Kaip rasti pigius skrydžius visame pasaulyje

Per pastaruosius dešimt nuolatinių kelionių metų man labiausiai buvo užduotas klausimas, kaip man pavyksta surinkti pigius skrydžius. Praktiškai kiekvieną kartą, kai dalinuosi mėnesiniu atnaujinimu, kuriame išsamiai aprašau, kiek išleidau transportavimui, kažkas numeta man el. Laišką, kad paklausčiau, kaip radau tokį saldų sandorį.

Atsižvelgdamas į tai, kad neturiu kreditinių kortelių, todėl negaliu pasinaudoti taškų ir mylių rinkimu, kartais turėjau būti kūrybingas, norėdamas sutaupyti pinigų ir išlaikyti biudžetą. Galų gale, keičiant vietą kas kelias savaites ištisus metus, sutaupę kelis šimtus dolerių kiekvienam skrydžiui, ilgainiui galite sutaupyti didelių sutaupymų.

Aš praleidau daug daug valandų eksperimentuodamas su skirtingomis svetainėmis ir programomis, ieškodamas modelių ir tyrinėdamas aviakompanijas, ir dabar džiaugiuosi galėdamas pasidalinti viskuo, ką žinau apie pigių skrydžių paiešką.

Korėjos salos netoli Seulo
Saulėtekis virš Pietų Korėjos.

Svarbiausia yra lankstumas

Tai yra geriausias būdas pradėti taupyti pinigus skrydžiuose.

Jei jums reikia skristi iš vieno konkretaus oro uosto į kitą konkretų oro uostą konkrečią dieną tam tikru laiku, jūs stengsitės išsirinkti sandorį. Kuo labiau suvaržytos jūsų ribos, tuo sunkiau bus apsipirkti. Kur kas paprasčiau rasti gerą pasiūlymą, jei galėsite pakeisti datas ar vietas, kad atitiktų kainų svyravimus. Štai keli pavyzdžiai:

Dar 2012 m. Norėjau skristi iš Saigono į Sidnėjų, tačiau skrydžiai į vieną pusę buvo skirti maždaug 700 USD, o tai viršijo mano biudžetą. Aš nusprendžiau elgtis lanksčiai su savo tikslu ir pasinaudojau „Skyscanner“ ieškodamas skrydžių į vieną pusę iš Saigono į visą Australiją. Aš pastebėjau 300 USD skrydį į Brisbeną, kur išsinuomojau automobilį už 100 USD ir savaitę praleidau rytine pakrante. Aš sutaupiau daug pinigų ir galų gale pamačiau daugiau šalies – laimėk!

Kitas pavyzdys yra mano paskutinė kelionė į Ramiojo vandenyno pietus. Iš pradžių tikėjausi aplankyti Maršalo salas ir Kiribatį, tačiau įvertinęs skrydžius ir sužinojęs, kad už trijų savaičių trukmės kelionę saloje teks sumokėti 3 000 USD, nusprendžiau ištirti kitas Ramiojo vandenyno vietas. Mano galutinis maršrutas nuvedė mane į Kuko salas, Prancūzijos Polineziją ir Fidžį ir sutaupė daugiau nei 2000 USD!

Mano kelionėse taip buvo vėl ir vėl. Jei datas ir vietas laikysitės lanksčiai, turėsite dar daug galimybių taupyti pinigus.

Jei esate lankstus vietoje: Galite ieškoti skrydžių pagal šalį, o ne miestą – pavyzdžiui, „Jungtinės Valstijos“ į „Tailandą“. Jei planavote pradėti savo keliones Ching Mai mieste, tačiau pastebite, kad skristi į Bankoką yra 200 USD pigiau, greičiausiai tai nepadarys tiek daug įtakos jūsų kelionei. Taip pat galite naudoti „Skyscanner“ ieškoti skrydžių į „visur“, jei esate linkęs eiti į bet kurią pasaulio vietą.

