Kaip rasti pigius skrydžius į Kosta Riką: patarimai ir patarimai

Kaip žmogus, kuriam tenka nuolat keliauti dėl darbo į Kosta Riką, aš visada ieškau skrydžių ir bandau rasti geriausią kainą. Aš nesu ekspertas ar analitikas dėl aviakompanijų bilietų kainų nustatymo, tačiau turiu nemažai patirties ir žinių, ypač kai reikia ieškoti skrydžių į Kosta Riką per pastaruosius 9 metus.

Taigi, jei ieškote lėktuvo bilieto, perskaitykite apie mano patirtį ir patarimus. Taip pat būtinai patikrinkite mūsų Kosta Rikos kelionių planavimo laiką, kad gautumėte daugiau patarimų, kaip užsisakyti atostogas.

Pirmiausia, pakalbėkime apie naudingas paieškos sistemas, kurias mes asmeniškai naudojame, kad padėtų jums rasti pigius skrydžius į Kosta Riką.

* Šis įrašas buvo atnaujintas 2019 m. Balandžio mėn. *

Mūsų mėgstamiausios kelionių paieškos sistemos

Kaip rasti pigius skrydžius į Kosta Riką
Atvykimas į Liberiją su „Alaska Airlines“

Jei norite rasti geriausią skrydį į Kosta Riką, yra daugybė svetainių, kurios jums padės tai padaryti. „Google“ skrydžiai yra puikus pasirinkimas ir aš einu į jį, nes jie turi skrydžių stebėjimą. Jie jums atsiųs įspėjimus, kai norimas skrydis padidėja ar sumažėja, o tai yra labai naudinga.

Norint rasti pigiausius skrydžius į Kosta Riką, rekomenduoju naudoti „Skyscanner“ arba „Momondo“. Hipmunkas taip pat yra geras.

Šios paieškos sistemos ieško geriausių pigiausių bilietų internete ir yra ypač naudingos, jei ieškote tarpinio sustojimo (ilgo tarpinio sustojimo, leidžiančio pakankamai laiko apžiūrėti tikslą) tarptautiniame skrydyje.

Atminkite, kad kai kurios oro linijos, pavyzdžiui, „Southwest“, nerodomos paieškos sistemose, todėl turėsite tiesiogiai apsilankyti jų svetainėje, kad patikrintumėte kainas.

Mūsų patirtis naudojant „Skyscanner“

Skyscanner naudojome bilietams iš Kosta Rikos – Sietlo – Taipėjaus – Sietlo – Kosta Rikos. Mes išbuvome Sietle 2 savaites ir prieš nusileisdami Taipėjuje 15 valandų sustojome Kinijoje. Visa ta kelionė buvo 900 USD vienam asmeniui. Mes tikslingai norėjome ilgo tarpinio laiko praleidimo Kinijoje, o „Skyscanner“ leido jį lengvai rasti.

Ar tai svarbu, kai ieškote bilietų?

Savo asmenine patirtimi aš taip manau. „Google“ skrydžiuose visada nustatau daugybę perspėjimų ir pastebiu, kad antradienio vakarais kainos krinta ir savaitgaliais kyla. Niekada nesu įsigijęs bilietų savaitgalį ir dažniausiai juos perku, kai tik pamatau puikią kainą. Perspėjimams ir kainų prognozėms „Airfarewatchdog“ yra dar vienas puikus.

Kelionių įsilaužimai

Kas yra įsilaužimas į skrydį? galite paklausti. Iš esmės tai taškų ir mylių rinkimas iš programų, kurias galima naudoti kelionėms. Daugelis kreditinių kortelių turi galimybę gauti tam tikrą mylių už dolerį ar viešbučio taškų skaičių, kas yra nuostabu. Aš naudoju mylių viešbučiams ir žinau žmonių, kuriems už skrydį naudodamiesi tik taškais užtekdavo nieko nemokėti!

Pirmiausia reikia užsiregistruoti kelionių kreditinėms kortelėms. Vienas geriausių pradedantiesiems yra „Chase Sapphire“. Jie suteikia jums 60 000 mylių, kai pirmuosius 4 mėnesius išleidote 4000 pirkimų (lygi 750 USD USD kelionėms), siūlo du kartus daugiau taškų kelionėms ir vakarienėms, taip pat siūlo privilegijas, tokias kaip automobilio nuomos draudimas ir kelionės atidėjimo draudimas.

