Kaip rasti pensijos išpildymą

Spausdinti, PDF ir el. Paštas

Ar kada pagalvojote „Kaip surasti pensiją?“

Netrukus prieš išeidamas į sabatą turėjau telefono skambutį su įspūdingu vyru, vardu Ashby Daniels. Jis pragyvena, konsultuodamas žmones asmeniniais finansais, pasirengimo pensijai klausimais ir atsakydamas į klausimą „Kaip rasti pensijos pensiją“. Jis kreipėsi paprašyti mano patarimo. Jis yra profesionalus patarėjas ir norėjo mokytis tiesiogiai iš to, kuris sėkmingai perėjo į pensiją, tikėdamasis, kad šie mokymai savo ruožtu taps geresniu savo klientų patarėju.

Aš tai gerbiu.

Jis taip pat tvarko savo tinklaraštį („Retirement Field Guide“) ir yra geras rašytojas, turintis tvirtą protą. Jis daug galvoja apie tai, ką galime padaryti, kad užtikrintume gerą išėjimą į pensiją, ir jo mintis verta išgirsti. Aš paaiškinau, kad vasarai rengsiu sabatą, ir paklausiau, ar jis būtų suinteresuotas parašyti svečių įrašą. Jis priėmė pasiūlymą ir po kelių dienų pateikė ranka parašytą padėkos raštą. Malonus prisilietimas, kurio šiandien mūsų visuomenėje per dažnai trūksta.

Kaip jau sakiau, jis yra įspūdingas žmogus ir man malonu šiandien pasidalinti keliais jo žodžiais, kai tęsiame savo poilsiautojų nuotykius per Ramiojo vandenyno šiaurės vakarus.

(BTW, jei jus domina, kaip sekasi mūsų kelionė, žr „Atnaujinimas iš„ Fritz “ šio įrašo apačioje …).


pasitenkinimas išėjus į pensiją

Filosofija „daugiau daugiau“ yra Amerika trumpai. Dažniausiai tai daugiau pinigų ar daugiau daiktų. Ir ta filosofija persmelkta ironijos. „Daugiau“ idėja yra sudėtinga, nes giliai žinome, kad pinigai nėra svarbūs. Jei taip buvo, žmonės apie tai kalbėdavo savo mirties patale, bet jie to nedaro.

Jei buvo svarbu daugiau pinigų, žmonės apie tai kalbėdavo savo mirties patale. Jie to nedaro. Štai kaip rasti pasitenkinimą išėjus į pensiją. Spustelėkite, kad tweetuotumėte

Jos esmė pinigai yra įrankis, nieko daugiau. Bet tai neatrodo taip, nes taip būtų ignoruojama ego samprata. Ego daugeliui žmonių yra jautri tema, nes niekas nenori būti paženklintas egoistu. Vietoj to, norėdami kažkaip pateisinti savo jausmus, mes norus ir materialius dalykus pažymime kaip įvykdymą.

Kad būtų aiškiau, aš nesprendžiu ir nenusileidžiu mėgaudamasis jūsų materialine sėkme ar norais. Visais būdais turėtumėte! Ir negaliu vertinti, nes užsiimu tais pačiais dalykais. Tiesą sakant, aš nuolat kovoju su šiuo klausimu.

Pavyzdžiui, turiu verslą, kurio daugelis pavydėtų, tačiau Visą laiką galvoju apie tai, kaip galėčiau ją išauginti didesnę ir greitesnę. Kodėl? Ar tai yra mano paties įgimtas sveikas noras, ar dėl išorinių jėgų (visuomenės)? Jei esu sąžiningas sau, tai dažniausiai išorinis. Aš tai žinau, ir vis dėlto noras išlieka.

Jei visuomenė spaudžia norėti daugiau, ką galime padaryti, kad surastume tikrą pasitenkinimą, nepaisant visuomenės įtakos? Spustelėkite, kad tweetuotumėte

Yra puiki istorija, kuria noriu pasidalinti visa, kuri taip aiškiai paaiškina šį atsiejimą. Galbūt girdėjote, bet jis toks aktualus, turėjau juo pasidalinti.

kaip rasti pasitenkinimą išėjus į pensiją

Bankininkas ir žvejys

Amerikiečių investicinis bankininkas atostogavo labai reikalingame mažame Meksikos pakrantės kaime, kai prisišvartavo maža valtis su tik vienu žveju. Laive buvo kelios didelės, šviežios žuvys.

