Kaip rasti paslėptas programas „iPhone“ [Step by Step Guide]


Kaip rasti paslėptas programas „iPhone“: Paslėptos programos radimas „iPhone“ gali būti svarbi jūsų vaikų priežiūros dalis siekiant geresnės ateities. Vaikai linkę slėpti keletą dalykų nuo savo tėvų. Pateikiame jums keletą paprastų būdų, kuriuos galite padaryti, jei jūsų vaikai naudojasi bet kuriomis paslėptomis programomis savo „iPhone“.

Kaip rasti paslėptas programas „iPhone“

Kodėl žmonės slepia programas „iPhone“?

Na, tam gali būti kelios priežastys. Svarbiausias aspektas yra tai, kad norite būti vienintelis savo įrenginio savininkas. Jums nepatinka kažkas, žvilgtelėjęs į tai, ką įdiegėte „iPhone“.

Norėdami paslėpti mėgstamas programas ir kitą „iPhone“ įdiegtą turinį, galbūt naudojate trečiųjų šalių programas.

Keletas kitų priežasčių, kodėl kažkas slepia daiktus savo „iPhone“, gali būti

 • Galbūt jūsų vaikai ar bet kuris jūsų šeimos narys naudoja netinkamą turinį savo „iPhone“. Paauglys yra puiki vieta tokioms medžiagoms, kuriomis tikrai nenorite, kad jūsų vaikai domėtųsi.
 • Šiandieniniai vaikai daug laiko praleidžia žaidimuose mobiliesiems. Jie gali paslėpti kai kuriuos savo įrenginyje įdiegtus žaidimus. Kai kurie iš šių žaidimų gali būti smurtinio pobūdžio arba turėti seksualinio atspalvio.
 • Gali būti keletas programų, kurios naudojamos susirašinėti žinutėmis ir netikrai perduoti srautu.

„IPhone“ leidžia paslėpti jų įrenginio turinį keliomis priemonėmis. Galite naudoti programų ar bet kokio kito turinio apsaugą slaptažodžiu. Kaip galite paslėpti paslėptą „iPhone“ turinį? Čia pateikiami paprasti būdai, kaip galite rasti paslėptas programas „iPhone“.

Kaip rasti paslėptas programas „iPhone“?

Pirmiausia „iPhone“ neleidžia slėpti programų, kaip tai darytumėte „Android“. Tai yra saugiausia mobili operacinė sistema ir niekaip negalite joje įdiegti jokių nesąžiningų programų.

Tačiau keli „iOS 7 .1“ trikdžiai leido paslėpti programas „iPhone“. Galbūt galite pakeisti procesą ir greitai rasti paslėptus failus ir programas.

Yra keletas būdų, kaip galite rasti paslėptą programą „iPhone“

 • Pažvelkite iš arti Geriausias būdas rasti paslėptas programas būtų atidžiai žiūrėti į kiekvieną aplanką ir failą. Patikrinkite kiekvieną tikslinio „iPhone“ kampą. Paleiskite kiekvieną programą, kad sužinotumėte, jog ji tikrai daro tai, ką teigia. Aplankus taip pat galima slapta pavadinti. Gali būti apsauga slaptažodžiu ir tai gali būti aiškus ženklas, kad kažkas yra paslėpta.

Pažiūrėkite, kas yra perkama

 • Prisijunkite prie „Apple App Store“, kad sužinotumėte, kas įdiegta jūsų „Apple ID“. Padaryti tai,
 • Slinkite į apačią, kad rastumėte Panašios programos.
 • Palieskite „Apple ID“.
 • Dabar bakstelėkite Peržiūrėkite „Apple ID“.
 • Dabar bakstelėkite Paslėpti pirkiniai.

Tai suteiks jums visų paslėptų programų arba programų, kurios buvo ištrintos iš jūsų „iPhone“, sąrašą.

Taip pat perskaitykite vadovą, kaip įdiegti „Aptoide App“ IOS įrenginiuose

Slėpti programas meniu „Nustatymai“

„IOS“ platforma siūlo jums paslėpti akcijų ir ne akcijų sąrašą. Jei kuri nors programa buvo paslėpta taikant šį metodą, galite tiesiog pakeisti procesą, kad tos programos nebūtų rodomos. Štai kaip jūs su ja

 • Jei programa yra akcinė, eikite į
 • Dabar raskite ir pasirinkite
 • Dabar bakstelėkite

Šiam žingsniui reikės jūsų slaptažodžio. Jei žinote savo tikslinio telefono kodą, turėtumėte sugebėti nebeslėpti paslėptos programos.

Jei norite rasti paslėptas „nonstock“ programas, turite atlikti toliau nurodytus veiksmus.

 • Eikite į nustatymus.
 • Dabar suraskite Generolas ir bakstelėkite jį.
 • Paspausti Apribojimai.
 • Kitame žingsnyje pasirinkite Leidžiamas turinys ir tada, Programos
 • Čia galite pasirinkti programas, kurių norėtumėte nebeslėpti, arba atitinkamai paslėpti.

Bakstelėjimas Leisti, Visos programos paslėps visas anksčiau paslėptas programas.

Ar yra kitų variantų, kaip nebeslėpti programų?

Jūsų vaikai ar kas nors kitas gali paslėpti programas naudodamas kelias trečiųjų šalių programas. Kai kurios programos, kurios gali padėti paslėpti programas, gali būti „Vaulty“, „CoverMe“ ir kitos panašios programos.

Šios programos padeda paslėpti programas ar kitą turinį, pvz., Vaizdus ar vaizdo įrašus. Šios programos slepiasi kaip kažkas kitas, o ne tai, ką jos iš tikrųjų daro. Taigi, jei nežinote, ką šios programos iš tikrųjų veikia, galite taip pat supainioti jas kaip skaičiuoklę ar garso tvarkyklę.

Taip pat skaitykite: Geriausios geriausios svetainės, pvz., „Tinklepad“ – žiūrėkite visus filmus be atsisiuntimo

Jei radote bet kurią tokią programą, įdiegtą jūsų tiksliniame „iPhone“, galite būti tikri, kad telefono savininkas slepia kai kurias programas. Kaip paslėptas programas paslėpti, priklausys nuo įdiegtų atskirų programų. Galite rasti būdų, kaip nebeslėpti programų, peržiūrėdami mokymo programas arba instrukcijas, pateiktas saugyklos programose.

Apibendrinant

Tai buvo, kaip jūs galite nebeslėpti programos savo „iPhone“. Tačiau paslėpti programą „iOS“ įrenginyje nėra taip paprasta, kaip tai daroma „Android“ išmaniajame telefone.

„Apple“ aukščiausios klasės saugos funkcijos užtikrina, kad yra mažiau galimybių paslėpti programą „iPhone“. Tačiau net ir tokiu atveju yra keletas pasirinktų būdų, kuriais galite paslėpti programą, kaip paaiškinta aukščiau. Laikydamiesi pirmiau nurodytų metodų, galite gana greitai atskleisti programas.

Taip pat skaitykite: „PUBG Mobile“ 6 sezono „Royal Pass“ taškų apžvalga

Ar naudojote kurį nors iš aukščiau pateiktų metodų, kad rastumėte paslėptas programas „iPhone“? Jei taip, pasidalykite savo nuomone ir požiūriu su mumis. Jei turite prieigą prie bet kokių kitų būdų, kuriais galite rasti paslėptas programas „iPhone“ ir jas paslėpti, mes džiaugiamės gavę jūsų atsiliepimų ir patirties naudojant tokias parinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More