Kaip rasti pelningų produktų, kuriuos reikia parduoti „Amazon“

Surasti pelningų produktų, kuriuos reikia parduoti „Amazon“, yra pats didžiulis, sunkiausias proceso žingsnis ir tikriausiai dalykas, su kuriuo žmonės stringa. Daugelis naujų FBA pardavėjų nusivilia perklausdami bestselerių sąrašus, parduodami brangius daiktus, analizuodami produktų sąrašus ir konkurenciją, nes tai yra beprotiška ir daug laiko reikalaujanti.

Kaip jau sakiau, daugelis net neišeina iš šio žingsnio. Jei skaitote tai, tikriausiai užduokite sau klausimą: kaip rasti pelningų produktų parduoti „Amazon“, kaip atrodytų tobulas FBA produktas?

Visur, kur skaitysi:

 • santykinai didelė vieno dydžio / svorio vertė
 • nėra trapus / lūžtantis
 • ne hazmat

Dabar jūs tikriausiai galvojate, oho, deimantinis žiedas yra lengvas, brangus, beveik nesulaužomas … jis turi būti tobulas produktas. Ar ne? Neteisinga … kas perka sužadėtuvių žiedus „Amazon“? Jūs tikriausiai taip pat skaitėte tai:

 • Produkto reikalavimas: Panašių produktų pagrindinė kategorija turi 5000 geriausių ar mažesnių pardavėjų reitingus

Lol, tai yra juokinga – produktai, turintys geriausių pardavėjų reitingą 5000 „Sportas ir laukas“, yra blogesni nei 15 000 „Namai ir virtuvė“ kategorijoje. Ir šis…

 • Prekės kategorijoje nėra prekės ženklo pavadinimų

Na, tai įdomi nuomonė … Kai kurie ekspertai norėjo pasakyti, kad negalima parduoti krepšinio kamuolių, ausinių, klaviatūrų, paklodžių, automobilių dalių ar bet kokių mobiliųjų telefonų dėklų?

Kai tik rasiu laiko, kurį galėsiu perskaityti, kad sužinotumėte, kaip jie padarė tokią išvadą, man įdomu, nors tai neturi nieko bendro su sveiku protu. Kita situacija yra tada, kai dominuoja vienas produktas Parduotuvė tada jie sukūrė pakankamai pasitikėjimo ir autoriteto, kad pritrauktų daugumą klientų. Konkuruoti su jais yra grynas mazochizmas.

 • Lengvas (pageidautina mažiau nei 2–3 svarai)

Gerai, tai tiesa, bet … jūs ribojate save. Ant didelių daiktų yra mažiau konkurentų. Tai sakant, viskas aukščiau yra tiesa, bet nepakanka norint parduoti pelningą produktą, bet dar vienas dalykas, prieš pradedant šį žingsnis po žingsnio vadovą Kaip rasti pelningų produktų, kuriuos reikia parduoti Pamoka …

Jei planuojate tik paplekšnoti savo lipduką Mėsos nagai, kepimo kilimėlis, česnakų presas, asmenukių lazdelė ar bet kuris kitas generinis produktas, su kuriuo kovosite su visais, jų kaimynais ir savo senelių šunimi. Visi, sužinoję kažkieno stebuklingą formulę, pradeda pardavinėti tuos pačius vidutiniškus šūdus.

To pavyks tiesiog privalai Būk geresnis ir kažkaip nepakartojama.

Iš savo klaidos išmokau sunkiai. Pirmasis mano produktas nepavyko ir buvo tuoj pat mesti, bet, laimei, mano antrasis produktas tapo didžiuliu hitu. Ko išmokau iš savo nesėkmės?

Produkto pirkimas remiantis nuojauta, o ne remiantis išsamiais tyrimais yra neabejotinai didžiausia klaida, kurią galite padaryti. Pelningas produktas yra paruošimo ir išsamių tyrimų rezultatas.

Taigi, pradėkime nuo to

Ką parduoti „Amazon“

Pamoka …

Pelningi produktai yra:

Pirmas ir svarbiausias produktas, turintis gerą teigiamą investicijų grąžą (IG)

Dažniausia naujojo pardavėjo klaida yra ta, kad jie apskaičiuoja pelno maržą, neskaičiuodami IG. Tarkime, pavyzdžiui, lyginate du produktus: peilį ir šaukštą.

Peilio pelno marža buvo 30%, o šaukšto – 20%. Bet tada jūs žiūrite į kiekvieno ROI ir peilių ROI yra 53%, palyginti su šaukštų ROI – 120%.

Tik pažvelgę ​​į pelno maržą, aiškiai padarytumėte klaidą ir pasirinktumėte peilius, tačiau apskaičiuojant IG paaiškėja, kiek geriau investuoti į šaukštus.

Produktas, kurį galima parduoti už 20 USD ar daugiau … kodėl?

Yra žmonių, gyvenančių mažiau nei 10 USD kainuojančioje rinkoje, tačiau jie dalyvauja „Amazon“ programoje „Small & Light“, kuri, deja, yra uždaryta naujiems produktams ir naujiems pardavėjams. Negalite su jais konkuruoti, kai vien jūsų FBA mokesčiai yra 4 USD ir 1 USD.

