Kaip rasti pagyvenusiems tėvams gyvenantį globėją

Likti nepriklausomam senstant lengviau pasakyti nei padaryti.

Tačiau daugumai žmonių nepatinka mintis gyventi slaugos namuose ar pagalbos namuose.

Jei jūsų pagyvenę tėvai šiuo metu yra toje gyvenimo vietoje, kur jiems reikalinga pagalba atliekant kasdienę veiklą, galite išsinuomoti globėją, kuri gyvena nuolat, arba visą parą.

Kuo gyvenantys globėjai skiriasi nuo 24 valandų priežiūros?

Iš tikrųjų gana lengva supainioti gyvenančius globėjus su visą parą trunkančia priežiūra. Nors jie abu siūlo tas pačias bendras priežiūros rūšis, tarp jų yra tam tikrų skirtumų.

Gyvenantys globėjai yra prieinami visą parą, tačiau globėjas miega naktimis, nes jis gyvena vietoje. Jis taip pat gauna asmenines pertraukas ir pietų pertraukas. Tvarkant visą parą, pamainos paprastai būna nuo 8 iki 12 valandų, o globėjas niekada nemiega per savo pamainą. Paprasčiau tariant, pagalba ir priežiūra yra prieinama visą parą.

Teikiant 24 valandų priežiūros paslaugas, paprastai už vyresnio amžiaus žmonių priežiūrą atsakingi mažiausiai 2 nuolatiniai slaugytojai. Tačiau su gyvenančiais globėjais paprastai yra tik vienas globėjas. Vis dėlto gali tekti samdyti antrą globėją arba gali prireikti šeimos ir draugų, kad jie galėtų pasirūpinti, jei pagyvenusio žmogaus negalima palikti be priežiūros.

Kodėl verta rinktis nuolatinį globėją, o ne visą parą?

Slaugos gavėjai, kurie pasirenka gyvenančius globėjus, naudojasi tuo, kad kažkas yra su jais dieną ir naktį. Pasirinkę likti savo namuose jaukiai ir šventai, tokie slaugos teikėjai teikia pirmenybę gyvenantiems globėjams dėl įvairių priežasčių, įskaitant:

 • Žemesnė kaina: Galite sutaupyti nemažą pinigų sumą, jei samdote globotoją, o ne visą parą teikiamą 2 ar 3 pamainų personalo slaugą.
 • Geresnis bendravimas: Pagyvenusių žmonių, kuriems teikiama pagalba, šeimos nariams patinka kalbėtis tik su vienu globėju, kai reikalaujama atnaujinti savo artimo žmogaus sveikatą.
 • Lengvas perėjimas: Gyvenantys globėjai yra idealus pasirinkimas pagyvenusiems žmonėms, sveikstantiems po ligos ar traumos, nes jiems niekada nereikia susidurti su nerviniais laikotarpiais, kai vyksta pamainos.
 • Didesnis patikimumas: Gyvenantys globėjai sugeba užmegzti geresnius ryšius tarp savo ir slaugomų pagyvenusių žmonių.

Remiantis šiomis priežastimis, akivaizdu, kad senyvo amžiaus tėvams geresnis pasirinkimas yra gyvenantis globėjas, nei pagalbos namuose ar slaugos namuose.

gyvena globėju, tikrindami vyresnio amžiaus moters sveikatą

Kokios yra gyvenančio globėjo pareigos ir atsakomybė?

Gyvenantis globėjas paprastai teikia tą patį priežiūros režimą kaip ir 24 priežiūros paslaugų teikėjai, į kurį įeina:

 • Tokie darbai kaip valymas, reikalavimo vykdymas, maisto gaminimas, pervežimas į susitikimus, bankininkystė ir skalbimas
 • Esminiai kasdienio gyvenimo poreikiai, tai yra pagalba maudantis, tvarkantis, rengiantis, maitinant, funkcionaliai judant, naudojantis tualetu ir kt.
 • Bendravimas, ty socialinės sąveikos užtikrinimas, tokiu būdu sumažinant depresiją, kurią sukelia vienatvė ir izoliacija
 • Sumažinti traumų ir fizinio krūvio, susijusio su darbų atlikimu, kritimu ir pan., Riziką.
 • Bendravimas su šeimos nariais, taip pat likusia medikų komanda
 • Suteikti ramybę vyresniajam ir jo (jos) šeimos nariams
 • Medicinos ir sveikatos būklių, tokių kaip priminimai apie vaistus, stebėjimas ir pagalba

Kur galima rasti gyvą globėją?

