Kaip rasti pagrindinį investuotoją

Nesvarbu, ar investuotojai angelai, ar rizikos kapitalo investuotojai, investuotojai praleidžia laiką žiūrėdami į daugybę puikių verslo vietų. Dėl šios priežasties jie neskiria tiek laiko kiekvienam. Norėdami sumažinti bet kokį nuovargį aikštelėje, investuotojai ieško nuorodos arba ženklo, kad vienas aukštis yra geresnis už kitą. Vienas iš tų nuorodų yra tas, kad geras pagrindinis investuotojas jau yra laive.

3) Pasitikėjimas

Tai yra vienas iš kritinių veiksnių galvojant apie tai, kaip rasti pagrindinį investuotoją. Jei pagrindinis investuotojas turi gerą verslo reputaciją arba pradedančiojo verslo nišą, tai paskesni investuotojai labiau tiki tuo pagrindinio investuotojo sprendimu. Vėliau investuotojai kur kas labiau linkę investuoti kapitalą, jei pamatys ką nors pasitikėjimas jau tai padarė.

4) Nebuvimas kelia nerimą

Jei nėra pagrindinio investuotojo, tai potencialius investuotojus nervins. Tai ypač pasakytina, jei jie žino, kad jūs vykdėte daugybę kitų verslo vietų, bet nebuvo rezultatų. Pagrindinio investuotojo nebuvimas tokiomis aplinkybėmis pasakoja kitiems, kad yra problemų dėl jūsų aukščio, komandos ar verslo modelio.

5) Investicijos dydis

Lygiai taip pat, kaip pagrindinio investuotojo buvimas skatina tolesnius investuotojus, taip pat ir jūsų versle jau įdėta investicijų suma. Jei jūsų pagrindinis investuotojas pasiūlė didelę kapitalo sumą, tai kelia daugiau pasitikėjimo. Jei jūsų pagrindinis investuotojas įdėjo tik nedidelę dalį to, ko jums reikia, tai gali atgrasyti kai kuriuos potencialius investuotojus nuo sandorio sukėlimo.

6) Diplomatija

Kita priežastis, kodėl pagrindiniai investuotojai yra svarbūs, yra ta, kad jie gali atlikti ambasadorių vaidmenį jūsų versle. Jie gali kalbėtis su kitais potencialiais investuotojais ir įtikinti tikslinio verslo ateities perspektyvas.

7) Tinklų kūrimas

Panašiai kaip diplomatija, tinkamas pagrindinis investuotojas gali atverti duris jums ir jūsų verslui. Jei jie turi tinkamus kontaktus, jie gali rasti kitų investuotojų jūsų nišoje ar net talentingų asmenų, kurie užimtų pozicijas jūsų versle.

8) Indėlis

Pagrindiniai investuotojai dažnai daugiausiai prisideda prie startuolio už sostinės ribų. Pavyzdžiui, jie padės tvarkyti teisinius dokumentus, bendraus / valdys kitus investuotojus, dalyvaus būsimuose lėšų rinkimo etapuose ir pateiks kritinių patarimų

Kaip rasti gerą pagrindinį investuotoją

Kalbant apie tai, kaip rasti pagrindinį investuotoją, reikia kuo daugiau tyrinėti. Eikite į tokias svetaines kaip „Crunchbase“ ir sužinokite, kas yra investuotojai, kurie aktyviai investuoja į jūsų erdvę.

Eikite į tuos investuotojus, kurie investavo per pastaruosius 6–12 mėnesių, kad įsitikintumėte, jog jie turi sausų miltelių. Tada susiraskite portfelio įmonės įkūrėją, kuri iš jų gavo vieną iš šių investicijų, ir susisiekite, kad gautumėte atsiliepimų. Pokalbio pabaigoje paprašykite jų įvado į savo investuotoją.

Kai paskambinsite telefonu ar susitiksite su portfelio įmonės steigėju, atlikite šiuos veiksmus:

 • Pirmiausia nustatykite foninį ryšį. Įsitikinkite, kad atlikote keletą tyrimų apie jų ankstesnes aplinkybes, pvz., Mokyklas, kuriose jie lankėsi, ar pomėgius. Patikrinkite tai savo „Instagram“ paskyroje arba „Twitter“.
 • Jei fone yra kažkas bendro, pavyzdžiui, jūs lankėtės toje pačioje mokykloje arba palaikote tą pačią komandą, paminėkite tai ir užmegzkite asmeninį ryšį
 • Tada girk jiems komplimentus už kelionę ir tai, kaip tu jais žaviesi. Gražus bakstelėjimas gale.
 • Jei yra kažkas vertingo, galbūt pasiūlymas dėl kažko, ką jie galėtų padaryti savo versle, paminėtų tai kaip gerą įvertinimo ženklą. Žmonės visada labai linkę į žmones, kurie išreiškia susidomėjimą padėti jiems išspręsti problemas.
 • Prisistatykite greičiau nei per 5 min. Asmeniškai, taip pat jūsų verslas. Paklauskite jų, ką jie galvoja ir kaip mato kosmoso raidą.
 • Tada paminėkite, kad galvojate apie lėšų rinkimo procesą ir paklauskite jų, kaip jiems buvo, ir ar jie turi patarimų.
 • Tada jie sklandžiai kalbės apie lėšų rinkimą ir galbūt jie paminės kai kuriuos savo investuotojus. Šiuo metu jūs sakote, kad norėtumėte gauti grįžtamąjį ryšį iš jų investuotojų, jei įmanoma, ir jei įmanoma gauti intro. Pasiūlykite jiems savo / verslo supratimą, kad palengvintumėte įvadą.
 • Tada suvyniokite skambutį į aukštą užrašą ir parodykite dėkingumą, tęskite garsų žodį ir dėkokite už laiką elektroniniu paštu.

