Kaip rasti palydovo padėtį, kad būtų galima nustatyti „Directv & dish“ tinklo sąranką

Palydoviniai tinklai buvo efektyvus būdas gauti TV signalą per palydovinę anteną ir anteną. Palydovinę anteną siūlo įvairūs tiekėjai ir ji yra prijungta prie jų palydovų, gaudama aukštos kokybės skaitmeninius signalus, kurie siūlo įvairius kanalus ir filmus. Tačiau jei gyvenate vietovėse, kuriose nėra kabelinės televizijos tinklo, geriausias pasirinkimas yra palydovas.

Be to, vietovėse, kuriose yra tinkama kabelinė televizija ir geras interneto ryšys transliacijos paslaugoms teikti, palydovinė antena vis tiek yra geras pasirinkimas, jei ne geriausias. Tačiau norint, kad palydovo sistema veiktų teisingai, konteineris turi būti nukreiptas palydovo kryptimi. Norėdami nustatyti „DirecTV“, greitai ir paprastai nustatyti, kurio „DirecTV“ palydovo reikia siekti, ir gauti teisingas koordinates iš imtuvo.

Pažvelkime tik į tai, kaip rasti palydovą, kurio reikia, antenų tinklui ir „DirecTV“. Žemiau pateikiamas išsamus vadovas, kaip rasti kryptį, kaip nukreipti antenos palydovą ant antenos tinklo;

Pirkite „wifi“ maršrutizatoriaus modeminius animacinius laikrodžius ir kitus „Amazon“. Sekite čia

Kaip rasti antenos tinklo palydovą, kurio siekiama

 • Prijunkite „Dish Network“ imtuvą prie televizoriaus naudodami koaksialinį kabelį.
 • Įjunkite televizorių ir imtuvą.
 • Palieskite „Menu“, tada „6-1-1“ nuotolinio valdymo pulte, kad būtų parodytas meniu „Point Dish“.
 • Nuotolinio valdymo pultu pasirinkite „Peak Angles“.
 • Iššokančiajame meniu pasirinkite naudojamo patiekalo tipą.
 • Įveskite srities, kurioje pritvirtintas indas, pašto kodą. Meniu bus rodomos azimuto, pakilimo ir pakreipimo koordinatės, nurodančios jūsų patiekalą. Azimuto kampas nustato bendrą indo nukreipimo kryptį, o aukštis ir iškrypimas leis tiksliai sureguliuoti patiekalo tikslą. Šioms koordinatėms reikės kompaso su laipsnių žymėjimu (360 laipsnių aplink apskritimą).
 • Tačiau azimuto skaičius parodys, kiek laipsnių atstumu reikia nukreipti patiekalą. Likusius du skaitmenis galima sukonfigūruoti naudojant patį indą. Tai turės varžtus, kuriuos lengvai atlaisvinsite apvaliais takais, pažymėtais laipsnių linijomis. Indą sureguliuokite taip, kad varžtai sutaptų su pakreipimo laipsnių (vertikalus) ir pasvirimo (horizontalus) laipsnių skaičiumi, kurį jums pateikia televizijos meniu.
 • Galiausiai naudodami PDF lenteles suraskite savo pašto kodo azimuto, iškreipto ir aukščio numerius. Tai bus reikalinga, kai susidursite su imtuvo sistema. Lenteles galima rasti „Dish Network“ svetainėje.

Kaip sužinoti, į kurią „DirecTV“ poziciją nukreipti

Diegdami „DirecTV“ palydovinę anteną, jums reikės palydovo ieškiklio ir azimuto skaičiuoklės, kad sėkmingai nustatytumėte savo lėkštę. Be to, norėdami nustatyti, kur palydovas nukreiptas į jus, ir tikslią palydovo vietą naudodami savo pašto kodą. Norėdami teisingai nukreipti savo palydovinę anteną, „DirecTV“ pateikė internetinį antenos rodymo įrankį, kuris padės rasti palydovo vietą be azimuto skaičiuoklės ir palydovo ieškiklio.

 • Paleiskite bet kurią žiniatinklio naršyklę savo prietaise ir eikite į „DirecTV“ patiekalų rodyklės svetainę.
 • Įveskite vietovės, kurioje pritvirtinta palydovinė antena, pašto kodą ir ieškokite.
 • Bakstelėkite oranžinį mygtuką. Po to indų rodyklės svetainėje bus rodomas „DirecTV“ palydovo aukštis ir azimutas iš jūsų vietovės. Aukštis reiškia palydovo antenos padėtį aukštyn ir žemyn, o azimutas reiškia palydovo antenos padėtį iš kairės į dešinę. Tuo pačiu principu „DirecTV“ palydovinių antenų surinkimo mechanizmas suteikia galimybę pakoreguoti aukštį ir azimutą. Todėl tinkamų specifikacijų surinkimo mechanizmo nustatymas padeda rasti tikslią „DirecTV“ lėkštelės palydovo vietą.

Kaip patikrinti ir padidinti DIRECTV signalo stiprumą ir kokybę

AZ patiekalų tinklo imtuvo problemos išspręstos (signalo stiprumas – neveikia)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More