Jei norite samdyti senelių mylimam asmeniui prižiūrimą slaugytoją, pateikiame keletą galimų variantų:

Privatus nuoma

Gyvenantį slaugytoją galite rasti klasifikuotuose žurnalų ir laikraščių skyriuose, naudodamiesi asmeninėmis rekomendacijomis, persiuntimo svetainėse arba viešųjų vyresniųjų agentūrų pateiktuose sąrašuose. Taip pat galite savarankiškai susirasti slaugytoją per asmeninius skelbimus, atranką ir interviu.

Privačiai pasamdytas globėjas, dirbantis tiesiogiai, gali realiai dirbti gyvenimo grafiką nuo 100 iki 125 USD per dieną. Tačiau svarbu pažymėti, kad tai įmanoma tik tuo atveju, jei šeima moka už jo nuomą, maistą ir gėrimus, elektrą ir kt.

Žmonės dažnai mano, kad samdyti privačiai yra pigiausias būdas susirasti gyvenantį globėją. Tačiau turėtumėte atsižvelgti į mokesčių, darbo užmokesčio, automobilių draudimo, darbuotojų kompensacijų išlaidas. Tikriausiai negalėsite jų vetuoti taip pat, kaip agentūra. Taigi, tai gali būti ne pats lengviausias, saugiausias ar net pigiausias pasirinkimas.

Blogiausia, kai važiuojate šiuo maršrutu, tai, kad jums tektų pakartoti šį pratimą, kai tik vienas globėjas išvyksta į kitą darbą. Tada turėtumėte užpildyti ar susirasti kitą slaugytoją, kai pagrindinis slaugytojas serga ar jam reikia laisvo laiko.

Namų priežiūros agentūros

Namų priežiūros agentūra iš esmės prisiima visas pareigas. Ji nuolat samdo naujus globėjus, kad, kol jums to prireiks, jie galėtų suteikti jums gyvenantį globėją, kuris tinkamai atitiktų jūsų mylimojo poreikius.

Namų priežiūros agentūra kruopščiai prižiūri savo globėjus. Tai apima įsipareigojimus atlikti patikrinimus ir nusikalstamų veikų patikrinimą. Jei pagrindiniam slaugytojui reikia laisvo laiko, namų priežiūros agentūra užpildo kitą globėją.

Namų priežiūros agentūra taip pat reguliariai prižiūri globėjus, kurie paskiria paskyrimą, ir netgi gali sumokėti slaugytojo išmokas, mokesčius, darbo užmokestį ir tada sąskaitą išrašyti už visas sumokėtas išlaidas. Išlaidos, susijusios su gyvenančio globėjo gavimu per namų priežiūros agentūrą, svyruoja nuo 350 iki 450 USD per dieną.

Persiuntimo agentūros

Persiuntimo agentūros nurodo globėjus ir leidžia klientams juos tiesiogiai samdyti kaip darbuotojus. Šios agentūros iš esmės pateikia kvalifikuotų asmenų, kuriuos galite apklausti, sąrašą. Jie iš anksto patikrina kandidatus, apmoko juos, taip pat įsitikina, kad jie turi teisėtą leidimą dirbti šalyje.

Persiuntimo agentūros, teikdamos rekomendacijas ir gaires, klientams gali suteikti būtiniausių dalykų, tokių kaip darbo užmokesčio paslaugos, automobilių draudimas, kompensacijos darbuotojams ir net informacijos apie vietos taisykles. Klientai pasirenka pageidaujamą globėją, tačiau jiems taip pat suteikiami ištekliai, reikalingi mokesčių ir įstatymų laikymuisi.

Kreipimosi agentūros yra puikus kompromisas tarp visiškai savarankiško ir didelių išlaidų, susijusių su namų priežiūros agentūra, apmokėjimo. Jei samdote gyvenantį globėją per kreipimosi agentūrą, galite tikėtis mokėti nuo 250 iki 350 JAV dolerių per dieną, tačiau kiekvienoje valstybėje tai skirsis.

vyresnėlė, einanti su globėja iš galo

Kaip vetuoti gyvą globėją

Nepriklausomai nuo to, kaip samdote globėją, turite imtis atsargumo priemonių, kad apsaugotumėte savo artimąjį (ir jo turtą).

