Kaip rasti nuotolinį darbą, kai dar niekada nedirbote nuotoliniu būdu

Nuotolinis darbas dabar yra labiau paplitęs nei bet kada anksčiau. Apytiksliai 4,3 milijono žmonių JAV dirba nuotoliniu būdu – ir tai buvo prieš PANDEMIJOS pradžią.

Netgi ne visi turi nuotolinį darbą. Pavyzdžiui, aptarnaujantys darbuotojai, prekybininkai, statybininkai, pirmieji reaguojantys ir daugelis kitų profesijų tradiciškai dirba asmeniškai.

Jei esate restorano ar barmeno serveris, neįmanoma atlikti šių darbų nuotoliniu būdu. Panašiai, jei esate suvirintojas ar elektrikas, negalite tiksliai dirbti nuotoliniu būdu.

Bet tai nereiškia, kad jei dirbate tradicinį darbą biure ar vietoje, negalite pereiti į nuotolinį darbą.

Tiesą sakant, būdamas nuotolinio darbo karjeros treneriu, aš nuolat padedu ieškantiems darbo tai padaryti! Daugelis trokštančių nuotolinių darbuotojų nori ne savo namuose įsidarbinti, kad jie būtų patogesni nuotoliniu būdu.

Štai ką aš jiems patariu, kad perėjimas būtų kuo lengvesnis.

Įvertinkite savo įgūdžius

Kuo daugiau įgūdžių turite, tuo daugiau galimybių dirbti nuotoliniu būdu. Tradiciškai darbdaviai nori panašių minkštųjų įgūdžių dirbdami nuotoliniu būdu. Tai apima tokius požymius kaip patikimumas, rašytinis bendravimas, laiko valdymas ir problemų sprendimas. Kitaip tariant, jie ieško galimų samdomų darbuotojų, galinčių atlikti visos dienos darbą nepriklausomai nuo biuro.

Nors minkšti įgūdžiai yra svarbūs, tai, kas iš tikrųjų padarys jus konkurencingu nuotoliniu darbo ieškotoju, yra jūsų sunkūs įgūdžiai.

Kas yra sunkūs įgūdžiai, klausiate jūs? Puikus klausimas. Pažvelkime į sunkius įgūdžius:

Kas yra sunkūs įgūdžiai?

Pasak „Balance Careers“, sunkūs įgūdžiai yra mokomi gebėjimai, kuriuos galite lengvai įvertinti. Dažnai sunkių įgūdžių išmoksti mokydamasis darbo vietoje, atestuodamas, koledže ar kitoje mokykloje.

Nuotolinių darbuotojų sunkių įgūdžių pavyzdys

Taigi, kokie yra sunkūs įgūdžiai, kurių reikia tolimame pasaulyje? Čia yra geriausi, kuriuos matau vėl ir vėl:

Klientų aptarnavimas

Nuo pardavimo iki palaikymo ir visko, kas tarp jų, įmonėms reikalingi nuotoliniai darbuotojai, turintys įvairių klientų aptarnavimo įgūdžių. Daugelis nori pamatyti šio vaidmens techninius įgūdžius, įskaitant trikčių šalinimą ir problemų sprendimą.

Neturite sunkių klientų aptarnavimo įgūdžių? Jokiu problemu. Peržiūrėkite Tapkite klientų aptarnavimo specialisto mokymosi keliu per „LinkedIn Learning“. Vos per 5 valandas sužinosite, kaip pašalinti triktis, supykdyti skambinančius asmenis ir netgi geriausios praktikos būdus bendraujant pokalbiuose ir el. Paštu.

Medicininis atsiskaitymas ir kodavimas

Medicinos atsiskaitymo ir kodavimo įgūdžiai yra labai paklausūs, nes joms užpildyti yra daugiau darbo vietų nei specialistų. Šie sunkūs įgūdžiai naudojami sveikatos priežiūros įstaigose, siekiant užtikrinti, kad gydytojai ir slaugytojai gautų atlyginimą už jų paslaugas.

Per mažiau nei metus per „CareerStep“ galite gauti internetinius mokymus ir gauti medicinos kodavimo bei sąskaitų išrašymo sertifikatą. Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite nemokamą vadovą: Kaip tapti medicinos atsiskaitymo profesionalu per mažiau nei metus.

