Kaip rasti mokslinių šaltinių mokslo darbams »Kavinės mokslininkas

Kur rasti gerų mokslinių šaltinių:

Paklauskite savo profesoriaus!

Dabartiniai ir buvę profesoriai, studijavę jūsų tyrimo temą, gali užmegzti ryšį su šaltiniu, kurio nežinote. Kai aptariate savo profesinio darbo pasiūlymą su savo profesoriumi, paklauskite, ar jie turi ką nors, ką jie rekomenduotų. Tačiau po to negrįščiau pas jūsų profesorių, norėdamas gauti rekomenduojamų šaltinių, kol neišnaudosite žemiau pateiktų dalykų ir neužstrigsite … pirmiausia atlikite savo kojų darbą.

Bibliotekininkai yra apmokyti mokslininkai!

Paklauskite savo bibliotekininko!

Bibliotekininkai iš tikrųjų eina į mokyklą mokytis tyrimų! Jie yra puikus šaltinis ne tik norint rasti dalykų savo bibliotekoje, bet ir šaltinių kitose bibliotekose ir t. T.

Jūsų mokyklos straipsnių duomenų bazė

Jei dar neperžiūrėjote savo mokyklos straipsnių duomenų bazės, turėtumėte tai padaryti. Čia tikriausiai rasite daugumą gerų šaltinių, skirtų moksliniam darbui. Straipsniai yra trumpesni ir lengviau suvirškinami nei knygos, juose paprastai pateikiamos santraukos, padedančios suprasti šaltinio naudingumą, jie gali atspindėti naujausius tyrimus (patikrinti datas) ir dažnai juos galima rasti elektroniniu būdu. Norėdami patekti į duomenų bazę, pasitarkite su savo bibliotekos svetaine. Bibliotekose dažnai yra dirbtuvės ar pamokos, kaip efektyviai ieškoti Būlo paieškos terminų. JSTOR yra viena iš mano mėgstamiausių naudoti duomenų bazių.

El. Knygos iš jūsų mokyklos bibliotekos:

Mokyklose, kurios siūlo daug internetinių pasiūlymų, mokyklos bibliotekos svetainėje yra daugybė elektroninių knygų kolekcijų. Paprastai kelionę bibliotekoje galite filtruoti pagal „el. Knygą“, jei kelionė į fizinę biblioteką yra neįmanoma. Kartais juos galima atsisiųsti ir elektroniniu būdu „patikrinti“ ribotą laiką; kitu metu jie turi būti peržiūrimi internete per jūsų naršyklę. Bet kokiu atveju naudokite „Evernote“, kad iškirptumėte citatas (įtraukite informaciją apie rašymo citatą), kad galėtumėte ją rasti vėliau.

„Google“ knygos

Tai yra vienas iš mano mėgstamiausių būdų rasti šaltinius, tačiau reikia žinoti keletą dalykų. Pirma, dažnai galite daugelį skyrių peržiūrėti nemokamai, tačiau neturėsite prieigos prie visos knygos ir negalėsite jos atsisiųsti. Be to, kartais keičiasi puslapiai, kuriuose galima nemokamai peržiūrėti, taigi, jei vėliau grįšite į citatą, galbūt negalėsite jos atsekti. Naudokite „Evernote Web Clipper“ norėdami cituoti skyrius, kuriuos norite cituoti, kad juos turėtumėte, kai pradėsite rašyti.

Be to, atminkite, kad ne kiekviena „Google“ knygų knyga yra mokslinis šaltinis. Rekomenduoju ištirti autorių ir patikrinti, kokius straipsnius jie parašė (žr. Aukščiau), kad įsitikintumėte, jog gaunate gerą akademinę medžiagą.

„Google Scholar“

Kita vertus, „Google Scholar“ paprastai apsiribos moksliniais šaltiniais. Bet ne visada galima prieiti prie jų. Jei radote norimą šaltinį ir jo nėra, pabandykite ieškoti to šaltinio savo bibliotekos duomenų bazėje arba ieškoti kitos to paties autoriaus medžiagos.

Eikite žemyn bibliografijos zuikio taku, kad rastumėte puikių mokslo šaltinių!Bibliografija Zuikio takai

Vienas iš geriausių būdų rasti gerų šaltinių yra patikrinti enciklopedijų, vadovėlių ir jau rastų šaltinių bibliografijas. Gali būti, kad neturite prieigos prie visų cituojamų šaltinių, tačiau galite naudoti anksčiau nurodytus metodus, kad surastumėte tuos ar kitus tų pačių autorių šaltinius.

Pastaba: Ieškokite „redaguotų tomų:“ knygų, kuriose kiekvienas skyrius yra skirtingo autoriaus esė. Knygų skyrius gali būti lengviau suvirškinamas nei visa knyga, kaip šaltinis, ir tai padės lengvai suburti daug skirtingų mąstytojų tema.

Skaitmeniniai archyvai:

Ieškote pirminių šaltinių? Tai gali būti ypač sunku nuotoliniams studentams. Anksčiau turėjote kažkur esančioje kolekcijoje ieškoti to laiško, nuotraukos, vyriausybės dokumento ar dienoraščio, todėl tyrinėdami jus ribotumėte, kur einate geografiškai, taip pat dienos laiką, kuriuo galėtumėte eiti. Kartais tai tebėra tiesa, tačiau dabar daugelis šių pirminių šaltinių yra pridedami prie skaitmeninių archyvų, tokių kaip „Šešėlių slėnio projektas“. Juos gali valdyti universitetai, istorinės draugijos ir muziejai ar vyriausybinės agentūros, pvz., Kongreso biblioteka, jie teikia visą informaciją, kurios jums reikia norint nurodyti šiuos (kartais unikalius) šaltinius, ir daugelį jų galima pasiekti nemokamai internete. Kai kuriose absolventų programose, tokiose kaip istorijos magistras Cal State San Marcos, studentai vykdo skaitmeninius projektus, kurie pirminę šaltinę suteikia ir internetiniuose archyvuose. Peržiūrėkite Ashley Atkin projekto Archyvų puslapį!

Daugiau puikių šaltinių ieškant mokslinių šaltinių:

Massey universitetas: akademinių šaltinių nustatymas

O kaip tu? Nuo ko pradėti ieškodami mokslinių šaltinių? Kas sunkiausia rasti gerus šaltinius?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More