Aš tau parodysiu įdomų produktas

Populiariausias mažų vaikų indų pardavėjas

Panašu, kad tai geras produktas, jis yra mažas ir lengvas, jis parduodamas gerai, 2 364 apžvalgos, 4,6 iš 5 žvaigždžių, 30 atsakytų į klausimus ir pan …, bet pažvelk į „Amazon Revenue Calculator“ įvykdymą ir…

Pinigus prarandantis produktas

Oho…pardavimo kaina yra 2,42 USD, o vien FBA mokesčiai yra 3,01 USD !!!!

Tai yra geras pelningas produktas, tačiau tik „Amazon“ galite naudoti pinigus švaistantį produktą ir nieko kito. Dabar jūs suprantate, ką turiu omenyje … prarasite pinigus, net jei nemokamai gausite produktą su nemokamu pristatymu į „Amazon“ įvykdymo centrą.

ATNAUJINIMAS: Nauji pardavėjai gali užsiregistruoti į „Amazon“ programą „Mažas ir lengvas“

2–3 produktai, kurių nedaug, be apžvalgų pirmajame puslapyje … kodėl?

Konkurencijos nėra per daug ir nesunku konkuruoti su produktais, turinčiais mažiau nei 20 apžvalgų. LABAI sunku gauti ekologiškų atsiliepimų, elspecialiai po „Amazon“ atnaujinimo apie klientų apžvalgas 2016 m. spalio mėn.

Nėra produkto su daugiau nei 1000 apžvalgų geriausioje vietoje

Tik viena prekė parduoda ir dominuoja rinkoje.

„Amazon“ yra paklausa

Labai sunku sukurti paklausą „Amazon“, o pabandykite panaudoti esamą. Turėtumėte būti tikri, kad trys pagrindiniai produkto raktiniai žodžiai kas mėnesį ieško daugiau nei 100 000.

Džiunglių skautas yra labai šaunus įrankis, leidžiantis ieškoti „Amazon“ pirkėjų raktinių žodžių pagal tai, kiek „Amazon“ ieško tų raktinių žodžių.

Ne sezoniniai produktai. Daiktai, kurių naudojimas nesiskiria nuo metų laiko.

Patikėkite manimi, jūs nenorite, kad Kalėdų metu būtų sandėlyje šimtai Velykų zuikių. Ar jūsų produktas gali būti parduodamas visus metus? Kaip naujas pardavėjas, jūs tikrai negalite sau leisti parduoti tik tris mėnesius iš 12 ir nežinote, kad turite strateguoti, kaip efektyviai pirkti ir valdyti sezonines atsargas, todėl turėsite didesnę galimybę pasinaudoti ne sezoninis produktas.

Geras įrankis, kurį galite naudoti norėdami išsiaiškinti produkto tendencijas ir paklausą, yra „Google Trends“. Tarkime, kad mus domino pjaustymo lentos, matome, kad susidomėjimas, paklausa bėgant metams išaugo.

„Google“ „Amazon“ produkto tendencijos

Puikus dalykas, kurį galite padaryti, yra pažymėti laukelį „Prognozė“ ir pamatyti, ar prognozuojama konkretaus produkto tendencija, iš tikrųjų pamatysite, ar laikui bėgant produktas vis labiau populiarėja.

Įskaitant siuntimą galite įsigyti mažiau nei 33% pardavimo kainos

Priešingu atveju nėra jokios galimybės būti pelningam.

Ne trapūs / neskaidomi daiktai

aiškus priežasčių … Sutaupykite sau galvos skausmą ir pinigus su nestabiliomis prekėmis.

Pradinis bandomasis pirkimas gali būti mažesnis nei 200 vienetų

Jei norite investuoti daugiau, norėčiau nusipirkti 4 ar 5 skirtingus produktus, o ne daug vieno produkto atsargų. Jūs maksimaliai padidinsite savo sėkmės tikimybę, turėdami kelias sėkmės galimybes.

Jokių pigių kiniškų elektroninių prietaisų

Pasitikėk manimi, turėsite daugiau pinigų grąžinimo nei pardavimai.

Jokių firminių produktų

Viskas, kas turi prekės ženklą, yra garantuotas ieškinys prieš tave.

Jei tiekimas Kinijoje eina į paprastą produktą

Kokybė ir funkcionalumas nebus problema – jei įmanoma, venkite nemalonu Kinijos draugų siurprizai.

rasti pelningų produktų

Kaip iš tikrųjų rasti galimus parduoti produktus „Amazon“?

Yra keli metodai …

Paprastas, be galvos skausmo metodas

Pažvelkite į „Amazon“ produktą, raskite panašų ar geresnį produktą „Alibaba“, gaukite pasiūlymą, naudokite FBA pajamų skaičiuoklę, kad išsiaiškintumėte visas išlaidas ir maržą, nusipirkite nedidelį bandomąjį užsakymą, kad pamatytumėte, ar produktas yra sėkmingas, jei taip, užsisakykite daugiau. Jei taip nėra, pakartokite procesą su kitu produktu.

