius kelerius metus savo misija siekiau rasti geriausius dėstymo darbus užsienyje Kinijoje. Pastaruosius penkerius metus gyvendamas ir dirbdamas Kinijoje, užmezgiau daugybę ryšių su nuostabiomis mokyklomis.

Drąsiai naudokitės manimi kaip „draugu ant žemės“ Kinijoje. Patikėk manimi, aš žinau, ko ieškoti.

valstybinės mokyklos porcelianas

Darbas Wuxiang pradinėje mokykloje

Nuostabus šaltinis ieškant darbo – karjera Kinijoje

Aš ieškojau absoliučiai geriausios svetainės ieškant darbo Kinijoje, ir vienas iš mano mėgstamiausių yra „Career China“.

Kinija „Career China“ ne tik turi daugybę puikių darbo vietų tiek valstybinėse mokyklose, tiek kalbų akademijose, bet ir turi labai puikias aukšto lygio pareigas. Darbų galite rasti dirbdami kolegijos patarėju, direktoriumi ar tarptautinėje mokykloje.

„Career China“ taip pat įdarbina keletą puikių verbuotojų, todėl pateikus gyvenimo aprašymą ir greitą vaizdo įrašo pristatymą, jie kartu su jumis suras puikią mokyklą!

Net jei dirbate su manimi ieškodami pareigų, aš taip pat labai siūlau kreiptis į jų svetainę. Tai visiškai nemokama, todėl neturite ko prarasti!

Naršykite po darbus !!!

ŠMC išplėtimas

Helovinas su mano mokiniais

Dirbk su manimi „Mokyk užsienyje“ būryje

Žinau, kad Kinijoje rasti nuostabų, gerai apmokamą darbą gali būti labai stresas, o tai nėra afera. Pirmieji metai, kai dėstiau užsienyje Kinijoje, buvo tam tikra katastrofa, ir aš tikrai noriu įsitikinti, kad taip nenutiks tau (ar kam nors kitam).

Nors nebedirbu darbo vietų visiems, kurie man siunčia el. Laiškus (nuoširdžiai negalėjau atsilikti nuo visų el. Laiškų !!), aš dabar konsultuoju ir konsultuoju savo mokymo užsienyje būrio kursų ir bendruomenės narius!

Be viso internetinio kurso ir „Facebook“ bendruomenės, „Mokykite užsienyje“ būrelio nariai gauna prieigą prie mano kuruojamo patvirtintų darbų sąrašo, kuris yra nuostabus mokyklų ir darbdavių, kuriuos aš visiškai patikrinau, sąrašas. Jie visi gerai ir laiku moka, siūlo didelę naudą ir turi puikius atsiliepimus.

„Mokykite užsienyje“ būrys ne tik padeda jums susiaurinti darbo paiešką ir užtikrinti, kad nesate apgaulingas, bet taip pat turime keletą pamokų apie sutarčių pasirašymą ir derybas. TAS ekrane išanalizuoju tris realaus gyvenimo sutartis, parodydamas, kas man patinka ir kas nepatinka kiekvienoje pozicijoje. Jūs netgi turite atsisiųstą gero darbo kontrolinį sąrašą, kad įsitikintumėte, jog pozicija atitinka visus jūsų poreikius!

TAS taip pat išmokys jus derėtis dėl papildomų 3500 USD per metus mūsų derybų dėl sutarties metu. Kalbėk apie savo pinigų vertę!

Jei tai jums skamba nuostabiai, tuomet tikrai norite prisijungti prie Mokymo užsienyje būrio!

Kas keletą mėnesių atveriu TAS naujiems nariams, todėl geriausias būdas sužinoti apie būsimus kursų atidarymus yra patekti į Mokymo užsienyje būrio laukiančiųjų sąrašą. Kai būsite sąraše, būsite pirmas, kuris sužinos apie bet kokius kursų atidarymus, taip pat apie puikius nemokamus mokymus ir galimybes nemokamai su manimi gauti 1–1 strateginį pokalbį!

Prisijunkite prie „Mokykite užsienyje“ būrio laukiančiųjų sąrašo!

mokanti anglų kalbos porceliano

Mano kinų bendradarbiai

Kaip nepasiekti sukčiavimo mokant užsienyje Kinijoje

Esu įsitikinęs, kad daugelis jūsų nerimaujate dėl to, kad jomis pasinaudosite. Gali būti baisu persikelti į darbą visame pasaulyje ir dažnai jaučiate, kad neturite galios.

Net nenutuokiau, kad mano mokykla yra viduryje niekur, kol nebuvau nuleista greitkeliu, apsupta gamyklų, ir galiu jums pasakyti iš pirmų lūpų, kad nenorite atsidurti tokioje situacijoje.

Prieš ką nors pasirašydami, būtinai atlikite mokyklos tyrimus. „Google“ peržiūrėkite, paprašykite tikslaus adreso ir, prieš ką nors pasirašydami, nuskaitykite sutartį su dantytomis šukomis. Jūs netgi galite paprašyti pasikalbėti su dabartiniu mokytoju!

ESL mokytoja Kinija

Kinija mėgsta sporto dieną!

Gaukite nemokamą „Mokykite užsienyje“ vadovą

Jei jus apskritai domina mokymas užsienyje Kinijoje ir norite sužinoti daugiau, labai siūlau paimti mano nemokamo mokymo užsienyje vadovą: 10 žingsnių norint gauti gerai apmokamą darbą Kinijoje. Šis vadovas yra patikrinta 10 pakopų sistema, skirta rasti neįtikėtiną darbą, kurį myli ir sukrėtė pirmuosius metus Kinijoje!

Šiame vadove aš išmokysiu jus rasti geras mokyklas ir išvengti aferų, kaip sukurti žudiką įžanginį vaizdo įrašą ir kaip derėtis dėl jūsų sutarties, kad būtų sudarytas geresnis sandoris. Aš taip pat pateiksiu jums galutinį vizų kontrolinį sąrašą ir sąrašą 8 dalykų, kuriuos turite padaryti prieš persikeldami į Kiniją!

Griebk savo „Mokyk užsienyje“ vadovą!

 Kaip susirasti darbą mokant užsienyje Kinijoje! Išeiti iš gyvenimo dirbant užsienyje Kinijoje #China #teachabroad #adventuresaroundasia

Prisek mane!

Turite klausimų apie mokymą užsienyje Kinijoje?

Prieš eidamas turiu tik vieną dalyką, kurio noriu iš tavęs:

Koks yra didžiausias jūsų iššūkis, kai reikia mokyti užsienyje? Kas tave budi naktį? Į kokius klausimus reikia atsakyti?

Visada tikrinu, ar nėra naujų klausimų ir komentarų, todėl, jei parašysite man toliau, būtinai susisieksiu kuo greičiau!

Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Kovo mėn. Ir atnaujintas 2019 m. Liepos mėn

Komentarai

komentarus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More