Kaip rasti parduotus kompus be agento ar MLS

Kaip rasti parduotus kompus be nekilnojamojo turto agento

Jau daugelį metų investuoju į nekilnojamąjį turtą ir dabar esu iki 7 nuomojamų objektų. Jei ko nors norėjau ar man reikėjo, kad galėčiau dar labiau ištirti šias investicines savybes, jos prieigą prie MLS. O žmogau, jei tik turėčiau savo MLS prieigą, tada būčiau pasirengęs! Galėčiau surinkti visus parduotus palyginimus per pastaruosius šešis mėnesius ar metus, kad įsitikinčiau, jog nesumoka už bet kokį turtą, galėčiau patikrinti, ar greitai jis parduotas, o tai kartais svarbu, taip pat norėčiau, kad turėčiau MLS prieigą, todėl aš galėčiau pateikti savo pasiūlymus. Bet tai jau kita istorija.

Mūsų, investuotojų, laimei, NEMOKAMAI yra tikrai puikus įrankis, kuris gali suteikti jums parduotų palyginimų. Jūs galite rasti savo parduotus kompus, netrukdydami nekilnojamojo turto agentui ar neturėdami realios prieigos prie MLS. Tai puiki žinia! Nesupraskite manęs čia neteisingai, nekilnojamojo turto agentai yra puikūs žmonės ir su jais labai gera bendradarbiauti, tačiau kai norite analizuoti dešimtis savybių per savaitę, aš tikrai nenoriu toliau varginti agento, kad laikas po šio laiko man paimtų visus šiuos kompus. laikas. Be to, nekenčiu niekuo pasikliauti.

Tiesą sakant, kai pirmą kartą atradau, kad ši priemonė nerimauja dėl duomenų ir manė, kad jie bus pasenę arba tiesiog nebus tikslūs. Bet šiandien aš patvirtinau, kad tai teisėta ir gana greitai kaupia duomenis apie neseniai parduotus namus. Iš kur tai žinoti? Na, nes investicinis turtas, kurį ką tik nusipirkau praėjusį mėnesį iš MLS, jau yra šioje svetainėje ir yra tikslus, nurodant kainą ir datą. Tai puiki žinia mums visiems.

Aš jums parodysiu, kaip lengva žemiau esančius kompiuterius traukti su ekrano kopijomis ir viskas. Malonaus ir laimingo investavimo!

Kaip rasti savo parduotus nekilnojamojo turto kompaktus be agento ar MLS

1) Eikite į www.redfin.com ir užsiregistruokite NEMOKAMAI prisijungti, jei dar neturite. Norėdami gauti prieigą prie parduotų palyginimo duomenų, turite prisijungti.

2) Pagrindiniame puslapyje būtinai pasirinkite „Rasti namą“ ir įveskite pašto kodą. Tada paspauskite paieškos mygtuką.

Kaip rasti parduotų kompaktų be MLS

3) Dabar savo pašto kode pamatysite visus aktyvius pardavimų sąrašus. Šiuo atveju jiems rodoma Fontano aikštės kaimynystė Indianapolyje, IN. Šiame puslapyje būtinai eikite į viršutiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką „Daugiau filtrų“.

kaip rasti parduoto nekilnojamojo turto palyginimus be agento

4) Čia pasirinkite radijo mygtuką „Parduota“ ir pasirinkite išskleidžiamąjį meniu, kad pasirinktumėte, kiek norite grįžti atgal. Tada paspauskite „Taikyti filtrus“

kaip rasti parduotų kompaktų nuomojamam turtui ir nėra MLS ar nekilnojamojo turto agento

5) Kitame ekrane galite priartinti parduotus sąrašus ir spustelėti bet kurį jus dominantį namą. Spustelėjus piktogramą, esančią jūsų nuosavybės žemėlapyje, dešinėje šoninėje srityje, ji parodys, už ką ji iš tikrųjų buvo parduota, taip pat suteiks daugiau informacijos pasirinkdami mygtuką „Peržiūrėti išsamią informaciją“.

kaip pritraukti savo parduodamus investicinius objektus

6) Išsami rodinio informacija parodys, už kiek parduotas namas, ir datą. Šis buvo parduotas tik praėjusį mėnesį.

kaip ištraukti savo kompus

Jei slinksite žemyn, tai taip pat parodys turto istoriją ir kitus šaunius faktus, kurie gali padėti analizuojant kitą investicinį turtą.

Taip lengva palyginti savo pačių palyginimus. Aš labai rekomenduoju naudoti raudonplaukį, kai analizuosite kitą investicinį turtą. Nesvarbu, ar pirksite nuomai, ar net tik vartymui, tai yra puikus įrankis, papildantis jūsų arsenalą. Jei jus domina kiti šaunūs įrankiai ir būdai analizuoti nuomojamas savybes, peržiūrėkite šiuos nuostabius įrašus:

Kaip rasti nuomos savybių nusikalstamumo statistiką

Kaip nustatyti nuomos už valstybę nuomą rinkoje?

Gana šaunu? Jei žinote kitų būdų / įrankių / patarimų, kaip tinkamai atlikti tyrimus analizuojant investicines savybes, nedvejodami įtraukite juos į toliau pateiktas pastabas. Ačiū ir laimingo investavimo! Nekantrauju pradėti ieškoti kito savo nuomojamo turto.

** PASTABA ** Atkreipkite dėmesį, kad atrodo, kad raudonplaukis yra ne kiekviename mieste. Tiems iš jūsų, kurie negalės naudotis „Redfin“, jo nugara prie piešimo lentos, deja. Niekada nesugebėjau rasti jokios kitos svetainės, kurioje būtų atnaujinti duomenys, parduoti nemokamai, kaip ši kita, tada „Redfin“. Geriausias variantas yra vėl naudoti maklerį duomenims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More