Investicinis bankininkas buvo sužavėtas žuvų kokybe ir paklausė meksikiečio, per kiek laiko jas gaudė.

Meksikietis atsakė: „Tik truputį“.

Tada bankininkas paklausė, kodėl jis neužsibuvo lauke ir daugiau negavo žuvies?

Meksikos žvejas atsakė, kad jam užtenka tiesioginių šeimos poreikių.

Tada amerikietis paklausė: „Bet ką tu veiki su likusiu laiku?“

Meksikos žvejas atsakė: „Aš miegu vėlai, šiek tiek žvejoju, žaidžiu su savo vaikais, imu siestą su žmona, kiekvieną vakarą pasivaikščioju į kaimą, kur gurkšnoju vyną ir groju gitara su savo amigos: aš turiu pilnavertį ir įtemptą gyvenimą, señor “.

Investicinis bankininkas šaipėsi: „Aš esu Ivy lygos MBA ir galėčiau jums padėti. Galėtumėte praleisti daugiau laiko žvejybai ir gautomis pajamomis nusipirkti didesnę valtį, o iš didesnės valties gautas pajamas galėtumėte nusipirkti keletą valčių, kol galų gale turėsite visą žvejybos valčių parką. Užuot pardavę laimikį tarpininkui, galite parduoti tiesiogiai perdirbėjui ir galiausiai atidaryti savo konservų fabriką. Galėtumėte kontroliuoti produktą, perdirbimą ir platinimą. “

Tada jis pridūrė: „Žinoma, jums reikės palikti šį mažą pakrantės žvejų kaimelį ir persikelti į Meksiką, kur vadovautumėte savo augančiai įmonei“.

Meksikos žvejas paklausė: „Bet señor, kiek laiko visa tai užtruks?“

Į tai amerikietis atsakė: „15–20 metų“.

– Bet kas tada? – paklausė meksikietis.

Amerikietis juokdamasis pasakė: „Tai geriausia dalis. Atėjus tinkamam laikui, jūs paskelbtumėte IPO ir parduotumėte savo įmonės akcijas visuomenei ir taptumėte labai turtingi. Galėtum uždirbti milijonus “.

„Milijonai, señor? Kas tada?”

Į ką investicinis bankininkas atsakė: „Tada tu išeisi į pensiją. Galėtumėte persikelti į nedidelį pajūrio žvejų kaimelį, kur vėlai miegotumėte, šiek tiek žvejotumėte, pažaistumėte su vaikais, pasiimtumėte siestą su žmona, vakarais pasivaikščiotumėte į kaimą, kur galėtumėte gurkšnoti vyną ir groti gitara su savo amigos. “

Visi gali suprasti šios palyginimo išmintį, tačiau praktiškai mes ją ignoruojame. Aš pats. Ar norite to, ko norite, nes norite to, ar todėl, kad pasaulis nori, kad to norėtumėte?

Spėju, kad čia, Amerikoje, kur yra daug galimybių ir turtų, daugeliui iš mūsų daugiau nereikia ar net norisi daugiau. Mes norime to, kas daugiau atstovauja. Aukštesnė socialinė padėtis.

Mes galime teigti, kad viskas, ko mes norime, bet dienos pabaigoje būtent tai ir reiškia mūsų norai. Ir tai slidus šlaitas. Vis dėlto, kad ir kiek pasiektume, rečiau mus veda į laimę. Jei tai nebūtų tiesa, neliktų varganų milijardierių.

kaip rasti pasitenkinimą išėjus į pensiją

Iš naujo apibrėžti pensiją

Įsivaizduokite, jei turėtumėte daugiau pinigų, nei galėtumėte išleisti, ką jums tuo metu reikštų daugiau? Daugumai žmonių pensijos tikslas nėra turėti daugiausiai daiktų ar perduoti didžiausią palikimą. Tai jūsų kasdienio gyvenimo atgaiva.

Mūsų tikslas išeiti į pensiją neturėtų būti daugiau daiktų. Veikiau tai turėtų būti mūsų kasdienio gyvenimo atgaiva. Spustelėkite, kad tweetuotumėte

Man toks ironiškas postas yra tas, kad būdamas finansų patarėju daugelis žmonių mano, kad mano tikslas ar darbas yra padėti jiems daugiau kaupti. Daugiau pinigų. Daugiau daiktų. Daugiau kelionių. Mandagiai nesutinku.