Jei esate lankstus datas: Tokios svetainės kaip „Skyscanner“ suteikia galimybę ieškoti kainų per mėnesį ar ilgiau. Jei nesijaudinate dėl to, kuriuo metų laiku norite išvykti, galėsite lengvai pasirinkti pigiausią skrydžio datą.

Jei esate lankstus oro uostuose: Praėjusį mėnesį sutaupiau 80 USD už skrydį, skrisdamas į oro uostą Berlyno pakraštyje, o ne tą, kuris yra netoli miesto centro. Štai kodėl turėtumėte būti pasirengę skristi į oro uostus pigių skrydžių vežėjams – nors jie paprastai yra toliau nuo miesto, dažnai galėsite gauti pigesnę kainą. Viešasis transportas už kelis dolerius nukels į miestą.

Skrenda virš Naujosios Zelandijos
Skrydis virš Naujosios Zelandijos yra įspūdingas

Patikrinkite daugiau nei vieną svetainę

Jei ieškote sandorio, nesusitaikykite su pačia pirmąja kaina! Verčiau turėtumėte patikrinti kelis skrydžių kaupiklius, nes kai kurie iš jų rodo pasiūlymus, kurių kiti nepasirinko.

„Skyscanner“ yra mano mėgstamiausia skrydžių palyginimo svetainė, į kurią visada einu pirmiausia. Beveik visada randasi pigiausios kainos. Man patinka tai, kad galite ieškoti pagal šalį, o ne miestą, ir visą mėnesį, o ne kelias dienas. Viena iš „Skyscanner“ naudingiausių funkcijų yra galimybė ieškoti „visur“ kaip tikslo – puiku, jei nesate tikri, kur eiti toliau, ar labai norėtumėte išsiruošti kur nors įperkamam greitai kelionei.

Jei „Skyscanner“ man neduoda ieškomos kainos, mano sąraše yra toliau:

Baidarė
Momondo

Skrenda virš Nadio
Skrenda virš Fidžio

Jei esate jaunesnis nei 26 metų, patikrinkite „STA Travel“

„STA Travel“ siūlo ypač pigius skrydžius studentams ir keliautojams iki 26 metų. Aš juos ignoravau, kai tik pradėjau keliauti, nes maniau, kad tai yra triukas ir skrydžiai bus tiesiog brangesni už tai, ką vis tiek radau.

Pirmą kartą juos patikrinau, kai buvau per senas, kad galėčiau jais naudotis, ir atradau, kad iš esmės kiekvienas norimas skrydis per juos būtų buvęs pigesnis.

Skrenda virš Prancūzijos Alpių
Skrenda virš Prancūzijos Alpių

Jei radote kainą, kurią mokate, užsisakykite

O žmogau, aš negaliu pasakyti, kiek kartų mačiau skrydį už gerą kainą, atsižvelgiant į tai, kad dar kelias dienas / savaites prieš užsakymą tinginiaujant ar tikėdamasi, kad kaina vėliau sumažės, ir buvau užversta .

Kiekvieną kartą, kai tai darau, galų gale sumokėjau keliais šimtais dolerių daugiau nei pradinė kaina! Jei radote skrydį, kuris atrodo labai daug, užsisakykite iš karto, o ne laukite, ar jis nenukris toliau.

Jei norite, šešių mėnesių trukmės skrydžio trukmė, tačiau per „Skyscanner“ galite užsiregistruoti įspėjimams apie bilietų kainas. Jei kaina nukris žemiau tam tikros sumos, jie jums atsiųs el. Laišką. Aš tai padariau keletą kartų ir tai padėjo man išsirinkti sandorį!

Kilimas Bora Boroje
Skrenda pro Bora Borą

Visada naudokite inkognito naršyklę

Kai užsakote skrydžius, atidarykite inkognito naršyklės langą, kai atėjo laikas pirkti. Pamačiau, kad skrydžių kainos palaipsniui didėjo, nes aš juos tikrinau, kad atidarytu inkognito langą ir kad jie nukristų. Tai tikrai verta padaryti, kai esate pasirengęs mokėti. Tai nėra mitas – man taip nutiko daugybę kartų!