Rašyti

Dauguma jūsų bendravimo bus atliekama raštu kaip nuotolinis darbuotojas. Taigi, darbdaviai nori pamatyti nuotolinius darbuotojus, kurie galėtų efektyviai spausdinti mašinas. Kai kuriuose darbuose bus reikalaujama minimalaus spausdinimo greičio.

Tiems, kuriems niekada nereikėjo bendrauti kompiuteriu, atėjo laikas patobulinti spausdinimo įgūdžius. „Keybr“ galite nemokamai išmokti rašyti rašydami lietimu.

Grafinis dizainas

JAV darbo statistikos biuro duomenimis, grafikos dizaineriai kuria vizualines koncepcijas. Grafinis dizainas naudojamas kuriant svetaines, brošiūras, žurnalus, skelbimus ir daugybę skirtingų vaizdinių elementų.

Sužinokite apie grafinio dizaino pagrindus per Coursera.

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas yra platus terminas, kuris gali būti taikomas daugybei skirtingų kodavimo kalbų. Kūrėjai naudoja kodų seriją programoms, žaidimams, svetainėms ir dar daugiau kurti.

Norėdami daugiau sužinoti apie interneto plėtrą, kalbų kodavimą ir jų karjeros kelią, labai rekomenduoju apsilankyti „Fullstack“ akademijoje.

Pardavimai

Pardavimai yra vertingas įgūdis verslui, nes daugiau pardavimų = daugiau pinigų. Taigi, jei sugebėsite parodyti pardavimo patirtį, tapsite įmonių turtu.

Peržiūrėkite šį kursą Pardavimų mokymai: sudarykite pardavėjų karjerą kad sužinotumėte daugiau apie savo pardavimo įgūdžių ugdymą.

Rinkodara

Rinkodaros galimybės reiškia, kad galite pakeisti įmonės pagrindinę žinią ir pritraukti pirkėjus. Rinkodaros įgūdžiai gali apimti socialinę žiniasklaidą, el. Paštą, tinklaraščio įrašus ir kt.

Įvadas į rinkodarą yra internetinis kursas, dėstomas per Pensilvanijos universitetą, kuris padės pasiruošti rinkodaros karjerai.

Projektų valdymas

Projekto vadovai užtikrina, kad produktai būtų pristatyti laiku ir neviršijant biudžeto. Norėdami tai padaryti, jie turi mokėti efektyviai paskirstyti išteklius ir spręsti problemas bei aiškią komunikaciją.

Šių labai reikalingų įgūdžių galite išmokti internete: Kaip įgyti kvalifikaciją: Įvadas į individualių įgūdžių valdymą (į projektą orientuotas kursas)

SEO

SEO reiškia „Search Engine Optimization“. Supratimas apie SEO padeda įmonėms ir prekės ženklams užimti aukštesnę vietą nei konkurentai „Google“. Vėlgi, tai yra vertingas įgūdžių rinkinys, nes aukštesnis „Google“ reitingas = daugiau klientų = daugiau pinigų.

Jūs taip pat galite išmokti SEO ypatumus per internetinius kursus „Search Engine Optimization“ (SEO) mokė UCDavis.

Buhalterija

Buhalteriai stebi grynųjų pinigų srautus versle. Jie seka visus gaunamus ir išeinančius pinigus. Dažnai buhalteriai remiasi programine įranga, pvz., „QuickBooks“, kad tvarkytų tikslius finansinius įrašus ir sudarytų ataskaitas.

Peržiūrėkite šią nemokamą 3 dalių vaizdo įrašų seriją, kad sužinotumėte daugiau apie buhalteriją ir ar tai jums tinkamas kelias.

„Google Suite“

Tiek daug nuotolinių komandų pasikliauja „Google Suite“ ir daugybė internetinių programų palaiko ryšį ir bendradarbiauja. Jei nesate susipažinę su „Google Suite“, kaip būsimu nuotoliniu darbuotoju, turite tai padaryti.