Štai kokie dalykai, kurių reikia ieškoti, prieš samdant gyvenantį globėją:

Nusikalstamų faktų patikrinimas

Jei turite reikalų su siuntimo ar namų priežiūros agentūra, svarbu išsiaiškinti, ar būsimas globėjas buvo „tiesiogiai nuskaitytas“.

„Live Scan“ yra ataskaita, kuriai reikalingi pirštų atspaudai, ir pranešama apie visus areštus, dispozicijas ir teismo bylas, nuosprendžius ir probacijas bei visus kitus įsakymus po nuteisimo. „Live Scan“ taip pat parodo civilinę bylą, pvz., Civilinės paniekos išvadas, suvaržymus ir kitus su teisėsauga susijusius klausimus.

Darbuotojo kompensacijos draudimas

Tai apima gyvenantį globėją, jei jie susižeistų darbo vietoje. Kai kuriose valstybėse namo savininko draudimo polisai automatiškai apima kompensaciją darbuotojams. Tačiau būtinai patikrinkite smulkų spausdinimą. Joje gali būti nurodyta, kad ji apima darbuotojus, kurie namuose būna mažiau nei 10 valandų kiekvieną savaitę.

Patikimumo draudimas

Tai apsaugo jūsų artimą žmogų tuo atveju, jei jūsų mylimo asmens namuose yra sugadinta kažkas apgaulingo atvejo ar dėl aplaidumo. Jei jūsų artimasis sužeistas dėl globėjo nepriežiūros, tai kompensuos civilinės atsakomybės draudimas.

Automobilių draudimas

Jei gyvenantis globėjas turi automobilį, turite įsitikinti, kad jis yra apdraustas. Paprastai tai yra raudona vėliava, kai globėjas važiuoja į darbą, tačiau negali pateikti įrodymų, kad turi automobilio draudimą.

Neturintis automobilio draudimas

Kreipkitės į savo draudimo agentą ir įtraukite gyvenantį globėją į automobilio draudimo polisą, kol jie apvažiuos jūsų mylimąjį.

Galiojantis vairuotojo pažymėjimas

Jūsų samdomas globėjas, turintis gyvenamą vietą, turėtų turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Nepamirškite patikrinti, ar nėra pažeidimų, DUI ir (arba) sustabdymų.

Ištikimybės obligacija

Paprastai jis padengia sukčiavimo išieškojimo išlaidas, netinkamą finansinį valdymą, vagystes ir grobstymą. Priklausomai nuo aplinkybių ir sumos, prieš priimdama ieškinį, laidavimo įmonė gali suteikti kompensaciją.

Esmė

Vyresniame amžiuje turime apsvarstyti galimybę įdarbinti specialų globėją, jei mums prasideda rimtos atminties, mobilumo ar bendros sveikatos problemos. Pagyvenusiam piliečiui, pavyzdžiui, pagyvenusiam tėvui, kuris šiuo metu gyvena vienas namuose, gali tekti pagalvoti apie specialią globėjos pagalbą. Tai dažnai gali būti galimybė perkelti ir sumažinti savo dabartinį būstą.

Gyvenantis globėjas padės patenkinti kasdienius senjoro poreikius. Pagalba pasirūpina, kad senjoro namai būtų švarūs ir tvarkingi. Jie ruošia patiekalus ir po to net valo. Be to, jie skalbia ir padeda atlikti reikalus, įskaitant apsilankymą medicininiuose susitikimuose.

Pateikta informacija turėtų padėti jums pradėti ieškoti jūsų poreikiams tinkamo nuolatinio globėjo. Jei samdysite senyvo amžiaus tėvams gyvenantį globėją, jis / ji bus amžinai dėkingas ir jums bus ramu, žinant, kad jūsų artimuoju rūpinamasi tinkamai.

Ar turite patirties su gyvenančiais globėjais, kuriuo galėtumėte pasidalinti? Patarimai ir klausimai visada laukiami toliau pateiktuose komentaruose!

Šaltiniai ir šaltiniai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More