Kaip rasti pamestą ar pavogtą „iPhone X“

Telefono pametimas yra vienas blogiausių jausmų pasaulyje. Niekas nenori matyti laiko, kai jo mobilusis telefonas bus pavogtas ar pamestas. Ši situacija dar labiau gaila, kai mobilusis telefonas buvo brangus įrenginys, kaip naujasis „iPhone X“. „IPhone X“ šiuo metu yra vienas brangiausių mobiliųjų telefonų rinkoje. Be puikių funkcijų, jūs turite daug sumokėti, kad įsigytumėte šį telefoną. Mobiliojo ryšio praradimas gali nutikti bet kuriam asmeniui bet kada. Taigi turėtumėte būti tam pasirengę. Čia didžiausias klausimas, ką daryti, jei pametate mobilųjį telefoną arba jis yra pavogtas. Na, yra keletas žingsnių, kurie gali parodyti, kaip rasti pamestą „iPhone X“, net jei jis neprisijungęs. Mes taip pat pasakysime, kaip galite nustatyti „iPhone X“, kad galėtumėte jį rasti, jei jis bus pavogtas ar pamestas.

rasti pamestą iPhone x

Sužinokite, kaip rasti pamestą ar pavogtą „iPhone X“ internetu ar neprisijungus

Beveik kiekvienas žmogus mobiliajame telefone turi keletą svarbių duomenų, kurie yra verti daugiau nei mobilusis telefonas. Galite nusipirkti naują telefoną, tačiau to „iPhone“ duomenys nebus atkurti. Daugeliu atvejų taip pat svarbu ištrinti visus pavogto „iPhone“ duomenis, kad „iPhone“ paėmęs asmuo negalėtų pasiekti duomenų. Šiam darbui atlikti yra keli būdai.

Galite nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti tą įrenginį arba visam laikui užrakinti. Galite užblokuoti tą įrenginį ir pašalinti visus duomenis naudodamiesi interneto paslauga. Tačiau šios paslaugos dažniausiai prieinamos, kai jūsų pavogtas „iPhone“ yra prijungtas prie interneto. Tarkime, kad jūsų „iPhone“ pavogtas ir dabar jis prijungtas prie kito tinklo ryšio. Telefoną galite valdyti per internetą naudodami „iCloud“ arba „iTunes“ paslaugas.

Naudokite „iCloud“, kad rastumėte prarastą „iPhone X“

Kaip minėta aukščiau, jei jūsų pamestas ar pavogtas įrenginys yra prijungtas prie interneto, galite lengvai jį stebėti naudodami „iCloud“. Čia yra visas procesas, kaip galite rasti pamestą „iPhone X“ (ar kitą „iPhone“ / „iPad“), kuris yra prisijungęs arba neprisijungęs:

1 žingsnis: naudokite bet kurį kitą prie interneto prijungtą įrenginį ir eikite į „iCloud.com“.

2 žingsnis: Dabar turėsite prisijungti prie tos pačios paskyros, kurią naudojote prarastame „iPhone X“.

rasti pavogtą iPhone x

3 žingsnis: Dabar spustelėkite skyrių Rasti mano „iPhone“ ir bakstelėkite Visi įrenginiai.

rasti „iPhone x“ neprisijungus

4 žingsnis: pamatysite mobiliųjų telefonų sąrašą, spustelėkite „iPhone X“.

5 žingsnis: savo telefono pavadinimo priekyje pamatysite tašką.

sekti pamestą iPhone x

6 žingsnis: Jei tas taškas yra žalias, tai reiškia, kad jūsų įrenginys yra prisijungęs ir prijungtas prie interneto.

Dabar galite pamatyti jo vietą žemėlapyje. Tiesiog sekite „iPhone“ neprisijungę ar prisijungę ir sekite žemėlapio maršrutą. Turėsite laikas nuo laiko atnaujinti savo buvimo vietą, kad priartėtumėte prie pavogto įrenginio. Taip galite rasti pamestą ar pavogtą „iPhone X“.

Skaitykite toliau: Kaip suaktyvinti prarastą režimą, kai jūsų įrenginys prarastas

Atminkite, kad jei taškas šalia jūsų įrenginio pavadinimo nėra žalias, tai reiškia, kad jis nėra prisijungęs ir negalite jo pasiekti. Tačiau galite kelis kartus išbandyti šį metodą, kad sužinotumėte, ar jūsų įrenginys prisijungęs, ar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More