Antra, prisiregistruokite būti aviakompanijos, kurią planuojate skraidyti, nariu, kad galėtumėte uždirbti mylių, kurias naudosite ateityje, ir gauti privilegijas nariams. Anksčiau daug skraidžiau „United“, nes jie turėjo geriausius maršrutus ir pigiausius skrydžius į Kosta Riką iš Sietlo, todėl sukaupiau daugybę Jungtinių mylių. Aš persikėliau į Aliaską prieš porą metų, kai jie atvėrė daugiau maršrutų į Kosta Riką. Taigi dabar aš visą laiką skrendu su „Alaska Airlines“ ir turiu jų kreditinę kortelę, todėl ten uždirbu daugybę mylių!

Trečia, skaitykite svetaines, kuriose kalbama apie įsilaužimą į keliones, pavyzdžiui, „The Points Guy“. Gausite daug patarimų, kaip padidinti taškus ir sužinoti, kuri kreditinė kortelė jums geriausia.

Pigūs skrydžių abonementai

Toliau rekomenduojame užsiregistruoti į skrydžių prenumeratos paslaugą, kad rastumėte pigiausius skrydžius į Kosta Riką. Tai yra tokios svetainės kaip „Scott’s Pigūs skrydžiai“ arba „Dollar Flight Club“. Jie daro tai, kad jie ieško paskutinės minutės pasiūlymų, klaidų ir žemų kainų ir siunčia jums el. Laiškus apie juos. Šios kainos paprastai trunka 1–3 dienas ir gali būti ekonomiškos ar reikalaujančios ilgo planavimo.

Aš asmeniškai dabar naudoju abu. Aš naudojau „Scott“ pigius skrydžius į Islandiją, tačiau jie turi toną Kosta Rikai, ypač skraidantiems į ir iš San Chosės. „Dollar Flight Club“ neturi tiek daug į Kosta Riką, tačiau jie turi gerą pasirinkimą kitoms tarptautinėms kelionėms. Jie taip pat siūlo dovanų savo „Facebook“ puslapyje.

Abu siūlo nemokamus ir aukščiausios kokybės planus, kai aukščiausios klasės nariai gauna privilegijas, pavyzdžiui, pasiūlymus anksčiau nei kas nors kitas, gaudami 100% visų rastų pasiūlymų, galėdami pasirinkti išvykimo oro uostus ir tekstinius įspėjimus bei be skelbimų. Kainos labai panašios, „Dollar Flight Club“ yra 40 USD per metus, „Scott’s“ – 49 USD per metus. Tarp jų aš mačiau šiek tiek daugiau šiek tiek daugiau pigių skrydžių į Kosta Riką iš „Scott’s“, tačiau kas 1-2 dienas iš jų abiejų gaunu įspėjimą apie pigius bilietus.

Pavyzdžiui, mačiau bilietus iš Atlantos į San Chosę, Kosta Riką už 350 USD į abi puses, kai paprastai tai yra mažiausiai apie 600–700 USD! Taip pat mačiau pigius skrydžius iš Toronto į Kosta Riką už maždaug 250 USD („flash“ kainos).

Sąžiningai, po to, kai pasirašai savo prenumeratos planus, nebegalima atsigręžti. Sutaupėme daugybę pinigų naudodamiesi jų paslaugomis ir užsisakėme keliones į Airiją, Madridą ir Portugaliją, kai gavome įspėjimą apie pigias kainas. Taigi, jei keliaujate tarptautiniu mastu, jie yra visiškai verti pinigų!

Apsvarstykite galimybę išvykti iš kito oro uosto

Būtinai patikrinkite visus aplinkinius tarptautinius oro uostus, nes vieno kainos gali būti pigesnės nei kito. Kartą radau skrydžius į Kosta Riką iš Portlando 150 USD pigiau nei Sietle! Portlando oro uostas yra 2 valandos kelio nuo mano tėvų namų, todėl vairuodamas 45 minutes daugiau būčiau sutaupęs 150 USD.

Bendrieji pigių skrydžių į Kosta Riką patarimai

Būkite lankstus

Geriausias patarimas, kurį galiu jums rasti pigiems skrydžiams į Kosta Riką, yra keliauti ne sezono metu. Jei esate lankstus laiku ir tikrai turite biudžetą, turėtumėte aplankyti Kosta Riką ne sezono metu (gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėnesiais). Iš karto po JAV Padėkos dienos, iki gruodžio vidurio ir pirmosiomis sausio savaitėmis po Naujųjų metų paprastai būna pigios kainos.

Pavyzdžiui, gegužės pradžioje iš Sietlo nusipirkau skrydžių į Kosta Riką už 500 USD pirmyn ir atgal. Liepos mėnesį tai buvo 750 USD.

