Kaip rasti paruošiamųjų preparatų savo srityje

Nesvarbu, ar norite prisijungti prie paruošimo grupės, ar tiesiog norite sužinoti, kas ten yra: suradę savo regiono ruošinius, galite būti labiau pasirengę. Yra keletas minčių apie pasirengimą ir prisijungimo prie grupės stipriąsias bei silpnąsias puses. Užuot įsitraukę į ilgas diskusijas apie tai, kuri minties mokykla yra teisinga ar neteisinga, mes tiesiog nagrinėjame jų poveikį radimas jūsų regione ir nebūtinai prisijungimas juos. Metodai, kuriuos naudojate ieškodami paruoštų medžiagų savo srityje, yra gana paprasti ir lengvi, o internetas tai dar labiau palengvina.

Preppero grupės mentalitetas

Aišku, kad ieškant kitų ruošinių jūsų vietovėje yra naudinga tiems, kurie pasirengimą priima kaip grupę. Jei planuojate likti mažoje šeimos grupėje arba nelaimės metu susisuksite su nepažįstamais žmonėmis, jūs laikotės grupės mentaliteto. Stiprumas skaičiais ir bendrais ištekliais yra didžiulė nauda, ​​kai SHTF, todėl grupės linkusios laimėti didžiąją dalį paruoštųjų.

Grupiniai rengėjai

Nepasiruošę nelaimėms gali to nesuprasti, tačiau išgyvenimui reikės pasikliauti grupėmis. Tačiau grupės gali skirtis nuo parengiamųjų grupių, nes jos greičiausiai priklausys nuo regioninės ir nacionalinės pagalbos (valstybės ir vietos nepaprastųjų situacijų valdymas ir FEMA).

Rasti jūsų regione ruošiamus preparatus yra ypač svarbu grupėms, kurios ruošiasi iš anksto, kad padidėtų jų skaičius ir padidėtų ištekliai. Jei esate aktyvus grupėje, galite būti labiau pasirengęs kaip individas ir mažiau prisiimti atsakomybę prieš grupę.

Vienišo vilko mentalitetas

Vienišas vilkų ruošėjas yra mažiau paplitęs ir tarsi šlovinamas išlikimo bendruomenės. Idėja, kad žmogus pats tai padarys, yra blogas asilas. Televizijos laidos ir filmai prisidėjo prie šios idėjos parodydami, kaip sunku tai gali būti, pavyzdžiui, „Discovery“ šou Vienas. Nesuklyskite; 100% savarankiškumas yra vienas iš galingiausių įgūdžių, kuriuos gali turėti paruošėjas ar išgyvenimo atstovas. Negalite teigti, kad kelias vienas yra daug sunkesnis nei su grupe. Vienas didžiausių vienišo vilko privalumų yra sugebėjimas lengvai įsilieti ir išvengti susidūrimų – prabangios didelės grupės neturi.

Vienišas Vilkas

Vienišiems vilkams išlikusiems žmonėms svarbu rasti jūsų regione esančius ruošinius, kad jie galėtų stebėti grupės būsenas. Pagalvokite apie vienišus vilkus kaip apie palydovus, skriejančius aplink planetą, kuri yra didelė jų srities grupė. Jei grupė susiduria su katastrofiška situacija, tai tikriausiai nieko gero nežada vienišų vilkų ruošėjams šioje srityje. Kita vienišų vilkų nauda yra nuolat mokytis iš šių bendruomenių prieš SHTF. Tai, kad jie neplanuoja prisijungti prie kritinės padėties, dar nereiškia, kad jie negali toliau būti informuoti apie naujausias išgyvenimo technikas, įrangą ir taktiką. Jie nedaug dalinsis norėdami apsisaugoti, tačiau vis tiek gali diskretiškai atsiimti informaciją iš grupės.

Kur rasti kitų ruošinių

Ruošinius savo rajone galite rasti lengvai ir beveik bet kurioje situacijoje. Galite atsitrenkti į ką nors statybinių prekių parduotuvėje ar bažnyčioje ir suprasti, kad jūs turite tokią pačią nuomonę apie pasirengimą. Grupę galite rasti internete arba forume, norėdami prisijungti arba tiesiog klausytis ir mokytis. Mes nemanome, kad idealu transliuoti savo pasirengimo ketinimus visam pasauliui (dėl OPSEC priežasčių), tačiau tai nereiškia, kad jūs turite slėptis. Net ir čia „TruePrepper“, kur bandome padaryti paruošimą labiau įprastą ir prieinamą visiems, mes nepasakome kiekvienam savo draugui, kiek ir kur turime maisto, amunicijos ir išgyvenimo priemonių. OPSEC kartais nusveria poreikį dalintis, todėl turėkite tai omenyje, kai ieškote naujų paruošiančių draugų ir pradėsite kalbėti apie specifiką.

Raskite „Preppers Around Town“

Palietėme tai anksčiau, tačiau rasti tuos pačius pomėgius turinčius žmones kaip jūs galite kartais taip pat lengva, kaip ten išlipti ir susitikti su žmonėmis. Bažnyčios, klubai ir daugelis kitų mėgėjų grupių gali susiburti į pasirengimą ir galbūt jau yra surūšiuotos grupės, prie kurių galite prisijungti. Kaimynystės stebėtojai kartais netgi turi nelaimių grupes, kurios bent jau nustato bendravimo medžius ir atsakomybę. Išeik ten, paspausk keletą rankų ir susirask naujų draugų. Galite rasti ką nors, su kuriuo galėsite pasidalinti paruošimo idėjomis ar su visa grupe.

Raskite „Preppers Online“

Internetas leido akimirksniu susitikti su bet kuo besidominčiais. Tokios svetainės kaip „MeetUp“, „Prepper Link“ ir „American Preppers Network“ gali suteikti jums galimybę susitikti su tais pačiais interesais. Socialinių tinklų grupės taip pat gali veikti, tačiau jūs prarandate tam tikrą anonimiškumą, kai naudojate juos bendraujant su kitais. Kreipdamiesi į dideles grupes, būtinai sužinokite daugiau apie jas, prieš pateikdami per daug informacijos apie save. Norite vetuoti grupę ir įsitikinti, kad jie „veikia kartu“ ir nelaimės ištikus netvarkai. Deja, yra ir sukčių bei „grupių“, norinčių parduoti ir pakaitinio naudojimosi nekilnojamojo turto nuosavybės teise dalis, todėl būkite pasirengę atpažinti tuos, kuriuos matote.

Galutinis žodis

Surasti kitus ruošinius nėra tokia sunki užduotis. Nesvarbu, ar suklupote ant jų netyčia, ar aktyviai jų ieškote, pasiruošti draugus yra turtas, nepaisant jūsų TEOTWAWKI planų. Toliau tyrinėkite, būkite pasiruošę ir būkite saugūs.

Geriausias būdas atnaujinti mūsų straipsnius yra prisiregistruoti atnaujinti iki užsiprenumeravę „TruePrepper“arba sekdami mūsų „Facebook“ puslapis.

Kaip rasti paruošiamųjų preparatų savo srityje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More