„Google“ siūlo savo „G Suite“ mokymosi centrą, kuriame galite sužinoti pagrindus ir susipažinti su viskuo, pradedant „Gmail“, baigiant formomis, skaidriomis ir disku ir dar daugiau.

Administracinis

Kaip ir daugelis kitų sunkių įgūdžių šiame sąraše, administraciniai įgūdžiai yra bendras terminas, apimantis daugybę skirtingų gebėjimų. Nuotolinėje aplinkoje administraciniai specialistai dažnai tvarko tvarkaraštį, tvarko kalendorius, koordinuoja susitikimus ir el. Laiškus komandos nariams.

„LinkedIn Learning“ yra puiki vieta atskleisti administraciniais pagrindais paremtus kursus, kuriuos galite naudoti savo nuotolinio darbo ieškotojo profiliui ir prekės ženklui sustiprinti.

Rašymas

Rašymas yra būtinas nuotolinio darbuotojo įgūdis, nes didžioji dalis jūsų bendravimo vyksta raštu. Įmonės nori matyti, kad jūs galite veiksmingai perduoti savo pranešimą raštu. Bet jei norite rašyti pragyvenimui, turėsite dar labiau tobulinti šį sunkų įgūdį. Kai kurie nuotolinių rašytojų karjeros būdai yra stipendijų rašymas, kopijų rašymas ir SEO rašymas.

Peržiūrėkite „Good with Words: Writing and Editing“ kursą, kad papildytumėte savo rašymo įgūdžius.

Sužinokite daugiau apie sunkius įgūdžius

Ką tik pateiktas sąrašas nėra išsamus. Tai apima keletą geriausių sunkių įgūdžių, kuriuos įmonės paprastai ieško populiariose nuotolinėse pozicijose. Norėdami gauti daugiau įkvėpimo, skaitykite „Populiariausi įgūdžiai 2020 m.“ – ir kaip jų išmokti.

Pasirinkite kelią

Prieš pradedant naują darbo paiešką, svarbu atsiskleisti. Jūs nesate kvalifikuotas atlikti kiekvieną nuotolinį darbą po saule. Panašiai nenorėtumėte atlikti kiekvieno nuotolinio darbo. Taigi atėjo laikas išsiaiškinti, kokio tipo nuotolinį darbą norite atlikti.

Būtinai pagalvokite apie sunkius įgūdžius, kuriuos jums patiktų naudoti darbe. Net jei šiuo metu neturite tų įgūdžių, viskas gerai! Atminkite, kad galite išmokti sunkių įgūdžių. Šiuo metu esmė yra nustatyti galimą karjeros kelią, kuris jus domintų ir kurį jums būtų malonu daryti. Nėra prasmės tenkintis nuotoliniu darbu. Norite nuotolinio darbo, kuris jus tenkintų (be priežasties šio tinklaraščio neįvardinau „Work From Home Happiness“).

Norint nustatyti karjeros kelią, labai rekomenduoju išsiaiškinti savo karjeros idealus.

Kas yra karjeros idealai?

Paprasčiau tariant, jūsų karjeros idealai yra jūsų privalumai ir trūkumai, kai kalbate apie tai, kaip, kur, kodėl ir kada dirbate.

Pažvelkime į pavyzdį. Ar tokios išmokos kaip apmokamas laisvadienis ir darbuotojų remiama sveikatos priežiūra turi būti jums reikalingos? Jei atsakėte teigiamai, tada vienas iš jūsų karjeros idealų yra darbas darbuotoju (o ne nepriklausomu rangovu ar laisvai samdomu darbuotoju). Taip yra todėl, kad darbuotojų pareigos siūlo lengvatas, o sutartinės – ne.

Pagal šį scenarijų jums nebūtų prasmės net pagalvoti apie sutartinius ar laisvai samdomus vaidmenis. Tai reiškia, kad galite lengvai susiaurinti savo darbo paiešką tik iki darbuotojų pareigų. Tai atlikdami sutaupote daug laiko, energijos ir pastangų.

Nereikia nė sakyti, kad svarbu nustatyti jums tinkamą nuotolinio darbo tipą, kad galėtumėte rasti ir išsikraustyti iš svajonių nuotolinio darbo.