Mano tikslas iš tikrųjų yra visai kitoks. Tiesiog pasakiau, Noriu, kad kiekvienas klientas „gyventų pilnavertį gyvenimą“ – kad ir kaip jie tai apibrėžtų. Ir tai skirtinga kiekvienam žmogui.


Jums unikalaus išpildymo radimas

Kada paskutinį kartą sėdėjote ramioje vietoje ir galvojote apie tai, ko iš tikrųjų norite iš savo gyvenimo? Arba kaip iš tikrųjų atrodo sėkminga pensija?

Jei išeitumėte į pensiją iki to, kas jums tikrai svarbu, tai tikriausiai užtruks mažiau, nei numatėte savo grandioziniame plane.

Jei norite būti labai aiškus, aš neatgrasau daiktų, kelionių ar pan. Visais atvejais, prašau, nusipirkite / atlikite tuos dalykus, jei jie jūsų gyvenimui suteikia malonumo.

Vis dėlto aš skatinu susitvarkyti su savimi, kad nustatytumėte, kas jūsų pensiją galėtų padaryti išties sėkminga. Ką galėtumėte nuveikti gyvenime, dėl kurio pajustumėte, kad gyvenote gerai nugyventą gyvenimą?

Lažinuosi, kas sukelia gerai išgyvento gyvenimo jausmą, yra ramios akimirkos. Leiskite laiką su savo vaikais ar anūkais. Vakarieniaujate su draugais. Esmė – laikas su tais, kuriuos mylime, kad ir kokia veikla būtų.


Veiksmas

Jei iš šio įrašo buvo vienas išsinešimas, tikiuosi, kad skirsite laiko ramioje vietoje, kad užduotumėte sau šiuos du klausimus:

Galite pastebėti, kad esate arčiau savo išėjimo į pensiją tikslų, nei tikėjotės iš pradžių, ir jums sekasi sulaukti daugiau pensijų.

Ačiū, kad skaitėte!
Ashby Daniels

Susijęs skaitymas: Laiškas seneliams


Vertinu Ashby, kuris dalijasi patarimu „rasti ramią vietą“, kad nustatytumėte, ko iš tikrųjų norite iš gyvenimo. Iš esmės tai yra tas pats patarimas, kurį daviau 10 dienų pensijair iš patirties galiu kalbėti apie vertę, įgytą atliekant šį pratimą. Jei dar to nepadarėte, pabandykite.

Sabatas praėjo dar geriau, nei tikėjausi, ir mes tikrai džiaugiamės prabangos „lėtomis kelionėmis“ per savo gražią šalį. Tiems, kuriems įdomu, kaip vyksta kelionė, redagavau trumpas pirmųjų mūsų kelionės savaičių vaizdo įrašasir nusprendėte juo pasidalinti aukščiau. Taip, darau pertrauką nuo rašymo, bet man patinka užsiimti „menine“ smegenų puse, kai mokau save redaguoti vaizdo įrašus.

Šiuo metu sėdžiu mūsų gyvenamajame name Olimpijoje, Vašingtone (žr. paveikslėlį kairėje). Birželio mėnesį praleidome keliaudami krosu, o dabar stovime kelias minutes nuo mano dukters namų, mėgaudamiesi mėnesį su ja, vyru ir mūsų brangia 7 mėnesių anūke Octavia Rose.

„Ponios“ šiuo metu nesiruošia šukuosenomis (ir, tikiuosi, turi gerą laiką su mama ir dukra), todėl padariau trumpą pertraukėlę, norėdamas įkelti Danieliaus įrašą ir parašyti šį trumpą atnaujinimą.

Šiandienos įraše pateikiama ypatinga funkcija: trumpas vaizdo įrašas, apibendrinantis pirmąsias kelias savaites iš mūsų „Great American Road Trip“, 3 mėnesių trukmės kelionių po keturračius su 4 šunimis! Spustelėkite, kad tweetuotumėte

Mėgaukitės vaizdo įrašu – grįšime Gruzijoje dar po maždaug mėnesio, ir aš tikiuosi, kad grįžęs pasidalysiu daugiau minčių su jumis. Iki to laiko mėgaukitės vasara! Mes tikrai džiaugiamės savo …

Mes nuvykome į Oregono pakrantę (šunys ir žmonės mėgsta nuotykius!)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More