Dienos pabaigoje geriausias būdas rasti pagrindinį investuotoją yra nustatyti savo prioritetų sąrašą. Tai sąrašas investuotojų, kuriuos turite arba ketinate pritraukti savo verslui. Reitinguokite šį sąrašą nuo naudingiausio investuotojo iki mažiausiai naudingo investuotojo ir dirbkite sąraše iš viršaus į apačią.

Investuotojai, geriausiai tinkantys būti jūsų lyderiu, skirsis priklausomai nuo jūsų pageidavimų, tačiau aš labai rekomenduočiau investuotojams teikti pirmenybę pagal šiuos matavimus:

 • Jų turimas kapitalas.
 • Kaip tikėtina, kad jie investuos į būsimus lėšų rinkimo etapus
 • Investuotojai, kurie jau yra buvę pagrindiniai investuotojai kitiems verslams.
 • Jų žinios ir patirtis apie jūsų pasirinktą nišą.
 • Galimybės, kurias jie gali jums atverti, kalbant apie personalą ir naujų investuotojų pasiekimą.
 • Jų diplomatijos įgūdžiai, jei imamasi lyderio pozicijos su kitais investuotojais.

Tai tik keletas būdų, kaip nustatyti, kas turėtų būk pagrindinis tavo investuotojas. Tačiau iš tikrųjų užsitikrinti tą investuotoją yra sunkiau. Be žudiko pikio sukūrimo ir prašydamas susitikimo, galite pabandyti paprašyti įvado per bendrą pažįstamą ar verslininką, kuris už jus laiduos.

Dalyvaudami lėšų rinkimo procese ir aiškindamiesi, kaip rasti pagrindinį investuotoją, atminkite, kad jei nesugebate užsitikrinti ko nors iš savo sąrašo, niekada neturėtumėte prarasti širdies. Dažniausiai pagrindinis reikalingas investuotojas, kurio jums labiausiai reikia, būna tas, apie kurį net nesvarstėte. Galimybės visada laukia!

Žemiau esančiame vaizdo įraše išsamiai aprašau temą, kaip rasti pagrindinį investuotoją, kuris jums gali būti įdomus.

VISAS VIDEO PERKIRTIMAS:

Sveiki visi. Tai Alejandro Cremadesas, ir šiandien mes kalbėsime apie tai, kaip rasti pagrindinį investuotoją. Pagrindinis investuotojas galiausiai jį pasieks arba nutrauks bet kuriame nuosavybės finansavimo etape, o tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, ir tai iš esmės lemia tai, kad 99 proc. Tai sakant, leiskimės į tai.

Taigi, kas yra pagrindinis investuotojas? Pagrindinis investuotojas yra tas investuotojas, kuris ateis ir ves jūsų turą. Tai bus pirmieji pinigai, ir iš esmės jie padės sukurti tą skėtį, į kurį visi kiti ketina ateiti ir investuoti pagal bet kurias sąlygas. Nes galiausiai dėl jūsų turo sąlygų derėsis pagrindinis investuotojas, ir tai bus tos pačios sąlygos, kuriomis investuos visi kiti.

Kalbant apie tai, ką daro pagrindinis investuotojas, yra daug dalykų. Tiesą sakant, norėčiau juos apibūdinti ir suskirstyti jums. Tai yra šie dalykai:
1) Jie derasi dėl sąlygų.
2) Jie samdo advokatų kontorą, kuri tvarkys dokumentus.
3) Jie pataria jūsų paleidimui, jie užima vietą lentoje.
4) Jie supažindina ir galbūt su kitais investuotojais.
5) Jie padeda struktūrizuoti būsimus lėšų rinkimo etapus.
6) Jie padeda valdyti kitus investuotojus.
7) Jie pritraukia kitus investuotojus, finansavimo ir platinimo kanalus.
8) Jie, be kita ko, dalyvauja tolesniuose finansavimo etapuose.

Kas yra geras pagrindinis investuotojas? Dienos pabaigoje turėsite dviejų tipų investuotojus. Jūs turėsite sekėją, kuris investuos į kitus žmones, investuos į jūsų turą, o tada jūs turėsite šviną.