Jei stengiatės ką nors rasti, išbandykite mažas pigių skrydžių bendroves

Jei jums nelabai sekasi su skrydžių kaupėjais, verta pasidomėti kai kurių regionų pigių oro linijų svetainėmis, nes kelios iš jų nėra įtrauktos į skrydžių kaupėjų rezultatus. Tinkama vieta pradėti yra šis didžiulis „Wikipedia“ biudžetinių avialinijų sąrašas.

Kai buvau Prancūzijos Polinezijoje, man pavyko surinkti septynis skrydžius už 400 USD per „Air Tahiti“, kurių nerasite nė vienoje šiame įraše paminėtoje svetainėje – jie net nėra įtraukti į „Skyscanner“! Jūs turite juos pirkti tiesiogiai.

manila iš lėktuvo
Skrenda į Manilą

„Sudėtingoms kelionėms“ „FlightFox“ yra kelias

„FlightFox“ sujungia jus su skrydžių paieškos ekspertu, kuris medžioja aplinkui norėdamas rasti jums geriausią pasiūlymą. Jūs pasakysite jiems, kur norite eiti, kada, mažiausią kainą, kurią iki šiol radote, ir kiek esate lankstus, ir jie garantuoja, kad atgaus geresnę kainą ar jūsų pinigus. Tai tikrai verta išbandyti, jei planuojate kelionę aplink pasaulį ar nuotykius, kuriuose yra daug sustojimų.

Slaptas skraidymas yra mano slaptas ginklas

Didžioji dauguma skrydžių, kuriuos užsisakiau per pastaruosius porą metų, yra pasiūlymai, kuriuos atradau slaptuoju skrydžiu. Štai keli pasiūlymų, kuriuos radau toje svetainėje, pavyzdžiai:

  • Londonas – Los Andželas už 120 USD
  • Singapūras į Londoną už 160 USD
  • Roma į Tokiją už 350 USD atgal
  • Lisabona į Keiptauną už 350 USD atgal
  • Londonas į Naująjį Delį už 300 USD grąžą
  • Iš Londono į Dar es Salamą į Kigalį į Londoną už 450 USD

„Secret Flying“ komandos pasiūlymai yra neįtikėtini, ir aš negaliu nustoti tikrinti jų svetainės. Tai taip pat visiškai nemokama. Šiomis dienomis, jei nesu tikras, kur apsilankyti toliau, išsitrauksiu „Secret Flying“ ir pažiūrėsiu, kokie sandoriai vyksta.

Didžioji dauguma šioje svetainėje pasidalintų pasiūlymų yra skrydžiai į abi puses, todėl tai yra vienas iš jūsų, turinčių fiksuotą adresą, o ne klajoklių keliautojų, norinčių keliauti į vieną pusę.

Venkite skristi populiariomis datomis

Tai yra tam tikros datos, kurios visada bus beprotiškai brangios, nepaisant to, kada užsisakote skrydžius. Metų laikas, pavyzdžiui, per moksleivių atostogas, aplink populiarius festivalius / renginius ir savaitgaliais. Štai kodėl Kalėdų ir Naujųjų metų diena yra viena iš pigiausių dienų skristi – tiek mažai žmonių nori keliauti tomis dienomis!

Ieškokite skrydžių, kurie išvyksta savaitės viduryje, nes dauguma žmonių nori išskristi penktadienį ir atgal sekmadienį.

Kaip rasti pigius skrydžius keliaujant? Ar yra kokių nors patarimų, kuriuos praleidau?

Išsaugokite tai „Pinterest“

Per pastaruosius penkerius metus vykusių nepertraukiamų kelionių labiausiai man buvo užduotas klausimas, kaip man sekasi surinkti pigius skrydžius.  Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte mano vadovą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More