Kaip rasti nemokamą ar nebrangų disleksijos mokymą

Tėvai manęs dažnai klausia, ką daryti, kai jie negali sau leisti vadovauti disleksijai. Štai keletas būdų, kaip rasti nemokamą ar nebrangų disleksijos auklėtoją.

Kaip rasti nemokamą ar nebrangų disleksijos mokymą

Nors tėvai tikrai gali mokyti savo disleksiją turinčius vaikus namuose naudodami kokybiška moksliniais tyrimais pagrįsta skaitymo programa, yra atvejų, kai mokytojo samdymas gali būti geresnis sprendimas:

  1. Vyresnis vaikas, kuris nedaro pakankamos pažangos. Jei turėsite patyrusio Ortono-Gillinghamo apmokyto auklėtojo pagalbą, jūsų vaikas gali gauti tikslią jam reikalingą pagalbą.
  2. Tarp tėvų auklėtojo ir vaiko yra didelė įtampa. Kartais gali būti sunku būti tėvais ir auklėtojais!

Daugiau apie tai, kaip ir kada samdyti disleksijos auklėtoją, skaitykite čia.

Taigi, ką daryti tėvams, jei jie negali sau leisti mokėti 50–75 USD per valandą už profesionalų auklėtoją?

Šaltiniai nemokamam ar nebrangiam disleksijos mokymui

Vaikų disleksijos centrai juos sukūrė masonų ir Masačusetso bendroji ligoninė, skirta aptarnaujantiems disleksijos vaikams, kurie negalėjo sau leisti pagalbos, reikalingos norint sėkmingai mokytis mokykloje. Vaikų disleksijos centruose šiuo metu yra 50 centrų 13 valstybių. Centrai teikia instruktorių, apmokytų pagal Ortono-Gillinghamo metodą, mokymą vaikams nuo ankstyvosios pradžios iki vidurinės mokyklos, kuriems nustatyta disleksija.

Kreipkitės į vietos kolegijas. Tai yra dažnas pigių mokymų šaltinis. Kolegijos studentai, studijuojantys mokytojais, gali mokėti mažiau nei atestuoti dėstytojai. Vienas iš būdų rasti šiuos studentus yra skelbimų, kuriuos reikia ieškoti, skelbimas kolegijos laikraščiuose ar internete. Vietiniai kolegijos taip pat yra gera vieta rasti nemokamus ar nebrangius disleksijos tyrimus.

Ieškokite grupinių pamokų sesijų. Tai dar vienas būdas sumažinti išlaidas. Internete ieškokite vietinių grupių mokymo sesijų. Tėvai mūsų namų mokymuose su disleksija „Facebook“ puslapyje galbūt žino kai kuriuos jūsų rajone. Grupės paprastai yra mažos, jas sudaro trys ar penki studentai.

Disleksijos dekodavimas yra tėvų vadovaujamų, vietinių judėjimų tinklas visoje šalyje, kurio tikslas – didinti disleksijos supratimą, suteikti šeimoms galimybę remti savo vaikus ir informuoti politikos formuotojus apie geriausią praktiką, kaip nustatyti, ištaisyti ir paremti disleksiją turinčius studentus. Apsilankykite savo valstybės dekodavimo disleksijos svetainėje, jei norite gauti informacijos apie vietines paslaugas, kurios jums gali būti prieinamos.

Tarptautinė disleksijos asociacija (IDA) – apsilankykite IDA svetainėje, kad rastumėte skyrių šalia savęs, ir paprašykite bet kokių rekomendacijų, kurias jiems gali tekti nemokamai mokėti už disleksiją.

Mokymosi negalių asociacija Amerikos (LDA) vietiniams paslaugų teikėjams.

„LD OnLine“ geltonieji puslapiai tarnyba ir „LD Resources“ skyrelyje yra daug naudingos informacijos. Ieškokite organizacijų pagal valstiją arba suraskite šalia savęs tėvų gynimo grupę.

„Wrightslaw“ specialiojo švietimo įstatymas ir advokatūra turi naudingą visos šalies paieškos įrankį. Naudokite jį, kad surastumėte mokytojus ir kitus savo srities profesionalus.

Akis į akį yra nacionalinis LD / ADHD judėjimas, jungiantis studentus su LD su rūpestingais, išmanančiais mentoriais, turinčiais panašios patirties.

Jūsų vietinė namų mokyklos palaikymo grupė. Nors niekada neradau nemokamų disleksijos mokymų šalia savęs, kalbėdamasis su kitais tėvais savo vietos namų mokykloje, man pavyko rasti gerą reputaciją turinčių ir už prieinamą kainą mokymų šalia savęs, taip pat kai kurių labai reikalingų emocinių palaikymų mano kelionei!

Neturite vietinės namų mokyklos grupės? Apsilankykite „Homeschool Legal Defence“ svetainėje, kur rasite organizacijų sąrašą pagal valstijas.

O kaip tau? Kaip jūs galėjote sau leisti vadovauti disleksijai savo šeimai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kokia nauda katilas oras vanduo namuose ir darbo vietoje?

Katilas oras vanduo yra pažangus šildymo ir karšto vandens tiekimo sistema, kurią galima įdiegti tiek namuose, tiek darbo vietoje. Ši sistema naudoja oro šildytuvą, kad generuotų šilumą, ir šilumokaičius, kad šilumą pervedžiotų į vandenį. Tai modernus būdas pasirūpinti šiluma ir karštuoju vandeniu, o čia yra keletas priežasčių, kodėl katilas oras vanduo gali būti naudingas jūsų […]

Read More
Patarimai

Kaip kasti urvą?

Urvų kasimas yra veikla, kuri gali būti reikalinga įvairiose situacijose, nuo žemės darbų sodininkystėje iki projektų statyboje. Tai svarbus procesas, kurio reikia atlikti atidžiai ir saugiai. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius žingsnius ir patarimus, kaip kasti urvą. Pasiruošimas ir Saugumas Kasimo Procesas Papildomi Patarimai Kasimas urvo yra procesas, kuriam reikia atsargumo ir planavimo. Laikykitės saugumo taisyklių, […]

Read More
Patarimai

Belaidės kameros panaudojimas

Belaidės kameros (arba IP kameros) yra modernios technologinės priemonės, kurios gali būti naudojamos įvairiais tikslais, nuo saugumo užtikrinimo iki stebėsenos. Šiame straipsnyje aptarsime, kur ir kaip naudojamos belaidės kameros: 1. Namų Apsauga: 2. Verslo Saugumas: 3. Viešbučių ir Nakvynės Įstaigos: 4. Prekybos Centrai ir Parduotuvės: 5. Žemės Ūkis ir Sodo Priežiūra: 6. Eismo Stebėsenos Sistemose: […]

Read More