Kalbant apie šviną, tai bus žmogus, kuris tikrai tiki jūsų misija, kur jūs einate, tas, kuris turi srities patirties ir gali prisidėti, taip pat kažkas, turintis labai gerą tinklą, iš esmės jūs gali pasinaudoti bet kokiais būsimais lėšų rinkimo etapais, jūsų įmonės įsigijimu, kitais žmonėmis, kuriuos jums gali tekti įdarbinti savo tinkle, taip pat platinimui.

Tai atneša daug daugiau nei patys pinigai. Iš esmės, tie tinklai, kuriuos galite panaudoti, kad per 18–24 mėnesius, būtent ten ir eisite savo kito finansinio ciklo link, galėtų padėti greičiau atrasti bet kuriuos jūsų laukiančius etapus.

Kiek uždeda pagrindinis investuotojas? Pagrindinis investuotojas ketina investuoti nuo 20% iki 30% jūsų turo. Jiems niekas nerūpi. Jiems nerūpi, kas dar investuoja. Jie tiesiog nori investuoti. Jie jumis tiki. Jie tiki jūsų projektu ir tiesiog ketina įsijungti. Tai iš esmės yra pagrindinis investuotojas. Jie ketina įdėti bet kokią pinigų sumą, reikalingą norint pradėti finansavimą, ir daugeliu atvejų jie nori perimti visą finansavimo etapą.

Kai reikia pradėti paiešką, turite pradėti iš karto, kai tik sugalvojate atlikti finansavimą. Jei manote, kad per 18–24 mėnesius jums reikės daugiau pinigų, arba po 6 ar 12 mėnesių, ar kas bebūtų, turite pradėti prašyti susitikimų su tais žmonėmis, kurie, jūsų manymu, bus tinkami .

Jūs einate klausdami patarimo, kurdami santykius ir iš jų. Galų gale, kai einate su jais ir stebite kas porą savaičių, kad pasakytumėte, kokie puikūs jų patarimai ir atsiliepimai, kai jie buvo įgyvendinti, koks neįtikėtinas rezultatas, jie jausis esą to dalis . Jie jausis, tarsi padėtų jums kurti verslą, ir tai juos jaudina.

Tai ateis iš jų ir sakys: „Ei, beje. Ar jūs ieškote pinigų? “ Tada tuo metu jūs sakysite: „Taip“. Jie įdės bet kokią pinigų sumą, o tada jūs atvesite kitus žmones, kurie jums patarė, taip pat įšokti. Taip jūs nustatote skubos jausmą. Dienos pabaigoje, kai reikia ieškoti šių žmonių, norite tai padaryti kuo greičiau, kai tik žinosite, kad teks surinkti finansavimo etapą.

Yra daug būdų, kaip rasti pagrindinį investuotoją, kai reikia rasti pagrindinį investuotoją? Tai yra šie būdai, kuriais galite rasti pagrindinį investuotoją ir juos įtraukti. Šiuos pagrindinius investuotojus galite gauti:
1) kitų verslininkų ir investuotojų pristatymai.
2) investuotojai, kurie yra vedę finansavimo etapus.
3) internetinės investavimo platformos – akcijų sutelktinis finansavimas ir kt.
4) tinklo renginių neprisijungus ar internetu.
5) socialinės žiniasklaidos tinklai. Galite rasti jų el. Pašto adresą arba „LinkedIn“ profilį ir tiesiogiai išsiųsti jiems pastabą.

Norint pradėti turą, jums nereikia rasti pagrindinio investuotojo. Jei nematote, kad turite pagrindinį investuotoją, visada galite susikurti ir sindikuoti, tai reiškia investuotojų grupę, kuri gali būti suinteresuota ir suteikti jiems sąžiningas sąlygas, kad jie įeitų, ir jūs galite patekti į tą turą prasidėjo.

Tikimės, kad šis vaizdo įrašas jums patiko. Jei taip, įsitikinkite, kad pataikėte į Kaip mygtuką. Palikite komentarą žemiau ir užsiprenumeruokite, kad nepraleistumėte nė vieno būsimo vaizdo įrašo, kurį rengsime kiekvieną savaitę.

Tada nepamirškite apsilankyti „Inner Circle“ – mūsų lėšų rinkimo mokymo programoje, kur mes galime padėti steigėjams nuo A iki Z, kai reikia rinkti lėšas. Čia rasite tiesioginių klausimų ir atsakymų sesijų, susitarimų, šablonų, šimtų steigėjų bendruomenė visame pasaulyje, padedanti viena kitai, ir manau, kad joje rasite didžiulę vertę. Taigi, labai ačiū, kad žiūrėjote.


Neilas Patelis

Tikiuosi, kad jums patinka skaityti šį tinklaraščio įrašą.

Jei norite, kad padėčiau jums rinkti lėšas, tiesiog užsisakykite skambutį.

Užsisakykite skambutįParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More