Jei turite keliauti per Kalėdas, Naujuosius metus, vasarį – balandį arba liepą ir rugpjūtį, būkite pasirengę mokėti daugiau. Kalėdos iš Sietlo lengvai gali būti apie 1000 USD! Bet jei esate lankstus, gruodžio pradžia gali būti beveik perpus mažesnė. Aš nusipirkau skrydžius iš Sietlo į Kosta Riką už 450 USD į abi puses gruodžio pradžioje.

Be to, jei užsiregistruosite į „Dollar Flight Club“ ar „Scott’s Pigūs skrydžiai“, galite patraukti šias klaidas ar paskutinės minutės mažas kainas ir tokiu būdu sutaupyti toną pinigų.

Užsisakykite skrydį su persidengimu

Skrydžiai be sustojimo kainuoja kur kas daugiau, todėl užsisakykite skrydį su persėdimu. Iš Madrido radome bilietus po 600 USD už kiekvieną 5 valandų pertrauką Majamyje. Skrydžiai be persėdimų iš Madrido į San Chosę, Kosta Riką, buvo maždaug po 900 USD, taigi sutaupėme nemažą dalį, kad gautumėte skrydį su pertrauka.

Jei galite, taip pat galite užsisakyti tarpines stoteles, nes jos yra pigesnės, ir pakeliui į Kosta Riką turėsite aplankyti kitą kelionės tikslą. Pavyzdžiui, mūsų skrydis iš Portugalijos į Kosta Riką Majamyje buvo praleistas 15 valandų, todėl teko šiek tiek patyrinėti Majamį!

Pagrindinis ekonomika

JAV aviakompanijos, tokios kaip Amerika, Aliaska ir Delta, įvedė pagrindinę ekonomiką, kuri yra mažiausia skrydžių kaina. Sąlygos šiam bilietui yra tokios, kad negalima pasirinkti vietos ir jūs turite įlipti paskutinis. Be to, kai kurios kainos gali neleisti atsinešti dviejų bagažų. Radau, kad vidutiniškai jie kainuoja maždaug 40–60 USD asmeniui, taigi, jei jūsų biudžetas yra tikrai mažas, nesirūpinkite savo vieta ir planuojate keliauti tik su bagažu, tai yra geras pasirinkimas sutaupyti šiek tiek pinigų.

Mes skridome pagrindine ekonomika Amerikos ir Aliaskos link Kosta Rikos. įlipome paskutiniai ir nespėjome išsirinkti savo vietų, todėl mes su Yeisonu sėdėjome priešingose ​​lėktuvo pusėse. Aliaskai buvo gerai, bet amerikiečiams, kai mes įlipome, visi girdėtieji skyriai buvo pilni (mes buvome kaip 9 grupė, manau, kad tai paskutinis, kurį jie turi), todėl jie privertė Yeisoną patikrinti jo bagažą ir už tai jį apmokestinti . Mes vis tiek sumokėjome 25 USD už bet kokį bagažo registravimą.

Kadangi jūs negalite pasirinkti vietų, mes paskyrėme vietas prie vartų, kai jie paskyrė mums viską, kas liko.

Patikrinkite abu oro uostus

Paskutinis patarimas – patikrinti abu tarptautinius oro uostus. Liberijos tarptautinis oro uostas yra mažesnis nei San Chosės tarptautinis oro uostas, turintis mažiau maršrutų. Dėl to skristi į Liberiją ir iš jos yra maždaug 100–200 USD brangiau. Tačiau kadangi į Liberiją skrenda daugiau maršrutų ir oro linijų, kainos tapo konkurencingesnės. Visada būtinai patikrinkite abu oro uostus.

Perskaitykite, į kurį Kosta Rikos tarptautinį oro uostą jums geriausia skristi.

Toliau skaitykite daugiau Kosta Rikos kelionių patarimų!

Kelionių draudimas: Sužinokite, kodėl rekomenduojame apsidrausti kelionę į Kosta Riką

Geriausias laikas aplankyti Kosta Riką: Nežinote, kada aplankyti Kosta Riką? Sužinokite šiame įraše

Geriausios vietos Kosta Rikoje: Nežinai, kur kreiptis? Perskaitykite šį įrašą, kad galėtumėte lengviau apsispręsti

Kosta Rikos išgyvenimo vadovas: Kelionių po Kosta Riką reikia ir nereikia

Kosta Rikos žemėlapiai: Geriausi Kosta Rikos žemėlapiai ir kur gauti nemokamus vietinius žemėlapius

Šiame įraše yra partnerių nuorodų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More