Kaip rasti pašaukimą kaip šviesos darbuotojui

Ar kuris nors iš šių teiginių jus rezonuoja?

  • Jaučiate stiprų norą padėti ir prisidėti prie šio pasaulio
  • Jūs jaučiate, kad Žemės planeta nėra tokia, kokia ji turėjo būti
  • Kartais dėl savo vertybių jautiesi svetimas ir ne vietoje

Jei pasakėte „taip“ daugiau nei vienam iš aukščiau išvardytų dalykų, tikriausiai esate lengvasis darbuotojas – siela, turinti dvasinės tarnybos mandatą.

Jei esate lengvas darbuotojas, jūsų tikslas neišvengiamai bus koks nors variantas šia tema: tarnauti kitiems; prisidėti prie ko nors gero šiame pasaulyje; pakelti sąmonę. Taigi, jūsų tikslo „kodėl“ yra paprasta.

Kur įstringa daugiau šviesos darbuotojų, yra rasti savo tikslo „kaip“. Kaip ketinate prisidėti ir būti naudingi? Kur einate nuo savo tikslo realizavimo iki šio tikslo praktiško įgyvendinimo?

Norėdami nustatyti tikslo „kaip“, pirmiausia turite suprasti tikslo pobūdį.

Tikslas nėra tai, ką darai, o tai, kas esi

Mano vadovai man nuolat pabrėžia, kad mes įgyvendiname savo sielos tikslą vien būdami čia ir būdami tokie, kokie esame. Skaitymuose, kai klausiu apie tikslą, mano vadovai retai duoda man atlikti užduotį. Vietoj to, jie dažnai pateikia savybių ar savybių rinkinį, kad būtumėte čia. Paprastai tai nėra užduotis – tai visiškai natūralu jums, nes tai, kas jūs esate.

Kas mes esame, skaičiuoja

Mes neįvertiname to, ką galime pasiekti ir išgydyti vien būdami savimi. Kaip patarlė banguojasi ant ežero, kiekvienas mūsų atliktas veiksmas ir kiekvienas pasakytas žodis turi pasekmes.

Draugė man neseniai pasakojo istoriją. Dukros mirties metinėmis ji lankydavosi dukros kape kapinėse, kad padėtų ant jo gėlių. Ji pastatė savo automobilį vietoje, iš kurios buvo lengva išlipti, ant mažyčio kaimo kelio, tačiau grįžusi į savo automobilį į tą vietą buvo įstrigusi dar dviem automobiliais, vienas už jos ir vienas priešais. ją. Išlipti iš tos vietos atrodė neįmanoma. Tuo metu, kai ji galiausiai išlipo iš stovėjimo vietos, ji suprato, kad niekaip negali apsisukti ir ji faktiškai įstrigo kelyje. Vienintelis būdas, kaip ji galėjo apsisukti, buvo kažkieno vairas, kuriame buvo užrakinti vartai. Ji buvo įstrigusi. Ji pradėjo panikuoti. Ją ėmė užvaldyti liūdesio ir sielvarto emocijos. Ji galvojo, ką daryti.

Tada ji pamatė, kad vartais atsidarė vartų namo gyventojas. Mano draugas išlipo iš savo automobilio, norėdamas jai padėkoti, ir kaip ji tai padarė, nepažįstamasis ją apkabino ir akimirką laikė. Ji pradėjo verkti ir ją apėmė dėkingumas už malonumą, kurį šis nepažįstamasis jai parodė.

Moteris tikriausiai niekada nesuprato, kaip vertina jos gerumą. Tačiau kaip ir ta moteris, nedėdami tam daug pastangų, mes kiekvieną dieną į pasaulį atnešame savo teigiamą energiją, nesvarbu, ar ji gydo, ar drąsiai, ar puoselėja, ar naujoviška, ar kantri. Kiekvieną dieną mažais būdais darote poveikį žmonėms. Tikslas nėra susijęs su „ką turėčiau daryti“, o „kas aš esu ir kaip galėčiau elgtis taip, kaip man yra tiesa“?

