Kaip rasti palydovo padėtį, kad būtų galima nustatyti „Directv & dish“ tinklo sąranką

Palydoviniai tinklai buvo efektyvus būdas gauti TV signalą per palydovinę anteną ir anteną. Palydovinę anteną siūlo įvairūs tiekėjai ir ji yra prijungta prie jų palydovų, gaudama aukštos kokybės skaitmeninius signalus, kurie siūlo įvairius kanalus ir filmus. Tačiau jei gyvenate vietovėse, kuriose nėra kabelinės televizijos tinklo, geriausias pasirinkimas yra palydovas.

Be to, vietovėse, kuriose yra tinkama kabelinė televizija ir geras interneto ryšys transliacijos paslaugoms teikti, palydovinė antena vis tiek yra geras pasirinkimas, jei ne geriausias. Tačiau norint, kad palydovo sistema veiktų teisingai, konteineris turi būti nukreiptas palydovo kryptimi. Norėdami nustatyti „DirecTV“, greitai ir paprastai nustatyti, kurio „DirecTV“ palydovo reikia siekti, ir gauti teisingas koordinates iš imtuvo.

Pažvelkime tik į tai, kaip rasti palydovą, kurio reikia, antenų tinklui ir „DirecTV“. Žemiau pateikiamas išsamus vadovas, kaip rasti kryptį, kaip nukreipti antenos palydovą ant antenos tinklo;

Pirkite „wifi“ maršrutizatoriaus modeminius animacinius laikrodžius ir kitus „Amazon“. Sekite čia

Kaip rasti antenos tinklo palydovą, kurio siekiama

 • Prijunkite „Dish Network“ imtuvą prie televizoriaus naudodami koaksialinį kabelį.
 • Įjunkite televizorių ir imtuvą.
 • Palieskite „Menu“, tada „6-1-1“ nuotolinio valdymo pulte, kad būtų parodytas meniu „Point Dish“.
 • Nuotolinio valdymo pultu pasirinkite „Peak Angles“.
 • Iššokančiajame meniu pasirinkite naudojamo patiekalo tipą.
 • Įveskite srities, kurioje pritvirtintas indas, pašto kodą. Meniu bus rodomos azimuto, pakilimo ir pakreipimo koordinatės, nurodančios jūsų patiekalą. Azimuto kampas nustato bendrą indo nukreipimo kryptį, o aukštis ir iškrypimas leis tiksliai sureguliuoti patiekalo tikslą. Šioms koordinatėms reikės kompaso su laipsnių žymėjimu (360 laipsnių aplink apskritimą).
 • Tačiau azimuto skaičius parodys, kiek laipsnių atstumu reikia nukreipti patiekalą. Likusius du skaitmenis galima sukonfigūruoti naudojant patį indą. Tai turės varžtus, kuriuos lengvai atlaisvinsite apvaliais takais, pažymėtais laipsnių linijomis. Indą sureguliuokite taip, kad varžtai sutaptų su pakreipimo laipsnių (vertikalus) ir pasvirimo (horizontalus) laipsnių skaičiumi, kurį jums pateikia televizijos meniu.
 • Galiausiai naudodami PDF lenteles suraskite savo pašto kodo azimuto, iškreipto ir aukščio numerius. Tai bus reikalinga, kai susidursite su imtuvo sistema. Lenteles galima rasti „Dish Network“ svetainėje.

Kaip sužinoti, į kurią „DirecTV“ poziciją nukreipti

Diegdami „DirecTV“ palydovinę anteną, jums reikės palydovo ieškiklio ir azimuto skaičiuoklės, kad sėkmingai nustatytumėte savo lėkštę. Be to, norėdami nustatyti, kur palydovas nukreiptas į jus, ir tikslią palydovo vietą naudodami savo pašto kodą. Norėdami teisingai nukreipti savo palydovinę anteną, „DirecTV“ pateikė internetinį antenos rodymo įrankį, kuris padės rasti palydovo vietą be azimuto skaičiuoklės ir palydovo ieškiklio.

 • Paleiskite bet kurią žiniatinklio naršyklę savo prietaise ir eikite į „DirecTV“ patiekalų rodyklės svetainę.
 • Įveskite vietovės, kurioje pritvirtinta palydovinė antena, pašto kodą ir ieškokite.
 • Bakstelėkite oranžinį mygtuką. Po to indų rodyklės svetainėje bus rodomas „DirecTV“ palydovo aukštis ir azimutas iš jūsų vietovės. Aukštis reiškia palydovo antenos padėtį aukštyn ir žemyn, o azimutas reiškia palydovo antenos padėtį iš kairės į dešinę. Tuo pačiu principu „DirecTV“ palydovinių antenų surinkimo mechanizmas suteikia galimybę pakoreguoti aukštį ir azimutą. Todėl tinkamų specifikacijų surinkimo mechanizmo nustatymas padeda rasti tikslią „DirecTV“ lėkštelės palydovo vietą.

Kaip patikrinti ir padidinti DIRECTV signalo stiprumą ir kokybę

AZ patiekalų tinklo imtuvo problemos išspręstos (signalo stiprumas – neveikia)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More