Kaip rasti naktinę automobilių stovėjimo aikštelę „Walmart“ naudojant „Allstays“ programą

Tiems RVersams, kurie atsiduria kelyje vėliau, nei buvo planavę, paprastai patartina tam tikru momentu persėsti ir pailsėti prieš tęsiant kelionės tikslą. Jei jau einate, rekomenduojame rasti „Walmart“ su „Allstays Camp & RV“ programa. Nakvynė stovyklavietėje nereikalinga, nes nebūsite pakankamai ilgai, kad galėtumėte įrengti stovyklą ar mėgautis patogumais. Viskas, ko ieškote, yra vieta nuo kelio, kur galite padėti galvą ant patogios pagalvės ir patraukti nakties poilsį. Vis dar yra keletas vietų, kuriose galima riboti automobilių stovėjimo aikštelę ir nereikia mokėti už kempingą, pavyzdžiui, greitkelio poilsio zonos. Bet ką jūs darote, jei nekeliaujate pagrindiniais šalies greitkeliais ir keliais?

Pažiūrėkite, ar galite rasti vietinį „Walmart“, nes daugelis leidžia „RVers“ nakvoti nemokamai jų automobilių stovėjimo aikštelėse. Bet prašau pirmiausia paskambinti! Dėl kai kurių vietinio planavimo ir zonavimo įstatymų kai kuriose „Walmart“ parduotuvėse rankos surištos, kai reikia leisti namams ir kelioninėms priekaboms sustoti nakčiai. Turėtumėte žinoti, kad „Walmart Corporation“ visada laikėsi politikos, kurioje buvo sveikinami „RVers“, nes jų įkūrėjas Samas Waltonas buvo gandai, kad yra aistringas kemperis, ir jis manė, kad tai tiesiog gerai suprantama, kad jo parduotuvės buvo pirmas dalykas, kurį matė priekabų savininkai. kai jie pabudo ryte – vieta, kur jie galėjo kaupti atsargas!

Deja, vietinės stovyklavietės pradėjo skųstis, kad dėl „Walmart“ nakties automobilių statymo politikos jie praranda verslą, o kai kuriuose miestuose buvo priimti įstatymai, draudžiantys transporto priemonėms nakvoti miesto ribose. Taigi protinga iš anksto paskambinti į konkrečias parduotuves ir paklausti, ar jums leidžiama statyti automobilį „Walmart“ automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Allstays Camp & RV“ ir „Allstays Pro“ ieškant „Walmart“ nakvynės

Kur galite rasti tą informaciją ir ją greitai rasti? Puiki naudoti programa vadinama „Allstays Camp & RV“ (prieinama tik „iOS“ vartotojams), arba išbandykite jų pilną naršyklės programą „Allstays Pro“. Rasite „Walmarts“ sąrašus pagal miestą ir valstiją, kurie leidžia (ir neleidžia) statyti nakties metu. Tuose sąrašuose taip pat yra kontaktinė informacija ir gatvių adresai, todėl visa jūsų informacija yra vienoje vietoje.

„Walmart RV“ stovėjimo vietos „Allstays Camp“ ir „RV“ programoje

„Allstays“ taip pat siūlo kitą naudingą informaciją, pvz., Bendrąsias „Nakvynės automobilių stovėjimo aikštelės“ sritis, konkrečią stovyklavietės informaciją, miesto, valstijos ir nacionalinio parko stovyklavietes, viešąsias žemes, kuriose leidžiama pasiskirstyti stovyklavietėmis, ir net sąvartynų vietas.

Nakvynės vietos „Allstays Camp“ ir „RV“ programoje

Jei nerimaujate dėl tam tikro maršruto, kuriuo važiuosite, ir dėl mažo prošvaisos tiltų galimybės, „Allstays“ taip pat apėmė tai. Ar pakeliui į savo vietą reikės užpildyti propano baką? Suraskite propano tiekėją „Allstays“. Ieškote sunkvežimio stotelės degalams ar atliksite nedidelį remontą? Taip! Tai „Allstays“, kartu su daugybe kitų stovyklavietėms skirtų paslaugų vietų.

Nustok švaistyti pinigus nereikalingoms narystėms!

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie skirtingus RV klubus, naudodamiesi mūsų nemokamais RV klubo el. Pašto kursais. Nors kiekvienas RV klubas siūlo kažką puikaus, jis ne visada tinka kiekvienam RVer. Sužinokite, kurie klubai ir narystės padės jums sutaupyti pinigų, o kurie – nenaudingi jūsų kelionės stiliui.

Registruokitės į mūsų NEMOKAMUS RV klubo el. Pašto kursus šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More