Kaip rasti naudotų automobilių aukcionus šalia manęs?

Jei ieškote naudoto automobilio, žinosite, kad yra daug vietų, kur galite jį nusipirkti. Tačiau jei atlikote namų darbus, žinosite naudotas automobilis aukcionai yra viena iš pigiausių vietų pirkėjams rasti naudotą transporto priemonę.

Mūsų svetainė „Auto Auction Mall“ gali padėti jums rasti naudotų automobilių aukciono pardavėjus šalia jūsų.Nuo automobilių iki Visureigiaiarba motociklai, Automobilių aukcionas Prekybos centras gali jus nuvesti į a puikus sandėris ant naudota transporto priemonė. Išplėsdami Vietų filtrą kairėje puslapio pusėje, tiesiog įveskite pašto kodą ir 15 mylių spindulį (rekomenduojama) ir spustelėkite patvirtinimo mygtuką. Jei esate už JAV ribų, nerekomenduojama naudoti vietovės filtro.

„Auto Auction Mall“ vietos filtras

Taigi, kur dar galite ieškoti savo laimėjusio pasiūlymo? Toliau pateikiame vietų, kuriose galite pradėti, sąrašą.

Kokius metodus galiu rasti šalia manęs naudotų automobilių aukcionuose?

Automobilių aukcionai vyksta visoje šalyje įvairiais laikais ir įvairiomis formomis su įvairiais pardavėjais. Bet rasti tokį nėra taip sunku. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra patikrinkite bet kurį iš daugybės nemokamų išteklių ir išsirinkite, kas jums gali būti geriausia. Žemiau yra vietų ir būdų, kaip surasti tiesioginius automobilių aukcionus šalia jūsų.

automobilių pardavėjų aukcionas

Paieškos sistemos / Verslo katalogų svetainės

Galite pradėti greitai atlikdami „Google“ paiešką naudotų automobilių aukcionuose savo vietovėje. „Yelp“ ir kiti verslo katalogai taip pat padės rasti vietines įmones ir renginius, susijusius su automobiliais ir naudotų automobilių aukcionais. Tai yra svetainės, leidžiančios kiekvienam įmonės savininkui sukurti savo verslo ar renginio sąrašą, kad reklamuotų savo verslą.

Vyriausybės svetainės

Galite rasti kiekvienos valstybės perteklinių ir viešų aukcionų svetainių sąrašą čia arba galite tiesiogiai teiraukitės vietinių prekybos rūmų. Federalinių, valstijų ir vietos valdžios institucijų įprasta viešai skelbti savo viešųjų aukcionų sąrašą ir informaciją nemokamai internete. Su jais galite susisiekti tiesiogiai. Atkreipkite dėmesį, kad daugeliui vis tiek turite būti fiziškai. Keletas geriausių svetainių, padėsiančių surasti šiuos viešuosius aukcionus GovernmentAuctions.org, GovSales.govir GovLiquidation.com.

Automobilių pardavėjų žurnalai

Automobilių pardavėjų žurnalai yra puikus būdas rasti artimiausius naudotų automobilių aukcionus. Du geriausi aplink yra Automobilių pardavėjas šiandien ir Naudotų automobilių pardavėjų žurnalas. Pradėję nuo šių dviejų automobilių pardavėjų žurnalų, pradėsite paiešką. Galite užsiprenumeruoti jų mėnesio numerį ir nusipirkti skaitmeninių kopijų. Taip pat galite paprašyti vietinės prekybos atstovybės automobilių prekybos žurnalų, kuriuose taip pat pateikiami naudotų automobilių aukcionai.

Vietiniai laikraščiai

Net ir interneto amžiuje laikraščiai vis dar yra puiki galimybė ieškoti viešuosius aukcionus jūsų vietovėje. Paprastai sąrašus galite rasti prieš arba po parduodamų transporto priemonių skyriuje ir verslo katalogų skyriuje.

aukciono vėliava

Visuomeninių ir tik pardavėjų automobilių aukcionų problemos

Yra dviejų tipų naudotų automobilių aukcionai. Vienas iš jų yra viešas aukcionas, kuris yra atviras visuomenei. Kitas, žinomas kaip prekiautojų aukcionas, gali dalyvauti tik prekiautojai ir jam reikalinga pardavėjo licencijos garantija. Kuo skiriasi abu? Kokie yra abiejų tipų pasiūlymų laimėjimų privalumai ir trūkumai?

Pirma, naudojami tik prekiautojų naudotų automobilių aukcionai gali dalyvauti tik žmonės, turintys valstybės išduotą prekiautojo licenciją. Kviečiame įsigyti platintojo licenciją, tačiau procesas yra daug laiko reikalaujantis, brangus ir sunkus. Norėdami gauti vieną, turite atitikti daugybę griežtų reikalavimų (kurie kiekvienoje valstijoje gali skirtis). Vienas iš šių reikalavimų yra tas, kad per metus parduodate nustatytą transporto priemonių skaičių, kad galėtumėte gauti licenciją. Tai reiškia, kad jei jus domina tik įsigyti automobilį sau arba nedaug automobilių kaip antrines pajamas, prekybininko licencijos gavimas nėra geras pasirinkimas.

