Kaip rasti naktinę automobilių stovėjimo aikštelę „Walmart“ naudojant „Allstays“ programą

Tiems RVersams, kurie atsiduria kelyje vėliau, nei buvo planavę, paprastai patartina tam tikru momentu persėsti ir pailsėti prieš tęsiant kelionės tikslą. Jei jau einate, rekomenduojame rasti „Walmart“ su „Allstays Camp & RV“ programa. Nakvynė stovyklavietėje nereikalinga, nes nebūsite pakankamai ilgai, kad galėtumėte įrengti stovyklą ar mėgautis patogumais. Viskas, ko ieškote, yra vieta nuo kelio, kur galite padėti galvą ant patogios pagalvės ir patraukti nakties poilsį. Vis dar yra keletas vietų, kuriose galima riboti automobilių stovėjimo aikštelę ir nereikia mokėti už kempingą, pavyzdžiui, greitkelio poilsio zonos. Bet ką jūs darote, jei nekeliaujate pagrindiniais šalies greitkeliais ir keliais?

Pažiūrėkite, ar galite rasti vietinį „Walmart“, nes daugelis leidžia „RVers“ nakvoti nemokamai jų automobilių stovėjimo aikštelėse. Bet prašau pirmiausia paskambinti! Dėl kai kurių vietinio planavimo ir zonavimo įstatymų kai kuriose „Walmart“ parduotuvėse rankos surištos, kai reikia leisti namams ir kelioninėms priekaboms sustoti nakčiai. Turėtumėte žinoti, kad „Walmart Corporation“ visada laikėsi politikos, kurioje buvo sveikinami „RVers“, nes jų įkūrėjas Samas Waltonas buvo gandai, kad yra aistringas kemperis, ir jis manė, kad tai tiesiog gerai suprantama, kad jo parduotuvės buvo pirmas dalykas, kurį matė priekabų savininkai. kai jie pabudo ryte – vieta, kur jie galėjo kaupti atsargas!

Deja, vietinės stovyklavietės pradėjo skųstis, kad dėl „Walmart“ nakties automobilių statymo politikos jie praranda verslą, o kai kuriuose miestuose buvo priimti įstatymai, draudžiantys transporto priemonėms nakvoti miesto ribose. Taigi protinga iš anksto paskambinti į konkrečias parduotuves ir paklausti, ar jums leidžiama statyti automobilį „Walmart“ automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Allstays Camp & RV“ ir „Allstays Pro“ ieškant „Walmart“ nakvynės

Kur galite rasti tą informaciją ir ją greitai rasti? Puiki naudoti programa vadinama „Allstays Camp & RV“ (prieinama tik „iOS“ vartotojams), arba išbandykite jų pilną naršyklės programą „Allstays Pro“. Rasite „Walmarts“ sąrašus pagal miestą ir valstiją, kurie leidžia (ir neleidžia) statyti nakties metu. Tuose sąrašuose taip pat yra kontaktinė informacija ir gatvių adresai, todėl visa jūsų informacija yra vienoje vietoje.

„Walmart RV“ stovėjimo vietos „Allstays Camp“ ir „RV“ programoje

„Allstays“ taip pat siūlo kitą naudingą informaciją, pvz., Bendrąsias „Nakvynės automobilių stovėjimo aikštelės“ sritis, konkrečią stovyklavietės informaciją, miesto, valstijos ir nacionalinio parko stovyklavietes, viešąsias žemes, kuriose leidžiama pasiskirstyti stovyklavietėmis, ir net sąvartynų vietas.

Nakvynės vietos „Allstays Camp“ ir „RV“ programoje

Jei nerimaujate dėl tam tikro maršruto, kuriuo važiuosite, ir dėl mažo prošvaisos tiltų galimybės, „Allstays“ taip pat apėmė tai. Ar pakeliui į savo vietą reikės užpildyti propano baką? Suraskite propano tiekėją „Allstays“. Ieškote sunkvežimio stotelės degalams ar atliksite nedidelį remontą? Taip! Tai „Allstays“, kartu su daugybe kitų stovyklavietėms skirtų paslaugų vietų.

Nustok švaistyti pinigus nereikalingoms narystėms!

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie skirtingus RV klubus, naudodamiesi mūsų nemokamais RV klubo el. Pašto kursais. Nors kiekvienas RV klubas siūlo kažką puikaus, jis ne visada tinka kiekvienam RVer. Sužinokite, kurie klubai ir narystės padės jums sutaupyti pinigų, o kurie – nenaudingi jūsų kelionės stiliui.

Registruokitės į mūsų NEMOKAMUS RV klubo el. Pašto kursus šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More