PASTABA: Tai lengviausias būdas prarasti pinigus – NEGALI jų daryti.

Rankinis metodas Nr. 1

Eikite į „Amazon“ ir įveskite populiarų paieškos terminą, pvz., „Stiklo matavimo taurė“, ir paspauskite „Enter“, kad pamatytumėte siūlomus rezultatus. Pažvelkite į tuos siūlomus daiktus.

rasti pelningų produktų parduoti „Amazon“

Naršyti kol rasite produktą, atitinkantį visus reikalavimus kriterijai. Eikite į „Alibaba“ šaltinį. Naudodamiesi šiuo metodu, būkite pasiruošę nesibaigiančioms valandoms, praleistoms prie monitoriaus.

Rankinis metodas Nr. 2

Naršykite „Amazon“ pagal kategorijas ir subkategorijas. Pažvelkite į aukščiausią reitingą turinčius daiktus. Žiūrėdami į tuos sąrašus, ieškokite blogai įvertintų produktų. Spustelėkite tuos blogus atsiliepimus. Pažiūrėkite, kokie skundai yra.

Pateikite panašų produktą, kuris išsprendžia šias problemas. Pvz., Lanksčios pjovimo lentos užima aukštą vietą, tačiau atsiliepimų žmonės sako, kad tai tikrai ploni kilimėliai, eikit pasiimti sunkesnių pjovimo lentų, galbūt kas nors parduoda tikrai aukštą reitingą turinčią palapinę, tačiau atsiliepimuose sakoma, kad ji per didelė – eikite ir padarykite mažesnę vienas ir taip toliau …

PASTABA: gaminti produktą, kuris yra geresnis nei kiti „Amazon“ sąraše, yra labai sunku, kai kapitalas yra ribotas, gamyklos formos yra daugiau nei brangios.

Rankinis metodas Nr. 3

Naršykite „eBay“ ir „AliExpress“ sąrašus, kad surinktumėte produktų idėjas ir palygintumėte jas su „Amazon“ sąrašais. Kaip ir naudojant ankstesnius rankinius metodus, tai užima daug laiko. Jūs galite lengvai praleisti dienas be jokios pažangos.

Naudokite mokamą įrankį

Džiunglių skautas neabejotinai geriausias ir garsiausias įrankis, skirtas tirti geriausius „Amazon“ parduodamus produktus. Šis įrankis kainuoja, bet sutaupo tiek daug darbo valandų – tikrai verta pinigų. Per sekundę gausite tūkstančius potencialių produktų – įsivaizduokite, kiek valandų reikės padaryti rankiniu būdu …

Kaip iš tikrųjų naudoti „Jungle Scout Web App“, kokius filtrus nustatyti?

Pasirinkite viską, ką norite, žaiskite su juo, tik neskaitykite ir nenustatykite kažkur perskaitytų filtrų, nes šios programos problema yra kuo daugiau vartotojų, tuo didesnė tikimybė, kad kitas pardavėjas matys tuos pačius produktus kaip ir jūs .

Tuo pačiu metu „Amazon“ buvo paleista kaip milijonas arbūzų pjaustyklių, ir jie visi matė produktą naudodami „Jungle Scout“. Naudodami „Jungle Scout“ galite nustatyti filtrus:

 • Kainų diapazonas
 • Atsiliepimų skaičius
 • Kategorijos, kurias norite pamatyti
 • Geriausiai parduodamas reitingas
 • Svoris
 • Vidutinis reitingas
 • Išsipildymo tipas

Kaip jau sakiau – NESKAITYKITE IR NENAUDOKITE Kieno nors kito filtrų, NAUDOKITE SAVO, žaiskite su įrankiu, keiskite filtrus, kol žemiau esančioje nuotraukoje rasite kažką panašaus.

ką parduoti „Amazon“

Didžiuliai pardavimai ir tik pora atsiliepimų … Bingo!

Jei jus domina čia, galite perskaityti džiunglių skautų apžvalgą.

Samdykite laisvai samdomą darbuotoją

amazon product research fiverr

Aš gana dažnai naudoju „Fiverr“ ir nusipirkau daug „Fiverr“ koncertų. Niekada nepirkau „Fiverr“ produktų tyrimų, tačiau jei vis dar nežinote, nuo ko pradėti, jums reikia naujos idėjos arba paprasčiausiai jūs tiesiog tingite savarankiškai atlikti tyrimus, tada siūlau „Fiverr“.

Kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, yra daugybė koncertų, susijusių su „Amazon“ produktų tyrimais, ir kai kurie iš jų yra su daugiau nei 150 apžvalgų. taigi akivaizdu, kad žmonės daug perka tuos koncertus.

Be to, „Fiverr“ galite naudoti „Amazon“ raktinių žodžių tyrimams ir fotografijai. Aš asmeniškai pasamdžiau fotografą iš „Fiverr“ visiems savo gaminiams.

Pasirinkę produktą, galite pradėti nuo visų kitų žingsnių, kad pradėtumėte „Amazon FBA“ privačių prekių ženklų verslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More