Viešuose naudotų automobilių aukcionuose kyla kitokių problemų. Šiuose aukcionuose rasite naudotą transporto priemonę skirtingomis sąlygomis, įskaitant naudotą ir net gelbėjimo automobilį. Taigi svarbu kuo daugiau sužinoti apie jus dominančius automobilius. Gelbėjimo automobiliai kelia ypatingų iššūkių, nors jie gali būti labai gera investicija. Daugelis šių automobilių patyrė didelę žalą, todėl turite būti labai atsargūs, kad patikrintumėte jų būklę. Norint išvengti prastos kokybės transporto priemonės, turite atlikti namų darbus, siūlydami kainą viešas automobilių aukcionas.

Kaip patekti į pardavėjų aukcionus internete

Dalyvių aukcionuose galite dalyvauti internete. Šiuose aukcionuose yra tos pačios rūšies automobiliai, kaip ir kituose aukcionuose, įskaitant automobilius, kuriuos reikia remontuoti, ir automobilius, kuriuos reikia išgelbėti. Skirtumas tas, kad jūs nesiūlote asmeninių pasiūlymų. Atvirkščiai, jūs siūlytės internetu, panašiai kaip siūlydami internetinius pasiūlymus aukcionų svetainėse, tokiose kaip „eBay“.

Kaip ir asmeniniuose aukcionuose, internetinių pardavėjų aukcionuose gali dalyvauti tik licencijos turėtojai. Jei neturite prekiautojo licencijos ir vis dar norite prisijungti prie tik prekiautojui skirtų naudotų transporto priemonių aukciono, ieškokite internetinių prekiautojų automatinių aukcionų svetainių, leidžiančių viešai naudotis. Šiose svetainėse bus pateiktas naudotų transporto priemonių sąrašas, kuriame gali būti nuo „Honda“ iki „BMW“ ir kurie parduodami visuomenei iš tik pardavėjams skirtų aukcionų svetainių ADESA ir Manheimo aukcionai.

Skaitykite toliau

  1. 10 geriausių internetinių automobilių aukcionų svetainių, kuriose galima nusipirkti naudotus ir gelbėjimo automobilius
  2. Parduodami gelbėjimo automobiliai
  3. Kaip rasti naudotų automobilių aukciono svetaines šalia manęs?

Dar svarbiau, kad jie suteiks jums labai patogų būdą apeiti įprastą prekybos atstovo licencijos reikalavimą. Jie tai daro veikdami kaip įgaliotiniai jums. Tai reiškia, kad jie naudosis savo pardavėjo licencija savo vardu siūlyti kainą už pasirinktą automobilį.

Naudodamiesi svetainės pardavėjo licencija galite patekti į daugybę pigių automobilių, apie kurių egzistavimą net nežinotumėte. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų įgaliotieji dalyviai yra teisėti. Yra daug sukčių, bandančių apgauti žmones, norinčius nusipirkti automobilių. Jei esate sukčiavimo auka, galite lengvai pateikti skundą Federalinė prekybos komisija ir Skundų dėl interneto nusikalstamumo centras (1C3.)

Kodėl turėtumėte naudoti internetinius naudotų automobilių aukcionus

Automobilių pardavimas internetu

Naudotų automobilių aukcionų internetinės svetainės suteikia jums puikų pasirinkimą, kuris yra geresnis nei tai, ką rastumėte asmeninių pardavėjų aukcione. Be to, jums patiks paprastas ir patogus apsipirkimas internetu patogiai savo namuose.

Automobilio pirkimas internetiniame naudotų automobilių aukcione yra paprasta ir patogu. Tačiau įsitikinkite, kad pasirinkote gerbiamų aukcionų namus. Būsite tikri, kad jie padės išspręsti iškilusias problemas. Kaip ir bet kas kitas, žinoma, yra tam tikrų trūkumų. Tačiau tai yra nedideli ir panašūs į tuos, su kuriais susiduriate naudodami bet kokią kitą naudotų automobilių aukcioną.

Internetiniai automobilių aukcionai šalia jūsų

Lengva prieiga yra dar vienas naudingų internetinių automobilių aukcionų privalumas, ypač jei svetainė turi savo mobiliųjų programėlę. Internetiniai naudotų automobilių aukcionai taip pat leis jums ieškoti transporto priemonių pagal tipą, metus, modelį ir pan. Jie taip pat suteiks jums daug informacijos apie kiekvieną automobilį. Tai padės jums priimti geriausią sprendimą. Tai tik keletas iš daugelio priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti internetinius naudotų automobilių aukcionus norėdami įsigyti kitą automobilį.

Taigi, jei idėja įsigyti transporto priemonę aukcione jus vilioja, jums patiks naudoti internetinius naudotų automobilių aukcionus. Jūs pastebėsite, kad šie aukcionai gali būti saugus ir patikimas pigių automobilių šaltinis. Visa tai suteikia patogumo pirkti patogiai savo namuose.

Pradėkite paiešką

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More