Kaip rasti nuotolinio darbo kaip programinės įrangos kūrėjo galimybes

Darbas nuotoliniu būdu dabar yra daugelio pramonės šakų, ypač technologijų (programinės įrangos), dalis. Tai tiesiog procesas, kai darbuotojams keliaujant kartais leidžiama dirbti visą laiką ar ilgesnį laiką. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rasti nuotolinį darbą.

Paskutiniame savo straipsnyje pasidalinau „Kaip tapti programinės įrangos kūrėju“ . Šiame straipsnyje aptarsime, kaip nuotoliniu būdu įsidarbinti kaip programinės įrangos / interneto kūrėjo darbui.

Būdamas programinės įrangos kūrėjas neapriboja jūsų darbo su programinės įrangos įmonėmis ar organizacijomis vietoje, dirbate patogiai savo namuose su užsienio įmonėmis.

Nuo 2015 m. Iki 2017 m. Pabaigos turėjau galimybę dirbti su įmonėmis Jungtinėje Karalystėje neišeidamas iš savo namų – Agege, Lagos, Nigerija. Aš dirbau nuotoliniu frontend kūrėju. Mes naudojomės komunikacijomis žiniatinklyje, kad galėtume bendrauti ir keisti versijų įrankius, kad galėtume keistis ir atnaujinti savo kodus. Tai labiau panašu į fizinį darbą su likusia komanda Londone, JK. Nepajusite kitokio

Prieš žiūrėdami į „How To’s“, leiskite pamatyti įrankiai, palengvinantys darbą nuotoliniu būdu

 1. Internetas: jums reikia labai greito ir patikimo interneto paslaugų teikėjo. Galite dirbti tik nuotoliniu būdu, naudodami gerą interneto greitį.
 2. Nešiojamas kompiuteris)
 3. Ryšio priemonės: būtinos tokios komunikacijos priemonės kaip „Slack“ ir „Skype“. Šios priemonės padeda palaikyti ryšį su darbdaviu / komanda.
 4. „Google Hangout“ / „Google Meet“: šie įrankiai yra būtini, jūs galite vizualiai bendrauti su šiais įrankiais. Vaizdo skambučiai / konferencinis skambutis ir ekrano bendrinimas yra „Hangout“ ir „Google meet“ funkcijos.
 5. „Git“: Kodo versijų sistema. Kaip kūrėjas, turėtumėte būti pasirengęs naudoti šį įrankį

Reikalingi įgūdžiai

Norint dirbti programinės įrangos kūrėju, reikia šių įgūdžių

 1. „Frontend“ kūrėjas: HTML, CSS, „Javascript“ („Reactjs“, „Angular“, „Vue“)
 2. Programinės įrangos kūrėjas: „NodeJs“, PHP („Laravel“, „Codeigniter“) l C # C ++ Ruby / Rails
 3. Duomenų mokslininkas: „Python“

Darbo nuotoliniu būdu privalumai

Leiskite pamatyti keletą darbo nuotoliniu būdu privalumų

 1. Išleisti mažiau: Darbas namuose reiškia mažesnį važiavimą ar jo nebuvimą, o tai reiškia, kad mažiau pinigų išleidžiama transportavimui. Kitas būdas, kaip nuotoliniai darbuotojai taupo pinigus, yra jų drabužių spinta. Juk nebent rengiate vaizdo konferencijas, niekas nesako, kad visą dieną negalite dėvėti neformalių drabužių.
 2. Dirbkite savo tempu: Daugelis nuotoliniu būdu dirbančių žmonių gali pasirinkti, kaip ir kada dirbti su projektais, jei tik juos pateiks iki nustatyto termino.

Pajamos nuotoliniam programinės įrangos kūrėjui

Jei jums pasisekė dirbti nuotoliniu būdu įmonėse vakaruose (JAV, JK, ES), uždirbsite net 15 USD per valandą. Mačiau žmonių, kurie uždirba 60 USD per valandą. Valiutos kursas Nigerijoje, Indijoje ir kitose šalyse yra pliusas nuotoliniams kūrėjams tose vietose.

Galite eiti čia norėdami pamatyti pašalintų programinės įrangos kūrėjų atlyginimų diapazonus

Kur galite rasti nuotolinį kūrėjo darbą

Šiame skyriuje aš išvardysiu svetaines, kuriose galite rasti nuotolinius programinės įrangos kūrimo darbus.

Nustebsite pamatę, kaip organizacijos ir įdarbintojai ieško nuotolinių kūrėjų.

 1. Remote.co
 2. „X-Team“
 3. „Toptal“
 4. Kryžminis
 5. Iš tikrųjų
 6. „RemoteOk“
 7. „LinkedIn“
 8. Dirbantys klajokliai
 9. „Zip Recruiters“
 10. Fiverr
 11. Upworkas
 12. Laisvai samdomi

Aukščiau išvardytose svetainėse pilna nuotolinių darbų. Tačiau atminkite, kad turite gerai mokėti tai, ko prašote. Aplankyk mano paskutinį paskelbti, kaip būti geru programinės įrangos kūrėju, tai padės jums sukurti reikalingus įgūdžius, reikalingus darbui aukščiau išvardytose svetainėse.

Išvada

Darbas nuotoliniu būdu visiškai skiriasi nuo įprasto 8–5 darbo. Tai suteikia jums laisvę dirbti bet kur, bet turite išmintingai valdyti laiką ir vengti blaškymosi.

Tikiuosi, kad šiame straipsnyje sužinojote ką nors puikaus. Iki pasimatymo kitame mano įraše.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More