Užpildykite visas spragas

Yra tikimybė, kad ten yra nuotolinis darbas, kuris jums skamba nuostabiai. Tai atitinka jūsų karjeros idealus ir tai, ką jums patiktų daryti. Problema? Jūs neturite visų tinkamų įgūdžių įsidarbinti.

Tai gerai. Atminkite, kad galite išmokti sunkių įgūdžių (tai tiesiogine to žodžio prasme – išmoktų įgūdžių). Taigi, neišsigąskite, jei ten yra nuotolinis darbas, kuris jums skamba puikiai, bet jūs neturite visiškai žinoti.

Atėjo laikas pradėti mokytis. Šiandien lengviau nei bet kada patobulinti įgūdžius ar išmokti kažko visiškai naujo.

Kaip karjeros treneris dažnai nukreipiu savo klientus į mokymąsi internete. Mano du mėgstamiausi šaltiniai yra „LinkedIn Learning“ ir „Coursera“.

Man labiau patinka šios dvi platformos, nes jos yra gerai gerbiamos ir pateikia sertifikatus, kuriuos galite išdidžiai parodyti savo „LinkedIn“ profilyje ir atnaujinti juos baigus.

Šie pažymėjimai parodys nuotolinio ryšio darbdaviams, kad turite teisingų įgūdžių, kad galėtumėte atlikti darbą. Tai padės jums įdarbinti idealią nuotolinę karjerą.

Pervardinkite save ir savo karjerą

Dabar, kai žinote savo karjeros idealus ir užpildėte visas įgūdžių spragas, atėjo laikas iš naujo pažymėti save. Tai reiškia, kad turite parašyti karjeros rinkodaros medžiagą norimam gauti darbui, o ne darbams, kuriuos dirbote praeityje.

Jūsų karjeros rinkodaros medžiagoje yra jūsų gyvenimo aprašymas, motyvacinis laiškas ir „LinkedIn“ profilis. Tai visi dokumentai, kuriuos verbuotojai ir samdomi vadovai naudos nustatydami, ar jūs tinkate darbui.

Svarbu skirti laiko jų perrašymui. Tiesą sakant, turėtumėte pritaikyti savo gyvenimo aprašymą, kad jis atitiktų kiekvieną darbą, į kurį pretenduojate.

Jūs turite perimti savo karjeros pasakojimo kontrolę. Taigi, kas būtų, jei anksčiau dirbtumėte barmenu ir dabar norėtumėte gauti virtualią buhalterijos poziciją?

Visos pozicijos turi įgūdžių, kuriuos galite perkelti, ir jūs turite juos išdėstyti taip, kad atitiktų jūsų atliktą vaidmenį. Be to, kai jūs išmoksite naujų sunkių įgūdžių, susijusių su vaidmeniu, tai parodys, kad jūs rimtai žiūrite į karjeros kryptį, o ne tik taikote bet kurią ir kiekvieną poziciją.

Gaukite pagalbos, kai jums to reikia

Nuotolinės darbo paieškos užtrunka. Vidutiniškai jie trunka nuo 5 iki 7 mėnesių. Taigi, nenusiminkite ir nenuleiskite rankų, jei per pirmąsias kelias paraiškų teikimo savaites negausite interviu.

Be to, nepamirškite, kad jums reikia įvairių dalykų – užsiregistruoti į internetinius kursus ar programas, kad išmoktumėte naujų įgūdžių, kuriuos galite naudoti norėdami efektyviai reklamuoti save kaip nuotolinį darbo ieškotoją.

Jei visa tai atrodo didžiulė, aš čia noriu padėti. Kaip karjeros treneris, aš specializuojuosi padėti tradiciniams darbuotojams pereiti į nuotolinio darbo vaidmenis. Aš taip pat galiu tau padėti.

Suplanuokite nemokamą 15 minučių konsultaciją su manimi, kad jūsų nuotolinė darbo paieška būtų labai reikalinga aiškumo ir nurodymų.

Su džiaugsmu,

Ashlee Anderson, CPCC

PS Šiame įraše yra partnerių nuorodų. Peržiūrėkite mano atskleidimo pareiškimą ir sužinokite daugiau.

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More