Mes neturime galvoti „kaip man šiandien seksis gerai?“. Kaip sako Byronas Katie, „kai pamatai kančią, meilė per tave eina į veiksmą“. Jūs darote gera, nes tai jūsų prigimtis.

Kas tu esi ir kokios tavo vertybės?

Paklausk savęs: kuo tu ypatingas? Kokias energijas atneši į šį pasaulį vien dėl to, kad esi tu?

Jei nepasiseka ir tiesiog į tai nepatenki, norėdamas rasti savo pašaukimą, turi pažinti save. Pašaukimas yra tai, kad gyvenime paimi tai, kas tau patinka, ir randi natūraliausią tąsą, kuris tau finansiškai atlygina.

Taigi paklauskite savęs: ko ilgitės atnešti į kitų gyvenimą? – gijimas? Puoselėti? Palaiko? Sąžiningumas? Drąsos? Atjauta? Vadovavimas? – Į tai gali būti sunku atsakyti, nes tai reiškia, kad jūs turite eiti į savo vidų ir prisijungti prie savo širdies – tai, ko daugelis iš mūsų nėra įpratę daryti. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip atsakoma, kai užduodate šį klausimą, nes tai tikrai bus jūsų Aukštasis Aš (jūsų siela), kuris bendrauja su jumis.

Ką tu jau esi asmeniniame gyvenime, kurį myli?

Įdomu tai, kad jūs dažnai jau išreiškiate ar bent jau ilgitės išreikšti šias apibrėžiančias energijas asmeniniame gyvenime. Gerai apžvelkite savo asmeninį gyvenimą ir išklausykite savo draugus bei šeimą. Ką jie iš tikrųjų vertina apie tave? Kas, jų manymu, jums yra esminis dalykas?

Prieš tapdamas gydytoju, įnešiau gydymo energijos į daugelį savo asmeninių santykių. Susipažinau su vyrais, kuriems galėjau padėti ir išgydyti, ir pritraukiau draugus, kuriems reikėjo mano pagalbos. Aš taip norėjau išreikšti šias energijas savo gyvenime ir tai buvo vienintelis būdas tai padaryti. Galų gale mano noras išreikšti šias energijas buvo toks stiprus, kad pritraukiau karjerą, kuri puikiai tiktų nukreipti mano gydomąsias energijas. Tačiau prieš patekdamas į vietą, kur galėčiau pritraukti sau tinkamą karjerą, pirmiausia turėjau nustatyti savo aistrą ir talentus ir pamatyti, kur jie jau buvo mano gyvenime.

Rasti savo pašaukimą nebūtinai turi būti nevaisinga ir varginanti užduotis. Net jei nėra karjeros, kuri šiuo metu jums atrodo tinkama, nenusiminkite. Kartais turime nuveikti šiek tiek vidinio darbo, kad galėtume ten patekti.

Norėdami dar labiau įgyvendinti savo tikslą ir patekti į vietą, kur galite rasti tobulą karjerą, paklauskite savęs:

1. Kas aš esu iš tikrųjų?

2. Kaip aš galiu būti labiau toks, koks esu, asmeniniame gyvenime? Aplink draugus ir šeimą? Su nepažįstamais žmonėmis? Kaip aš natūraliausiai galiu atnešti tai, kas ypatinga, į kitų gyvenimus?

Tolimesni jūsų aistros užuominos

Kitas būdas nustatyti, kas jums patinka, yra pažvelgti į ankstesnius ir dabar atliekamus darbus. Kodėl tau anksčiau patiko tavo darbai? Kuo jie jums leido būti ir ką tai privertė pasijusti gyvu?

Pavyzdžiui, prieš mokydamasis gydymo, buvau mokytojas. Man patiko mokyti, nes tai leido man perduoti informaciją ir pakelti sąmonę. Man patiko padėti kitiems augti ir tobulėti. Tiesą sakant, tai buvo vienintelė priežastis, kodėl aš mokiau!

Ką daryti, jei niekada neturėjote tokio darbo, kuris jums patiko? Jei nežinote, kokia yra jūsų aistra, gali tekti šiek tiek patyrinėti. Išbandykite keletą naujų dalykų – keletą naujų pomėgių, keletą naujų darbų. Atkreipkite dėmesį, kai mėgaujiesi savimi. Pagalvok, kodėl. Paklauskite savęs – kas tai leidžia man būti ir daryti tai, kad man patinka būti ir daryti?

Užblokuoja jūsų pašaukimą

1 blokas: kai negali būti savimi ir nevertini savęs

Jei jūsų pašaukimas yra misija būti savimi ir išreikšti tai, kas jums yra esminė, vadinasi, savęs priėmimas yra būtinas. Jei kokiu nors lygiu jūs represuojate tai, kas esate, ir nesakote sau „taip“, jūs nesate vietoje, kur matote, kad turite vertės prisidėti. Jūs tikriausiai nematysite, kokia yra ši vertė. Neįmanoma pritraukti savo tobulos karjeros iš tos vietos. Tik turėdamas savęs priėmimą ir savigarbą, gali rasti savo pašaukimą. Natūralu, kad neketinate pritraukti išėjimo, leidžiančio daugiau išreikšti tai, kas esate, jei dar nesate savimi.

Bet kai jūs susilyginate su savo autentišku savimi, jūs pradedate pritraukti veiklą ir žmones, kurie labiau atitinka jūsų tikrąjį save, asmeniniame gyvenime, laisvalaikiu, draugystėje. Tai suteikia jums labai galingas galimybes pritraukti svajonių karjerą.

2 blokas: kai nebežinai, kas tu esi

Kartais žmogus gali būti taip susvetimėjęs su savimi ir savo vertybėmis, kad jis pamažu prarado tą vidinį kompasą, kuris pasakoja jam, kas dera su tuo, kas jis yra iš tikrųjų, o kas ne. Taigi jis galų gale nekreipia dėmesio į savo dvasią ir kažką daro tik todėl, kad kiti sako, kad jis turėtų.

Norėdami vėl susisiekti su savo tikslu, kartais turite atsikratyti visko, kas mums buvo išmokyta apie tai, ką jūs čia veikiate ir esate, ir vėl susisiekti su savimi ir ko iš tikrųjų norite. Aktyviai ugdykite ryšį su savo Aukštuoju Aš, kuris žino, kas jūs esate.

3 blokas: kai jus išmokys, kad iš tikrųjų neįmanoma būti savimi ir gauti už tai atlyginimą

Kaip ir dauguma žmonių, jūs galite turėti ribojančių įsitikinimų rinkinį, kuris vadovaujasi susilaikymu: „tu negali būti tikrasis aš, liki ištikimas savo vertybėms ir daryk tai, kas tau patinka – tai neapmokės sąskaitų“.

Kai suprasite, kas jūs esate ir ką čia darote ir darote, ieškokite pašaukimo, kuris atitiktų jūsų aistrą ir dovanas ir neprieštarautumėte kompromisams.

Taigi, apibendrinant, galite pradėti pritraukti teisingą pašaukimą, kai žinote, kas esate, priimate ir vertinate tai, kas esate, ir pasiryžote tuo būti. Pritraukti savo pašaukimą yra gana lengva iš savęs priėmimo ir savigarbos vietos. Jūs atkreipiate į save veiklą ir žmones, kurie leidžia kūrybiškai išreikšti save. Jei nesate toje savęs priėmimo ir savęs pažinimo vietoje, dabar to siekite.

Leiskis į savęs atradimo kelionę

Paklausk savęs:

  • Kas ar kas man trukdo būti tikruoju savimi?
  • Kuo aš norėčiau būti?
  • Kuo aš ir kiti jaučiuosi unikalūs?
  • Kokie darbai ir veikla man patiko praeityje ir kodėl?
  • Ką mėgstu veikti / būti laisvalaikiu ir asmeniniame gyvenime?
  • Kaip aš galiu toliau išreikšti save mažais būdais, asmeniškai ir profesionaliai?
  • Kaip galiu labiau prisilaikyti savo vertybių?

Svarbiausia žinoti tai: Jūs esate toks, koks esate dėl priežasties. Gimėte būti savimi ir kūrybingai dalytis savimi su pasauliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More